Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (15 μέλη και 63 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ὄχι χειρονομῖαι παρακαλῶ. Κ. διαμεσολαβητά, ἀναλάβατε.
 

elamoriaekara

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
δν ασχολουμε γιατι δεν αξιζει... :think:-ευχαριστω  bakalhς  για την

βοηθεια-
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
δν ασχολουμε γιατι δεν αξιζει... :think:-ευχαριστω  bakalhς   για την

βοηθεια-

ασχοληθηκες φιλε με την χειρονομια σου.
μην μου το παιζεις λοιπον και καλα ανωτερος τωρα.

και εγω σε βοηθησα,τον δρομο σου εδειξα,

απλα εσυ τα ηθελες ολα ετοιμα
 

elamoriaekara

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
ρε συ οραξη εχεις απογευματιατικα...?εκανα μια ερωτηση και γεμιζουμε ασκοπα το forum με λαλακιες..-αυτο δεν σε πειραζει?για ηρεμησε...αλλα τωρα καταλαβαινω το τιμημενος με τα 1200 post..
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ρε συ οραξη εχεις απογευματιατικα...?εκανα μια ερωτηση και γεμιζουμε ασκοπα το forum με λαλακιες..-αυτο δεν σε πειραζει?για ηρεμησε...αλλα τωρα καταλαβαινω το τιμημενος με τα 1200 post..

δεν εχω εγω ορεξη...εσυ ξεκινησες τις μαλακιες με το σχολιο σου.

εσυ εκανες μια ερωτηση και εγω σου απαντησα αλλα εσυ αρχισες τις μαλακιες με το σχολιο σου.

για πες και τι καταλαβες απο το τιμημενος με 1035 ποστ.
για να σε βοηθησω,τον χαρακτηρισμο τον εχω απο τα 400 ποστ,κ εχω κατω απο ενα ποστ/ημερα μεσο ορο.

δεν εχω ορεξη,μου αρκει να πεις οτι κακως με σχολιασες με αυτο  :jerking: παρολο που απαντησα στην απορια σου.

 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
μινι τσαρκα το μεσημερι στη φυλης

71 κατω  η ελενη που ειναι και στο 67.καστανο αβυζο μετρι φατσικα.δινει κωλο με +10.θα ειναι εκει κ το απογευμα.

80 η αννα του μπακαλη.
ειμαι μεταξυ της Αννας που μαλλον θα ειναι στο 67 το απογευμα και της Ελενης που δινει λωκο.Την εχεις δοκιμασει kokolonge την Ελενη???
Μη μασας καποιοι προσπαθουν να κανουν αισθητη τη παρουσια τους απο νωρις ;)
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ειμαι μεταξυ της Αννας που μαλλον θα ειναι στο 67 το απογευμα και της Ελενης που δινει λωκο.Την εχεις δοκιμασει kokolonge την Ελενη???
Μη μασας καποιοι προσπαθουν να κανουν αισθητη τη παρουσια τους απο νωρις ;)

δεν την εχω δοκιμασει φιλε.
δεν με φτιαχνει απο αισθητικης αποψης.
μετριο κωλο,ανυπαρκτο στηθος και βαδισμα νταλικερη οταν βγαινει στο σαλονι.

η αννα ειναι πολυ καλη...αν δεν εχεις δοκιμασει επιβαλλεται να το κανεις
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
:cool2:

ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΕΡΓΑΜΟΥ - ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥ

Πρωινή βάρδια στις 15/03/2009

...γύρω στις 15.30΄

www.smilies.4-user.de] [/url]

Φυλής 80
:smitten:
Άννα ξανθιά με πολύ κοντά μαλλιά σε μπούκλες, λεπτή με καμπύλες, πονηρό βλέμμα όλο υπόσχεση και πολύ περισσότερα εντός του δωματίου σύμφωνα με εκτιμήσεις αρκετών συναδέλφων.
Ο απελπισμένος ενήλικας μικρός να παζαρεύει ότι έχει 15 ευρώ κοιτάζοντας την Άννα όπως κοιτάζουν τα γλυκά του κουταλιού που έβαζε η μάνα ψηλά στο ράφι και η Άννα να του διευκρινίζει ότι εδώ είναι μαγαζί δεν γίνονται παζάρια.
[size=9pt]Άννα ...βασίλισσα αλλά και τίμια "υπήκοος"[/size]

Φωκαίας 27 ισόγειο
:rolleyes:
κάποια καστανή με σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους, που δούλευε βράδυ στον επάνω όροφο, κοντή, λεπτή με απαρατήρητα βυζιά, αδιάφορο κώ(ο)λο, τίμια φάτσα χωρίς την παραμικρή αίσθηση πρόκλησης ή απαιτούμενης πουτανιάς.

Φωκαίας 27 όροφος
:sunglasses:
μικρό μελαχρινό ετών 19, με μαλλιά μέχρι τους ώμους, πολύ ωραία μάτια, αλλά όλα τα χαρακτηριστικά τους σώματος ευρίσκονται σε μέγεθος μινιατούρας

Φωκαίας 25Β ισόγειο
;)
...Βικτώρια (αν θυμάμαι καλά το όνομα της) η Ρωσίδα με κοντά μαλλιά ξανθιά, ψηλή λεπτή με θηλυκό σώμα, αναλογίες μοντέλου, υπέροχο πρόσωπο με ωραία μάτια

Φωκαίας 24 Λαβύρινθος
:boobies:
ωραία καστανή ίσια μαλλιά μέχρι την μέση που τα είχε σπαστά μέχρι προχθές, μαύρα εσώρουχα και καλτσοδέτες στα ωραία της μπούτια, θηλυκό σώμα και προκλητικό πρόσωπο

Φωκαίας 19
:sunglasses:
νέα καστανή παρουσία με μαλλιά μέχρι τους ώμους, μικρά βυζιά, θηλυκό σώμα και πρόσωπο που δεν το έδειξε γιατί βαιζόταν ή δεν ήθελε ή δεν ήταν για να το δείξει

Φωκαίας 17 όροφος
:)
Τζούλια με μέση κομανέτσι, κοντά σπαστά καστανά μαλλιά με ανταύγειες,  πεταχτό κώ(ο)λο και πεταχτή μύτη που τα μάτια ξεπροβάλλουν σπινθηροβόλα.

Φωκαίας 17 ισόγειο
:sunglasses:
Γκαλίνα από Φυλής 71, Φυλής 134 ισόγειο, καστανά σπαστά μαλλιά μέχρι τις πλάτες,  γλυκό πρόσωπο, σχετικά ψηλή με αποδεκτό σώμα και στητά βυζιά 

Περγάμου 1
;)
Μόνικα μελαχρινή με μακριά μαλλιά extensions, πολύ ωραίο σώμα, θηλυκές καμπύλες, μέτρια στο ύψος, λεπτή με πεταχτό κω(ο)λαράκι, λεμονάτα στητά βυζιά μέτρια στο μέγεθος και υπέροχο πρόσωπο.

Αγ. Πέτρου 7
;)
Λολίτα καστανή με ανταύγειες, μακριά ίσια μαλλιά μέχρι την μέση, αραχνοΰφαντη φιγούρα που το αδύνατο σώμα της τονίζεται περισσότερο λόγω του ύψους της, άπειρο περπάτημα στο σαλόνι που γεννά υποψίες ότι δεν έχει πολύ καιρό στην δουλειά, μικρά βυζιά, ωραίο πρόσωπο και τυπικό κώ(ο)λο. 

[size=12pt]________________________________________________________________[/size]


 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Αν δε δοκίμασες τη Λολίτα,έχασες!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Είναι στα "υπόψιν" ...άμεσα  ;)
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
:cool2:

ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΕΡΓΑΜΟΥ - ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥ
 

Περγάμου 1
;)
Μόνικα μελαχρινή με μακριά μαλλιά extensions, πολύ ωραίο σώμα, θηλυκές καμπύλες, μέτρια στο ύψος, λεπτή με πεταχτό κω(ο)λαράκι, λεμονάτα στητά βυζιά μέτρια στο μέγεθος και υπέροχο πρόσωπο.

Αγ. Πέτρου 7
;)
Λολίτα καστανή με ανταύγειες, μακριά ίσια μαλλιά μέχρι την μέση, αραχνοΰφαντη φιγούρα που το αδύνατο σώμα της τονίζεται περισσότερο λόγω του ύψους της, άπειρο περπάτημα στο σαλόνι που γεννά υποψίες ότι δεν έχει πολύ καιρό στην δουλειά, μικρά βυζιά, ωραίο πρόσωπο και τυπικό κώ(ο)λο. 
Μιας κι ο φιλτατος συναγωνιστης imaginas με πριζωσε κατεβηκα να ελενξω το νεο κοριτσοπουλο!!Ομορφο καστανο κοριτσι...θετικοτατο το οτι περιμενα στο σαλονι κανα τεταρτο μεχρι να βγει απο συναγωνιστη...αλλα παραηταν αδυνατο για τα γουστα μου!
Μονικα απο Περγαμου1...απο τα ομορφοτερα κοριτσια που κυκλοφορουν σε ντελα!
 

Επισκέπτης
χθες βραδυ στην ιασωνος 19 κατω ηταν ηταν η βερονικα μια ξανθια ρωσιδα ποιο ομορφη κοπελα δεν εχω δει σε μπουρδελο... αλλα στο δωματιο ηταν λιγο κρυα..
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Παρασκευή 13/3/2009 18:30,Φυλής 80-Ελλη.Διαμαρτυρόμενος κόσμια συναγωνιστής ζητούσε τα 20Ε γιατί η Ελλη έφυγε στο πεντάλεπτο χωρίς να τελειώσει.Η απάντηση της τσατσάς:"Δεν το ήξερες οτι είναι πέντε λεπτά μόνο,παντού πέντε λεπτά είναι.Εφυγε άπραγος και άφραγκος.
ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗ ΦΥΛΗΣ 80 :ak:

αδεια τα δωματια  στο Φ80 Σαββατοβραδο.Μαλλον και η Ελλη εφαγε ακυρο απο τη μπουρδελοκοινοτητα.Χαμος γινοταν στο 67 :headbang:

[size=11pt]Η ΕΛΛΗ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΦΘΑΣΕ [/size]  :cool2:

Ας ελπίσουμε ότι δεν θα επιβεβαιωθούν τα αρνητικά στοιχεία από άλλους συναδέλφους στις επόμενες ημέρες ...και νύκτες.

Σε κάθε ελεύθερη αγορά, όπως στον αγοραίο έρωτα, ο ανταγωνισμός "προστατεύει" κατα μια έννοια την ποιότητα των υπηρεσιών.

Ας σκεφτούν οι κοπέλες ότι υπάρχουν ιερόδουλες που παρέχουν ικανοποιητικό επίπεδο υπηρεσιών στα μπουρδέλα, αρκετές φορές υψηλότερο από αυτό που συναντάται σε στούντιο.

Τέλος, ας σημειωθεί ότι είναι περισσότερο δύσκολο να διορθωθεί μια κακή εικόνα και φήμη από την περίπτωση να δημιουργηθεί μια καλή από "μηδενική βάση"...
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
χθες βραδυ στην ιασωνος 19 κατω ηταν ηταν η βερονικα μια ξανθια ρωσιδα ποιο ομορφη κοπελα δεν εχω δει σε μπουρδελο... αλλα στο δωματιο ηταν λιγο κρυα..

Ελα ρε....

Φοβερη κοπελα και πολυ γλυκια και ευγενικη.

Εμφανιζεται κατα καιρους σε αυτο το μπουρδελο αλλα μετα χανεται,ξερει κανεις που αλλου μπορουμε να την βρισκουμε.



 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom