Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 307 άτομα (40 μέλη και 267 επισκέπτες)

Damian Lillard

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2019
Μηνύματα
60
Like
65
Πόντοι
0
Την Ελένη την είχα πάρει ευκαιριακά το καλοκαίρι. Δεν προτείνεται για αγαπουληδες  και μέτρια πράγματα στον αγώνα. Αντέχει σφυροκόπημα. Προσωπικά άδειασα πολύ εύκολα γιατί είχα τρελές καύλες, οπότε αν το δω κάπως ψυχρά μάλλον θα έλεγα ότι είναι ψιλοφολα. Εγλυψα βυζάρες αν και θα λεγα ότι δεν το έκανε και με προθυμεια
 

zataraq

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2014
Μηνύματα
57
Κριτικές
4
Like
126
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές, επιστρέφω Ελλάδα σε λίγες μέρες έχετε να προτείνετε κάποια που να μην είναι φόλα και να τιμάει τα λεφτά της στην πρωινή βάρδια της Φυλής;
 

loudeast1

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
22
Like
4
Πόντοι
0
Καλημερα,

η ολγα το θωρηκτο μηπως γνωριζετε σε ποιο οικημα βρίσκεται?

Ευχαριστώ
 

loudeast1

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
22
Like
4
Πόντοι
0
Για οσους εψαχναν την Ολγα απο το Βεργας 6 (πανω-κατω) ειναι πρωινη στο Ρεμουνδου 21α (πανω) μαζι με αλλες 2 την Αννα και Νατασσα παλι απο Βεργας και αυτες
Περασα εχθες δεν ηταν..μηπως γνωριζεις σε ποιο μπορει να ειναι?
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Πάλι μεσημέρι μάγκες μου Τζούλια Φωκ 19! Μιλάμε καυλάααααα! Πήγα μετά το φαγάκι, είχα πιεει και 1-2 ποτηράτια κρασί είχε και 2 δωμάτια πριν από μένα, μιλάμε ΑΡΑΞΑ, είχα τις ντάγλες μου, το αρκοθδίσιον να με βαράει, η μουσική να παίζει, είχα γλαρώσει, ήρθε την έγυψα, την έσκισα και πέρασα κομπλέ μόνο μ ένα μπλέ! (20αευρη μάρκα)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.504
Κριτικές
1.275
Like
228.187
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία κλειστό.

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 ισόγειο & 9 κλειστά.

Φωκαιας 13 αριστερά Αλεξάνδρα ξανθιά σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι μπουτου , απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 13 δεξιά κλειστό.

Φωκαιας 17α  Παολα καστανοξανθη νταρντανα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17β  κλειστό.

Φωκαιας 19 κλειστό Τζούλια ξανθιά σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 25α Βερονικα μελαχρινή κοπέλα με μαλλί μέχρι τους ώμους με γυαλάκια, κανονικό σώμα 2.5αρι σιλικονατο βυζι πολλά τατουάζ, με πρωκτικο.

Φωκαιας 25β  κλειστό.

Φωκαιας 27α Εμμανουέλα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω & 27β πάνω κλειστά.

Φωκαιας 24 Ρίτα ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 71α Σάρα μελαχρινή κοντή με κανονικό σώμα ωραίο κωλο 2αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ στο αριστερό μπούτι και κάποια αλλά μικρότερα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71  Στέλλα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 69β κλειστό.

Φυλής 69α Ιωάννα ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 67 επέστρεψε η Αλισια ξανθιά ψηλή με ψιλοκανονικο σώμα 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 86β Άννα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 86α κλειστό.

Φυλής 84β  Όλγα καστανή κοπέλα με ίσιο μαλλί κανονικό σώμα ,  2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α κλειστό.

Φυλής 65β Σονια καστανή κοπέλα με κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Καρίνα  καστανή ψηλή λεπτή με 1.5αρι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και χαμηλά στο στομάχι, απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11α Χριστίνα ξανθιά νταρντανα με μαλλί μέχρι τους ώμους, 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11β κλειστό.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα καστανοξανθη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 74 αριστερά Ελένη ξανθιά με ψιλοκανονικο σώμα 1.5αρι βυζί  με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 74 δεξιά Μαρία μελαχρινή παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 72  Ρομινα καστανή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Σάσα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 66δ & 66α κλειστά.

Φυλής 56 Νανσί ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι ωραία κωλαρα, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 54β Λίζα ξανθιά ψηλή κοπέλα με ωραίο λεπτό κορμί 1.5αρι βυζι, διάφορα τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α Αλεξάνδρα μελαχρινή πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.504
Κριτικές
1.275
Like
228.187
Πόντοι
46.232

Επισκέπτης
Πάλι μεσημέρι μάγκες μου Τζούλια Φωκ 19! Μιλάμε καυλάααααα! Πήγα μετά το φαγάκι, είχα πιεει και 1-2 ποτηράτια κρασί είχε και 2 δωμάτια πριν από μένα, μιλάμε ΑΡΑΞΑ, είχα τις ντάγλες μου, το αρκοθδίσιον να με βαράει, η μουσική να παίζει, είχα γλαρώσει, ήρθε την έγυψα, την έσκισα και πέρασα κομπλέ μόνο μ ένα μπλέ! (20αευρη μάρκα)
Ταυτιζομαστε! Ταυτιζομαστε! Μαγκες μου σκαστος απ το καφενειο πηγαινω στο μπουρδελο. Μετα τρωω ενα καυτερο για να τραβηξω μπυρα. Μπερεκετια!
 

kwnstantinos11

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2019
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Στο Πιπινου 118 2η βάρδια θα την πετύχεις τύπε μου.
Να σου πω την αλήθεια μου ΔΕΝ θυμάμαι εάν παλαιότερα εργαζόταν στο Φυλής 54 βράδυ ή πρόκειται για κάποια άλλη.
Θενξ μαν μου θα παω να δω απο κοντα.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα δυστυχώς το Διδυμου22 παρουσιάζει τραγική εικόνα η τελευταία κη κοπέλα που άξιζε από υπηρεσίες ήταν η Ραμόνα αλλά εδώ και λίγο καιρό λείπει αυτή την στιγμή όσες βρίσκονται εκεί είναι κυριολεκτικά άχρηστες ψοφιες τελείως δεν αξίζει καμία τους εγώ έδωσα ευκαιρία σε μια Γιολάντα που πρόσφατα δοκίμασα και ήταν ελαφρώς βελτιωμένη αλλά δεν διατήρησε αυτή την βελτίωση έκανα μαλάκια και πέταξα ένα τελευταίο φυσικα20€ο εκεί.
Ανεβάζω τώρα κριτική για να προλάβω όποιον άτυχο σκεφτεί να κάνει το λάθος για δοκιμή.
Επίσης και η Μαριάννα εντελώς ψοφια χωρίς καμία διάθεση χαλιά μαύρα το Διδυμου22 εκεί που κάποτε μεσουρανούσε με Ρίτα ξανθιά σπέσιαλ κοπέλα που τώρα είναι Φώκαιας24 και τη Στέλλα τώρα τίποτα μακριά συναγωνιστές από κει μην πατήσει κανένας πεταμένα λεφτά
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.813
Πόντοι
736
Πάλι μεσημέρι μάγκες μου Τζούλια Φωκ 19! Μιλάμε καυλάααααα! Πήγα μετά το φαγάκι, είχα πιεει και 1-2 ποτηράτια κρασί είχε και 2 δωμάτια πριν από μένα, μιλάμε ΑΡΑΞΑ, είχα τις ντάγλες μου, το αρκοθδίσιον να με βαράει, η μουσική να παίζει, είχα γλαρώσει, ήρθε την έγυψα, την έσκισα και πέρασα κομπλέ μόνο μ ένα μπλέ! (20αευρη μάρκα)
Άψογος !!
Και μένα είναι από τα δυνατά μου στανταράκια το κορίτσι !!
 

kwnstantinos11

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2019
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες γνωριζετε αν η μπαρμπορα στο βεργας δουλευει απογευματινη βαρδια;
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Στο Κολωνου 48 αριστερα δουλευε μεχρι τα χριστουγεννα η μιλφ Μαρια,καστανοξανθη με κανονικο σωμα,συνηθως διπλοβαρδια,μετα εφυγε για διακοπες αλλα μεχρι πριν 2 εβδομαδες δεν ειχε γυρισει.
Μηπως εχει περασει κανεις απο εκει να ενημερωσει αν δουλευει?
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Στο Κολωνου 48 αριστερα δουλευε μεχρι τα χριστουγεννα η μιλφ Μαρια,καστανοξανθη με κανονικο σωμα,συνηθως διπλοβαρδια,μετα εφυγε για διακοπες αλλα μεχρι πριν 2 εβδομαδες δεν ειχε γυρισει.
Μηπως εχει περασει κανεις απο εκει να ενημερωσει αν δουλευει?
Δεν έχει επιστρέψει. Πέρασα δύο φορές την προηγούμενη εβδομάδα, το πρωί δουλεύει η γκρανυ Εύα, απόγευμα και νύχτα η μιλφ Νατάσσα
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
603
Like
1.864
Πόντοι
206
Καλησπέρα κύριοι. Μηπως ξέρετε κανένα καλό σκιννυ που να δουλεύει είτε στη Φυλής είτε στο Μεταξουργείο;
Αδερφέ για  σκιννυ στο μετάξι θα κοιτάξεις ιασωνος 37 την ναταλιτσα ιασωνος 20 Α Β
Κ Κολωνού 15 η Άννα
Φυλής σκιννυ υπάρχει στο 109 ένα καθυστερημενο κ μια κ καλά ταιλανδεζα με όνομα ντεπυ
 

Sakichacki

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2016
Μηνύματα
74
Like
20
Πόντοι
0
Αδερφέ για  σκιννυ στο μετάξι θα κοιτάξεις ιασωνος 37 την ναταλιτσα ιασωνος 20 Α Β
Κ Κολωνού 15 η Άννα
Φυλής σκιννυ υπάρχει στο 109 ένα καθυστερημενο κ μια κ καλά ταιλανδεζα με όνομα ντεπυ
Απογευματινή βάρδια είναι αυτά;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom