Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 233 άτομα (31 μέλη και 202 επισκέπτες)

vangelis77

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα παιδες.ειχα παει στην καραντινα κεραμεικου στην Κορινα νομιζω...ξαναπηγα την περασμενη εβδομαδα αλλα μου φανηκε κλειστο...ξερετε κατι?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
Καλημερα παιδες.ειχα παει στην καραντινα κεραμεικου στην Κορινα νομιζω...ξαναπηγα την περασμενη εβδομαδα αλλα μου φανηκε κλειστο...ξερετε κατι?
Κορινα επέστρεψε Ρεμουνδου 21
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
ΚΑΛΤ σκηνικο με την Λολα στο Περδικα 3 γωνια οροφος !
Ανεβηκα στον οικο κατακαβλωμενος , στο σαλονι βγηκε η Λολα, κορμι τουμπανο με πανεμορφο κωλι και σεξι προσωπο.
Ειναι 23 ετων Ρωσσιδα αλλα μοιαζει για μικροτερη. Το προγραμμα της απλο.
Εδωσα το δεκαρικο και γρηγορα γδυθηκα και περιμενα την κορασιδα.
Με το που μπηκε στο δωματιο την πλησιασα και αρχισα να χουφτωνω τα κωλομερια της, η κορασις με αφησε για λιγο να την θωπευσω αλλα
μετα μαζεψε τα χερια μου και ειπε dont touch !!!
Γδυθηκε και ξαπλωσε στο κρεβατι και ανεβηκα απο πανω της δινοντας μερικα φιλια στην κοιλια της με σκοπο να φτασω στη μουνα της
και να την γλειψω εκτος προγραμματος.
Η κορασις μετα απο 2-3 φιλακια στην κοιλιτσα της μου ειπε no kiss, stop.
Της ζητησα να της γλειψω τη μουνα λεγοντας της οτι θα της αρεσει πολυ αλλα ουτε να το ακουσει δε δεχοταν.
Ετσι οπως ειχε ανοιχτες τις ποδαρες εσκισε την καποτα και μου την περασε στον πουτσο.
Τον κοιταζε πανω κατω δεξια αριστερα τον επιανε με τα δαχτυλα της σα να ηντουσαν παχυμετρο και μου λεει no sex !!!
Tι ι ι ι ι ι ι ι ι ?
No sex is big !!!
Τι λες καλε μια χαρα ειναι ασε τις μαλακιες..
Η κορασις σηκωθηκε ντυθηκε και εφυγε απο το δωματιο ενω η τσατσα μου εφερε πισω το δεκαρικο.
Η τσατσα δικαιολογησε την κορασιδα λογω του οτι ειναι 3 μερες στη δουλεια και ειναι στενη.
Μα πες στην κοπελα να ερθει μεσα να δοκιμασουμε αμα μπαινει,ουτε καν δοκιμασαμε...
Οχι οχι ειπε η τσατσα και μου ζητησε ευγενικα να της αδειασω το δωματιο.
Περιμενω να γραψει καποιος οτι τη γαμησε να δουμε πως περασε..
Αδερφέ τι ώρα πηγές περίπου αν ξέρεις το βάρδια είναι ;
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
παρθενικό μηνυμα.
χτές που ήμουν στα μέρη είδα την συγκεκριμένη να περπατάει στη μεγάλου αλεξάνδρου με ένα τζιν σορτσάκι που τα κωλομάγουλα έβγαιναν έξω.Απο όπου πέρναγε ο κόσμος έμενε παγωτο,την ακολούθησα και την είδα να ανεβαίνει στον συγκεκριμένο οίκο.Μετά απο καμιά ώρα μπήκα να την πάρω.Πρωκαταρκτικά δεν υπάρχουν ,τον έπιασε και τον ταρακουνάγε κι οταν με την βοηθεια του θεού μεγαλώσε το εργαλείο ,περασε την καπότα και άρχισε μια μέτρια πίπα αλλά μόνο που αντικρίζεις αυτά τα χειλια να αγγαλιάζουν το πούτσο σου ,φτάνει !!! Συνέχεια σε ιεραποστολικη θέση,όπου πριν προλάβω να μπώ άρχισε να σφίγγει τους μοιρους της πάνω μου ώστε να είναι αδύνατη η δυείσδηση .Είναι τόσο γλυκιά που παρολο τις μαλακιες που συνέβαιναν με ταξίδεψε σε μια φάση οτι γαμάω μια πιτσιρίκα που είμαι απο τους πρωτους της που τρώει και ήθελε υπομονη και κατανόηση :) Της έκανα νόημα να γυρίσει να την πάρω στα τέσσερα για να έχω καλύτερη πρόσβαση αλλά αρνήθηκε δειχνoντάς μου μια ουλή που έχει στη κοιλιά της και οτι πονάει (οτι ναναι :)Για κανά πεντάλεπτο έσφιγγε δεξιοτεχνικά τους μοιρούς της ,το προσωπό της και αυτό σφιγμένο και το χέρι της γραπωμένο στο πούτσο μου ώστε να μην έχω βαθιές διυσδίσεις,μετά μάλλον κουράστηκε και χαλάρωσε και τον έτρωγε κανονικά αλλά απο μεριάς μου ήρεμα ,για να μην την αγριέψω,ώσπου ήρθε το τέλος.¨Εφυγε με νεύματα οτι πόναγε. Αν το πας το ταξιδι εγκεφαλικά είναι ωραία ειδάλως άστο καλύτερα :cheesy:
Αδερφέ αυτή τι ώρες είναι αν ξέρεις;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φιλιππιδου 11β Μελίνα ξανθιά με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Σονια καστανή μιλφογκιλφ νταρντανα με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 υπόγειο Σάσα ξανθιά με κανονικό πολύ ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι,τατουάζ αριστερά χαμηλά στο στομάχι απλό πρόγραμμα, αυταρχικό και ποδολαγνεια.

Φυλής 7 ισόγειο Στέλλα ξανθιά μιλφ με γυαλάκια, κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Αλισια το γλυκό ξανθό κοντοπουτανο ζυμαράκι, με κανονικό πολύ ωραίο κορμί 2αρι συν στητο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 13 κλειστό.

Φωκαίας 17α Παολα νταρντανα με κάστανο σκούρο μαλλί, 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17β Ειρήνη ξανθοκαστανη νταρντανοπαχουλη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στα βυζάκια.

Φωκαιας 19 Κατερίνα καστανή με μακρύ ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, νορμάλ πρόγραμμα ανακοίνωσε η ίδια κ όχι πρωκτικο.

Φωκαιας 25α Εύα μαυρουλα με κόκκινο πολύ μακρύ ραστα μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αν είσαι καθαρός κ ελεύθερο στοματικό και Αλινα ξανθιά πολύ λεπτή με πειραγμένα χείλια μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25β Σάρα με μαύρα/ξανθά κατσαρα μαλλιά, κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Εμμανουέλα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και στην αριστερή κλειδα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Άννα Κου μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Βαλερια(επέστρεψε για όσους την έψαχναν) μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Ντιαννα μελαχρινή πολύ κοντή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό όχι όμως τελειωτικό και Γιασμην ξανθιά με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους κοντή σώμα μέ πιασιματακια 2.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 24 Ανίτα ξανθιά κοπελίτσα λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και επιλεκτικά ελεύθερο στοματικό.

Διδύμου 7α, 7β & 8α κλειστά.

Διδύμου 8β Βερονικα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 16 Αλινα μελαχρινή ψηλή μιλφογκιλφ χοντρή, 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Διδύμου 18 υπόγειο κλειστο.

Διδυμου 18 ισόγειο Σοφι μελαχρινή μιλφ με κανονικό ωραίο σώμα για την ηλικία της πεταχτώ κωλαράκι μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 20 & 22 κλειστά.

Διδυμου 27 Τζούλια το θωρηκτό ξανθοκαστανη ψηλή πολύ χοντρή με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό πρωκτικο και αυταρχικό και Βικτόρια νταρντανα με κάστανο σκούρο ίσιο μακρύ μαλλί, 2.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αλκιβιάδου 16α Αγάπη ξανθιά μιλφ κατσαρομαλλα ειχε δουλέψει 5-6 μέρες πριν τη πρώτη καραντίνα, σώμα με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Αλκιβιάδου 16β & 16γ κλειστά.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
O Σμύρνης έγραψε (πολύ σωστά το έγραψε): "Φωκαίας 17α Παολα νταρντανα με κάστανο σκούρο μαλλί, 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο."
Το πρωκτικό της είναι ΥΠΟ ΠΟΛΎ ΑΜΦΙΣΒΉΤΗΣΗ! Για αυτήν μετράει το μέγεθος και η διάρκεια! Για κώλο αν θέλετε τη γνώμη μου ΑΛΛΟΥ
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Επίσης θέλω ΑΝ ξέρει κάποιος: ΗΛΕΚΤΡΑ από Φυλής 67 γαμιέται καλά από κώλο ή είναι έρωτα βράδια αξημέρωτα και κοσμοθεωρίες?
 

betatzis7

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2021
Μηνύματα
5
Like
32
Πόντοι
0
Πήγα τις προάλλες συνάδελφοι να δω απο κοντά το κοράσιο εν ονόματι Λολα στην γωνία της πέρδικας. Εμφανίσιμη αλλά και ψιλιασμένος απο έτερο συναγωνιστή. Με ρώτησε η 2τσα αν την εχω μεγάλη και αποκρίθηκα πως η ίδια θα το κρίνει. μπαίνει ξεκινάει το σπρώξε γλύψε. Όχι κάτι τρομερό. Λέει σιγά σιγά. Ούτε 1 λεπτό δεν πέρασε μου λέει δεν αντέχει, its too big. Βγαίνει απο το δωμάτιο πήγε να αρχίσει το παζάρι η 2τσα να μου δώσει τα 5 απο τα 10 αλλά η ίδια η κοπέλα καθάρισε και προς τιμήν της τα έδωσε όλα. Εν τέλει , όμορφη κοπέλα αλλά είτε στην κίνα δούλευε ή είναι εντελώς αρχάρια. Οπως και να έχει προχώρησα σε μια αναγνωριστική βόλτα στην ευθεία του Μεγαλέκου και της Jason Street και προς λύπη μου παρατηρώ ότι δεν υπάρχει καμία αξιόλογη απο πλευράς σώματος και φάτσας (πλην ελαχίστον περιπτώσεων). Επιλέξαμε Βενεζουέλα και πήρε πάλι άριστα το μωρό, όπου αναλωθήκαμε κυρίως στα όρθια, Γιατί ως γνωστό, ψηλή γκόμενα καμαρωτό γαμίσι
 

Ahortagos141

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2018
Μηνύματα
259
Like
168
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια
Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση επειδη ειναι γενικα λιγο διαδικασια το να κατεβω φυλης
γιατι μενω εκτος αθηνας

Ξερει κανεις που εργαζεται μια ψηλη Σαρα που παλια ηταν στο φιλιππιδου 11β νομιζω 3 βαρδια (αυτο με το μπαρ)
Γνωριζει κανεις που ειναι αυτη η κοπελα?
Ευχαριστω εκ των προτερων.!!
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
O Σμύρνης έγραψε (πολύ σωστά το έγραψε): "Φωκαίας 17α Παολα νταρντανα με κάστανο σκούρο μαλλί, 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο."
Το πρωκτικό της είναι ΥΠΟ ΠΟΛΎ ΑΜΦΙΣΒΉΤΗΣΗ! Για αυτήν μετράει το μέγεθος και η διάρκεια! Για κώλο αν θέλετε τη γνώμη μου ΑΛΛΟΥ
Εγώ θα έλεγα ότι το ίδιο αμφισβητήσιμο είναι και το απλό γαμήσι μαζί της. Μιλάμε για κλέψιμο.
Δεν ξαναμπήκα.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Εγώ θα έλεγα ότι το ίδιο αμφισβητήσιμο είναι και το απλό γαμήσι μαζί της. Μιλάμε για κλέψιμο.
Δεν ξαναμπήκα.
δεν ξέρω, παρόλο που μου κάνει κλικ και μερικές φορές πολύ κλικ δεν μπήκα ποτέ επειδή "νοιώθω" το φολλο-αλερτ!
πάντως προς τιμήν της και της τσατσάς όταν ρώτησα για κώλο ΔΕΝ κοίταξε να μου τα φάει, από το σαλόνι μου πε: είσαι μεγαλόσωμος, αν γαμάς δυνατά και αργείς να τελειώσεις ΔΕΝ μπορείς να την γαμάς από κώλο 10 λεπτά σερί, θα την σκίσεις και έχει βάρδια να βγάλει, δεν θα ξεκωλιαστεί η κοπέλα! Δεν πειράζει είπα από μέσα μου, το μοναστήρι να ναι καλά!
 

Borgia21

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
195
Κριτικές
58
Like
11.598
Πόντοι
18.036
Καλησπέρα. Η κάτωθι ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ αφορά την χθεσινή Α’ Βάρδια (Τετάρτη 16/06/2021), μεταξύ 15:00-17:00. Ειχα σκοπό να μην ξαναγραψω εδώ βόλτα, διοτι δεν ανέχομαι προσβολές. Ο λόγος τωρα ειναι πρωτιστως για την αναφορά στην Ανδριάνα Χωμ11 και στην υπονοια επιχειλιο έρπη σε κριτική. Διοτι πηγα κι εγω μαζί της. Τα άλλα ονοματα εργαζομενων θα ειναι κατά 90% οι ίδιες και σήμερα.

Owo: ελ.στοματικο. cob: εκτονωση στο σωμα/στηθος. Cim: εκτονωση στο στομα.

-Χωματιανού 11Β: η Ανδριάναιας. Έγινε χθες σε κριτική υπόνοια για επιχείλιο έρπη. Ανεξαρτήτως τούτου, θα το ανέφερα πάντως κι εγω με όσα βίωσα Δευτερα και χθες. Αλβανιδα έμπειρη περιπου 30-32 ετων, μετρίου αναστήματος, καμπυλωτή με 1.5ρι φυσικο στητό στηθος και πεταχτά οπίσθια (από τα καλυτερα). Προσωπο κανονικο και μαυρα πιασμενα μαλλιά. Σε owo, 69 & cob. Στο σαλονι εμφανιζεται με μασκα. Πιασμενα τα 2 δωματια. Το 3ο κατω από την φωτεινή επιγραφη open το χρεωνουν στα 30€ ως χωρο VIP. Περασα μαζί της (τη Δευτέρα) λογω γλωσσοφίλων και ανεσης χρονου. Πηγα στη ληξη της βαρδιας και μαλλον ημουν τελευταιος πελατης. Να σημειωσω ότι στον εν λόγω οικο δεχονται κανονικά ΠακιστανοΑβγανούς (και στις δυο βαρδιες). Η Αντριανα ξεκινάει με προκαταρκτικά και αγκαλιές και δινει γλωσσοφιλα. Είναι πολύ καθαρη. Και γι’αυτό της εκανα αιδοιολειχία και ολιγον πρωκτολειχία. Η ακα πίπα της είναι όμως μονότονη και μετρίας ηδονικότητας. Αρα θελει βελτιωση εδώ. Ολοκληρωσα μεσα της την πρωτη φορά παρα την χαλαρότητα του αιδοιου. Βιαστηκα να τελειωσω λογω εξωτερικής υποχρεωσης. 10λ χρονος χωρις ενοχληση. Παρατηρησα το σημαδι στο ανω χειλος αριστερα το οποιο έμοιαζε με πληγή από τραυματισμό. Ειπε βαζει αλοιφή και δεν ανέφερε περί έρπητος.

Χθες πηγα ξανα ώστε να εχω ολοκληρωμενη εικονα. Ψυχη στο σαλόνι, αδεια δωμάτια. Εμφανιστηκε η Αντριανα (η τσατσά κοιμόταν στο VIP). Της εδωσα το αντίτιμο και της υπενθυμισα ότι ηρθα προχθες. Φυσικά δεν θυμηθηκε τιποτα. Ηρθε μετα από 5λ λεπτα και καναμε τα σχετικα προκαταρκτικα, καυτα γλωσσοφιλλα, αιδοιολειχια κλπ κλπ. Καναμε μερικές στασεις και τελικα ολοκλήρωσα πανω στα οπίσθιά της. Χρόνος παραμονής 15λ. Να σημειωσω παλι την μετρια πιπα της, διοτι καποιοι γραφουν για πορνοσταρικο owo. Μπούρδες. Δεν παιρνει ιδιαιτερες πρωτοβουλίες, ουτε κανει κανε σπουδαια στησιματα (ουτε στα 4), αν δεν την καθοδηγησεις. Προφανώς ξερει αλλά δεν θελει ωρες ωρες να κουραζεται. Καλή είναι για 2-3 συνευρέσεις. Οχι παραπανω. Υπερτιμημένη. Κοντολογίς ειναι μετρια στο σεξ και στο owo. Εχει πελατεια λογω καλού σωματος και οπισθίων, γλωσσοφίλων και ανεσης χρονου. Εχει παντως θαυμαστές.
Τωρα στο επιμαχο ζήτημα: το σημάδι στα χειλη εχει ελλατωθεί (εφυγε η ψημενη πετσα που λεμε). Την ρωτησα πως παει και απηντησε ότι ειχε ερπη… Δηλ επιχείλιο ερπη. Μεταδοτικός; Ναι. Τωρα αν ελεγε αληθεια και το ηξερε, ειναι αντιεπαγγελματικο και ανήθικο. Εμένα παντως δεν μου φανηκε για ερπης. Ολοι ξερουμε τι κινδυνους εγκυμονουν οι επισκεψεις σε τετοιους χωρους με δερματική επαφή. Ανέλαβα παλι το ρισκο χθες, όπως και άλλες φορές. Θα δειξει ο χρόνος αν υπάρξουν συνέπειες, δηλ αν νόσησα κι εγώ σε 15-20 ημέρες.
Ο οικος του Χωμ11Β πληρωνει συνδρομη για διαφημιση και νημα σέ άλλο σάιτ. Λογικό να απαιτεί καποια «προστασία» και ασυλία στα πουλέν του, πέραν των κλώνων που ζητοκραυγάζουν (όπως κι εδώ). Φυσικά ως τώρα δεν τόλμησε κανένας να σχολιάσει το ζήτημα, διοτι ξερουμε ποιοι ψευδονται. Σε θεματα υγείας δεν θα κρυψουμε το όποιο σκάνδαλο κάτω από το χαλί. Ειναι φυσικά και ο covid, αλλά ως εμβολιασμένος εχω ανοσία και ασφάλεια. Σε τυχον ερπη και ΣΜΝ η διασπορά παλι θα γινει. Προανεφερα οτι δεχονται Πακιστανούς στο Χωμ11, αφου τους ειδα, οπως και καποια στη Φυλής. Οποτε δεν αργει ο ερπης να παει στο Μεταξουργειο. Οπως και να τον εχουν οι Ελληνες θαμωνες του Χωμ11.
Αλλά θα επανελθουμε μετα το πέρας των ημερών στο ανω ζήτημα.


ΟΔΟΣ ΔΙΔΥΜΟΥ (ολα κατω αφορουν ομοίως χθεσινη τσαρκα)
-27: ανοικτό. Δεν μπηκα. Λογικά θα είναι, όπως χθες, Φωτεινή, Βικτώρια και Τζούλια.

-18Α: η Νικόλ. Χοντρούλα προμιλφ Μελαχροινή. Συμπαθητικο προσωπο, αλλά πρεπει ν’αδυνατίσει. Σε owo & cob.

-7Β: η Τζώρτζια. Απλο προγραμμα. Κανονικο σωμα, μικρό στήθος, πολλα τατουάζ στα πόδια και πλάτη (κυρίως). Μαλλιά μακριά καστανά. Δεν εχει φράτζα. Οπτικα είναι καλή. Και στη συνομιλία στο σαλόνι είναι ευγενικη. Εγω την συμπαθώ. Βγηκε από το δωματιο και εκανε μπανιο πριν παει στο κουζινακι. Και φυσικά συνεχισε στον διαδρομο το καυλάντισμα από τον σαλιάρη που εξηλθε του δωματίου… Ψεματα και τα περι αποσυρσης λόγω γάμου...

-8B: η Βερόνικα. Ηταν σε δωματιο και εφυγα. Δεν την θυμαμαι οπτικά.
Κλειστά όλα τα υπόλοιπα στην Διδύμου. Στην μικρη πυλωτη αναμεσα στο 7Α και 8Β ηταν ξαπλωμενοι 5-6 σκυλομούρηδες/μούρες. Δεν ξερω αν ηταν πρεζονια διοτι δεν ειδα συριγγες. Μόνο 2 ποδηλατα, αλλά οι φατσες του πρόδιδαν. ..

-Φωκαίας 19: η Κατερινα. Η γνωστή ψηλή κοπελα. Μακρια μαυρα μαλλια, ποδάρες, μικρό στηθος και καλό προσωπο. Σε απλό. Δεν ανακοινώθηκε πρωκτικό (θυμαμαι το ειχε περυσι ως τον Οκτώβρη).

-Φωκ 17Α: η Πάολα. Μαυρομαλλα νταρντάνα με 3ρι στηθος. Ανακοινωθηκε φουλ προγραμμα (τονισμός στο πρωκτικό).

-Φυλής 86Α: Αντζελα & Λάουρα. Επι καραντίνας εργαζοταν στο όσμοσε μασάζ. Τωρα γυρισαν λογω ζήτησης. Η Αντελα ειναι κοντη (γυρω στο 1.50m χωρίς γοβες), όμορφη μελαχρινη με 2.5ρι φυσικο στηθος. Σημερα ανακοινωθηκε OWO & COB. Στο σαλονι είναι γλυκιά, στο δωματιο ξενέρωτη. Η ΛΑΟΥΡΑ είναι ξανθια μετριου αναστηματος, γυρω στα 25-26. Σωμα καλό και μικρο στηθος. Συμπαθητική. Και αυτή σημερα σε OWO & COB. ΠρΟχθες το απογευμα (κάνουν διπλοβάρδια) ανακοινωθηκε απλό αμφοτέρων. Τρέχα γυρευε.

-Φ 65 ισογειο: η Σιμόνα. Γνωστη Ρουμάνα. Κανονικο σωμα, κωλαρα και μικρο στηθος. Εμφανισιμη. Σε owo & cob. Καποιοι την χαρακτηριζουν ως φόλα. Πηγε κι αυτη στο Όσμοσε μασαζ να πλουτίσει..

-Φ67: Αλίσια και Ηλέκτρα. Η πρωτη γνωστή και μονιμη στον οικο στην πρωινη βαρδια. Σωμα με πιασιματα και 3ρι περιπου φυσικο στηθος. Αδιάφορο πρόσωπο. Σε owo & cob. Η ΗΛΕΚΤΡΑ ηταν σε δωματιο. Γνωστη κι αυτή στην περιοχη. Προσφερει πρωκτικό σεξ.

-Φ 71Β: η Λίζα. Η ψηλή όμορφη ξανθιά. Γνωστή φόλα. Σε απλό προγραμμα.
-Φ 65 ανω, 69 και 71Α: κλειστά

-Μαγνησίας 11: μια χοντρή αδιάφορη μιλφογκιλφ. Σε απλό. Η τσατσά απαιτούσε να μπω, ενώ στο διπλανο δωματιο χωθηκε ενας Ινδονήσιος…

-Τα Φυλής 105, 109 κλειστά λόγω Λαϊκής Αγοράς, όπως και το Πιπίνου 65.

-Ρεμούνδου 21: η Κορίνα. Μιλφ με πιασιματα και 4ρι φυσικο στηθος. Εχει χασει κιλά από Σεπτεμβρη που την ειδα. Το προγραμμα είναι κλιμακουμενο: απλό με cob στα 20€. Το owo & cim τα χρεωνει συν 5€. Ετσι εκανε. Επι lockdown εργαστηκε ένα διαστημα στο Κεραμεικού 13 με 10€. Όπως την ειδα τωρα, καλή για δοκιμη στα 10€, όχι 20€.

-Ρεμουνδου 21Α και 20: κλειστά. Ομοίως και το Πιπίνου 118. /Ειχε περασει μετα από τις 17:00 η ωρα και περασα εξω από το Παρασίου 36. Η καγκελοπορτα ηταν ανοικτη, αλλά κλειστό το φωτακι. Δεν ανεβηκα για ελεγχο. Ισως δουλευουν μονο πρωινά. Αν και εχει σαύρες εκεί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Καλησπέρα. Η κάτωθι ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ αφορά την χθεσινή Α’ Βάρδια (Τετάρτη 16/06/2021), μεταξύ 15:00-17:00. Ειχα σκοπό να μην ξαναγραψω εδώ βόλτα, διοτι δεν ανέχομαι προσβολές. Ο λόγος τωρα ειναι πρωτιστως για την αναφορά στην Ανδριάνα Χωμ11 και στην υπονοια επιχειλιο έρπη σε κριτική. Διοτι πηγα κι εγω μαζί της. Τα άλλα ονοματα εργαζομενων θα ειναι κατά 90% οι ίδιες και σήμερα.

Owo: ελ.στοματικο. cob: εκτονωση στο σωμα/στηθος. Cim: εκτονωση στο στομα.

-Χωματιανού 11Β: η Ανδριάναιας. Έγινε χθες σε κριτική υπόνοια για επιχείλιο έρπη. Ανεξαρτήτως τούτου, θα το ανέφερα πάντως κι εγω με όσα βίωσα Δευτερα και χθες. Αλβανιδα έμπειρη περιπου 30-32 ετων, μετρίου αναστήματος, καμπυλωτή με 1.5ρι φυσικο στητό στηθος και πεταχτά οπίσθια (από τα καλυτερα). Προσωπο κανονικο και μαυρα πιασμενα μαλλιά. Σε owo, 69 & cob. Στο σαλονι εμφανιζεται με μασκα. Πιασμενα τα 2 δωματια. Το 3ο κατω από την φωτεινή επιγραφη open το χρεωνουν στα 30€ ως χωρο VIP. Περασα μαζί της (τη Δευτέρα) λογω γλωσσοφίλων και ανεσης χρονου. Πηγα στη ληξη της βαρδιας και μαλλον ημουν τελευταιος πελατης. Να σημειωσω ότι στον εν λόγω οικο δεχονται κανονικά ΠακιστανοΑβγανούς (και στις δυο βαρδιες). Η Αντριανα ξεκινάει με προκαταρκτικά και αγκαλιές και δινει γλωσσοφιλα. Είναι πολύ καθαρη. Και γι’αυτό της εκανα αιδοιολειχία και ολιγον πρωκτολειχία. Η ακα πίπα της είναι όμως μονότονη και μετρίας ηδονικότητας. Αρα θελει βελτιωση εδώ. Ολοκληρωσα μεσα της την πρωτη φορά παρα την χαλαρότητα του αιδοιου. Βιαστηκα να τελειωσω λογω εξωτερικής υποχρεωσης. 10λ χρονος χωρις ενοχληση. Παρατηρησα το σημαδι στο ανω χειλος αριστερα το οποιο έμοιαζε με πληγή από τραυματισμό. Ειπε βαζει αλοιφή και δεν ανέφερε περί έρπητος.

Χθες πηγα ξανα ώστε να εχω ολοκληρωμενη εικονα. Ψυχη στο σαλόνι, αδεια δωμάτια. Εμφανιστηκε η Αντριανα (η τσατσά κοιμόταν στο VIP). Της εδωσα το αντίτιμο και της υπενθυμισα ότι ηρθα προχθες. Φυσικά δεν θυμηθηκε τιποτα. Ηρθε μετα από 5λ λεπτα και καναμε τα σχετικα προκαταρκτικα, καυτα γλωσσοφιλλα, αιδοιολειχια κλπ κλπ. Καναμε μερικές στασεις και τελικα ολοκλήρωσα πανω στα οπίσθιά της. Χρόνος παραμονής 15λ. Να σημειωσω παλι την μετρια πιπα της, διοτι καποιοι γραφουν για πορνοσταρικο owo. Μπούρδες. Δεν παιρνει ιδιαιτερες πρωτοβουλίες, ουτε κανει κανε σπουδαια στησιματα (ουτε στα 4), αν δεν την καθοδηγησεις. Προφανώς ξερει αλλά δεν θελει ωρες ωρες να κουραζεται. Καλή είναι για 2-3 συνευρέσεις. Οχι παραπανω. Υπερτιμημένη. Κοντολογίς ειναι μετρια στο σεξ και στο owo. Εχει πελατεια λογω καλού σωματος και οπισθίων, γλωσσοφίλων και ανεσης χρονου. Εχει παντως θαυμαστές.
Τωρα στο επιμαχο ζήτημα: το σημάδι στα χειλη εχει ελλατωθεί (εφυγε η ψημενη πετσα που λεμε). Την ρωτησα πως παει και απηντησε ότι ειχε ερπη… Δηλ επιχείλιο ερπη. Μεταδοτικός; Ναι. Τωρα αν ελεγε αληθεια και το ηξερε, ειναι αντιεπαγγελματικο και ανήθικο. Εμένα παντως δεν μου φανηκε για ερπης. Ολοι ξερουμε τι κινδυνους εγκυμονουν οι επισκεψεις σε τετοιους χωρους με δερματική επαφή. Ανέλαβα παλι το ρισκο χθες, όπως και άλλες φορές. Θα δειξει ο χρόνος αν υπάρξουν συνέπειες, δηλ αν νόσησα κι εγώ σε 15-20 ημέρες.
Ο οικος του Χωμ11Β πληρωνει συνδρομη για διαφημιση και νημα σέ άλλο σάιτ. Λογικό να απαιτεί καποια «προστασία» και ασυλία στα πουλέν του, πέραν των κλώνων που ζητοκραυγάζουν (όπως κι εδώ). Φυσικά ως τώρα δεν τόλμησε κανένας να σχολιάσει το ζήτημα, διοτι ξερουμε ποιοι ψευδονται. Σε θεματα υγείας δεν θα κρυψουμε το όποιο σκάνδαλο κάτω από το χαλί. Ειναι φυσικά και ο covid, αλλά ως εμβολιασμένος εχω ανοσία και ασφάλεια. Σε τυχον ερπη και ΣΜΝ η διασπορά παλι θα γινει. Προανεφερα οτι δεχονται Πακιστανούς στο Χωμ11, αφου τους ειδα, οπως και καποια στη Φυλής. Οποτε δεν αργει ο ερπης να παει στο Μεταξουργειο. Οπως και να τον εχουν οι Ελληνες θαμωνες του Χωμ11.
Αλλά θα επανελθουμε μετα το πέρας των ημερών στο ανω ζήτημα.


ΟΔΟΣ ΔΙΔΥΜΟΥ (ολα κατω αφορουν ομοίως χθεσινη τσαρκα)
-27: ανοικτό. Δεν μπηκα. Λογικά θα είναι, όπως χθες, Φωτεινή, Βικτώρια και Τζούλια.

-18Α: η Νικόλ. Χοντρούλα προμιλφ Μελαχροινή. Συμπαθητικο προσωπο, αλλά πρεπει ν’αδυνατίσει. Σε owo & cob.

-7Β: η Τζώρτζια. Απλο προγραμμα. Κανονικο σωμα, μικρό στήθος, πολλα τατουάζ στα πόδια και πλάτη (κυρίως). Μαλλιά μακριά καστανά. Δεν εχει φράτζα. Οπτικα είναι καλή. Και στη συνομιλία στο σαλόνι είναι ευγενικη. Εγω την συμπαθώ. Βγηκε από το δωματιο και εκανε μπανιο πριν παει στο κουζινακι. Και φυσικά συνεχισε στον διαδρομο το καυλάντισμα από τον σαλιάρη που εξηλθε του δωματίου… Ψεματα και τα περι αποσυρσης λόγω γάμου...

-8B: η Βερόνικα. Ηταν σε δωματιο και εφυγα. Δεν την θυμαμαι οπτικά.
Κλειστά όλα τα υπόλοιπα στην Διδύμου. Στην μικρη πυλωτη αναμεσα στο 7Α και 8Β ηταν ξαπλωμενοι 5-6 σκυλομούρηδες/μούρες. Δεν ξερω αν ηταν πρεζονια διοτι δεν ειδα συριγγες. Μόνο 2 ποδηλατα, αλλά οι φατσες του πρόδιδαν. ..

-Φωκαίας 19: η Κατερινα. Η γνωστή ψηλή κοπελα. Μακρια μαυρα μαλλια, ποδάρες, μικρό στηθος και καλό προσωπο. Σε απλό. Δεν ανακοινώθηκε πρωκτικό (θυμαμαι το ειχε περυσι ως τον Οκτώβρη).

-Φωκ 17Α: η Πάολα. Μαυρομαλλα νταρντάνα με 3ρι στηθος. Ανακοινωθηκε φουλ προγραμμα (τονισμός στο πρωκτικό).

-Φυλής 86Α: Αντζελα & Λάουρα. Επι καραντίνας εργαζοταν στο όσμοσε μασάζ. Τωρα γυρισαν λογω ζήτησης. Η Αντελα ειναι κοντη (γυρω στο 1.50m χωρίς γοβες), όμορφη μελαχρινη με 2.5ρι φυσικο στηθος. Σημερα ανακοινωθηκε OWO & COB. Στο σαλονι είναι γλυκιά, στο δωματιο ξενέρωτη. Η ΛΑΟΥΡΑ είναι ξανθια μετριου αναστηματος, γυρω στα 25-26. Σωμα καλό και μικρο στηθος. Συμπαθητική. Και αυτή σημερα σε OWO & COB. ΠρΟχθες το απογευμα (κάνουν διπλοβάρδια) ανακοινωθηκε απλό αμφοτέρων. Τρέχα γυρευε.

-Φ 65 ισογειο: η Σιμόνα. Γνωστη Ρουμάνα. Κανονικο σωμα, κωλαρα και μικρο στηθος. Εμφανισιμη. Σε owo & cob. Καποιοι την χαρακτηριζουν ως φόλα. Πηγε κι αυτη στο Όσμοσε μασαζ να πλουτίσει..

-Φ67: Αλίσια και Ηλέκτρα. Η πρωτη γνωστή και μονιμη στον οικο στην πρωινη βαρδια. Σωμα με πιασιματα και 3ρι περιπου φυσικο στηθος. Αδιάφορο πρόσωπο. Σε owo & cob. Η ΗΛΕΚΤΡΑ ηταν σε δωματιο. Γνωστη κι αυτή στην περιοχη. Προσφερει πρωκτικό σεξ.

-Φ 71Β: η Λίζα. Η ψηλή όμορφη ξανθιά. Γνωστή φόλα. Σε απλό προγραμμα.
-Φ 65 ανω, 69 και 71Α: κλειστά

-Μαγνησίας 11: μια χοντρή αδιάφορη μιλφογκιλφ. Σε απλό. Η τσατσά απαιτούσε να μπω, ενώ στο διπλανο δωματιο χωθηκε ενας Ινδονήσιος…

-Τα Φυλής 105, 109 κλειστά λόγω Λαϊκής Αγοράς, όπως και το Πιπίνου 65.

-Ρεμούνδου 21: η Κορίνα. Μιλφ με πιασιματα και 4ρι φυσικο στηθος. Εχει χασει κιλά από Σεπτεμβρη που την ειδα. Το προγραμμα είναι κλιμακουμενο: απλό με cob στα 20€. Το owo & cim τα χρεωνει συν 5€. Ετσι εκανε. Επι lockdown εργαστηκε ένα διαστημα στο Κεραμεικού 13 με 10€. Όπως την ειδα τωρα, καλή για δοκιμη στα 10€, όχι 20€.

-Ρεμουνδου 21Α και 20: κλειστά. Ομοίως και το Πιπίνου 118. /Ειχε περασει μετα από τις 17:00 η ωρα και περασα εξω από το Παρασίου 36. Η καγκελοπορτα ηταν ανοικτη, αλλά κλειστό το φωτακι. Δεν ανεβηκα για ελεγχο. Ισως δουλευουν μονο πρωινά. Αν και εχει σαύρες εκεί.
Περίμενα κριτική ανάλογη τῆς τερπνῆς λαμπηδόνος, αλλά ας εἶναι. Καλή επιστροφή και καλό καλοκαίρι!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.416
Κριτικές
512
Like
69.359
Πόντοι
41.129
Τωρα στο επιμαχο ζήτημα: το σημάδι στα χειλη εχει ελλατωθεί (εφυγε η ψημενη πετσα που λεμε). Την ρωτησα πως παει και απηντησε ότι ειχε ερπη… Δηλ επιχείλιο ερπη. Μεταδοτικός; Ναι. Τωρα αν ελεγε αληθεια και το ηξερε, ειναι αντιεπαγγελματικο και ανήθικο. Εμένα παντως δεν μου φανηκε για ερπης. Ολοι ξερουμε τι κινδυνους εγκυμονουν οι επισκεψεις σε τετοιους χωρους με δερματική επαφή. Ανέλαβα παλι το ρισκο χθες, όπως και άλλες φορές. Θα δειξει ο χρόνος αν υπάρξουν συνέπειες, δηλ αν νόσησα κι εγώ σε 15-20 ημέρες.
Tυπε την Αντριαννα την εχω παρει και εγω 2 φορες απο τοτε που ανοιξαν τα μαγαζια, την ειχα στα απωθημενα μου..
Και εγω προσεξα τη μαυριλα στο αριστερο πανω χειλος.Χωρις δισταγμο γλωσσοφιλιαστηκαμε αγρια και της ρουφηξα ολο τον
ερπη. Μια εβδομαδα μετα απο αυτο δεν εχω βγαλει τιποτα, ειμαι μια χαρα.
Στο κατω κατω ερπης ειναι δε πεθανε κανεις απο ερπη, αν και εγω εχω τρομερα δυνατο ανοσοποιητικο απο τα γλειφομουνια που κανω.
 

paragontas

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2021
Μηνύματα
17
Like
14
Πόντοι
0
Εχουμε ινσταγκραμ μπιουτυ της γαζελας απο φυλης χυστες μου?
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
Πήγα τις προάλλες συνάδελφοι να δω απο κοντά το κοράσιο εν ονόματι Λολα στην γωνία της πέρδικας. Εμφανίσιμη αλλά και ψιλιασμένος απο έτερο συναγωνιστή. Με ρώτησε η 2τσα αν την εχω μεγάλη και αποκρίθηκα πως η ίδια θα το κρίνει. μπαίνει ξεκινάει το σπρώξε γλύψε. Όχι κάτι τρομερό. Λέει σιγά σιγά. Ούτε 1 λεπτό δεν πέρασε μου λέει δεν αντέχει, its too big. Βγαίνει απο το δωμάτιο πήγε να αρχίσει το παζάρι η 2τσα να μου δώσει τα 5 απο τα 10 αλλά η ίδια η κοπέλα καθάρισε και προς τιμήν της τα έδωσε όλα. Εν τέλει , όμορφη κοπέλα αλλά είτε στην κίνα δούλευε ή είναι εντελώς αρχάρια. Οπως και να έχει προχώρησα σε μια αναγνωριστική βόλτα στην ευθεία του Μεγαλέκου και της Jason Street και προς λύπη μου παρατηρώ ότι δεν υπάρχει καμία αξιόλογη απο πλευράς σώματος και φάτσας (πλην ελαχίστον περιπτώσεων). Επιλέξαμε Βενεζουέλα και πήρε πάλι άριστα το μωρό, όπου αναλωθήκαμε κυρίως στα όρθια, Γιατί ως γνωστό, ψηλή γκόμενα καμαρωτό γαμίσι
Αδερφάκι αυτή λολα στο πέρδικα που λέτε ποια βάρδια είναι αν μπορείς να μου πεις και ώρα περίπου ;Βενεζουέλα εννοείς την Κάρολαιν λογικά ε ;μουναρος χθες πήγα αποκι πολύ δυνατή αλλά είναι απογευματινή βάρδια πχι πρωινή
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
το δίνει καλά ή "πονάει" και δεν ξέρω και γω τι?
όχι δε το δίνει καλά ...φαντάσου εμένα μου είπε μόνο ανάσκελα , στα τέσσερα δεν ήθελε , την πήρα παρτούζα τη Κυριακή μαζί με την Αλίσια , θα γράψω κριτική όπως και 3 ακόμα και θα τις ανεβάσω όλες μαζί
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.286
Πόντοι
2.586
Ακόμα προσπαθώ να ξεπεράσω πως η Εβελίνα από Αχ.85 έδινε κάποτε κώλο και δεν δοκίμασα... :cry:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom