Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 210 άτομα (20 μέλη και 190 επισκέπτες)

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6

ξαν8ια ειπες?εγω ειχα δει πριν μια βδομαδα ενα πετιτ οπως το περιγραφεις αλλα μελαχρινο...με καλα ελληνικα 19χρονο...εντελως ξενερωτο...μηπως λεμε την ιδια?? :think:
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
ξαν8ια ειπες?εγω ειχα δει πριν μια βδομαδα ενα πετιτ οπως το περιγραφεις αλλα μελαχρινο...με καλα ελληνικα 19χρονο...εντελως ξενερωτο...μηπως λεμε την ιδια?? :think:

μαλλον αλλη ηταν τοτε, ξανθια ηταν αυτη τωρα καθολου ξενερωτη και νορμαλ teenaki !! σου λεω τωρα που τα ξαναγραφω τα σκεφτομαι και ξαναπηγαινα χαχσχαχα. εμενα με καυλωσε πολυ η φατσα της,αφου φαντασου την ακολουθησα απο το δρομο
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
σημερινη μεσημεριανη επιδρομη....γυρω στις 2....

φυλης 109 μπαζακι(μελαχροινο)

...

αυτα απο το μεσημερι στη φυλης...οσα δεν ανεφερα απλα αδιαφορα η τα γνωστα πλεον...

:thumbsup:

Ένα "μάχιμος ανταποκριτής" γεννιέται ...  :thumbsup:
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
28
Πόντοι
0
[glow=red,2,300]Για τους fan της Μπάρμπαρα.[/glow]

Τελευταία ημέρα εργασίας η [glow=red,2,300]19/06 (Κυριακή).[/glow]

Μετά αναχώρηση για Τσεχία και επιστροφή σε 2 μήνες.

Όσοι πιστοί προσέλθετε, δεύτε λάβετε τελευταίον ασπασμόν.  :priest:
 

puff

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς σύντροφος τι παίζει τώρα στα δυο της Διδυμου 18 ;
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
[glow=red,2,300]Για τους fan της Μπάρμπαρα.[/glow]

Τελευταία ημέρα εργασίας η [glow=red,2,300]19/06 (Κυριακή).[/glow]

Μετά αναχώρηση για Τσεχία και επιστροφή σε 2 μήνες.

Όσοι πιστοί προσέλθετε, δεύτε λάβετε τελευταίον ασπασμόν.   :priest:
Τσεχια.....lol  :2funny:
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
η μπαρμπαρα γιατι εγω ξερω απο την πρωτη μερα πως ειναι τουρκαλα?λαθος εντυπωση εχω?
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Στο Φ80 σήμερα το πρωί δουλεύει η Μάϊρα. Εμφανίστηκε ξανά μετά από καιρό. Η ξενέρα στο δωμάτιο γιατί ενώ μπήκε και πιάσαμε την κουβέντα (στη γλώσσα της) μου λέει, ξέρεις έχεις 5 λεπτά από την ώρα που θα μπω και ήδη ο χρόνος κυλαέι. Καλά ρε παιδιά από πότε ο χρόνος στα μπουρδέλα της φυλής είναι 5 με 7 λεπτά???? Έχει αλλάξει η πολιτική τους, και μάλιστα σε καιρούς που θα έπρεπε να μας παρακαλάγανε να μπαίνουμε? Ξέρει κανείς κανένα μπουρδέλο που να έχεις μια στοιχειώδη άνεση χρόνου???? Τα στούντιο δυστυχώς είναι πολύ ακριβά. Στο Φ80 το απόγευμα θα είναι η Μαριάννα.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Στο Φ80 σήμερα το πρωί δουλεύει η Μάϊρα. Εμφανίστηκε ξανά μετά από καιρό. Η ξενέρα στο δωμάτιο γιατί ενώ μπήκε και πιάσαμε την κουβέντα (στη γλώσσα της) μου λέει, ξέρεις έχεις 5 λεπτά από την ώρα που θα μπω και ήδη ο χρόνος κυλαέι.
Καλα την ψυλιαστηκα την Μαιρα απο την τελευταια φορα που την ειχα παρει οτι ειχε αρχισει να αποκταει την νοοοτροπια του 5λεπτου!Κριμα!!
Υ.Γ Οσο πιο κεντρικα τα ντελα τοσο το χειροτερο απο πλευρας χρονου
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ε άρα ποια είναι η λύση φίλε πιάτσας??? Μάλλον να κόψουμε τη Φυλής. Τώρα σοβαρά το 5λεπτο το θεωρώ κοροιδία πέρα για πέρα. Μόνο στη διδίμου έχεις άνεση χρόνου.
 

Επισκέπτης
λιοσιον 73 A
απογευματινι βαρδια πιτσιλιετε ι εμανουελα αγνοστου εθνικοτιτασ...
λεει οτι εινια ροσιδα αλλα εγο ιξερα περισοτερα ροσικα απο δαυτιν!
ορεοσ γοιτευτικοσ πατοσ με μαυρισμενο κορμι και μετρια φατσα!

τιν πιτσιλισα εχθεσ λιγο πριν κλισι ι βαρδια.
στο προγραμα τισ κανι και ακαποτι τσιμπουκια με επιπλεον 10 πορνογιουρια.
ορεα αισθισιακι ακαποτι πιπα,χαδακια στο στιθοσ...
ανεκτικι σε φιλακια στο στιθοσ και στο λαιμο...
προτι στασι ανεβικε απο πανο και δεχτικε βαναυσο  σφιροκοπιμα οπου ιταν ανεκτικι. αν και δεν το καβαλαι και με πολι παθοσ το ταυρο...
δευτερι στασι dody style.
σε αυτιν τιν στασι το πορνιδιο στραβονε τον κορμο του με αποτελεσμα ι πουτσα μου να στραβομπενι στι μιτρα τισ...μαλον ιθελε ευθιγραμισι!χεχε!

για ενα πιτσιλισμα σινιστατε...ενα τιπικο πιτσιλισμα επιπεδου λιοσιον...για παραπανο πιτσιλισματα απο ενα δεν σινιστατε.!

και για το κλισιμο τισ βραδιασ στιν αδανον πιτσιλιοταν μια καυλιαρα λατινα....που ακουει στο ονομα σιλβιανα οπου τα σιδερακια τιν εκαναν ακομα πιο καυλιαρα μαθιτριουλα!
ι εν λογο κορασιδα διαθετει εκπλικτικο στρουμπουλο κολι!τιν τιμισε ο σιναγονιστισ gangstaxz του οποιου του φανικε μια τιμια προτασι για τα τσαρδια τισ λιοσιον!πρεπει να ιποβλιθει σε splash test ι λατινοπορνι!
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Στο Φ80 σήμερα το πρωί δουλεύει η Μάϊρα. Εμφανίστηκε ξανά μετά από καιρό. Η ξενέρα στο δωμάτιο γιατί ενώ μπήκε και πιάσαμε την κουβέντα (στη γλώσσα της) μου λέει, ξέρεις έχεις 5 λεπτά από την ώρα που θα μπω και ήδη ο χρόνος κυλαέι. Καλά ρε παιδιά από πότε ο χρόνος στα μπουρδέλα της φυλής είναι 5 με 7 λεπτά???? Έχει αλλάξει η πολιτική τους, και μάλιστα σε καιρούς που θα έπρεπε να μας παρακαλάγανε να μπαίνουμε? Ξέρει κανείς κανένα μπουρδέλο που να έχεις μια στοιχειώδη άνεση χρόνου???? Τα στούντιο δυστυχώς είναι πολύ ακριβά. Στο Φ80 το απόγευμα θα είναι η Μαριάννα.
εμεις καθοριζουμε την αγορα ;)
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Καλα την ψυλιαστηκα την Μαιρα απο την τελευταια φορα που την ειχα παρει οτι ειχε αρχισει να αποκταει την νοοοτροπια του 5λεπτου!Κριμα!!
Υ.Γ Οσο πιο κεντρικα τα ντελα τοσο το χειροτερο απο πλευρας χρονου

Μαύρο στά μπουρδέλα 5λεπτου
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Πριν απο λιγο...
Φυλης 86ισογειο
Σαμανθα απο το Αχαρνων 85
Φυλης 69ισογειο
Ελενα απο Ισπανια..υποτιθεται.. που ειχα αναφερει προχθες!ΜΑΚΡΙΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ!!Θα ανεβασω κριτικη σε λιγο
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Ανταπόκριση απο Φυλής νωρίς το απόγευμα:

Φωκαίας 27Β 

Μελαχρινή γεματούλα και τσαχπίνης τσάτσος. Νομίζω οτι έπρεπε να έπεσα πάνω στην αλλαγή και να ήταν η πρωινή κοπέλα.

Φωκαίας 17Α
Νεαρό καστανομάλικο που δεν με ενέμπνευσε να εισέλθω. Νομίζω οτι είπε και η τσατσά κάτι για ακάποτο αλλα δεν παιρνω όρκο.

Διδύμου 8Α 
Ψηλή ομορφούλα καστανομάλλα με κότσο. Πολύ ωραίο σώμα και πόδια. Ενας συν-πουρδελιάρης που είχε μπεί σε άλλο δωμάτιο δωμάτιο βγήκε, και είπε κάτι στην τσατσά, η οποία του έδωσε τα λευτά του για να φύγει. Για να μήν αδικήσω την κοπέλα το σκηνικό μάλλον είχε να κάνει για την κατάσταση του δωματίου (απο όσο κατάλαβα είδε κατσαρίδα η κατι τέτοιο) και όχι με την κοπέλα που βρισκόταν στα χέρια άλλου πελάτου.

Διδύμου 8Β 
Ψηλή ομορφούλα ξανθιά. Κρατήθηκα για να μήν μπω, αφού ήθελα να κάνω βόλτα στα πέριξ.

Διδύμου 18Α 
Μετριότατο Milf που κάνει και ακάποτο. Εφυγα αρων-άρων γιατι αγαπάω την υγεία μου.

Πιπίνου 65Β 
Ξανθούλα νεαρή με ωραίο βυζι. Κάνει έξτρα που δεν έκατσα να τα ακούσω αλλα μάλλον προτείνεται, αν η απόδοση στο δωμάτιο είναι εξίσου καλή.

Φυλής 109Α
Κλειστό και κρίμα γιατι ήθελα την αξιόλογη milf Δανάη (υποστηρίζουμε γιατι είναι πολύ ευγενική, καθαρή και εξυπηρετική στο δωμάτιο με ΚΑΛΗ πίπα)

Φυλής 109Β
Μικροκαμωμένη μελαχρινή με μάλλον μικρό βυζό. Ομορφούλα αλλα όπως την έβλεπες δεν υπόσχεται ιδιαίτερες συγκηνήσεις. Κάνει και ακάποτο τρομάρα της... :uglystupid:

Φυλής 134Α
Ψηλή αδύνατη ξανθιά. Καλή αλλα πιο πολύ με άρεσε η ξανθούλα στο Διδύμου 8Α (που είναι και πεντακάθαρο σπιτάκι!!)

Φυλής 69Α 
Χριστινάκι στο οποίο κατέθεσα αφού θα βρίσκεται εκεί μέχρι την ΤΕΤΑΡΤΗ και μετα θα πάει διακοπούλες μέχρι τον Σεπτέμβρη!

 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
[glow=red,2,300]Για τους fan της Μπάρμπαρα.[/glow]

Τελευταία ημέρα εργασίας η [glow=red,2,300]19/06 (Κυριακή).[/glow]

Μετά αναχώρηση για Τσεχία και επιστροφή σε 2 μήνες.

Όσοι πιστοί προσέλθετε, δεύτε λάβετε τελευταίον ασπασμόν.   :priest:
τι 19/6  ρε φιλε? σημερα εχουμε 3/7.μηπως εννοεις  εβδομου? ιουλιου 'η ιουνιου?
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
το είδα και εγω.αυτο και αν είναι παραπληροφόρηση..................
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom