Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 204 άτομα (23 μέλη και 181 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Σακίρα

αλλά με σπαστά μαλλιά ...

index.php
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
οχι η σακιρα,αυτη ειναι το επιπλο.

οντως αυτη ειναι επιπλο.. :s&m_3:

το κοριτσι ειναι νεο αλλα απο το σαλοναρισμα δεν φαινεται να το εχει.
καστανα ισια μαλλια μεχρι τους ωμους εχει.βγηκε χωρις σουτιεν κ ειχε ωραια βυζακια,οχι σαν τα πλαδαρα της σακιρας.
οποτε να το εχουμε υποψην για δοκιμη!


βγηκα να παω σαρα αλλα ειδα οτι εχω παθει λαστιχο.ξενερα.
:headbang: :headbang: :headbang:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
"Διδυμου 18 υπογειο
Ναταλι...πολυ σεξυ ξανθο μιλφ με πρωκτικο και ελευθερο στοματικο στα 25 ευρω αν θυμαμαι καλα!Στα υποψιν κι αυτη"  Προκειται για την βουλγαρα 40+ που ηταν στην περιοχη εκει κ παλιοτερα;

επιτελους η Ναταλι..και μια με πρωκτικο στις υπηρεσιες... με 25 ευρω..

ποια να συγκριθει μαζι της?

καλη στο 86 φανταζομαι ,αλλα..
 

dionysis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2009
Μηνύματα
652
Like
0
Πόντοι
6
η χειροτερη για μενα φαση ητανε με τη λαρισα πριν εναμησι μηνα παντως
στο Φυλής 67
πολυ βρομια στο δωματιο και αποπνικτικη η ατμοσφαιρα καργα δηλαδη ενα αισχος
και η λαρισα απλυτη τοσο δηλαδη που βρομαγα γυρω απο το πουλι απλησιες μετα απο το πηδηγμα
και δεν ειχε και ερ κοντισιον στο δωματιο καλοκαιριατικα ημαρτον δηλαδη
καλη και προθυμη δε λεω και εκανε πολλα κολπα και γενικα πολυ προθυμη για τη δουλεια της και υπεροχη συμπεριφορα αλλα τι να το κανω
ξενερωσα τη ζωη μου πραγματικα
και απο τοτε εχω να παω σε μπουρδελο η στουντιο :2funny: :2funny: :2funny:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
η χειροτερη για μενα φαση ητανε με τη λαρισα πριν εναμησι μηνα παντως
στο Φυλής 67
πολυ βρομια στο δωματιο και αποπνικτικη η ατμοσφαιρα καργα δηλαδη ενα αισχος
και η λαρισα απλυτη τοσο δηλαδη που βρομαγα γυρω απο το πουλι απλησιες μετα απο το πηδηγμα
και δεν ειχε και ερ κοντισιον στο δωματιο καλοκαιριατικα ημαρτον δηλαδη
καλη και προθυμη δε λεω και εκανε πολλα κολπα και γενικα πολυ προθυμη για τη δουλεια της και υπεροχη συμπεριφορα αλλα τι να το κανω
ξενερωσα τη ζωη μου πραγματικα
και απο τοτε εχω να παω σε μπουρδελο η στουντιο :2funny: :2funny: :2funny:


giati δεν πας στην ιπποκρατους 144 να παρεις ενα προγραμμα των 100 ευρω? πες μου
 

dionysis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2009
Μηνύματα
652
Like
0
Πόντοι
6
giati δεν πας στην ιπποκρατους 144 να παρεις ενα προγραμμα των 100 ευρω? πες μου
να δωσω 100 ευρω για ιεροδουλο?????????
πρωτον τα βρισκω υπεραρκετα για ενα πηδηγμα της πλακας των 10 λεπτων το πολυ
και εκτος απο αυτο εχω ακουσει ατομα που δινουνε τοσα και δε μενουνε ευχαριστημενοι
αλλα αυτο που κολλαει ρε φιλε????
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
να δωσω 100 ευρω για ιεροδουλο?????????
πρωτον τα βρισκω υπεραρκετα για ενα πηδηγμα της πλακας των 10 λεπτων το πολυ
και εκτος απο αυτο εχω ακουσει ατομα που δινουνε τοσα και δε μενουνε ευχαριστημενοι
αλλα αυτο που κολλαει ρε φιλε????

ωραια δωσε 50 εσυ,μη παρεις πρωκτικο.

γιατι σου αρεσει η καθαριοτητα γι αυτο στο λεω.
 

dionysis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2009
Μηνύματα
652
Like
0
Πόντοι
6
καλα θα μου πεις και αυτο που ειπα εγω που κολλαει...
απλα το θυμηθηκα και χαρηκα
 

PSOLOGIVER

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Άσχημα νέα,οι εξετάσεις που έκανα έδειξαν αυξημένες ποσοστώσεις της τεστοστερόνης συγκεντρωμένες στη περιοχή των μαλακών μορίων (ούτε ο Ζαγοράκης να ήμουν) οπότε η αγωγή είναι μία και σίγουρη - εκτόνωση του πεοτζούς σε ιερόδουλο -.Κατευθήνθηκα αμέσως Φυλής με σκοπό να δω τη διάθεση της Νέλλυς αλλά κλειστό,στο Φυλής 65 πάνω για Άννα κλειστό,Φωκαίας 25 πάνω θα ήταν η Τερέζα που τίμησα την Τρίτη (μη νομίζει ότι θα την παντρευτούμε κιόλας) οπότε ξαφνικά το πουλί μου σαν το ραβδί του ραβδοσκόπου που ψάχνει για νερό παλλόταν στην κατεύθυνση της Αγαθουπόλεως (Βαννέσα).Καβαλάω στα γρήγορα το σιδερένιο άτι με τους δύο τροχούς και να με.Η Βαννέσα στη θέση της και βουρ.Το δωμάτιο πολύ καλύτερο απο πολλά studio -έκπληξη ο ουρανός στο κρεβάτι,ιδέα της Βαννέσας μου είπε,μόνο που κρύβει λίγο την T.V. που παίζει τσοντούλα-αλλά σε αποζημειώνει η ίδια η Βαννέσα που είναι σκέτη τσόντα.
Τώρα και μια πληροφορία.Τα δύο υπό κατασκευή μπουρδελάκια στη Φυλής στην οδό Φιλιπίδου θα λειτουργήσουν περίπου σε μιά εβδομάδα με δέκα μέρες και στο ένα από αυτά θα μετακομίσει η Βαννέσα, όλα αυτά κατά δήλωσή της.
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Άσχημα νέα,οι εξετάσεις που έκανα έδειξαν αυξημένες ποσοστώσεις της τεστοστερόνης συγκεντρωμένες στη περιοχή των μαλακών μορίων (ούτε ο Ζαγοράκης να ήμουν) οπότε η αγωγή είναι μία και σίγουρη - εκτόνωση του πεοτζούς σε ιερόδουλο -.Κατευθήνθηκα αμέσως Φυλής με σκοπό να δω τη διάθεση της Νέλλυς αλλά κλειστό,στο Φυλής 65 πάνω για Άννα κλειστό,Φωκαίας 25 πάνω θα ήταν η Τερέζα που τίμησα την Τρίτη (μη νομίζει ότι θα την παντρευτούμε κιόλας) οπότε ξαφνικά το πουλί μου σαν το ραβδί του ραβδοσκόπου που ψάχνει για νερό παλλόταν στην κατεύθυνση της Αγαθουπόλεως (Βαννέσα).Καβαλάω στα γρήγορα το σιδερένιο άτι με τους δύο τροχούς και να με.Η Βαννέσα στη θέση της και βουρ.Το δωμάτιο πολύ καλύτερο απο πολλά studio -έκπληξη ο ουρανός στο κρεβάτι,ιδέα της Βαννέσας μου είπε,μόνο που κρύβει λίγο την T.V. που παίζει τσοντούλα-αλλά σε αποζημειώνει η ίδια η Βαννέσα που είναι σκέτη τσόντα.
Τώρα και μια πληροφορία.Τα δύο υπό κατασκευή μπουρδελάκια στη Φυλής στην οδό Φιλιπίδου θα λειτουργήσουν περίπου σε μιά εβδομάδα με δέκα μέρες και στο ένα από αυτά θα μετακομίσει η Βαννέσα, όλα αυτά κατά δήλωσή της.

Καλα εισαι απιστευτος
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Χτές το πρωί πέρασα απο Καλύμνου 48 και ήταν η Όλγα. Ωραίο ΜΙΛΦ με καλο βυζί και προστυχη φάτσα. Το σκέφτηκα να περάσα αλλά μόλις είχε ξεπετάξει ενα γέρο με πατημένα τα 75 και σιχάθηκα. Αναρωτιόμουν πάντα γιατί οι γέροι πάνε με κουστουμάκι πάντα να ψηφίσουν αλλά όταν είδα το γέρο με φουλ κουστούμι στο μπουρδελο κατάλαβα οτι φοράνε κουστούμι για να καταθέτουν με επισημότητα στις πουτάνες είτε είναι οριτζιναλ είτε ανήκουν σε μπλε η πράσινο κόμμα.

ΥΠ- Πέρασα για να δω αν είναι η ίδια Ολγα που ήτανε κάποτε Ρεμουνδου αλλά δεν ήταν. Αν ξέρει κανείς που βρίσκεται αυτή η Ολγα ας ενημερωσει.την ειχα εντοπισει φυλησ και πιποινου στο γςνιακο που συνηθωσ ειναι τραβελια
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Αυτή η Όλγα είναι, αδερφέ!
Απλώς έχει μικρύνει το βύζο η κακούργα!
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Εντοπίσθει μήπως.... η Μπάρμπαρα Φ71 Upstairs??
....ευχαριστώ και επιφυλάσσομαι για καλές ενημερώσεις με τη πρώτη μου ευκαιρία!!!  :)
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Σημερινή απογευματινή τσάρκα - αστραπή, λόγω βρόχας και άλλων υποχρεώσεων.

Φυλής 109 κάτω: H Μαρία η Βουλγάρα από το 80
Φυλής 109 πάνω: Η Τζένη η ξανθιά, το επιπλάκι από 134 & 65
Φυλής 71 κάτω:  Η Νέλυ η γνωστή
Φυλής 67 :      Μια μελαχρινή εμφανίσιμη καλλίγραμμη κοπελιά με έξτρα κωλαράκι 
Φυλής 80 :      Η Φρεγάτα Έλλη
Φυλής 59 πάνω:  Η Μόνικα η γνωστή
Φυλής 59 κάτω:  Η Ελένη, ένα νεαρό καλλίγραμμο Ρουμανάκι, όπου έγινε και κατάθεση. Καλό νεανικό νανάκι, ευχάριστη παρουσία, χωρίς να κάνει παπάδες.

Αυτά για την ώρα.

Καλό ΠΣΚ κύριοι !

 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Σημερινή απογευματινή τσάρκα - αστραπή, λόγω βρόχας και άλλων υποχρεώσεων.

Φυλής 59 κάτω:  Η Ελένη, ένα νεαρό καλλίγραμμο Ρουμανάκι, όπου έγινε και κατάθεση. Καλό νεανικό νανάκι, ευχάριστη παρουσία, χωρίς να κάνει παπάδες.
Την τιμησα κι εγω σημερα το απογευματακι!Ειναι ομορφο κοριτσι!Παπαδες δεν κανει αλλα οπως ειπες ειναι ευχαριστη παρουσια :thumbsup:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Την τιμησα κι εγω σημερα το απογευματακι!Ειναι ομορφο κοριτσι!Παπαδες δεν κανει αλλα οπως ειπες ειναι ευχαριστη παρουσια :thumbsup:
Ποιά ειναι αυτη ρε παιδια???
Ένα μελαχροινο αδυνατο κοριτσι,σχετικα ψηλο,με ωραια μικρα(σχετικα)βυζακια που δεν μιλαει ούτε Ελληνικα ουτε Αγγλικα??
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Ποιά ειναι αυτη ρε παιδια???
Ένα μελαχροινο αδυνατο κοριτσι,σχετικα ψηλο,με ωραια μικρα(σχετικα)βυζακια που δεν μιλαει ούτε Ελληνικα ουτε Αγγλικα??
Πολυ μικρο στητο στηθος,κοντο μαυρο μαλλι και απειροελαχιστα αγγλικα...ηθελε να μου πει οτι ειναι 22 και μου το εδειξε με τα δαχτυλα της λεγοντας μου παραλληλα two two :2funny:
Y.Γ Εχει ενα τατου πεταλουδα πανω απο τον κωλο της αν θυμαμαι καλα
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Την τιμησα κι εγω σημερα το απογευματακι!Ειναι ομορφο κοριτσι!Παπαδες δεν κανει αλλα οπως ειπες ειναι ευχαριστη παρουσια :thumbsup:

Στην βραδινή βάρδια (σήμερα) στο Φυλής 59 όροφος η Μόνικα Ρουμάνα με φούλ ρουμάνικα τραγούδια στο σαλόνι 
Μελαχρινό 18 ετών με κοτσιδάκια τα μαλλιά μέχρι τους ώμους σαν μαθήτρια  :tits2: , μάλλον μέτρια στο ύψος, λεπτή, μικρά βυζιά και ικανοποιητικό κώ(ο)λο, ευχάριστη και πρόσχαρη

Τιμήθηκε από φίλο που έμεινε ευχαριστημένος  ;)

 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Πολυ μικρο στητο στηθος,κοντο μαυρο μαλλι και απειροελαχιστα αγγλικα...ηθελε να μου πει οτι ειναι 22 και μου το εδειξε με τα δαχτυλα της λεγοντας μου παραλληλα two two :2funny:
Y.Γ Εχει ενα τατου πεταλουδα πανω απο τον κωλο της αν θυμαμαι καλα
α οκ,μαλλον για αλλη λεω......
Εγω αυτην που συναντησα ειχε μακρια μαλλια.Μου ειπε η Σακιρα την μεθεπομενη μερα που την πηρα,ότι ειναι φιλη της...
Ούτε ονομα δεν μου ειπε η  καινουρια που λεω ουτε τιποτα,περιεργο σκηνικο.......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom