Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 216 άτομα (32 μέλη και 184 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.058
Πόντοι
27.261
Πέρασα
πριν λίγο από το μεταξουργείο και τσέκαρα τις λατίνες από κολωνού και κεραμεικού που υποτίθεται ότι γίνεται ο μεγάλος χαμός και μου πέρασαν παντελώς αδιάφορες... ατσούμπαλες χοντροκώλες με
μεγάλα
μπούτια και μπράτσα, απεριποίητα άκρα, κακοφτιαγμένα πλαστικά στήθη ο λαιμός τους ανύπαρκτος τατουάζ κακοχτυπημένα και ξεθωριασμένα και μια που τη μύρισα από κοντά είχε άθλιο άρωμα αλλά και φουλ
κυτταρίτιδα απ ότι πρόσεξα!

:tooth: ακομα δεν εχεις εμπεδωσει τη μπαζογαμηκουλιαση που υπαρχει???
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Μια ξανθιά που ρουμανοφέρνει με τατουάζ πλαστικά βυζιά γαλάζια μάτια και ψιλογεμάτο κώλο ;



Είναι ξανθιά με σκιερό δέρμα καφέ μάτια  μπαμπατσικο σωμα, τατουάζ δεν είδα, και γνησια Ρουμανόφατσα
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.733
Like
3.127
Πόντοι
506
Πέρασα πριν λίγο από το μεταξουργείο και τσέκαρα τις λατίνες από κολωνού και κεραμεικού που υποτίθεται ότι γίνεται ο μεγάλος χαμός.....

ατσούμπαλες χοντροκώλες με μεγάλα μπούτια και μπράτσα
και φουλ κυτταρίτιδα απ ότι πρόσεξα!
Ευχαριστώ πολύ.

Με φτιάχνει απίστευτα όταν αχνοφαίνεται η κυτταρίτιδα σε χέρια και μπούτια...
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.403
Πόντοι
456
Γύρισε το πιο μεγάλο καβλακι η Ντιάνα απο ονλι γκρικ Κολωνού κ Ιάσωνος 20 αυτά είναι !!!είναι σαν Αριάνα στη μοντελοαλυσιδα καί ούτε καν έκανε κάποιος μια αναφορά
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
601
Πόντοι
21
Γύρισε το πιο μεγάλο καβλακι η Ντιάνα απο ονλι γκρικ Κολωνού κ Ιάσωνος 20 αυτά είναι !!!είναι σαν Αριάνα στη μοντελοαλυσιδα καί ούτε καν έκανε κάποιος μια αναφορά
Την είδα εγώ φίλε μου το μεσημέρι θα το έγραφα!! Από τις μεγαλύτερες
καψούρες
μου έχει φτιάξει και κωλάρα!! Θα την επισκεφτώ σύντομα
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Μόλις εκπλήρωσα ένα βιτσιο μου ..στο κολωνου 45 γαμησα την Τζοαννα μια ρουμανογυφτη γεματουλα στο σαλόνι μπροστά στα μάτια της τσατσας..ειδαν ότι δεν πολυεχουν πελατεία και ενεδωσαν στην επιθυμία μου ..τελειωμα στο στόμα της και η τσατσά να μου λέει μπράβο καυλιαρη γέμισε το στόμα της να χορτάσει..η τσατσά αρκετά γαμευσιμη, μη πω ότι είναι και καλύτερη από την Τζοαννα.
Κατά την διάρκεια του γαμησιού με κοίταζε με βλέμμα ηδονικό.
Ωραία εμπειρία για 10€.

Μύστη, μέσα στο δωμάτιο όλα αυτά ή στο καμαράκι/κουζινακι που αράζουν  ??? Ωραία φάση !
 

GREKO79

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2014
Μηνύματα
623
Κριτικές
5
Like
700
Πόντοι
86
Ρε παιδια η Αλιονα απο Διδυμου 18Α επεστρεψε?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.058
Πόντοι
27.261
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.403
Πόντοι
456

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
μολις μου θυμησες το σκηνικο που μπαινω στο 71 και μου βγηκαν μπατσοι αντι για τσατσα.
και λεω τι προγραμμα κανει η κοπελα???  :tooth:
εμένα είχανε μπει μέσα στο δωμάτιο όταν γαμουσα στο Μεταξουργείο στο Ιάσονος 33 πάνω !!!! Πήδαγα την Μαρία το ξωτικό !!!! Χτύπαγε την πόρτα ο μπάτσος επίμονα και όταν πήγε να άνοιξη η Μαρία τραβήχτηκε ...εγώ έμεινα να βαράω μαλακια διότι εχυνα κυριολεκτικά και με κοίταγε ο μπάτσος καθώς η Μαρία έβγαινε από το δωμάτιο !!
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
εμένα είχανε μπει μέσα στο δωμάτιο όταν γαμουσα στο Μεταξουργείο στο Ιάσονος 33 πάνω !!!! Πήδαγα την Μαρία το ξωτικό !!!! Χτύπαγε την πόρτα ο μπάτσος επίμονα και όταν πήγε να άνοιξη η Μαρία τραβήχτηκε ...εγώ έμεινα να βαράω μαλακια διότι εχυνα κυριολεκτικά και με κοίταγε ο μπάτσος καθώς η Μαρία έβγαινε από το δωμάτιο !!
Ευτυχώς δε μου έχει τύχει ποτέ να μπουν έτσι στο δωμάτιο,Πολυ παλία σε μια,ήμουν μέσα στον οίκο στο σαλόνι και είχαν σκάσει οι μπάτσοι αλλά δε μπήκαν μέσα,τους έδειξε τα χαρτία η κοπέλα και αποχώρησαν
 

liontari123456

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
155
Like
54
Πόντοι
1
Γύρισε το πιο μεγάλο καβλακι η Ντιάνα απο ονλι γκρικ Κολωνού κ Ιάσωνος 20 αυτά είναι !!!είναι σαν Αριάνα στη μοντελοαλυσιδα καί ούτε καν έκανε κάποιος μια αναφορά
Σε ποιον οίκο κ βάρδια είναι ρε μάγκες;
Ευχαριστώ
 

pimp.sad

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2020
Μηνύματα
15
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπερα, παιζει κανα καλο 20-25 χρονο μοντελε μεταξυ? οποιος εχει τιποτα να προτεινει PM
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom