Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 376 άτομα (33 μέλη και 343 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Φιλτατε στην προκειμενη περιπτωση θα συμφωνησω με τον bakalhs.

Τοσο η Ελλη οσο και η Νελλυ ειναι απο τις χειροτερες εμπειριες μου ever....

Η διαφορα τους ειναι οτι η Νελλυ δεν δυσανασχετει τοσο για τον χρονο παραμονης οσο η Ελλη, αλλα απο υπηρεσιες........(ας μην επεκταθω)

 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Φιλτατε στην προκειμενη περιπτωση θα συμφωνησω με τον bakalhs.

Τοσο η Ελλη οσο και η Νελλυ ειναι απο τις χειροτερες εμπειριες μου ever....

Η διαφορα τους ειναι οτι η Νελλυ δεν δυσανασχετει τοσο για τον χρονο παραμονης οσο η Ελλη, αλλα απο υπηρεσιες........(ας μην επεκταθω)

μην επεκταθείς γιατί δεν έχουμε και καλώδιο δικτύου τέτοια ώρα που θα επεκτεινόσουνα υπό άλλες συνθήκες..ναούμ....αυτά... :grin:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Φιλτατε στην προκειμενη περιπτωση θα συμφωνησω με τον bakalhs.

Τοσο η Ελλη οσο και η Νελλυ ειναι απο τις χειροτερες εμπειριες μου ever....

Η διαφορα τους ειναι οτι η Νελλυ δεν δυσανασχετει τοσο για τον χρονο παραμονης οσο η Ελλη, αλλα απο υπηρεσιες........(ας μην επεκταθω)
Κοιταξε.Ξερω οτι αρκετοι(ίσως και πανω απο τους μισους) που εχουν δοκιμασει την νελλυ και εχουν καταθεσει εδω την εμπειρια τους δεν εμειναν ευχαριστημενοι. Ωστόσο εχει και τους οπαδους της, οι οποιοι ειχαν διαφορετικη εμπειρια μαζι της  :pipa2: :kissass: .
Τωρα γιατι διαφερει τοσο πολυ η αποψη των μεν απο τους δε, δεν εχω καταλαβει  :grin: .
Εγω παντως ξερω για τις υπηρεσιες της ότι κανει καλη πιπα+με περιποιηση @@ άμα της ζητηθει, στηνεται ομορφα και με στασεις ακομα και με τα ποδια της στους ωμους σου,δεχεται φιλια σε βυζια,λαιμο κτλ και ανταποδιδει...

Το μονο που μπορω να της προσαψω(?),ειναι οτι δεν συμμετεχει με βογκητα και τετοια(λιγο αμιλητη δηλαδη), αλλά εμενα με χαλαει το να βογκαει ψευτικα,το ειλικρινες ''αμιλητο''  :cheesy: :cheesy: δεν με χαλαει!!

Άμα θελει κάποιος μας καταθετει και την αποψη του απο την αντιθετη πλευρα λεπτομερως(την πλευρα δηλαδη αυτων που δεν περασαν καλα μαζι της).
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σου παραθετω την κριτικη που ειχα γραψει για την Νελλυ


Νέλη - Μάπα το καρπούζι, Παρασκευή 17 Οκτ 2008, στις 00:45

Γράφτηκε από τον CHEYENNE  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 10 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Νέλη)
Συνολική βαθμολογία
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
8.0
Πρόσβαση/Parking
5.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
3.0
Σημερα ειχα διαθεση να δοκιμασω κατι καινούργιο. Και ο δρομος με ερβγαλε στο εν λογω μαγαζι. Πετυχα την Νελλη. Παρασυσρθηκα απο την "διαφημιση" της τσατσας Ευας, (Η οποία σιγουρα καλύτερα θα γαμιέται) και μπηκα. Οπως λεει και ο συναγωνιστης bakalhs εμφανισιακα είναι μια όμορφη κοπέλα, και δεν θα επεκταθω σε λεπτομέριες, συμφωνω 100% με τον προλαλλήσαντα. Στο δωμάτιο όμως ειναι χαλι μαυρο. Με το που μπαίνει βαζει το προφυλακτικό και αρχιζει μια ελειηνή πίπα. Αφου με ψιλοεφτιαξε την ανέβασα πάνω μου, χωρις καμία συμμετοχή. Αποφασισα να την βαλω στα 4. Ειτε καρέκλα είχα, είτε γυναίκα το ιδιο και το αυτό. Εντελως ξυλινη, δεν κουνιοταν καθόλου. Καταφερε να μου τον ρίχνει σταδιακά. Για να μην παει εντελως χαμένο το 20αρικο της είπα να μου τον πάιξει. Ουτε αυτο δεν ηταν ικανη να κάνει. Το κραταγε με τα δυο !!!! δακτυλα και εκανε σαν πρωτάρα. Πηρα την κατάσταση στα χέρια μου και μετα κόπων και βασάνων τελείωσα. Εν ολίγοις : Μην παρασυρθητε απο τη ομορφιά της και την διαφήμιση της τσατσας. Μακρυά......
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Νέλη
Ημερ/νια επίσκεψης: 16.10.2008


θα συμφωνησω ομως μαζι σου 100% οτι πολλες κοπελες εχουν διαφορετικη συμπεριφορα απο πελατη σε πελατη. ισως εγω να την ετυχα σε αχημη στιγμη.
Αλλωστε εχει περασει και αρκετος καιρος απο την συνευρεση μου μαζι της.
Ισως να εχει βλετιωθει....
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Τι να πω? Λυπαμαι που δεν περασες καλα μαζι της  >:( .
Σιγουρα δεν κατατασσεται στην κατηγορια των κοριτσιων που εχουν σχεδον την καθολικη ''αποδοχη'' του κοινου, όπως η Μαρία η βουλγάρα, ή η Χριστίνα του φυλης69 (που παρεπιπτόντως εμενα δεν μου αρεσε  :grin: :grin: ).

Και εγω εχω πεσει παντως σε εργαζομενες που ενω ειχα ακουσει καλα λογια,δεν μου αρεσαν καθολου...
ίσως τα γουστα του καθενος,ίσως η διαθεση της κοπελας,τι να πω...

Η κριτικη σου παντως μου θυμισε προσφατη εμπειρια μου με την ντενισα του φυλης 134(η οποια ειναι κουκλαρα βεβαια), η οποία βαριέται και να ανοιγοκλεισει τα ματια της, όχι και να γαμηθει!!Εκει μιλαμε ολοι για το απολυτο επιπλο  :pipa3: .

Αυτά και...Ρισπέκτ στις πολύπειρες εμπειριες σου και την βοηθεια που προσφερεις εδω μεσα  :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Ε όχι και να βαζουμε την νελλυ στην ιδια κατηγορια με την καριολα τη βουλγαρα.....

Την εχεις δοκιμασει??η Έλλη στα 3 λεπτα παραμονης στο δωματιο σου λεει να τελειωσεις, ενω η νελλυ και 15λεπτο να εισαι στο δωματιο(τουλαχιστον απο προσωπικη εμπειρια), δεν διαμαρτυρεται και εχει και κορμαρα,στηνεται ομορφα και γενικως αξιοπρεπης παρουσια σε ολα!

Ἐν τῃ πραγματικότητι ὅταν ἡ Ἕλλη ἤρχισεν νὰ ἐκδίδηται (τέλος 2007) ἧτο ἐλαφρῶς καλυτέρα τῆς Νέλλυς (ἡ ὁποία εἶχεν ἀρχίσει ἀπὸ τὰ μέσα τοῦ 2007 ὀνομαζομένη τότε Μύριαμ)
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Είχα και εγώ την τιμή να πάω με την Νέλλη αλλά δεν είχα γράψει εντυπώσεις. Πραγματικά κοιτούσε τα νύχια της όταν την έπαιρνα απο πίσω. Ηταν πρώτη φορά που οι κριτικές είχαν τέτοια διαφορά με την πραγματικότητα!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Τι να πω? Λυπαμαι που δεν περασες καλα μαζι της  >:( .
Σιγουρα δεν κατατασσεται στην κατηγορια των κοριτσιων που εχουν σχεδον την καθολικη ''αποδοχη'' του κοινου, όπως η Μαρία η βουλγάρα, ή η Χριστίνα του φυλης69 (που παρεπιπτόντως εμενα δεν μου αρεσε  :grin: :grin: ).

.......................

Αυτά και...Ρισπέκτ στις πολύπειρες εμπειριες σου και την βοηθεια που προσφερεις εδω μεσα  :rockon: :rockon:

Ευχαριστω για τα καλα σπου λογια.

Δεν κανω και κανενα κατορθωμα....
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Καλημέρα στην παρέα και από εδώ!!!

Όπως σε αρκετές πωλήσεις (που η συνέχεια δεν είναι ευχάριστη) έτσι και στις πωλήσεις του αγοραίου έρωτα, διαπιστώνεται ότι η "πρώτη φορά" είναι καλή ...  ;)

Βέβαια σε αυτές τις περιπτώσεις δεν έπεται (και δεν πρέπει να προκύπτει) λαμπρόν μέλλον ...

 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
Και όλα αυτά γίνονται γιατι δυστχώς από τις αρχες Φθινοπώρου υπάρχει μια πτωτική τάση στην ποιότητα και στην ποικιλία-νέο αίμα στην φυλής...
Αλλιώς δεν θα ασχολούμασταν με Νέλλη εάν είναι καλή, μέτρια κλπ..
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καλημέρα στην παρέα και από εδώ!!!

Όπως σε αρκετές πωλήσεις (που η συνέχεια δεν είναι ευχάριστη) έτσι και στις πωλήσεις του αγοραίου έρωτα, διαπιστώνεται ότι η "πρώτη φορά" είναι καλή ...  ;)

Βέβαια σε αυτές τις περιπτώσεις δεν έπεται (και δεν πρέπει να προκύπτει) λαμπρόν μέλλον ...


Καλημέρα φίλε Φαρκέλη!! Αυτό που ισχυρίζεσαι δεν είναι σωστό!! Η συντριπτική πλεοψηφία των πωλήσεων καταναλωτικών προϊόντων είναι εγγυημένη λογω ονόματος του κατασκευαστή και της εγγύησης που παρέχεται από τον ίδιο τον κατασκευαστή. Αντίθετα, στην περίπτωση του αγοραίου έρωτα ισχύει πολλές φορές ο κανόνας της αρπαχτής  ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλημέρα στην παρέα και από εδώ!!!

Όπως σε αρκετές πωλήσεις (που η συνέχεια δεν είναι ευχάριστη) έτσι και στις πωλήσεις του αγοραίου έρωτα, διαπιστώνεται ότι η "πρώτη φορά" είναι καλή ...  ;)

Βέβαια σε αυτές τις περιπτώσεις δεν έπεται (και δεν πρέπει να προκύπτει) λαμπρόν μέλλον ...
εγώ παντως το ''προϊον'' που αναφερω,το δοκιμασα 3 φορες  :tits2:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Σήμερα το μεσημέρι κατάθεσα στην Μαρία από Φυλής 80. Εκτάκτως σήμερα θα δουλεύει εκεί και το βράδυ.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Καλημέρα φίλε Φαρκέλη!! Αυτό που ισχυρίζεσαι δεν είναι σωστό!! Η συντριπτική πλεοψηφία των πωλήσεων καταναλωτικών προϊόντων είναι εγγυημένη λογω ονόματος του κατασκευαστή και της εγγύησης που παρέχεται από τον ίδιο τον κατασκευαστή. Αντίθετα, στην περίπτωση του αγοραίου έρωτα ισχύει πολλές φορές ο κανόνας της αρπαχτής  ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Χμμμ... :think:

Μακάρι να ήταν η συντριπτική πλειοψηφία των πωλήσεων εγγυημένη  ;)

...και ας "διαφωνούσαμε"  :grin:

Ως προς το δεύτερο (δηλαδή τον κανόνα της αρπαχτής στον αγοραίο έρωτα) νομίζω ότι συμφωνούμε  για τις περισσότερες περιπτώσεις ;)
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
την Παρασκευή το πρωί πέρασα από το Φωκαίας 22 το πάνω. δούλευε μία αρκετά καλή εμφανισιακά μαυριδερή με ξανθωπό μαλί και αρκετά καλό κορμί, η οποία είπε και την μαγική λέξη κ...άκι. στο δώμα τώρα, αρκετά ικανοποιητική πίπα που όταν της ... έσπρωξα το κεφάλι ... πνίγηκε, δεν είναι βαθύ λαρύγγι. μετά στο αρκετά στενό κολί της όπου με τέχνη δεν άφηνε ολική είσοδο, όπου και κατέθεσα. το σπαστικό ήταν ότι μόλις μπήκε κάποιος συναγωνιστής στο μαγαζί, η τσατσά φώναξε κατευθείαν άντε κορίτσι μου. και να πεις ότι είχε κόσμο που περίμενε!!! μαύρο στην τσατσά.
για το κορίτσι, αξίζει μία κ...κατάθεση έτσι για την εμπειρία!!!!
 

Επισκέπτης

Monday,Monday... Πρωί 11:00-11:30

Κολωνού 30 κάτω-Μαγδαλένα σταθερά.Λεπτή ωραία μελαγχροινή πιπίνα στα 15 ευρώ.
Φυλής 71 κάτω:ΝΕΑ ΑΦΙΞΗ-Ιζαμπέλα.Κοντό μαύρο μαλλί,έντονα αυγουλωτά μάτια, λεπτό ωραίο σώμα και πεταχτά βυζάκια.Δεύτερη μέρα στην δουλειά κατά την καινούργια τσατσά του καταστήματος.Συνενόηση μόνο στα Αγγλικά.

Φυλής 86 πάνω-Αλεξάνδρα η Σάντρα σταθερά από Φώκαιας 25.Λεπτό μελαγχροινό πιπίνι.
Φυλής 84 πάνω-Αλίνα, σταθερά, η λεπτή μελαγχροινή πιπίνα.
Φυλής 67-ΚΛΕΙΣΤΟ
Μ.Προδρόμου υπόγειο-Λούνα η "Ιταλίδα" με ελ.στοματικό.
Φυλής 59 πάνω-Ρωξάνη,σκουρόχρωμη,λεπτή μελαγχροινή.Πρέπει να είναι αυτή που Kokolongos αναφέρει οτι δούλευε στο Καρέα 30.

Φυλής 59 κάτω-Χριστίνα από Φυλής 54 πάνω.Μελαγχροινή κανονικού πάχους, πάντα με πονηρό μειδίαμα.Όχι αυτή η ΧΡΙΣΤΙΝΑ(0% λιπαρά) που τελευταία αναφέρει ο Hotscorpios.
Μετά από αυτό είχα σκοπό να πάω Φυλής 54 πάνω για να δω ποια είναι εκεί:
ΧΡΙΣΤΙΝΑ(0% λιπαρά) του Hotscorpios;
Κατερίνα-Ραμόνα που πήδηξα στο Αλκιβιάδου 16Γ και δίνει παραστάσεις ενίοτε και εκεί;
Μια άλλη πιθανόν Κατερίνα που πήδηξε ο  Hotscorpios εκεί και έχει αναφέρει σχετικά;


Συνέχισα όμως την βόλτα μου με την μηχανή μου προς το κομμάτι Φυλής και Πιπίνου με σκοπό να πάω Φυλής 54 πάνω στο τέλος της βόλτας.

Πιπίνου 65-Σύλβια, μελαγχροινή,αδιαφόρου προσώπου με πολύ λίγα παχάκια.Κάνει και εξτρά είπε η τσατσά.Ελ.στοματικό.Πρώτη φορά την είδα.
Φυλής 134 ισόγειο-Άννα η ξανθιά Ρωσίδα (από την Μολδαβία) με το τσαμπουκαλεμένο βλέμμα.
Φυλής 109 πάνω-Στέλλα από Μεταξουργείο.Ξανθιά νόστιμη κοπέλα με ωραίο σώμα και βυζί.

Φυλής 200-Κατερίνα σταθερά.Κατάθεση για μια ακόμη φορά.Μετά την κατάθεση κτυπήσανε τα κινητά,μεσημεριανή τσιπουροποσία κανονίστηκε με τα φιλαράκια και δεν πήγα Φυλής 54 πάνω.

Καλούνται τα λαγωνικά του σάϊτ να πάνε Φυλής 54 πάνω για να ελέγξουμε αν είναι εκεί τα κελεπούρια του Hotscorpios η το δικό μου γιατί και η Κατερίνα-Ραμόνα κελεπούρι είναι σε σχέση με τις σαβούρες (εμφανισιακά η από υπηρεσίες) που κυκλοφορούν.



 
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Μύρων 5, δύο αναιδή πορνίδια εκ ρουμανίας, υπερβολικώς μικροκαμωμένα και λεπτά. Τελείωσα με όρθια πίπα από την μελαχρινή ρουμάνα. Δεν θα απασχολήσω τον τομέα των κριτικών με τη συγκεκριμένη αστραπιαία εκτόνωση.
Απλώς η δεινή οικονομική κατάστασις στην οποία έχω περιέλθει από τη μια, που αποτρέπει πλέον τις επισκέψεις σε στούντιο και μασαζερί-μπριζολερί και η δεινή υγειονομική κατάστασις που επικρατεί στα κατάτι φθηνότερα ταπεινά μπουρδελάκια μου έδειξαν/επέβαλαν το δρόμο της πίπας στα όρθια. Και πιστέψτε με η εκτόνωσις καθόλου δεν υστερεί σε δυναμική. Και η τσέπη δεν αδειάζει τόσο γρήγορα...  
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.878
Πόντοι
7.815
Μύρων 5, δύο αναιδή πορνίδια εκ ρουμανίας, υπερβολικώς μικροκαμωμένα και λεπτά. Τελείωσα με όρθια πίπα από την μελαχρινή ρουμάνα. Δεν θα απασχολήσω τον τομέα των κριτικών με τη συγκεκριμένη αστραπιαία εκτόνωση.
Απλώς η δεινή οικονομική κατάστασις στην οποία έχω περιέλθει από τη μια, που αποτρέπει πλέον τις επισκέψεις σε στούντιο και μασαζερί-μπριζολερί και η δεινή υγειονομική κατάστασις που επικρατεί στα κατάτι φθηνότερα ταπεινά μπουρδελάκια μου έδειξαν/επέβαλαν το δρόμο της πίπας στα όρθια. Και πιστέψτε με η εκτόνωσις καθόλου δεν υστερεί σε δυναμική. Και η τσέπη δεν αδειάζει τόσο γρήγορα...  

Φίλε ποιος θα μπορούσε να διαφωνίσει μαζί σου ..

Εγώ τουλάχιστον .. ΟΧΙ ..
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Απλώς η δεινή οικονομική κατάστασις στην οποία έχω περιέλθει από τη μια, που αποτρέπει πλέον τις επισκέψεις σε στούντιο και μασαζερί-μπριζολερί......... Και πιστέψτε με η εκτόνωσις καθόλου δεν υστερεί σε δυναμική.................... Και η τσέπη δεν αδειάζει τόσο γρήγορα...  


και εγω μαζι σου ειμαι !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.181
Κριτικές
12
Like
2.724
Πόντοι
1.873
Μύρων 5, δύο αναιδή πορνίδια εκ ρουμανίας, υπερβολικώς μικροκαμωμένα και λεπτά. Τελείωσα με όρθια πίπα από την μελαχρινή ρουμάνα. Δεν θα απασχολήσω τον τομέα των κριτικών με τη συγκεκριμένη αστραπιαία εκτόνωση.
Απλώς η δεινή οικονομική κατάστασις στην οποία έχω περιέλθει από τη μια, που αποτρέπει πλέον τις επισκέψεις σε στούντιο και μασαζερί-μπριζολερί και η δεινή υγειονομική κατάστασις που επικρατεί στα κατάτι φθηνότερα ταπεινά μπουρδελάκια μου έδειξαν/επέβαλαν το δρόμο της πίπας στα όρθια. Και πιστέψτε με η εκτόνωσις καθόλου δεν υστερεί σε δυναμική. Και η τσέπη δεν αδειάζει τόσο γρήγορα...  

Να συμφωνήσω κι εγώ...
Η δυναμική είναι είναι σε ικανοποιητική διάσταση (φαντάζομαι η εκτόνωση περιήλθε στο στόμα της αναιδούς).
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom