Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 658 άτομα (43 μέλη και 615 επισκέπτες)

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
149
Like
19.318
Πόντοι
26.316
Διδύμου όλα κλειστά. Μόνο το 16Α είχε ανοιχτή λάμπα, αλλά με κλειστή πόρτα που δεν άνοιγε
Έπρεπε να την σπάσεις και αν ήταν μέσα να τους πεις , νόμιζα ότι είχε μαγκώσει και έσπρωξα λίγο παραπάνω!!!!
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.311
Πόντοι
206

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.611
Κριτικές
21
Like
14.230
Πόντοι
4.646
Για οποιον γουσταρει αγουρο πιπινι με τερμα σφιχτο μουνι ας παει τωρα 2η βαρδια στο Ιασωνος 46 ισογειο με το μακρυ διαδρομο.
Αννα, μετριου αναστηματος με πονηρο προσωπακι σκουρο δερμα αβυζη με ωραιο πεταχτο κωλο και αδυνατες γαμπουλες..
Μικρη σε ηλικια ελπιζω να εχει κλεισει τα 18.
Μύστη, κι εγώ κατά τύχη τη γνώρισα απόψε... :rockon:Εμένα μου είπε ότι του χρόνου δίνει Πανελλαδικές, οπότε η μικρή δουλεύει προφανώς για να πληρώσει τα φροντιστήρια...:smitten:
 

Mike_k

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
204
Κριτικές
4
Like
947
Πόντοι
361
Μύστη, κι εγώ κατά τύχη τη γνώρισα απόψε... :rockon:Εμένα μου είπε ότι του χρόνου δίνει Πανελλαδικές, οπότε η μικρή δουλεύει προφανώς για να πληρώσει τα φροντιστήρια...:smitten:
Από πρόγραμμα τι λεει?
 

10euro10lepta

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
70
Like
339
Πόντοι
20
Σήμερα στις 17:30 δοκιμάστηκε η αλινα από Ιάσωνος 37β με πολύ καλές εντυπώσεις τόσο στο 69 όσο και στον αγώνα 18:00 που έφευγα η τσατσα μου είπε να περιμένω να κλείσουνε και φύγαμε μαζί με την σονια.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
803
Κριτικές
5
Like
3.308
Πόντοι
726
Για οποιον γουσταρει αγουρο πιπινι με τερμα σφιχτο μουνι ας παει τωρα 2η βαρδια στο Ιασωνος 46 ισογειο με το μακρυ διαδρομο.
Αννα, μετριου αναστηματος με πονηρο προσωπακι σκουρο δερμα αβυζη με ωραιο πεταχτο κωλο και αδυνατες γαμπουλες..
Μικρη σε ηλικια ελπιζω να εχει κλεισει τα 18.
Στο Μαραθώνος 59 πάνω είχε μια μοντελέ χθες βράδυ ονόματι Ίβα (μου το είπε και με προφορά ο τσάτσος) σε απλό πρόγραμμα. Ξέρει κανείς τίποτα; Δεν πέρασα, γιατί το φολόμετρο χτύπησε λιγάκι και ο τσάτσος είχε ένα βλέμμα λες και θα με έσπαγε στο ξύλο. Δεν ξέρω πως περιμένουν να προσελκύσουν πελάτες έτσι.
Αν τυχόν θυσιαστείς για το μπου, πες μας γνώμη, μπας και πάω και εγώ με το μωρό. Δεν περισσεύει χρήμα αυτές τις μέρες, Αλλιως θα δοκίμαζα
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
16
Like
14.328
Πόντοι
3.246
Μύστη, κι εγώ κατά τύχη τη γνώρισα απόψε... :rockon:Εμένα μου είπε ότι του χρόνου δίνει Πανελλαδικές, οπότε η μικρή δουλεύει προφανώς για να πληρώσει τα φροντιστήρια...:smitten:
μπορώ
να τη βοηθήσω με φυσική - μαθηματικά
αν θέλει ,
με το αντίστοιχο αντάλλαγμα πάω να τη παζαρέψω
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Αν τυχόν θυσιαστείς για το μπου, πες μας γνώμη, μπας και πάω και εγώ με το μωρό. Δεν περισσεύει χρήμα αυτές τις μέρες, Αλλιως θα δοκίμαζα
Ε ναι, μια ψώφια φόλα είναι χειρότερη και από μια πλαστική κούκλα. Τουλάχιστον την πλαστική κούκλα την κάνεις ό,τι θες, της τον δίνεις ακάποτο στο στόμα και τη γλείφεις.
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα στην δυνατή ομάδα, επίσκεψη στην Τάνια στο Διδυμου 27, βάρδια 12 - 17.00 μου είπε, πολύ καλή και σήμερα, και σε καλή διάθεση, κλασσικό τελείωμα στο στόμα με ρούφηγμα μέχρι να σου πεταχτούν τα μάτια μήν και χαθεί καμία σταγόνα. Θα είναι και αύριο και μετά ρεπό. Καλή συνέχεια σε όλους...
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.969
Κριτικές
34
Like
7.747
Πόντοι
3.886
Καλησπέρα στην δυνατή ομάδα, επίσκεψη στην Τάνια στο Διδυμου 27, βάρδια 12 - 17.00 μου είπε, πολύ καλή και σήμερα, και σε καλή διάθεση, κλασσικό τελείωμα στο στόμα με ρούφηγμα μέχρι να σου πεταχτούν τα μάτια μήν και χαθεί καμία σταγόνα. Θα είναι και αύριο και μετά ρεπό. Καλή συνέχεια σε όλους...
Παίχτη μήπως ήταν εκεί και η Βικτώρια;
 

pipinolagnos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Like
546
Πόντοι
81
105 ανοιχτο, 69 με Βικυ Λανα ανοιχτο 74 υπογειο ανοιχτο ενα 66 απο τα δυο ανοιχτο ,τα Φιλιπιδου ανοιχτα και το Αγκυρας το γωνιακο ανοιχτο
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.611
Κριτικές
21
Like
14.230
Πόντοι
4.646

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
59
Like
19.457
Πόντοι
13.636
105 ανοιχτο, 69 με Βικυ Λανα ανοιχτο 74 υπογειο ανοιχτο ενα 66 απο τα δυο ανοιχτο ,τα Φιλιπιδου ανοιχτα και το Αγκυρας το γωνιακο ανοιχτο
Καλό θα είναι να μπαίνεις και μέσα και να ενημερώνεις αν δεν σου κάνει κόπο..
 

Zippy0420

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2022
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Για οποιον γουσταρει αγουρο πιπινι με τερμα σφιχτο μουνι ας παει τωρα 2η βαρδια στο Ιασωνος 46 ισογειο με το μακρυ διαδρομο.
Αννα, μετριου αναστηματος με πονηρο προσωπακι σκουρο δερμα αβυζη με ωραιο πεταχτο κωλο και αδυνατες γαμπουλες..
Μικρη σε ηλικια ελπιζω να εχει κλεισει τα 18.
Λοιπον προφανώς δεν θα είμαι ο πιο σωστός κριτης ουτε πελάτης ΑΛΛΑ, έχασα την παρθενιά μου με την Αννούλα και δεν είχε σχεδόν καθόλου συμμετοχή με εμένα

Όσοι θέλετε να πηδηξετε νεαρό μιγάδικο κοκαλακι, προσελθετε
 
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
31
Like
78
Πόντοι
0
105 ανοιχτο, 69 με Βικυ Λανα ανοιχτο 74 υπογειο ανοιχτο ενα 66 απο τα δυο ανοιχτο ,τα Φιλιπιδου ανοιχτα και το Αγκυρας το γωνιακο ανοιχτο
Στο 74 μήπως ηταν η Άντζελα μια μελαχρινή κοπέλα?
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Ε ναι, μια ψώφια φόλα είναι χειρότερη και από μια πλαστική κούκλα. Τουλάχιστον την πλαστική κούκλα την κάνεις ό,τι θες, της τον δίνεις ακάποτο στο στόμα και τη γλείφεις.
Tην Καλησπερα μου Φιλε Vril....πριν πολλα χρονια ειχα βρει σε εναν οικο μια που το επαιζε Βαρια Βεντετα......οταν λοιπον πηγαινα ελεγα στην υπηρεσια οτι θελω μονο πιπα....δεν θελω να την γαμησω...2-3-4-5....στο τελος αγανακτησε η εργαζομενη που την ειχα μονο για πιπα και μπαινοντας στο δωματιο μου ειπε τσατισμενη"σημερα θα με γαμησεις".......χαχαχαχαχαχαχααα....επεσε ενα γαμιση αλλο πραγμα....της εθιξα τον εγωισμο που την ειχα μονο στα γονατα να ρουφαει.......Καλα να περνας.....
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Tην Καλησπερα μου Φιλε Vril....πριν πολλα χρονια ειχα βρει σε εναν οικο μια που το επαιζε Βαρια Βεντετα......οταν λοιπον πηγαινα ελεγα στην υπηρεσια οτι θελω μονο πιπα....δεν θελω να την γαμησω...2-3-4-5....στο τελος αγανακτησε η εργαζομενη που την ειχα μονο για πιπα και μπαινοντας στο δωματιο μου ειπε τσατισμενη"σημερα θα με γαμησεις".......χαχαχαχαχαχαχααα....επεσε ενα γαμιση αλλο πραγμα....της εθιξα τον εγωισμο που την ειχα μονο στα γονατα να ρουφαει.......Καλα να περνας.....
Λες να κάνουμε το ίδιο και στις φόλες να βάλουν μυαλό; Τον εγωισμό μπορεί να τους θίγουμε, αλλά η πραγματική ζημιά είναι στην τσέπη γενικά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom