Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (1 μέλη και 55 επισκέπτες)

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
986
Πόντοι
361
Φιλε χοστιδη και γω εχω γραψει κατα καιρους φιλικα καποιες ιδεες για το τι μπορει να κανει καποιος αν θελει ωστε να αποφυγει τυχόν "παρασημα" αλλα μέχρι εκει.
Τωρα το τι κάνει ο καθενας απο κει και περα αν το ειρωνευεσαι θα δεις μπολικες αναφορες και θα μεινεις χωρις ακαουντ.
φιλικα παντα.
Δεν ερωτεύτηκα κανεναν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν ερωτεύτηκα κανεναν
Δεν ειρωνευτηκα κανεναν
 

danos1970

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ξερει καποιος να μου πει σε πια μαγαζακια δεχονται τελειωμα σττο προσωπο και να μην ειναι εξτρα?
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
207
Like
1.096
Πόντοι
201
Γιατί θα με πέρασεις από εξετάσεις να δεις αν λέω αλήθεια?
Ρε τύπε έχεις εμφανιστεί εδώ και περίπου ένα μήνα και έχεις κάνει το νήμα άνω κάτω γράφοντας πράγματα που δεν κολλάνε και μεταξύ τους και με το υποτιθέμενο προφίλ σου, είναι ολοφάνερο ότι είσαι κλώνος και απλά τρολλάρεις ανακατεύοντας την πίσσα με την κόλαση και κάνοντας ντόρο με μισές αλήθειες και μισά ψέματα!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.679
Like
11.618
Πόντοι
2.406
10αρι σε εμφάνιση δεν ήταν ούτε η
Σίντι Κρόφορντ στα νιάτα της στα 90's....θα είναι η λατίνα στη Φωκαίας?

Για να είναι 10αρι πρέπει να έχει το τέλειο πακέτο σε σώμα και πρόσωπο και όλα αυτά σε πλήρη αρμονία μεταξύ τους!
Το τέλειο πόδι λαμπάδα!
Τέλεια οπίσθια!
Μέση δακτυλίδι!
Τέλειο φυσικό στήθος!
Τέλεια πλάτη/κορμοστασιά!
Τέλειο λαιμό!
Και φυσικά το τέλειο πρόσωπο: ζυγωματικά, μέτωπο, μύτη, πηγούνι, μάγουλα, γωνίες και τέλος να έχει τις τέλειες ματάρες!

#Μόνο έτσι είναι 10αρι!

:woldman:
Ταχει όλα αυτά που λες
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
986
Πόντοι
361
Ρε τύπε έχεις εμφανιστεί εδώ και περίπου ένα μήνα και έχεις κάνει το νήμα άνω κάτω γράφοντας πράγματα που δεν κολλάνε και μεταξύ τους και με το υποτιθέμενο προφίλ σου, είναι ολοφάνερο ότι είσαι κλώνος και απλά τρολλάρεις ανακατεύοντας την πίσσα με την κόλαση και κάνοντας ντόρο με μισές αλήθειες και μισά ψέματα!
Καλα ρε τύπε ότι πεις..κράτα τουλάχιστον τις μισές αλήθειες
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.679
Like
11.618
Πόντοι
2.406
Στις πανφτωχες χώρες της Λατινικής Αμερικής....
Οι Λατινες κάνουν πιατσα στο δρόμο και γ@μιουνται ακόμη και για
1 δολάριο την ώρα!

:hi:
Που τα διάβασες αυτά τα παραμύθια???? Αυτή Αβάνα 100.την ώρα θα ζητουσε
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.416
Κριτικές
512
Like
69.385
Πόντοι
41.129
Το ότι κόλλησε μικρόβια τους πελάτες μάλλον δεν σε ενδιαφέρει..
παλι μικροβια απο τα ακαποτα κόλλησες ? εισαι μεγαλος κασκαντερ και σκληρος ακαποτακιας μου φαίνεται
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
986
Πόντοι
361
Σε εσένα προσωπικά δεν έχω ανάγκη να αποδειξω τίποτα..Τραβα ρώτα τα γερόντια στην πλατεία αττικης που την γαμανε ακαποτα να δεις αν ισχύουν αυτά πού γρσφω
Γιατί θυμωσατε ρε παλικάρια. Σας θιξαμε τον αρχηγό?
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
10
Like
3.055
Πόντοι
1.960
Γιατί θυμωσατε ρε παλικάρια. Σας θιξαμε τον αρχηγό?

Tous Etsi GIF by Kamisis Optics
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.524
Κριτικές
1.275
Like
229.014
Πόντοι
46.232
Γιατί θυμωσατε ρε παλικάρια. Σας θιξαμε τον αρχηγό?
Ποιον αρχηγό ρε παπαρηδι, απαντά να δούμε αν έχεις περάσει με την τρελοκοτσιδου γιατί απ ότι βλέπω προκαλείς τα γέλια κ του άλλου του φαντασμενου που κάποτε μιλούσε με Βουλγάρα Ρουμάνικα και πρόσφατα είχε περάσει με κοπέλα που ούτε που ήξερε ποια είναι και το σιλικονατο βυζι της το περιέγραψε σα πολύ ωραίο φυσικό στήθος....
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Σεξ με Ναταλία Βουλγάρα στην οδό Ιάσωνος 27Α. Η Ναταλία είναι ένα λεπτό γυφτοβουλγαράκι -σκέτη γλύκα- γύρω στα 35 κιλά με δέρμα τρίμηνου ηλιοθεραπείας. Είναι πολύ καλό κορίτσι κι ας θέλει να το παίζει σκληρή, και κάνει για αυτή τη δουλειά όσο καμία. Δεν είναι τυχαίο ότι είανι το παλαιότερο στανταράκι μου, δεν ξεκόβεται αυτή η πρέζα μαζί της με τίποτα είναι σαν οικογένεια σαν αίμα μου. Η περιγραφή μου προφανώς εστιάζει στους νέους μπουρδελιάρηδες για του ςπαλιούς όλα αυτά είναι χιλιο-τυπωμένα και χιλιο-ειπωμένα. Πέρασα καλά -όχι τέλεια - λόγω καύσωνα και απουσίας air-condition . Γενικώς οι ενημερώσεις μου έχουν κάποια απόκλιση ημερών πχ maximum 4 μέρες πριν, για να είμαι ολόσωστος. Όταν επιστρέψω Αθήνα λογικά θα χτυπήσω την πόρτα της Σόνιας (ρουμανάκι πετίτ λεπτό 24 χρονών) και σύντομα ξανά Ναταλίτσα. Καλησπέρες , επιτέλους ξεκίνησε το αληθινό καλοκαίρι, ο καιρός είναι αφόρητος μεν γαμάτος δε..
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.782
Κριτικές
126
Like
7.833
Πόντοι
7.885
Καλησπέρα μάγκες! Πήγα να δω την τρελοκοτσιδού στο Παρασίου 36, μεγάλη κοπέλα ρε μάγκες, πρέπει να τα έχει πατήσει τα 55 όσο μπορούσα να δω στο σκότος, τέσπα, γούστα είναι αυτά. Μετά πήγα να δω αυτήν που έλεγε ο μύστης Σμύρνης ότι επέστρεψε στο Δ. 20, μια νεαρή Ελένη. Βγήκε με ζαρτιέρες και περπατούσε ξυπόλυτη. Μου έβγαζε μια τεράστια βλαχιά και κάβλωσα λιγάκι είναι η αλήθεια, αλλά όχι για 20 ευρώ, για 10 στο μετάξι θα ήτανε μια χαρά. Η ξυπολυσιά της, πάντως, με οδήγησε στην αναζήτηση ποδολαγνείας και κατέληξα σε Άννα Μαρία Φυλής 65, μια πολύ πετίτ κοπέλα για όσους δεν την ξέρουν, και νεαρή σε ηλικία. Τα ποδαράκια της μύριζαν λιγάκι, τόσο όσο, αλλά ήτανε πολύ δροσερά. Είχα ζεσταθεί κι από τους δρόμους μεσημεριάτικα κι έτσι όπως τα είχα κολλήσει στη μάπα μου ήτανε βάλσαμο :confused:
Μυστη τεραστιο ρισπεκτ, εκκρεμει ομως και η ξιπολητη βλαχα, σιγουρα θα εχεις τεραστια αναγκη μια ποδολαγνεια και απο αυτη.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
10
Like
3.055
Πόντοι
1.960
Σεξ με Ναταλία Βουλγάρα στην οδό Ιάσωνος 27Α. Η Ναταλία είναι ένα λεπτό γυφτοβουλγαράκι -σκέτη γλύκα- γύρω στα 35 κιλά με δέρμα τρίμηνου ηλιοθεραπείας. Είναι πολύ καλό κορίτσι κι ας θέλει να το παίζει σκληρή, και κάνει για αυτή τη δουλειά όσο καμία. Δεν είναι τυχαίο ότι είανι το παλαιότερο στανταράκι μου, δεν ξεκόβεται αυτή η πρέζα μαζί της με τίποτα είναι σαν οικογένεια σαν αίμα μου. Η περιγραφή μου προφανώς εστιάζει στους νέους μπουρδελιάρηδες για του ςπαλιούς όλα αυτά είναι χιλιο-τυπωμένα και χιλιο-ειπωμένα. Πέρασα καλά -όχι τέλεια - λόγω καύσωνα και απουσίας air-condition . Γενικώς οι ενημερώσεις μου έχουν κάποια απόκλιση ημερών πχ maximum 4 μέρες πριν, για να είμαι ολόσωστος. Όταν επιστρέψω Αθήνα λογικά θα χτυπήσω την πόρτα της Σόνιας (ρουμανάκι πετίτ λεπτό 24 χρονών) και σύντομα ξανά Ναταλίτσα. Καλησπέρες , επιτέλους ξεκίνησε το αληθινό καλοκαίρι, ο καιρός είναι αφόρητος μεν γαμάτος δε..
35 κιλα? :O
ladies midgets GIF
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.782
Κριτικές
126
Like
7.833
Πόντοι
7.885
Σεξ με Ναταλία Βουλγάρα στην οδό Ιάσωνος 27Α. Η Ναταλία είναι ένα λεπτό γυφτοβουλγαράκι -σκέτη γλύκα- γύρω στα 35 κιλά με δέρμα τρίμηνου ηλιοθεραπείας. Είναι πολύ καλό κορίτσι κι ας θέλει να το παίζει σκληρή, και κάνει για αυτή τη δουλειά όσο καμία. Δεν είναι τυχαίο ότι είανι το παλαιότερο στανταράκι μου, δεν ξεκόβεται αυτή η πρέζα μαζί της με τίποτα είναι σαν οικογένεια σαν αίμα μου. Η περιγραφή μου προφανώς εστιάζει στους νέους μπουρδελιάρηδες για του ςπαλιούς όλα αυτά είναι χιλιο-τυπωμένα και χιλιο-ειπωμένα. Πέρασα καλά -όχι τέλεια - λόγω καύσωνα και απουσίας air-condition . Γενικώς οι ενημερώσεις μου έχουν κάποια απόκλιση ημερών πχ maximum 4 μέρες πριν, για να είμαι ολόσωστος. Όταν επιστρέψω Αθήνα λογικά θα χτυπήσω την πόρτα της Σόνιας (ρουμανάκι πετίτ λεπτό 24 χρονών) και σύντομα ξανά Ναταλίτσα. Καλησπέρες , επιτέλους ξεκίνησε το αληθινό καλοκαίρι, ο καιρός είναι αφόρητος μεν γαμάτος δε..
Τυπε γυφτοβουλγαρα 35 κιλα διαβαζω και το μυαλο μου πηγε σε προγραμμα ποδολαγνειας. Μαντεψα σωστα??
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.315
Κριτικές
35
Like
29.650
Πόντοι
9.846
για Ποδολαγνεια θα πας στην Ιασ 43 Στη Μελλισσα υπερωχα ποδια νουμερο 41 με 42 και τα κανεις οτι θες
Ρε φίλε και ο Σακίλ φορουσε 56,κοντα ήταν.... Η γυναίκα μεχρι 38 νουμερο, βαριά 39! Μετά είναι σα να σου παιζει μαλακια η πατουσα του Καραγκιόζη!!
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Τυπε γυφτοβουλγαρα 35 κιλα διαβαζω και το μυαλο μου πηγε σε προγραμμα ποδολαγνειας. Μαντεψα σωστα??
Τα πατουσάκια της είναι για τρελή ποδολαγνεία. Εγώ τυγχάνει να μην κάνω π.χ γλώσσα αλλά τα χαϊδεύω με τις παλάμες μου σε στυλ μασάζ. Αν δεν έχεις πάει γιατί όχι να τη δοκιμάσεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Maximum 37 , ναι
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.315
Κριτικές
35
Like
29.650
Πόντοι
9.846
ρε κλωνε γράφεις όλο μπαρούφες, είναι κουραστικό, αν έχεις περάσει με τη Μαρία τη τρελοκοτσιδου μπορείς άνετα να απαντήσεις σε αυτά που σε ρώτησα, αλλιώς βούλωσε το και σταματα να γράφεις πράγματα που δεν ισχύουν
Σμυρνης και γκολ από τα αποδυτήρια...!!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.315
Κριτικές
35
Like
29.650
Πόντοι
9.846
Ιωαννίνων 5 κλειστό. Ιωαννίνων 3 μια θείτσα Κριστίν ξανθιά κοντεψε να μου πεταξει το πουλι έξω και να μου το βάλει στο στόμα της μπροστα στην τσατσά.... Κωνσταντίνουπολεως 166Β κατευθείαν για την διαφημισμενη Αλβανιδα Άννα, όπως καταλάβετε για γκροβερ..... (που δεν ανακοίνωσε η τσατσά).
Χάλια εμφανιση και μορφασμό σα να θέλει να σε δείρει....! Φατσα για μπατσες! Ξινομούρα!
Οχι για 20αρικο δεν κάνει... Ουτε για ταλαρο!
Όσο καλές υπηρεσιες κι αν έχει!!

Επίσης Περγάμου 1 ανοιχτό, δεν περασα. Αγαπουληδες αρχοντισας Έβε προσελθετε....Αρχίζω και βαριέμαι....
Φυλης 54 οίκος Τζώρτζιας κλειστός για πολλές μέρες. Μπαρμποροσπιτα κλειστά και παλι.
Άννα Κου καλό Αυγουστο....
Δε γαμιεστε όλοι... Θα το γυρισω οριστικά στα ελαιοτριβεία μου φαίνεται.... Ή θα περιμενω Σεπτέμβριο για νέο αίμα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom