Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 300 άτομα (24 μέλη και 276 επισκέπτες)

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Aναιδή- αναιδή--
και  φωνασκούντα- και  τελούντα εν ectasy...!
υποθέτω ότι είναι  από  τα ιδια  του  panel που ανέφερα και εγώ  στο  διπλάνο φ 95 δεξιά ..
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
ρε παιδια πατε που πατε μεχρι το Φ200. καντε και μια βολτα μερχι το βανεσσοσπιτο να πειτε καμια πληροφορια σχετικα με την κοπελα. δουλευει ? ειναι κανονικα στο ποστο της ? και τι ωρες ?
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
ρε παιδια πατε που πατε μεχρι το Φ200. καντε και μια βολτα μερχι το βανεσσοσπιτο να πειτε καμια πληροφορια σχετικα με την κοπελα. δουλευει ? ειναι κανονικα στο ποστο της ? και τι ωρες ?
Κανονικα μετα τις 5
 

Επισκέπτης
Aπογευματινή κάθοδος λόγω εργασιακής άδειας:
Κολωνού 30 κάτω-Κατερίνα η ιδιοκτήτρια.
Κολωνού 30 πάνω-Ελένη,καστανόξανθη ελαφρώς μελαμψή πιπινοειδής στα 15 ευρώ.
Φυλής 67-Λούνα η "Ιταλίδα" στον αγώνα από το πρωί.
Φυλής 71 πάνω-Κάρλα η καύλα όπως η ίδια αναφώνησε.
Φυλής 71 κάτω-Ιονέλα η παλαιά Έλενα η γυρολόγος.
Φυλής 86 πάνω-Καστανόξανθη με δυσανάλογη περιφέρεια, η Λουίζα πρέπει να ήταν από Διδύμου 8 πάνω.
Φυλής 84 πάνω-Άννα,μελαγχροινή λεπτή ομορφούλα νεαρή.
Μ.Προδρόμου υπόγειο-Ντιάννα,ξανθή skinny που δούλευε και Φώκαιας 19.

Αγαθουπόλεως 54(LCD TV)-Βαννέσα, όμορφη και χαριτωμένη χωρίς τις σκιές στα βλέφαρα που την μαύριζαν και την χάλαγαν.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Φυλής 71 πάνω-Κάρλα η καύλα όπως η ίδια αναφώνησε.

Η Κάρλα από Φυ40 πρωί; LOL μεγάλη μορφή. Την έχω πετύχει να χωρεύει στο σαλόνι, μόνη της μπροστά στον καθρέφτη. Ομορφιά.
 

Επισκέπτης
Σε  μπέρδεψε το {Λούνα η "Ιταλίδα" στον αγώνα από το πρωί.}
Το πρωί ήταν αλλού η Λούνα.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Aπογευματινή κάθοδος λόγω εργασιακής άδειας:


Αγαθουπόλεως 54(LCD TV)-Βαννέσα, όμορφη και χαριτωμένη χωρίς τις σκιές στα βλέφαρα που την μαύριζαν και την χάλαγαν.
Την δοκιμασες την τρελοΒανεσσα?
 

Επισκέπτης
Είχα άλλα σχέδια " just a little bit closer"  ;)
Πρώτη φορά την είδα χωρίς τα μαύρα  μπογιατίσματα στα μάτια και μου άρεσε.Ήταν ευδιάθετη.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Είχα άλλα σχέδια " just a little bit closer"  ;)
Πρώτη φορά την είδα χωρίς τα μαύρα  μπογιατίσματα στα μάτια και μου άρεσε.Ήταν ευδιάθετη.
Α καταλαβα :grin:
Ειναι πολυ πιο ομορφη η Βανεσσα χωρις τις μπογιες οντως!!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
δευτερα 7/12 κατα τις 18:30 :

πιπινου 65 η αλμπινα :badair:

φ134 υπογειο....η δωρα,ξανθια γυρω στα 30,μετριοτητα

φ134 ισογειο...η αννα,καστανη κοντη βουλγαρα,ωραιο σωματακι

φ109 πανω...ξανθια ομορφουλα πιτσιρικα με μεγαλα  :tits:,φανηκε αξιολογη

φ71β...η ευα παρουσιασε την ελενα,καστανη ρουμανα,οχι ασχημη,με πρωκτικα ακαπωτα κλπ

φ59 κατω η καστανη σαμπρινα

φ59 πανω ξανθια κοντουλα με φουντωτο κατσαρωτο μαλλι,καλο σωμα,ορεξατη ,γελαστη,αξιολογη φανηκε

φ65 κατω η ξανθια χυμωδεις αμαλια η στυλιαροακουμπηστρα

φ65 πανω ....αννα απο ρουμανια,καστανο λεπτο πιπινι,ομορφουλικο και γλυκο,ακολουθησε καταθεση με μετριες εντυπωσεις

τωρα εδω θα μπερδευτουμε λιγακι....με τα φ95(?)

το πλαινο που εχει πορτα στη μυρων(?) ειχε 2 μελαχροινα πιπινια,ενα πολυ πολυ αδυνατο και ενα λεπτο,κοντα και τα 2.χαρουμενη συμπεριφορα...κανουν και παρτου με 40

το πρωτο οπως μπαινουμε δεξια κατω...α)ξανθια μιλφ με σπασμενη φατσα τσατσα 20 ευρω η συνευρεση...β)κοπελα μια μελαχροινη ελαφρως αφρατουλα με κομπινεζον και δασκαλιστικα γυαλια.νομιζω και εδω παρτου

το πανω...2 κοπελες πιτσιρικες μελαχροινες,μια λεπτουλα με καλο προσωπακι αλλα ισορροπουσε πολυ δυσκολα πανω στα ψηλοτακουνα και μια αλλη με νορμαλ κιλων κορμι.παρτου και εδω

το κατω και απεναντι..καστανη πιτσιρικα αδιαφορη,προσφερε πρωκτικο ειπε

ολα στο φ95 αθλια σαν χωροι
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
τωρα εδω θα μπερδευτουμε λιγακι....με τα φ95(?)

ολα στο φ95 αθλια σαν χωροι

και να μπερδευτούμε, δεν νομίζω να γίνει κάποια "ζημιά"  ;)

Όλα στο μπουρδελοσυγκρότημα του Φυλής 95 μοιάζουν σαν ίδιες εικόνες από αντικατοπτρισμό  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Ενώ μετακινείσαι απο μπουρδέλο σε μπουρδέλο νομίζεις ότι ..."βρίσκεσαι πάλι στο ίδιο σημείο"

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
και να μπερδευτούμε, δεν νομίζω να γίνει κάποια "ζημιά"  ;)

Όλα στο μπουρδελοσυγκρότημα του Φυλής 95 μοιάζουν σαν ίδιες εικόνες από αντικατοπτρισμό  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Ενώ μετακινείσαι απο μπουρδέλο σε μπουρδέλο νομίζεις ότι ..."βρίσκεσαι πάλι στο ίδιο σημείο"

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πρωτη φορα πηγα εκει.δε περιμενα με τιποτα να ειναι τοσο χαλια!πoιος γυφτος εφτιαξε αυτο το mall? :idiot:

ξεχασα κατι...χθες κυριακη βραδακι κατα τις 22:00 αγαθουπολεως54 στο κατω,παχουλη με μαυρο κομπινεζον,συστηθηκε ως βανεσσα(τι ιεροσυλια :grin:).
αγαθουπολεως54 στο πανω η οριτζιναλ βανεσσα :sunglasses: επακολουθησε η γνωστη κυκλικη διαδικασια...μουτρα και ελαφρο κραξιμο στο σαλονι,καταθεση 20ευρου...και περασαμε ομορφα μεσα στο δωματιο και προστυχα :headbang2:..στο φευγα παλι ανοιξε το στοματακι της... :2funny:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
βολτα μετα απο καιρο...
-αχιλλεως 51,ομορφο μελαχροινο λεπτο,κανονικο στα 20
-αχιλλεως 48,αλιθωρη ψιλη,αγενης...με πρωκτικο στα 20
-αχιλλεως 40,ενα πολυ εκφυλο κοντουλι μελαχροινο,κανονικο στα 20
-κολοκυνθους 38 το πανω,η μιλενα,πρωκτικο στα 20
-κολοκυνθους 38 το κατω,ενα ψιλο με καρε,κατω του μετριου...πρωκτικο στα 20
-διδιμου 20,η λολα,ξανθια λεπτη ομορφη,ακαπωτο στα 20...και μονο ελληνες...την εχει παρει κανεις?
τα αλλα στη διδιμου,ολα κατω του μετριου...
-ελλης 3,αστο καλυτερα...
-φυλης 65α,η αννα,οπου και καταθεση...ενταξει ηταν,και προκαταρκτικα,σε γλυφει παντου,και δε βιαζεται,και προθυμη,αλλα γενικως εμενα μου κανει κλικ αυτο το πλασμα...
-Φυλής 67,ενα λεπτο ξανθο με καρε,η νελλυ? πολυ σουπερ...
-φυλης 71 κατω,πολυ διαφημηση και υποσχεσεις απο τη τσατσα,αλλα τελικα κατω του μετριου η κοπελα,η τσατσα ειναι πιο εκφυλη θα ελεγα...
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
Μαυρο καταμαυρο απο μενα στα μπουρδελα των φυλης 95(3) ή αλλιως παρτουζομπουρδελλα και στα συνδεμενα με αυτα Φωκαιας 22 και μονης προδρομου αυτο μετη σκαλα του που ειναι σαν το γεφυρι της Αρτας.Τα περισσοτερα απο αυτα ειναι ξεπετα με χαμηλες υπηρεσιες και εμφανιση κοριτσιων.Και επισης καποια ή καποιες απο εκει μεσα στο δωματιο ζητανε εξτρα 10 ευρω για ευνοητα πραγματα στα σωστα μουρδελλα.Ασε που αμφιβαλω αν καμια εκει μεσα ξερει τι παει να πει γιατρος!
 

Επισκέπτης
Τα ίδια μου είπε συναγωνιστής (οτι βιάζονταν και οι δύο-πακέτο τις είχε πάρει) βγαίνοντας από Φώκαιας 22 πάνω.
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Πρωινη επισκεψη στη φυλης αναγκαστηκα να μπω στο Φυλής 67 αφου δεν ειδα τιποτα το αξιολογο στην παλαιμαχο νελλυ.πληρωνω το αντιτιμο και παω στα ενδοτερα.Απο την πολυ δουλεια μετα απο δυο λεπτα ερχεται η νελλυ μεσα στην τρελη χαρα.Μαλλον μπερδευτηκε και ξεκινησε μια ακαποτη πιπα ενω ειχα πληρωσει μονο 20 αλλα εκανα το παγονι.εγλειψε και αρχειδια και με ρωτησε πως θελω.λογω γρυπης τη γυρισα στα τεσσερα και παθαινω την πρωτη φρικη αντικριζοντας ενα δασος απο κωλοτριχες δεν μιλησα κοιτουσα το ταβανι και ξεκινησα το σφυροκοπημα.επειτα απο ενα λεπτο παθαινω την δευτερη φρικη οταν της εφυγε μια βρωμερη πορδη και αναγκαστηκα λογω βρωμας να σταματησω.μου ειπε η καημενη οτι ηταν κρυωμενη.μαλλον λογω αναδουλειας η φασολαδα παει συννεφο.Με τελειωσε με μια ελεεινη πιπα και εφυγα.το κορυφαιο οταν βγηκα την ακουσα να τα χωνει στην τσατσα
οτι δηθεν μυριζε το δωματιο.αν εισαι κλανιαρα νελλυ μου δεν φταιει η τσατσα.τελος παντων εγω θα σου ξαναδωσω μια δευτερη ευκαιρεια.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Ξέρει κανείς τι παίζει Φ109Α πάνω το πρωί;;
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Πρωινη επισκεψη στη φυλης αναγκαστηκα να μπω στο Φυλής 67 αφου δεν ειδα τιποτα το αξιολογο στην παλαιμαχο νελλυ.πληρωνω το αντιτιμο και παω στα ενδοτερα.Απο την πολυ δουλεια μετα απο δυο λεπτα ερχεται η νελλυ μεσα στην τρελη χαρα.Μαλλον μπερδευτηκε και ξεκινησε μια ακαποτη πιπα ενω ειχα πληρωσει μονο 20 αλλα εκανα το παγονι.εγλειψε και αρχειδια και με ρωτησε πως θελω.λογω γρυπης τη γυρισα στα τεσσερα και παθαινω την πρωτη φρικη αντικριζοντας ενα δασος απο κωλοτριχες δεν μιλησα κοιτουσα το ταβανι και ξεκινησα το σφυροκοπημα.επειτα απο ενα λεπτο παθαινω την δευτερη φρικη οταν της εφυγε μια βρωμερη πορδη και αναγκαστηκα λογω βρωμας να σταματησω.μου ειπε η καημενη οτι ηταν κρυωμενη.μαλλον λογω αναδουλειας η φασολαδα παει συννεφο.Με τελειωσε με μια ελεεινη πιπα και εφυγα.το κορυφαιο οταν βγηκα την ακουσα να τα χωνει στην τσατσα
οτι δηθεν μυριζε το δωματιο.αν εισαι κλανιαρα νελλυ μου δεν φταιει η τσατσα.τελος παντων εγω θα σου ξαναδωσω μια δευτερη ευκαιρεια.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Η Στέλλα η Βελγίδα που ένα φεγγάρι δούλευε Μ. Προδρόμου κάτω έχει εμφανιστεί ή δουλεύει σε κανένα στούντιο?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom