Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 253 άτομα (30 μέλη και 223 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Παιδιά καλησπερα,μπορείτε να κάνετε μια ανακεφαλαίωση τι βάρδιες δουλεύουν η Βανέσα και η Μίκυ και σε ποιους οίκους???
Ιάσονος 20β και 37β αντίστοιχα. Απόγευμα.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.665
Πόντοι
7.195
Για να μην την ψάχνετε άδικα η γνωστη Instagram influencer & star of vergas Sabina ειναι διακοπές στη Μυκονο και θα γυρίσει σε καμμια εβδομαδα.

Περνούσα τυχαία το πρωι απο τον Πειραιά και την πετυχα να περιμένει το καράβι.
για πες και για τον πελάτη
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
667
Κριτικές
11
Like
6.034
Πόντοι
1.336
Καλημέρα σε ολους
Ειναι η ιδέα μου η όντως η ποιότητα του σεξ εχει πεσει πολυ στην φυλής και τα πέριξ;
Εριξα 3 πουτσους εχθες και τον μονο που ευχαριστήθηκα ηταν
Μια τσιγγανογυφτισα στην Βρωμερή ιασονος, γυρω στο 1.65 χωρις τα τακούνια, αδύνατη και σφιχτή με το κίτρινο το γύφτικο μαλλι σε κοτσο.
Στο δωματιο πολυ φιλική, μου εκανε μια υγρη πιπα με βεντουζιες ενω δεν αρνήθηκε να μου γλύψει τις μπάλες.
Την γύρισα και την πήρα στα 4 αφού δεν ήθελα να αγγίξω το βρωμερό ατημελιτο κρεβατι
Αρχισα ενα ανελέητο σφυροκόπημα με την ιδια φωνάζει και να κραυγάζει να της σκισω το μουνι
Μου τουρλωσε τον κωλο της, της πιεσα το σβέρκο στο κρεβάτι και ανέβασα στροφές στο κόκκινο με την ιδια να μην αντιστέκεται σε τίποτα.
Αργότερα της πρότεινα να με τελειώσει με πιπα αφου την εκανε καλα παρ ολα αυτα ειχα ηδη χύσει χωρις να το καταλάβω αφου ημουν ακομα καυλομενος.
Τιμιο 10αρικο μπορώ να πω
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.918
Πόντοι
9.846
Καλημέρα σε ολους
Ειναι η ιδέα μου η όντως η ποιότητα του σεξ εχει πεσει πολυ στην φυλής και τα πέριξ;
Εριξα 3 πουτσους εχθες και τον μονο που ευχαριστήθηκα ηταν
Μια τσιγγανογυφτισα στην Βρωμερή ιασονος, γυρω στο 1.65 χωρις τα τακούνια, αδύνατη και σφιχτή με το κίτρινο το γύφτικο μαλλι σε κοτσο.
Στο δωματιο πολυ φιλική, μου εκανε μια υγρη πιπα με βεντουζιες ενω δεν αρνήθηκε να μου γλύψει τις μπάλες.
Την γύρισα και την πήρα στα 4 αφού δεν ήθελα να αγγίξω το βρωμερό ατημελιτο κρεβατι
Αρχισα ενα ανελέητο σφυροκόπημα με την ιδια φωνάζει και να κραυγάζει να της σκισω το μουνι
Μου τουρλωσε τον κωλο της, της πιεσα το σβέρκο στο κρεβάτι και ανέβασα στροφές στο κόκκινο με την ιδια να μην αντιστέκεται σε τίποτα.
Αργότερα της πρότεινα να με τελειώσει με πιπα αφου την εκανε καλα παρ ολα αυτα ειχα ηδη χύσει χωρις να το καταλάβω αφου ημουν ακομα καυλομενος.
Τιμιο 10αρικο μπορώ να πω
7 χρόνια τυχη πλεον!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.636
Πόντοι
10.686
Καλημέρα σε ολους
Ειναι η ιδέα μου η όντως η ποιότητα του σεξ εχει πεσει πολυ στην φυλής και τα πέριξ;
Εριξα 3 πουτσους εχθες και τον μονο που ευχαριστήθηκα ηταν
Μια τσιγγανογυφτισα στην Βρωμερή ιασονος, γυρω στο 1.65 χωρις τα τακούνια, αδύνατη και σφιχτή με το κίτρινο το γύφτικο μαλλι σε κοτσο.
Στο δωματιο πολυ φιλική, μου εκανε μια υγρη πιπα με βεντουζιες ενω δεν αρνήθηκε να μου γλύψει τις μπάλες.
Την γύρισα και την πήρα στα 4 αφού δεν ήθελα να αγγίξω το βρωμερό ατημελιτο κρεβατι
Αρχισα ενα ανελέητο σφυροκόπημα με την ιδια φωνάζει και να κραυγάζει να της σκισω το μουνι
Μου τουρλωσε τον κωλο της, της πιεσα το σβέρκο στο κρεβάτι και ανέβασα στροφές στο κόκκινο με την ιδια να μην αντιστέκεται σε τίποτα.
Αργότερα της πρότεινα να με τελειώσει με πιπα αφου την εκανε καλα παρ ολα αυτα ειχα ηδη χύσει χωρις να το καταλάβω αφου ημουν ακομα καυλομενος.
Τιμιο 10αρικο μπορώ να πω
Μαγαζί, όνομα κα βάρδια;
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
667
Κριτικές
11
Like
6.034
Πόντοι
1.336
Καλημέρα σε ολους
Ειναι η ιδέα μου η όντως η ποιότητα του σεξ εχει πεσει πολυ στην φυλής και τα πέριξ;
Εριξα 3 πουτσους εχθες και τον μονο που ευχαριστήθηκα ηταν
Μια τσιγγανογυφτισα στην Βρωμερή ιασονος, γυρω στο 1.65 χωρις τα τακούνια, αδύνατη και σφιχτή με το κίτρινο το γύφτικο μαλλι σε κοτσο.
Στο δωματιο πολυ φιλική, μου εκανε μια υγρη πιπα με βεντουζιες ενω δεν αρνήθηκε να μου γλύψει τις μπάλες.
Την γύρισα και την πήρα στα 4 αφού δεν ήθελα να αγγίξω το βρωμερό ατημελιτο κρεβατι
Αρχισα ενα ανελέητο σφυροκόπημα με την ιδια φωνάζει και να κραυγάζει να της σκισω το μουνι
Μου τουρλωσε τον κωλο της, της πιεσα το σβέρκο στο κρεβάτι και ανέβασα στροφές στο κόκκινο με την ιδια να μην αντιστέκεται σε τίποτα.
Αργότερα της πρότεινα να με τελειώσει με πιπα αφου την εκανε καλα παρ ολα αυτα ειχα ηδη χύσει χωρις να το καταλάβω αφου ημουν ακομα καυλομενος.
Τιμιο 10αρικο μπορώ να πω
Αργότερα συνέχισα για Βικτωρίας με σκοπο να περασω ακομα καλύτερα, ήμουν ακομα καυλωμενος απο πριν
Εδω συγκράτησα διευθύνσεις και ονόματα
Αρχικά μπήκα στο φιλλιπιδου 11α βρισκόταν η για να η Ρουμάνα,κοντή και skinny fat με μια σαμπρελα λίπους στη μεση μεγαλύτερη απ τον κωλο της.
Στον κανονικό κόσμο δεν θα την κοίταγα ποτέ
Στο σαλοναρισμα εκανε παιχνίδια αλλα βιαστικά αφου ειχε πολυ δουλειά εκεινη την μερα οπως ενημέρωσε η τσατσά, ειχε ηδη 2 δωμάτια γεμάτα..
Δεν γαμιέται λεω και μπαίνω να αδειάσει το πακέτο
Ερχεται η λεγαμενη τρέχοντας στο δωμάτιο απο την βιασύνη ουτε εσώρουχα δεν φόραγε
Βγάζω το μποξεράκι και την σοκάρει ο πουτσος μου που ήταν έτοιμος να εκραγεί απ το αιμάτωμα και το αποκαλεί ανακόντα
Κάθετε στο κρεβάτι μου φοράει τον σκούφο στον ηδη καυλωμενο πουτσο και αρχίζει μια γρήγορη πιπα με πολυ χερι
Της λεω
;σιγα σιγα
;Εγω σιγα μου λεει αλλα κι εσύ μετα σιγά όμως
Ανοίγει τα πόδια και μπαίνω μεσα με αργές και βαθιές διεισδύσεις για να χαμηλώσω τον βιαστικό ρυθμό, αλλα ετσι δεν θα χύσω ποτέ
Της λεω γυρνα και αυτή βγάζει αναστεναγμούς από τη κούραση τής ημέρας
Αρχίζω να την καρφωνω βαθιά
Και έπειτα γρήγορα την ιδια στιγμή μου πιάνει τις μπάλες απο κάτω για να τελειώνω εκει ανεβάζω στροφές και αρχιζει τις κραυγές παράλληλα με τα καντήλια στα ρουμάνικα απο οτι κσταλαβα.
Σαν να μη γάμησα ποτε
Εχυσα και συνέχισα την τσαρκα να βρώ ενα μωρό που θα με καυλωσει και παλι κι ας μην ήθελα πολυ..
Καταλήγω στο φωκαιας 25β οπου ειχε δυο κοπέλες μια ξανθιά νταρντανα και την σαρα, μελαχρινή τσιγγανορουμανα με σώμα στεγνό και μοντελισιο
Τσουπωτο κωλο και ζαρωμενα βυζιά.
Περνάω μεσα κάθομαι στο κρεβάτι μπροστά στον πλαινο καθρέφτη γιατι ηθελα να με τσιμπουκωνει και να την βλεπω απο πισω και ειμαι ήδη τούρμπο οσο ακούω τα καυλοτακουνα να σαλοναρουν.
Ερχεται η σαρα
Με χαιρετάει και μου λεει
;εγω δεν θελω να μου λενε κανε αυτο κανε εκείνο
;Καλα της λεω
Θελω να κανεις μόνο στοματικό,οχι σεξ
Και την στιγμη που βγάζω την μπλουζα μου χωρίς να το καταλάβω τον έχει πάρει ηδη στο στόμα ακαποτο( σοκάρομαι αρχικά γιατι δεν μπαίνω ακαποτος στα μπουρδέλα)
Τελος παντον λεω
Μου λεει μη με χύσεις στο στόμα όμως
Μετά γεύτηκε τα υγρά που έβγαζα,σταμάτησε και μου εβαλε καπότα για να συνεχίσει την ατεχνη με χερι γρήγορη πιπα της φτάνοντας μονο στο κεφάλι
Την άφησα κανένα 5λεπτο αλλα δεν ειχε νόημα αφου ηταν κακή
Την σηκώνω,αυτη στέκεται στα 4 και της τον βάζω στο παραδόξως σφιχτό μουνάκι της
Το σωμα της βόλευε πολυ για σφυροκόπημα, αυτή απλώθηκε στο κρεβάτι με τα γόνατα κατω και τα ποδια στον αερα σε μια καυλωτικη σταση να μου λεει γαμάμε ετσι κι αλλο,χυσε μεσα μου
Οπως και έπραξα.
Πολυ μέτριο σεξ με την Σάρα αλλα ίσως ξαναπηγαινα για την ευεξία που εχει το σωμα της
 

Mike_k

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
204
Κριτικές
4
Like
949
Πόντοι
361
Αργότερα συνέχισα για Βικτωρίας με σκοπο να περασω ακομα καλύτερα, ήμουν ακομα καυλωμενος απο πριν
Εδω συγκράτησα διευθύνσεις και ονόματα
Αρχικά μπήκα στο φιλλιπιδου 11α βρισκόταν η για να η Ρουμάνα,κοντή και skinny fat με μια σαμπρελα λίπους στη μεση μεγαλύτερη απ τον κωλο της.
Στον κανονικό κόσμο δεν θα την κοίταγα ποτέ
Στο σαλοναρισμα εκανε παιχνίδια αλλα βιαστικά αφου ειχε πολυ δουλειά εκεινη την μερα οπως ενημέρωσε η τσατσά, ειχε ηδη 2 δωμάτια γεμάτα..
Δεν γαμιέται λεω και μπαίνω να αδειάσει το πακέτο
Ερχεται η λεγαμενη τρέχοντας στο δωμάτιο απο την βιασύνη ουτε εσώρουχα δεν φόραγε
Βγάζω το μποξεράκι και την σοκάρει ο πουτσος μου που ήταν έτοιμος να εκραγεί απ το αιμάτωμα και το αποκαλεί ανακόντα
Κάθετε στο κρεβάτι μου φοράει τον σκούφο στον ηδη καυλωμενο πουτσο και αρχίζει μια γρήγορη πιπα με πολυ χερι
Της λεω
;σιγα σιγα
;Εγω σιγα μου λεει αλλα κι εσύ μετα σιγά όμως
Ανοίγει τα πόδια και μπαίνω μεσα με αργές και βαθιές διεισδύσεις για να χαμηλώσω τον βιαστικό ρυθμό, αλλα ετσι δεν θα χύσω ποτέ
Της λεω γυρνα και αυτή βγάζει αναστεναγμούς από τη κούραση τής ημέρας
Αρχίζω να την καρφωνω βαθιά
Και έπειτα γρήγορα την ιδια στιγμή μου πιάνει τις μπάλες απο κάτω για να τελειώνω εκει ανεβάζω στροφές και αρχιζει τις κραυγές παράλληλα με τα καντήλια στα ρουμάνικα απο οτι κσταλαβα.
Σαν να μη γάμησα ποτε
Εχυσα και συνέχισα την τσαρκα να βρώ ενα μωρό που θα με καυλωσει και παλι κι ας μην ήθελα πολυ..
Καταλήγω στο φωκαιας 25β οπου ειχε δυο κοπέλες μια ξανθιά νταρντανα και την σαρα, μελαχρινή τσιγγανορουμανα με σώμα στεγνό και μοντελισιο
Τσουπωτο κωλο και ζαρωμενα βυζιά.
Περνάω μεσα κάθομαι στο κρεβάτι μπροστά στον πλαινο καθρέφτη γιατι ηθελα να με τσιμπουκωνει και να την βλεπω απο πισω και ειμαι ήδη τούρμπο οσο ακούω τα καυλοτακουνα να σαλοναρουν.
Ερχεται η σαρα
Με χαιρετάει και μου λεει
;εγω δεν θελω να μου λενε κανε αυτο κανε εκείνο
;Καλα της λεω
Θελω να κανεις μόνο στοματικό,οχι σεξ
Και την στιγμη που βγάζω την μπλουζα μου χωρίς να το καταλάβω τον έχει πάρει ηδη στο στόμα ακαποτο( σοκάρομαι αρχικά γιατι δεν μπαίνω ακαποτος στα μπουρδέλα)
Τελος παντον λεω
Μου λεει μη με χύσεις στο στόμα όμως
Μετά γεύτηκε τα υγρά που έβγαζα,σταμάτησε και μου εβαλε καπότα για να συνεχίσει την ατεχνη με χερι γρήγορη πιπα της φτάνοντας μονο στο κεφάλι
Την άφησα κανένα 5λεπτο αλλα δεν ειχε νόημα αφου ηταν κακή
Την σηκώνω,αυτη στέκεται στα 4 και της τον βάζω στο παραδόξως σφιχτό μουνάκι της
Το σωμα της βόλευε πολυ για σφυροκόπημα, αυτή απλώθηκε στο κρεβάτι με τα γόνατα κατω και τα ποδια στον αερα σε μια καυλωτικη σταση να μου λεει γαμάμε ετσι κι αλλο,χυσε μεσα μου
Οπως και έπραξα.
Πολυ μέτριο σεξ με την Σάρα αλλα ίσως ξαναπηγαινα για την ευεξία που εχει το σωμα της
Γισ την Σάρα, Έχει κορμί λαμπάδα η άτιμη και όπως είπες χάλια στήθος.
Μόνο για την χλιαρή της πιπα αξίζει και για γλυφομουνι.
Τον τελευταίο χρόνο είναι μες τα νεύρα
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
667
Κριτικές
11
Like
6.034
Πόντοι
1.336
Μαγαζί, όνομα κα βάρδια;
Δεν συγκράτησα το οίκημα φιλε συγνώμη, αν βοηθάει απο την Κολωνού έστριψα αριστερά και βγήκα στη μεση του πεζοδρομου
Στα δεξια ειχε δυο σπιτια και μπήκα στο πρωτο, ημιισογειο με λιγα σκαλιά με την εισοδο να βρίσκεται αριστερά.
Ηταν βραδινή βάρδια
Και ίσως να άκουσα να αποκαλούν καποια μπετυ στου επισκέπτες
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.885
Πόντοι
1.431
Καλημέρα σε όλους τους φίλους του σάιτ και χρόνια πολλά στις και στους εορτάζοντες.
Πέρασα τώρα το πρωί μια βόλτα από Φυλής, το μόνο ανοιχτό ήταν το 65κατω
Όλα τα υπόλοιπα 11:00 κλειστά. Το ίδιο και Φιλιππίδου.
Διδυμου μόνο το 27 ανοιχτό με την Μιλένα μόνη σου, όπου και δοκιμάστηκε με πολύ καλές εντυπώσεις
Και πάλι χρόνια πολλά
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
798
Κριτικές
34
Like
5.299
Πόντοι
2.836
Καλημέρα σε ολους
Ειναι η ιδέα μου η όντως η ποιότητα του σεξ εχει πεσει πολυ στην φυλής και τα πέριξ;
Δεν είναι καθόλου ιδέα σου αλλά πραγματικότητα.... πριν κοβιτ εποχή κ πολυ παλιότερα στη φυλης κ περιξ υπήρχαν πολλές αξιόλογες κορασίδες που πέρα από αστέρια στην εμφάνιση πρόσφεραν κ τέλειες επαγγελματικές υπηρεσίες στον πελάτη. Τώρα αυτές είναι μετρημένα κουκιά κ όλες οι αλλες φόλες μπαζα κ ξέπετες κ τα ιδια κ τα ιδια γενικα δεν υπαρχει ποικιλία για νεα στανταρ συμφωνα με τα γούστα του καθενα φυσικα .Τέλος για λάτρες πρωκτικου προσφέρεται μόνο από μιλφ ,πετιτ δείγματα γυναικών κ κοντοχοντρες.... οι δόξες της φυλης πάνε να σβήσουν με την τωρινή κατάσταση.... αναμένουμε στο μέλλον τι θα γίνει. Μήπως πρέπει να βάλουμε πλώρη για λιοσιων?? Καλό 15αυγουστο σε όλους κ χρονια πολλά στους εορταζοντες!!!
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Την Καλημερα μου Φιλε Carlito.....ισως οι Φιλοι ντρεπονται να πουνε ακομα και στο εαυτο τους...."Ειμαι Πορνος......εγεννηθη ετσι......"δεν πειραζει......ανθρωποι ειμαστε.....
Καλα να περνας....
υσ.Ειμαι Πορνος......εγεννηθη ετσι......
:respect:
 

dreamhunter

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2021
Μηνύματα
12
Like
5
Πόντοι
0
Μια ωραία γαμιολίτσα Άντζελα Φυλής 86Β με βυζάρες μικρούλα που την έχουμε χάσει; Ξέρει κάποιος;
megan fox breast GIF
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
361
Κριτικές
6
Like
672
Πόντοι
361
Δεν είναι καθόλου ιδέα σου αλλά πραγματικότητα.... πριν κοβιτ εποχή κ πολυ παλιότερα στη φυλης κ περιξ υπήρχαν πολλές αξιόλογες κορασίδες που πέρα από αστέρια στην εμφάνιση πρόσφεραν κ τέλειες επαγγελματικές υπηρεσίες στον πελάτη. Τώρα αυτές είναι μετρημένα κουκιά κ όλες οι αλλες φόλες μπαζα κ ξέπετες κ τα ιδια κ τα ιδια γενικα δεν υπαρχει ποικιλία για νεα στανταρ συμφωνα με τα γούστα του καθενα φυσικα .Τέλος για λάτρες πρωκτικου προσφέρεται μόνο από μιλφ ,πετιτ δείγματα γυναικών κ κοντοχοντρες.... οι δόξες της φυλης πάνε να σβήσουν με την τωρινή κατάσταση.... αναμένουμε στο μέλλον τι θα γίνει. Μήπως πρέπει να βάλουμε πλώρη για λιοσιων?? Καλό 15αυγουστο σε όλους κ χρονια πολλά στους εορταζοντες!!!
μαλλον ηρθε η ωρα για νεο νημα... ενημερωση για αξιολογες σεξεργατριες μετα φολικης εποχης (και αναφορες μονο σε αυτες) οσες ειναι, 2/3/7/10
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
573
Like
2.124
Πόντοι
206
Δηλαδή για τι κιλά μιλάμε;
Γισ την Σάρα, Έχει κορμί λαμπάδα η άτιμη και όπως είπες χάλια στήθος.
Μόνο για την χλιαρή της πιπα αξίζει και για γλυφομουνι.
Τον τελευταίο χρόνο είναι μες τα νεύρα
Σκληρός χυστης !
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
244
Like
315
Πόντοι
21
Καλησπερα και χρονια πολλα μια Ισμήνη απο Λεωνίδου 28 εχει δοκιμαστή απο καποιον; Καποιος ανέφερε οτι ειναι εμφανισημη
 

Billys69

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2019
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
0
Καλημέρα,χθες το βράδυ κατά κατά της 21.30 πήγα στη Φώκαιας 27 σε αυτό τοδρόμο δουλεύανε 2-3 σπίτια ήταν μια ξανθιά αλινα η μαρίνα είχαν 3 άτομα έψηνε να μπούνε μέσα στο δωμάτιο έρθει επάνω μου να μου δώσει φιλάκια , οκ ωραία θα περάσω καλά ανακοινώθηκε Ελ στοματικό και ρώτησα τελειωτικό μου απαντάει αν είσαι καθαρουλης .εγώ πριν πάω σε οίκο κάνω πάντα κανω μπάνιο .μπαίνω μέσα περιμενω 5 λεπτό έρχεται πάω να εγλειψω να βυζάκια της μου λέει ξάπλωσε .να της δώσω φιλιά ,Όχι φιλιά δηλ μόνο έξω δίνεις φιλιά,δεν απάντησε ,μου βγάζει Καποτά σε πεσμένο μπουτσο Ελ στοματικό είπε η τσα,μου απαντάει δεν ξέρω εγώ κάνω αυτό ,όχχ μου μυρίζει φόλα εδώ έκανε πίπα με Καποτά. Μετά από λίγο με το χέρι ούτε σηκώθηκε πέρασε η ώρα της λέω δεν το κάνεις καλά, η ανακοντα φταίει χαχα .καλά , κοροϊδία στο full,πήγα στη τσα δεν έκανε Ελ στοματικό,μήπως είδε κάτι καλά θα τρελαθουμε εδώ,εγώ θα έγραψε στο όλα αυτά,ναι μου λέει γραψτα.Απο της 20 φορές έχω πάει οίκο νομίζω είναι 2η φορά έχω πέσει σε τέτοια φολαααα,έπρεπε να γράψω να μην την πατήσετε και πάλι καλημέρα
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
876
Κριτικές
40
Like
4.616
Πόντοι
6.555
Καλημέρα,χθες το βράδυ κατά κατά της 21.30 πήγα στη Φώκαιας 27 σε αυτό τοδρόμο δουλεύανε 2-3 σπίτια ήταν μια ξανθιά αλινα η μαρίνα είχαν 3 άτομα έψηνε να μπούνε μέσα στο δωμάτιο έρθει επάνω μου να μου δώσει φιλάκια , οκ ωραία θα περάσω καλά ανακοινώθηκε Ελ στοματικό και ρώτησα τελειωτικό μου απαντάει αν είσαι καθαρουλης .εγώ πριν πάω σε οίκο κάνω πάντα κανω μπάνιο .μπαίνω μέσα περιμενω 5 λεπτό έρχεται πάω να εγλειψω να βυζάκια της μου λέει ξάπλωσε .να της δώσω φιλιά ,Όχι φιλιά δηλ μόνο έξω δίνεις φιλιά,δεν απάντησε ,μου βγάζει Καποτά σε πεσμένο μπουτσο Ελ στοματικό είπε η τσα,μου απαντάει δεν ξέρω εγώ κάνω αυτό ,όχχ μου μυρίζει φόλα εδώ έκανε πίπα με Καποτά. Μετά από λίγο με το χέρι ούτε σηκώθηκε πέρασε η ώρα της λέω δεν το κάνεις καλά, η ανακοντα φταίει χαχα .καλά , κοροϊδία στο full,πήγα στη τσα δεν έκανε Ελ στοματικό,μήπως είδε κάτι καλά θα τρελαθουμε εδώ,εγώ θα έγραψε στο όλα αυτά,ναι μου λέει γραψτα.Απο της 20 φορές έχω πάει οίκο νομίζω είναι 2η φορά έχω πέσει σε τέτοια φολαααα,έπρεπε να γράψω να μην την πατήσετε και πάλι καλημέρα
προεδρε (του εδεσσαικου) εσυ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom