Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 271 άτομα (36 μέλη και 235 επισκέπτες)

socratis969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
711
Πόντοι
301
Περασα κι εγω χθες και την ειδα,προσχαρη κοπελα με διαθεση το σαλοναρισμα και γελιο κατι που σε τραβαει να μπεις μεσα,η τσατσα στον κοσμο της,λεει ολα με προφυλακτικο και στην συνεχεια λεει και ελευθερο στοματικο,πως γινεται αυτο,τεσπα περασα και την δοκιμασα,δινει γλωσσοφιλα καργα με διαθεση μεσα να σε ευχαριστησει,πιπα με προφυλακτικο ομως,δαχτυλα αφηνει,καλη συμετοχη με ψιλοκραυγουλες δεν λεει οχι σε τιποτα γουσταρει το γαμιση,περασα καλα μπορω να πω παρολο το απλο προγραμμα και το σημαντικο ειναι πολυ ευδιαθετη κοπελα.Η τσατσα δεν ενοχλησε καθολου,ημουν κανα τεταρτο μεσα.
Την είδα και εγώ και όντως ήταν ευδιαθετη αλλά τελικά δεν μπήκα γιατί φόραγε ένα ολοσωμο ημιδιαφανες νυχτικο και δεν φαινόταν καλά το σώμα της
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Την είδα και εγώ και όντως ήταν ευδιαθετη αλλά τελικά δεν μπήκα γιατί φόραγε ένα ολοσωμο ημιδιαφανες νυχτικο και δεν φαινόταν καλά το σώμα της
Δεν εχει την σωματαρα και ειναι και κοντουλα,αλλα αν της χωσεις κανα δυο δαχτυλα μεσα γινεται πυραυλος,καργα γλωσσοφιλα για τον jon smith που του αρεσουν,πιστευω δεν θα περασει ασχημα καποιος αν μπει μεσα συγκριτικα με αλλες που ειναι κομοδηνα.
 

socratis969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
711
Πόντοι
301
Δεν εχει την σωματαρα και ειναι και κοντουλα,αλλα αν της χωσεις κανα δυο δαχτυλα μεσα γινεται πυραυλος,καργα γλωσσοφιλα για τον jon smith που του αρεσουν,πιστευω δεν θα περασει ασχημα καποιος αν μπει μεσα συγκριτικα με αλλες που ειναι κομοδηνα.
Έκανα την μλκια και μπήκα στην καινούργια την ταυλανδεζα στο 86 αλλά θα τιμηθεί λίαν συντόμως
 

Progres7

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2020
Μηνύματα
56
Like
184
Πόντοι
0
Είναι στη Ρουμανία.
Αγγελία για
Η μιχαελα από φωκαιας 17 δουλεύει; δεν τη βλέπω στις ενημερώσεις. είχε ανέβει και ποιο παλιά αγγελία για ξενοδοχείο παίζει ακόμα;
Υπάρχει κάπου αγγελία για την μιχαελα για ξενοδοχείο;
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.038
Like
6.570
Πόντοι
1.056
Έκανα την μλκια και μπήκα στην καινούργια την ταυλανδεζα στο 86 αλλά θα τιμηθεί λίαν συντόμως

Ρε μαν, για δωσε περισσοτερες πληροφοριες για την ταυλανδεζα, με ενδιαφερει..
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
ΤΟΥ ΚΟΡΟΪΔΟΥ ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ορίστε κάτι που μόλις είδα.
Η γνωστή ΑΚΑΠΟΤΗ Ηλέκτρα από Φωκαίας στα 140 με απλό πρόγραμμα. :2funny:
Κώλος και χυσοστομία έξτρα...:2funny: :


Πληρώστε κορόιδα στα γραφεία για κάτι που κάνει ένα 20ρικο... :2funny:
Για μια χαζούλα που για φουλ πρόγραμμα (με ΑΚΑ κώλο) έπαιρνε 60-70 σαν ανεξάρτητη. :2funny:

καμία σχέση η Ηλέκτρα με αυτή του γραφείου.

καταρχήν η Ηλέκτρα δουλεύει διπλοβάρδια στο Φωκαίας 19, άρα δεν προλαβαίνει.....

ακάποτη που λες, την έχεις πάρει ? γιατί αν δεν κατάλαβες από την φώτο του γραφείου ότι είναι άλλη, προφανώς δεν την έχεις πάρει και λες παπαριές :jerking::jerking::jerking:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
καμία σχέση η Ηλέκτρα με αυτή του γραφείου.

καταρχήν η Ηλέκτρα δουλεύει διπλοβάρδια στο Φωκαίας 19, άρα δεν προλαβαίνει.....

ακάποτη που λες, την έχεις πάρει ? γιατί αν δεν κατάλαβες από την φώτο του γραφείου ότι είναι άλλη, προφανώς δεν την έχεις πάρει και λες παπαριές :jerking::jerking::jerking:
Φαίνεται ότι μόνο η Ηλέκτρα είναι ελληνίδα πουτάνα 24 χρονών. :2funny: Πρώτα απ' όλα η Ηλέκτρα έχει πολύ πιο χάλια βυζί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nick9x

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.820
Πόντοι
3.246
καμία σχέση η Ηλέκτρα με αυτή του γραφείου.

καταρχήν η Ηλέκτρα δουλεύει διπλοβάρδια στο Φωκαίας 19, άρα δεν προλαβαίνει.....

ακάποτη που λες, την έχεις πάρει ? γιατί αν δεν κατάλαβες από την φώτο του γραφείου ότι είναι άλλη, προφανώς δεν την έχεις πάρει και λες παπαριές :jerking::jerking::jerking:
Εξυπνόλη, κάνε κλικ στο λινκ και δες καλύτερα τις φωτογραφίες φορώντας γυαλιά...
Αν πάλι δεν την βλέπεις, περαστικά σου... :birdman:
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
Εξυπνόλη, κάνε κλικ στο λινκ και δες καλύτερα τις φωτογραφίες φορώντας γυαλιά...
Αν πάλι δεν την βλέπεις, περαστικά σου... :birdman:
και με γυαλιά και χωρίς γυαλιά δεν έχει καμία σχέση.

μάλλον η :jerking::jerking::jerking::jerking::jerking: σε έχει τυφλώσει εντελώς
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Μύστες..η Ηλέκτρα κάνει εξτραδάκια και σπίτι της και σε ξενοδοχεία..με το όνομα Μαριάννα η Μαριαλένα δε θυμάμαι..την έχω πετύχει άπειρες φορές στο kanesex....και είναι όντως ακάποτη να το ξεκαθαρίσουμε αυτό......
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.820
Πόντοι
3.246
Μύστες..η Ηλέκτρα κάνει εξτραδάκια και σπίτι της και σε ξενοδοχεία..με το όνομα Μαριάννα η Μαριαλένα δε θυμάμαι..την έχω πετύχει άπειρες φορές στο kanesex....και είναι όντως ακάποτη να το ξεκαθαρίσουμε αυτό......
Μύστη, σαν Μαριαλένα έπαιζε και στο kanesex...:rockon:
Μάλιστα, έκανα και μια αναζήτηση με το τηλέφωνό της και όπως βλέπω κατέβασε και τις αγγελίες της
τώρα που παίζει στο γραφείο.
Και φυσικά είναι ΑΚΑΠΟΤΗ! :rockon:
Φάτε τώρα την τάπα σιχαμένα κλωνάρια! :birdman::birdman::birdman:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.224
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
Εξυπνόλη, κάνε κλικ στο λινκ και δες καλύτερα τις φωτογραφίες φορώντας γυαλιά...
Αν πάλι δεν την βλέπεις, περαστικά σου... :birdman:
δεν είναι η Ηλέκτρα φίλε... δίκιο έχει ο Χάρισμα
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.820
Πόντοι
3.246
δεν είναι η Ηλέκτρα φίλε... δίκιο έχει ο Χάρισμα
Μύστη και μέγιστε κωλογαμιά δεν θα επέμενα αν δεν ήμουν σίγουρος. :rockon:
Κι εννοείται ότι έχει πέσει και λίγο φώτοσοπ, αλλά τα χαρακτηριστικά μακριά μαλλιά,
τα άβαφτα νύχια και το ελαφρύ κότσι στο πόδι είναι λεπτομέρειες που προδίδουν την κοπέλα.
Δείτε καλύτερα!
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.401
Πόντοι
456
Πριν λίγο στην φυλής.Απογοητευση, Παρασκευή βράδυ και ούτε τα μισά δεν ήταν ανοιχτά,εγώ βόλταρα,φυλής 86
Η καινούργια ασιατικά,η Άννα,όμορφη προς το μοντέλε,από ένα.κουβα λεμόνια στην κάθε μασχάλη,μου μοιάζει φόλα.Φωκαιας 7 μήπως βρω την Έμιλυ.Ηταν ένα γυφτάκι,καλό κορμι,επισεις ξινή (βάση των δικών μου δεδομένων,μιας και έχουμε κάποια χρονάκια).
Πήγα μπιουτι,δεν μου γέμισε το ματι.Εφυγα πήγα Φειδιππίδου,στο ένα η Λίζα στο άλλο νομίζω η Άννα,ξανθιά με ωραίο κορμί.
Στην ουσία ήθελα να πάω με Λίζα απ' την αρχή.Ομως γινόταν χαμός.Πολυ δυνατή η μουσική,εγώ τέρμα κουρασμένος και αυτό δεν βοηθάγε.
Τσατσά,μια Γκράμι καλό κορμι που χούφτωνε γενικός.Μαλλον ήθελε να μένει ο κόσμος.Η Λίζα έδειχνε κουρασμένη και πρέπει να μην σταματαγε,οπότε έφυγα και γω για σπίτι χωρίς να κάνω κάτι.
Αύριο, ξεκούραστος και ποιο φρέσκος,ήμουν σίγουρος ότι δεν θα έβγαινε σήμερα.Το ίδρυμα πάντως μαζεύει όλο το χαρτί και δουλεύει τρίτη βάρδια μόνη της.
Κάποια στιγμή θα ξεπατωθει η κακομοιρα.Καλο βράδυ,καλά γαμισα μάγκες. Η Λίζα έχει γίνει μισορεξια εδώ κ καιρό..μόνο η απίστευτη πίπα της αξίζει πλέον..σε αυτό η καλύτερη μακράν
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
Μύστη, σαν Μαριαλένα έπαιζε και στο kanesex...:rockon:
Μάλιστα, έκανα και μια αναζήτηση με το τηλέφωνό της και όπως βλέπω κατέβασε και τις αγγελίες της
τώρα που παίζει στο γραφείο.
Και φυσικά είναι ΑΚΑΠΟΤΗ! :rockon:
Φάτε τώρα την τάπα σιχαμένα κλωνάρια! :birdman::birdman::birdman:
τελικά είσαι μεγάλος παπάρας :wanker::wanker::wanker:

κλωνάρι δεν ήμουν ποτέ και ότι έχω γράψει εδώ μέσα ήταν 100% αληθινό

εσύ ο μέγιστος παπάρας επιμένεις για κάποια που δεν έχεις δει καν!!!!

:uglystupid::uglystupid::uglystupid::uglystupid::uglystupid:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom