Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 330 άτομα (39 μέλη και 291 επισκέπτες)

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Φυλης 71, εκει που ειναι η τσατσα η Ευα εχει ερθει ενα μελαχροινο που δινει κωλο,το 'χει παρει κανεις; Περασα προχτες και μου ειπε η Ευα οτι λειπει και θα γυρισει τον αλλο μηνα :think: :think: :think:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Φυλης 71, εκει που ειναι η τσατσα η Ευα εχει ερθει ενα μελαχροινο που δινει κωλο,το 'χει παρει κανεις; Περασα προχτες και μου ειπε η Ευα οτι λειπει και θα γυρισει τον αλλο μηνα :think: :think: :think:

λουνα την λενε και εχει περασει απο τα Φυλής 67-71-84 πανω-μονης προδρομου.

ψαξε τις κριτικες
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Φυλης 71, εκει που ειναι η τσατσα η Ευα εχει ερθει ενα μελαχροινο που δινει κωλο,το 'χει παρει κανεις; Περασα προχτες και μου ειπε η Ευα οτι λειπει και θα γυρισει τον αλλο μηνα :think: :think: :think:

Την Λούνα δεν την έχω δει ακόμα, αυτή που έχει φέρει η Έυα τωρα όμως στην απογευματινή βάρδια είναι μωράκι τρελό περιμένω να δω κριτικές λογικά θαναι κομοδίνο πάντως...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Πριν απο λιγο..
Φυλης 54 ισογειο
Αθηνα..ξανθια ψηλη αδυνατη Ελληνιδα οπου και κατεθεσα!Μετριοτατη μεσα δεν συστεινεται
Φυλής 67
Ξανθια ευτραφης κορασιδα με κωλο και ακαποτο μπουκιτσι στο 20αρικο
Φυλης 71 ισογειο
Λαουρα..μετριοτατη μαυρομαλλα με την Ευα να λεει οτι επειδη ειναι φρεσκια στην δουλεια την εκμεταλλευονται οι πελατες και την κρατανε μεσα πανω απο 10 λεπτα ενω δεν θα πρεπε!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Θα μαθει και η Λαουρα και στο 6λεπτο θα εξαφανιζεται !!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Λαουρα..μετριοτατη μαυρομαλλα με την Ευα να λεει οτι επειδη ειναι φρεσκια στην δουλεια την εκμεταλλευονται οι πελατες και την κρατανε μεσα πανω απο 10 λεπτα ενω δεν θα πρεπε!!
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Θα μαθει και η Λαουρα και στο 6λεπτο θα εξαφανιζεται !!
Αν πας σε ωρα αιχμης ολες σε ξεπετανε στην φυλης παντως...

Ευχομαι να μην αρχισει το μωρο αυτες τις μαλακιες,γιατι αξιζει!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.373
Πόντοι
41.447
πριν λιγο
Προυσης 22 επέστρεψε σημερα απο διακοπές η γνωστή μιλφ Βουλγάρα Ναταλί.
Ορεξάτη, δεν βιαζεται και ανανεωμένη, τσιμπησε όμως κρύωμα (βουλωμένη μυτη) και κάποια κιλάκια απο τους κουραμπιέδες και τα τσουρέκια.
Ειναι η μόνη πουτάνα που ξυρίζει το νιμού της όπως μου αρέσει, ειναι πάντα καθαρή και δεν βιάζεται, οπότε σιγουρη επιλογή για 20 ευρώ.
Αλκιβιάδου 16Γ δυστυχώς δεν έχει Σόνια, λειπει στο πατριντα μαλλον για γκιορτες. Αντ αυτής η μουνάρα υπερμιλφάρα Λιθουανή Ευα (πρώην Φυλής 92-υπόγα) η οποια δινει και κουλούρι, αλλά θελει ειδικό χειρισμό γιατι εχει την τάση της ξεπέτας...πάντως ειναι μουνάρα μιλφ, ισως το καλύτερο μιλφ (εμφανισιακα) σε στουντιο-μπουρδελα....
ιουλιανου 71 υπόγειο, η Λινα , μια λιγο παχουλουλα, τζαζεμένη μιλφ Ρωσιδα με κόμμωση 70΄s και γυαλια μυωπιας...
Μπηκα λόγω των γυαλιων της και λόγω του οτι έχει περιεργο μουτράκι. για μια δοκιμη καλή ηταν αλλά δεν νομίζω να ξανατιμωρήσω τον εαυατο μου με δαυτην, θα ακολουθησει κριτικη..
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Πριν απο λιγο..
Φυλης 54 ισογειο
Αθηνα..ξανθια ψηλη αδυνατη Ελληνιδα οπου και κατεθεσα!Μετριοτατη μεσα δεν συστεινεται
Φυλής 67
Ξανθια ευτραφης κορασιδα με κωλο και ακαποτο μπουκιτσι στο 20αρικο
Φυλης 71 ισογειο
Λαουρα..μετριοτατη μαυρομαλλα με την Ευα να λεει οτι επειδη ειναι φρεσκια στην δουλεια την εκμεταλλευονται οι πελατες και την κρατανε μεσα πανω απο 10 λεπτα ενω δεν θα πρεπε!!
Αρχηγέ ωραία τα λες, και εγώ σχεδόν μια από τα ίδια σήμερα... σχεδόν είπα…
Λένε πως «το έξυπνο πουλί από την μύτη πιάνετε» και σίγουρα έχουν δίκιο.
Μετά την χτεσινή επίσκεψη στο Φυλής 71 ισόγειο όπου εντόπισα το νέο πιπίνι του Ακόρεστου είπα να το επισκεφτώ σήμερα. Μου τα έγραψε χτες ο Amadeus, αλλά εγώ... αλλού.
Καθώς έμπαινα σήμερα το απόγευμα στο σαλόνι η κοπέλα έφευγε, και πίστεψα ότι είναι το πιπίνι του Ακόρεστου (στο ημίφως έμοιαζε, είχε πάλι και τόσο κόσμο). Για να μην χάνω χρόνο (γιατί είχε κόσμο) είπα απευθείας στην Εύα να πάρω δωμάτιο (βασικό λάθος αυτό), τι το ήθελα  :headbang:
Μετά από 10 λεπτά ανοίγει η πόρτα και νάσου η… Λάουρα!!! Εντάξει  πιπίνι μεν, αλλά μέτριο το κορίτσι εμφανισιακά,  μου έβαλε δε τόση κρέμα που το πιπί της έμοιαζε περισσότερο με τούρτα λευκή αμυγδάλου... Μετά αχ και βαχ κλπ
Για να μειώσω την ήττα της βραδιάς, έκανα μια παραπάνω βόλτα, και στο Φυλής 54 ισόγειο εντόπισα την Αθηνά. Λόγω ωραίου σώματος (λεπτή ξανθιά ψηλή, με ωραίο χτένισμα) και ευγένειας πέρασα για ένα δεύτερο γύρο και δεν το μετάνιωσα. Αξιοπρεπής κοπέλα για το χώρο (είναι και Κυψελιώτισα) και άνετη από πλευράς χρόνου, κάνει και πολύ ωραίο καβαλίκεμα και κατέχει καλά την κίνηση μπρος-πίσω...
Η έξοδος τελικά έληξε με ισόπαλο αποτέλεσμα.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
... Αντ αυτής η μουνάρα υπερμιλφάρα Λιθουανή Ευα (πρώην Φυλής 92-υπόγα) η οποια δινει και κουλούρι, αλλά θελει ειδικό χειρισμό γιατι εχει την τάση της ξεπέτας...πάντως ειναι μουνάρα μιλφ, ισως το καλύτερο μιλφ (εμφανισιακα) σε στουντιο-μπουρδελα....
ιουλιανου 71 υπόγειο, η Λινα , μια λιγο παχουλουλα, τζαζεμένη μιλφ Ρωσιδα με κόμμωση 70΄s και γυαλια μυωπιας...
Μπηκα λόγω των γυαλιων της και λόγω του οτι έχει περιεργο μουτράκι. για μια δοκιμη καλή ηταν αλλά δεν νομίζω να ξανατιμωρήσω τον εαυατο μου με δαυτην, θα ακολουθησει κριτικη..

απλά άψογος !!!  ;)
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Φυλής 54 ισόγειο εντόπισα την Αθηνά. Λόγω ωραίου σώματος (λεπτή ξανθιά ψηλή, με ωραίο χτένισμα) και ευγένειας πέρασα για ένα δεύτερο γύρο και δεν το μετάνιωσα. Αξιοπρεπής κοπέλα για το χώρο (είναι και Κυψελιώτισα) και άνετη από πλευράς χρόνου, κάνει και πολύ ωραίο καβαλίκεμα και κατέχει καλά την κίνηση μπρος-πίσω...
Συν 1000 στο οτι το κοριτσι ηταν ευγενεστατο και δεν βιαζοταν!Γενικα ειχε πολυ καλο pr!Βοηθαει πολυ και το οτι ειναι Ελληνιδα και στη πιατσα απο τα 17της συμφωνα με αυτα που μου ειπε! Απο σερβις ομως δεν θα ξανατιμουσα
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Την Λούνα δεν την έχω δει ακόμα, αυτή που έχει φέρει η Έυα τωρα όμως στην απογευματινή βάρδια είναι μωράκι τρελό περιμένω να δω κριτικές λογικά θαναι κομοδίνο πάντως...

Οι ρουμανες ειναι τα μεγαλυτερα κομοδινα, κοιτανε να παρουνε τα λεφτα ετσι!
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Και μια ενημέρωση από χθεσινοβραδινή βόλτα στα πιο καλτ στέκια  :rolleyes:
Κατεβαίνω Μεταξουργείο με το μετρό. Κάθοδος στο

Παιανιέων 24:
Πρώτη συνεύρεση της ημέρας με τη γνωστή Βίκυ (πρώην Διδύμου), που ήταν φωτιά στα κόκκινα. Με παρέλυσε.  :rockon:

Προύσσης 22:
Επέστρεψε από τις διακοπές της η Ναταλί. Ξανθιά βουλγάρα μιλφ, λίγο ξυλάγγουρο, με ωραίο φυσικό στήθος και πολύ καλό στοματικό. Κατά τ' άλλα, μόνο ο zero είναι σταθερός πελάτης   :rockon:

Βέργας 6Β:
Άντζελα από Αρμενία, λέει η τσατσά. Άννα από Ρουμανία, λέω εγώ. Μικρό στήθος, τεράστια κωλάρα (σαν αυτές που βλέπετε στα ραπ βίντεο κλιπ) και όμορφη παρουσία συνολικά. Θα τη βρείτε και στις "κυρίες της Αθήνας". Δούλευε και στο Μ. Αλεξάνδρου 133. Δεν πέρασα.
Σήμερα το πρωί θα επέστρεφε η Ναόμι, η έγχρωμη.

Βέργας 6Α (υπόγειο):
Τραγικό μπαζομίλφ. Ούτε εμένα δεν θα μου σηκωνόταν!  :o :o
Τέσσερα άτομα ήμασταν στο σαλόνι (και μάλιστα οι δύο ήταν τραγικοί 50άρηδες κωλομπαράδες). Ε, οι τρεις (γιατί εγώ ήμουν κάπως αναποφάσιστος ακόμη και μετά από αυτό που είδα  :rolleyes: ) έφυγαν βρίζοντας. Τελικά, την έκανα κι εγώ μόλις την πρόσεξα λίγο καλύτερα.

Βέργας 2:
Κλειστό

Εξηκίου 20:
Τα πρωινά είναι η γνωστή Ελένη. Το απόγευμα, όμως, είναι ένα τρελό μπάζο μιλφ, που δεν θα δούλευε ούτε στο Βέργας 6Α.

Εξηκίου 18:
Γεματούλα, αδιάφορη ξανθιά ρωσίδα, με αρκετά μεγάλο στήθος και καρέ μαλλί.

Τροφωνίου 11, κάτω:
Νεαρό μπιμπελό και συμπαθέστατη τσατσά. "Γιατί δεν περνάς; Νέο παιδί είσαι, στην ηλικία σου είναι η κοπέλα" λέει η τσατσά.
Και πήρε την απάντηση που έπρεπε: "Α, ναι, πανέμορφη η κοπέλα. Αλλά προτιμώ κάποια στην ηλικία σας".  :grin:

Τροφωνίου 11, πάνω:
Η Έλλη από Προύσσης 22 (πρωινά). Ξανθό μιλφ, 35άρα, καθαρή, ευχάριστη παρουσία.
Δηλώνει ελληνογαλλίδα (με ρώτησε "σα βα;", της απάντησα και τη ρώτησα και κάτι άλλο στα γαλλικά, αλλά δεν ξαναπάντησε). Μάλλον από τον Γαλλικό Ποταμό εννοεί, στη Θεσσαλονίκη.   :cheesy:
Έδωσα το πρώτο εικοσάρικο της βραδιάς και μπήκα.
Δεν θα μου μείνει αξέχαστη η εμπειρία. Ωραίο στοματικό, δεκτική στην αλλαγή στάσεων. Όλα καλά, αλλά μέχρι εκεί.
Έλα, όμως, που δεν μπορούσα να βγω γιατί σφήνωσε η πόρτα (στο δωμάτιο που βλέπει στο σαλόνι).  :2funny:
Τράβηξα απότομα, λοιπόν, και παραλίγο να ξηλωθεί όλη η κατασκευή. Συναγωνιστή με τα γουρλωμένα μάτια, που περίμενες στο σαλόνι, ελπίζω να μην σε τρόμαξα πολύ.  :rockon:

Είπα να αφήσω τη Λιοσίων και να κατευθυνθώ προς Μετάξι.

Αχιλλέως 51:
Παλιότερα έφερνε τα αγαπημένα μου σαβουρομίλφ, αλλά με τη νέα κυβέρνηση άλλαξε πολιτική.
Ξανθιά 30άρα Βαλκάνια, όμορφη παρουσία γενικά, έδινε και κουλούρι στα 20 ευρώ (δεν ρώτησα αν είναι με μερέντα, giasou). Η χτεσινή βραδιά, όμως, ζητούσε γκιλφ.

Κωνσταντινουπόλεως 166:
Ετοιμόρροπο το κτήριο, ετοιμόρροπη η τσατσά, ετοιμόρροπη κι η κοπέλα. Μακριά. Ούτε καν ρώτησα όνομα, πρόγραμμα κ.ά.

Μαραθώνος 59Α:
Ως εκ θαύματος εμφανίστηκε η Εμμανουέλλα από Δροσοπούλου και Βούρβαχη! Η (υπερβολικά) εύσωμη με τις δύο τορπίλες! Δοκιμασμένη λύση. Έλεγα να κάνω ένα διάλειμμα με Εμμανουέλλα και μετά να πάω για γκιλφ. Έλα, όμως, που μου την έσπασε η πουστότσατσα με το κολάρο. Μου έλεγε το πρόγραμμα όταν βγήκε η κοπέλα, αλλά εγώ πρόσεχα την κοπέλα και δεν άκουγα. Κι όταν της είπα να μου ξαναπεί το πρόγραμμα, λέει: ΟΧΙ, ας άκουγες πριν, μία φορά το λέω.
:birdman: :birdman: :birdman:

Βιργιλίου Μπενάκη:
Μια Άντζελα, αδιάφορο μιλφ προς γκιλφ, αλλά είχε κόσμο και δεν ήθελα να περιμένω.

Παιανιέων 24:
Επιστροφή για μια τελευταία συνεδρία με τη Βίκυ, για να φύγει το σπάσιμο από την πουστότσατσα  :humpleg:

 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Σημερινή πρωινή 9:30 σε ότι ήταν ανοιχτό :

Φωκαίας 17 άνω μελαχρινό -2% λιπαρά πιο πολύ ζύγιζε το φουντωτό μαλλί της από την ίδια.
Φυλής 92 ξανθούλα @@αρπάχτρα .
Φυλής 71 άνω δεν χρειάζεται να ανέβεις αν ακούσεις τα ιδιαίτερα άσματα που παίζει δυνατά η Μπαρμπορα.
Φυλής 65 κάτω η γνωστή νταρντανομελαχρινή κουλουρτζού.
Φυλής 86 κάτω μελαχρινό πιπίνι που έδειχνε ότι δεν έιχε διάθεση με καλό οβιδοστηθάκι 2αρι.

Επέλεξα το στάνταρ του 71
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom