Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (0 μέλη και 54 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.649
Like
11.553
Πόντοι
2.406
Λοιπόν πριν λίγες μέρες είχα γράψει για τις λατινες.
Λοιπόν εννοούσα τις 3 που πάνε πακέτο την Καρολίνα την Τζούλια και άλλη μια με γυαλιά !
Έχω περάσει 3 φορές με τη Τζούλια μέσα σε 2 μέρες!
Υποψιασμένος για λατινοφολα η κοπελα ήταν απίστευτη .ούτε βιασύνη ούτε τίποτα .τσέκαρε εργαλείο για οσμή και το στόμα μου για μύκητες!το οποίο το εκτίμησα !
Η κοπελα θα είναι για καμία εβδομάδα ακόμα κι μετά φιλάκια ..είπε ότι θα ξαναγυρίσει τον μαιο-Ιούνιο..
Μιλάμε για σώμα το οποίο δεν το βρίσκεις ούτε σε βίζιτες 300€!
Είχα πάει από το πρωί να την πετύχω και βλέπω από το μαγαζί βγήκε ένας μπάτσος..
Λέω πάει το χάσαμε το κορμί..
Ευτυχώς όλα καλά!
Πολύ καλο μωρό που του αρέσει να κοιτάζετε στον καθρέφτη!
Τιπς:στην πίπα της αρέσει να της πιάνουν τα μαλλιά!!
Αυτά…
Που βρίσκεις την Τζούλια?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Φιλε μακάρι να ήταν όλες προσεκτικές!!τα φιλάκια μου τα πήρα και το αμυγδαλακι της το γυάλισα!
Ναι απλά δεν το κατάλαβα αυτό που λες ότι το τσέκαρε για μύκητες. Όσο για το προσεκτικές, είναι σχετικό. Από τότε που η πιάτσα γέμισε μικροβιοφοβικές φόλες, έχω κλάψει άπειρα 20ρικα και έχω στερηθεί άπειρες όμορφες συνεδρίες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
Λοιπόν πριν λίγες μέρες είχα γράψει για τις λατινες.
Λοιπόν εννοούσα τις 3 που πάνε πακέτο την Καρολίνα την Τζούλια και άλλη μια με γυαλιά !
Έχω περάσει 3 φορές με τη Τζούλια μέσα σε 2 μέρες!
Υποψιασμένος για λατινοφολα η κοπελα ήταν απίστευτη .ούτε βιασύνη ούτε τίποτα .τσέκαρε εργαλείο για οσμή και το στόμα μου για μύκητες!το οποίο το εκτίμησα !
Η κοπελα θα είναι για καμία εβδομάδα ακόμα κι μετά φιλάκια ..είπε ότι θα ξαναγυρίσει τον μαιο-Ιούνιο..
Μιλάμε για σώμα το οποίο δεν το βρίσκεις ούτε σε βίζιτες 300€!
Είχα πάει από το πρωί να την πετύχω και βλέπω από το μαγαζί βγήκε ένας μπάτσος..
Λέω πάει το χάσαμε το κορμί..
Ευτυχώς όλα καλά!
Πολύ καλο μωρό που του αρέσει να κοιτάζετε στον καθρέφτη!
Τιπς:στην πίπα της αρέσει να της πιάνουν τα μαλλιά!!
Αυτά…
Την Ντζουλια την είχα αναφέρει κ εγώ πριν κάποιες ημερες,ειναι πολύ ιδιαίτερη.
Είναι προστυχοφατσα, έκφυλη, καλοπροαιρετα το λέω.
Υπερβολικά όμορφη.
Καλά κάνει κ προσέχει αλλά ομως το εργαλείο γιατί το τσέκαρε αφού κάνει πιπα με προφυλακτικό....
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
571
Like
2.112
Πόντοι
206
Κι αμ εχει καυλες ο λειντυμπους? Κ σου πει ελα μεσα κ με 20??
Τοψεις σκεφτεί?
Ε δώστου μια πίπα και εσυ ….
Δεν γαμιεται …. Εδώ γαμάμε τις φόλες …….
Έτσι για το παλμαρέ …..
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
Φυλής 84 τώρα, ΕΚΑΒ. Κάτι έγινε με πελάτη. Δυο μηχανές και ασθενοφόρο. Μακάρι ο φουκαράς να παει καλα. Μάλλον, από ότι άκουσα είχε καρδιά και πηρε και βιάγκρα. Αλλά μπορεί και να άκουσα λάθος.
Πιθανό έμφραγμα.
Αυτό ακουω τώρα.
Προτείνω να φτιαχτεί μνημείο των πεσόντων στο καθήκον στα κεντρικά φυλής να τιμούνται από τους νέους μύστες...
 

Bill_Psilos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
56
Like
42
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες.έρχομαι από επαρχία και θα επιχειρήσω πρώτη φορά τσάρκα μετά τα μεσάνυχτα.για να μην πάω στα τυφλά,παίζουν τίποτα καλές περιπτώσεις τέτοιες ώρες(αν παίζει και πρωκτικό θα κάνω πάρτι) ?κάθε απάντηση θα εκτιμηθεί δεόντως
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.062
Like
1.207
Πόντοι
216
Ειχα πετυχει μια μουναρα οροφο Φωκαιας κι απορησα τέτοιο μουνι στα δελα. Τελικα έκανε προθέρμανση οπως φάντι
Ειχα πετυχει μια μουναρα οροφο Φωκαιας κι απορησα τέτοιο μουνι στα δελα. Τελικα έκανε προθέρμανση οπως φάνηκε
τι ενοεις ακριβως συναγωνιστή?
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
571
Like
2.112
Πόντοι
206
Μάγκες , η Μπάρμπαρα είναι στη θέση της ;;;
Έχω εξωτερική δουλειά στο κέντρο έπειτα από πολύ καιρό
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Λογικά θα εννοεί μια καινούργια που δουλεύει 2-3 βδομάδες τώρα
Πριν μία ώρα γάμησα την καινούργια Μαρία από Ουκρανία.:rockon: Το μωράκι είναι 25 χρονών περίπου και θυμίζει αμυδρά την Νατάσα από Κολωνού 30. Μιλήσαμε στα Ρώσικα και έπειτα έπεσαν στοματοφιλα και λίγα γλωσσοφιλα. Ελεύθερο στοματικό δεν δοκίμασα παρόλο που ανακοινώθηκε. Δυστυχώς δεν φαίνεται να καυλώνει από το πινέλο, όμως γουστάρει άγριο γαμησι...:zfuck: Χύσιμο σε ιεραποστολική στάση με στοματοφιλα, χαλαρωτικοι εναγκαλισμοι κι αντίο. Ενδεχομένως να τιμηθεί εκ νέου. Αυτά...:hi:
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
597
Κριτικές
19
Like
5.951
Πόντοι
2.036
Πριν μία ώρα γάμησα την καινούργια Μαρία από Ουκρανία.:rockon: Το μωράκι είναι 25 χρονών περίπου και θυμίζει αμυδρά την Νατάσα από Κολωνού 30. Μιλήσαμε στα Ρώσικα και έπειτα έπεσαν στοματοφιλα και λίγα γλωσσοφιλα. Ελεύθερο στοματικό δεν δοκίμασα παρόλο που ανακοινώθηκε. Δυστυχώς δεν φαίνεται να καυλώνει από το πινέλο, όμως γουστάρει άγριο γαμησι...:zfuck: Χύσιμο σε ιεραποστολική στάση με στοματοφιλα, χαλαρωτικοι εναγκαλισμοι κι αντίο. Ενδεχομένως να τιμηθεί εκ νέου. Αυτά...:hi:
Όσες φορές περνάω από το κουρτινάτο κατάστημα (κυρίως απόγευμα) έχει αναμονή 3+ άτομα ασχέτως ποια δουλεύει και δεν έχω κάτσει ποτέ, τόσο καλές είναι εκεί ;;

"καραμούζα" συνήθως τρώνε όσοι κάνουν μόνο βόλτα ή περνούν μια στις τόσες ή καθόλου ,αυτό έχω δει και διαπιστώσει τόσα χρόνια,βέβαια να πω ότι υπάρχει και μια τσατσά στο Μεγάλου Αλεξάνδρου & Περδικκα οροφο που σε όποιον δει ανεξάρτητα αν τον εχει δει ή οχι ξανά, λέει πάλι βόλτα εσύ
Εμένα με έχει "καραμουζιάσει" 2-3 φορές ο πουστότσατσος με την κοτσίδα στο Ι30 κάτι, χωρίς λόγο με το που μπαίνω (το έχω ξαναγράψει) και 2 φορές που ήθελα να περάσω να δοκιμάσω την "Νάντια" δεν το έκανα εξαιτίας του, όπως και και η χοντρή ασπρομάλλα τσατσά που καπνίζει συνεχώς στο Ι44 ή Ι46 (αυτό που έχει 2-3 κοπέλες συνήθως και είχε 1 απο τις 3 την Παρασκευή που με έψησε), μιλάει και φέρεται τόσο άσχημα που δεν περνάω ποτέ γιατί δεν θέλω να πάρει ούτε 1Ε από εμένα, ούτε γειά δεν λέει η τύπισσα όταν την χαιρετάς.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Όσες φορές περνάω από το κουρτινάτο κατάστημα (κυρίως απόγευμα) έχει αναμονή 3+ άτομα ασχέτως ποια δουλεύει και δεν έχω κάτσει ποτέ, τόσο καλές είναι εκεί ;;
Μπουμπούκο, δεν ξέρω τι γίνεται με το κουρτινατο γιατί ασχολούμαι με γκόμενες :kiss-mark: το τελευταίο διάστημα κι απέχω γενικά από τα μπουρδέλα... Σήμερα βέβαια είχα την περιέργεια για το νέο τεμάχιο και όντως υπήρχε αναμονή ενός δωματίου....:hi:
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
400
Κριτικές
47
Like
2.480
Πόντοι
3.172
Πριν μία ώρα γάμησα την καινούργια Μαρία από Ουκρανία.:rockon: Το μωράκι είναι 25 χρονών περίπου και θυμίζει αμυδρά την Νατάσα από Κολωνού 30. Μιλήσαμε στα Ρώσικα και έπειτα έπεσαν στοματοφιλα και λίγα γλωσσοφιλα. Ελεύθερο στοματικό δεν δοκίμασα παρόλο που ανακοινώθηκε. Δυστυχώς δεν φαίνεται να καυλώνει από το πινέλο, όμως γουστάρει άγριο γαμησι...:zfuck: Χύσιμο σε ιεραποστολική στάση με στοματοφιλα, χαλαρωτικοι εναγκαλισμοι κι αντίο. Ενδεχομένως να τιμηθεί εκ νέου. Αυτά...:hi:
Σε ποιον οίκο την βρίσκουμε;
 

Φ45

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
281
Κριτικές
24
Like
1.327
Πόντοι
5.960
Τωρα: Φυλης 65 αριστερα πανω μια λατινα νταρντανουλα με ομορφο προσωπακι. Μετσα2 να λεει οτι Τζουλια εφυγε για Ισπανια δεν συγκρατησα το ονομα.

74 αριστερα κατω. 2 ρωσιδες. Μαγια χοντρη και Γιάννα λεπτοκαμωμενη σε απλο.

Τα δεξιά τους κλειστά.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom