Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (4 μέλη και 48 επισκέπτες)

kavlanter86

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
προσωπικά αποφεύγω αυτά που πάνε καλά από πελατεία και αυτά που δέχονται μελαμψούς. Με λίγα λόγια όταν έχω καιρό να απαυτώσω διαλέγω μία όχι και τόσο εμφανίσιμη αφού θα είναι πιο καθαρή και θα κάνει και καλό πρόγραμμα
 

kavlanter86

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
προσωπικά αποφεύγω αυτά που πάνε καλά από πελατεία και αυτά που δέχονται μελαμψούς. Με λίγα λόγια όταν έχω καιρό να απαυτώσω διαλέγω μία όχι και τόσο εμφανίσιμη αφού θα είναι πιο καθαρή και θα κάνει και καλό πρόγραμμα

Με λίγα λόγια άμα είναι μουνάρα η άλλη ε όλοι θα την θέλουν που σημαίνει ότι θα είναι πηγάδι το τέτοιο της και περισσότερες πιθανότητες να κολλήσεις κάτι
 
  • Like
Αντιδράσεις: geny24

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Καλά ρε παιδιά,δε σας πιάνει εμετός όταν μπαίνετε σε μπουρδέλο ;; Δε βλέπετε σε πόσο άθλιες συνθήκες δουλεύουν οι καημένες αυτές κοπέλες και τις γαμάνε ;;; Μια φορά είχα πάει και μου ήρθε το φαΐ στο στόμα.Την επόμενη μέρα που με είχε πιάσει γαστρεντερίτιδα,για να ξεράσω,σκεφτόμουν τα μπουρδέλα του Μεταξουργείου !!!! ΕΜΕΤΟΣ !!!!

Όσοι πάτε γιατί δεν έχετε λεφτά για γαμήσι,αποταμιεύστε κανά 20άρικο για τα στουντέλα Λιοσίων 73-Σπύρου Πάτση 40 που είναι μακράν τα καλύτερα όχι μόνο για την τσέπη σας αλλά και για την υγεία σας και το σεβασμό σας προς τις κοπέλες !
 

Panos291

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
81
Πόντοι
0
Εχθές πήγα στο Κολωνού 27 για να πάρω την Ρίτα την Ελληνίδα και μου είπαν ότι από σήμερα θα είναι νύχτα στο Κεραμεικού 15 στο πάνω για όσους την ψάχνουν
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
350
Κριτικές
10
Like
752
Πόντοι
311
Σημερα ειχα δουλειες κεντρο και ημουν εκνευρισμενος πολυ. Θυμηθηκα οτι δεν εχω δει ποτε καποιες κοπελες που γραφονται σχετικα καλα σχολια. Δεν ηθελα ομως να γαμησω με τετοιο εκνευρισμο.

Πρωτη ειναι η Αρινα στο Φ71 κατω. Σχετικα ψηλο πιπινι, οχι ιδιαιτερο κωλαρακι, μικρο βυζακι, βαμμενο ξανθο μαλλι, αμηχανο σαλοναρισμα. Δεν μου αρεσε να πω την αληθεια.

Αγενεστατη η τσατσα. Αγενεστατη. Ακομα και να μου αρεσε η κοπελα, δε θα εμπαινα που να σβισει ο ηλιος. Κουραζονται βλεπεις οι τσατσαδες και εκνευριζονται οταν δεν βγαζουν 10 ευρω καθε 20 λεπτα...

Το δυσκολο εργο που κανουν.

Μετα πηγα στο Χωματιανου 11 δεξα, ηταν η Αντριαννα.

Αυτη μου αρεσε το σωμα της καπως και θα το σκεφτω. Εχει δουλεια το μαγαζακι επειδη καταλαβα αφηνουν καργα αλλοδαπους να μπαινουν καθως ειχε συνεζομενα δωματια δαυτους. Εκει η τσατσα επισης οτι να ναι, δυσκολο το εργο της να ξυνει το μουνι της και να τσεκαρει στο φως τα 20ρικα, πορτα δε χτυπαει στο 10 λεπτο αλλα κατι χειροτερο, φωναζει απο εξω. Το μαγαζακι καλυπτεται μουσικα με βουλγαρικα τραγουδια τυπου Aziz στην διαπασον επειδη ακουγονται ολα μεσα απο τα δωματια.

Φευγοντας αποχωροντας, κατι το θεαμα με τις τσατσαδες με εκανε να ψιθηρισω "Γ@Μ% το ΣΠ#!%7# &@&"





Τωρα τελευταια εχω τσεκαρει οτι η Αντριαννα στο Χωματιανου παιρνει τους παντες Πακιστανους Ρωμα Μελαμψους οτι να ναι εικοσαρικο να πεσει και ολα καλα. 
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
399
Κριτικές
33
Like
2.954
Πόντοι
2.591
Προχθές την Πέμπτη, πέρασμα για κατάθεση στην μοντελοαλυσίδα με την υπηρεσία να μην έχει καθόλου σωστή συμπεριφορά  >:( απέναντι μου. Και εν πάση περιπτώσει εάν δεν σέβονται εμένα που μια δεκαετία τώρα έχω αφήσει χιλιάρικα στην συγκεκριμένη αλυσίδα, τότε ποιον θα σεβαστούν, τους δυο αραβόφωνους ίσως που περίμεναν στο σαλόνι κανονικά να γαμήσουν και κανείς δεν τους έδιωξε για το only greek, λέμε τώρα  :rolleyes:. Βέβαια φύγαν απο μόνοι τους να συνεχίσουν την τσάρκα.    
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
399
Κριτικές
33
Like
2.954
Πόντοι
2.591
Επίσης για αυτούς που ενδιαφέρονται να γαμάνε όμορφα γυναικεία κομοδίνα, κατα πάσα πιθανότητα γυρνάει και η Νταϊάνα μέσα στην βδομάδα. Για να δούμε αυτή τη φορά, γιατί τις προηγούμενες δυο φορές αποδείχτηκε αρκούδα η επιστροφή της  :sunglasses:.
 

Slenderdancer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2018
Μηνύματα
113
Κριτικές
18
Like
427
Πόντοι
291
Τώρα.
Διδύμου 7β
Τζέσικα - ψηλή μελαχρινή, μοντέλο. Θα ανεβάσω κριτική
Διδύμου 7α
Ευα - μέτριο ανάστημα καστανή. Φαίνεται φοβερός ο κωλος της.

Φυλής 56
Χριστίνα - καστανή ψηλή, φοβερή διάθεση στον αγώνα, γνωστή γενικότερα στα μαγαζια της φυλής.

Φυλής 66α
Αλεξάνδρα - αδύνατη μελαχρινή μικρό βυζί


Φώκαιας 17
Μιχαέλα - μελαχρινή μακρυά μαλλιά πεσμένο στήθος

Φυλής 74
Άννα - μιλφακι. Με  τρελη όρεξη και σφιχτό κωλο
Φυλής 59
Εβελίνα - ξανθιά με πιασίματα και κοντά μαλλιά

Φυλής 65 (πράσινη πόρτα)
Ράνια - ξανθιά καρέ μαλλί, φαινόταν αματουρι
Δεν συγκράτησα όνομα -μελαχρινη μακρυά μαλλια με φοβερή κωλαρα

 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Επίσης για αυτούς που ενδιαφέρονται να γαμάνε όμορφα γυναικεία κομοδίνα, κατα πάσα πιθανότητα γυρνάει και η Νταϊάνα μέσα στην βδομάδα. Για να δούμε αυτή τη φορά, γιατί τις προηγούμενες δυο φορές αποδείχτηκε αρκούδα η επιστροφή της  :sunglasses:.

"Νταιάνα" εννοείς Ντιάνα (Μπιάνκα) από Φυλ 65 κτλ;
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Σε ελάχιστα σπίτια σε φυλής και Φωκαίας στοχευμένα
Φυλής 69 όροφος Μαρία από Φιλιππίδου
Φώκαιας 17 ισόγειο Μικαέλα τα πάντα εκτός από κώλο και ελεύθερο στοματικό μόνο σε Έλληνες είπε η τσατσά
Φωκαίας 25 όροφος Άννυ φουλ πρόγραμμα όλα με προφυλακτικό
Φωκαίας 9 δεξιά, φυλής 59 όροφος,67,69 όροφος,72,86 όροφος κλειστά
Καλές τσάρκες
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
283
Κριτικές
46
Like
4.012
Πόντοι
1.651
Σπάνια πηγαίνω 2 ημέρες σερί στο Μετάξι.
Απλά τραγική εικόνα . Η επίσκεψη έγινε προκειμένου να σχηματίσω εικόνα . Δεν το αντέχεις ειδικα καλοκαίρι.
Τιμήθηκε όμως η Μαρία στο Μ.Α (τι νούμερο είναι εκεί?) δίπλα από το 28 .
Είναι ακόμη με συνεχόμενα δωμάτια και τιμά το 10€ .
Χθες (20/7) η πιάτσα της πρέζας στην Ιάσωνος ήταν μια κινητή βόμβα . Οι ανυποψίαστοι τουρίστες στους γύρω δρόμους μένουν κάγκελο με το όλον θέαμα : πρέζα/πάκι/βρώμα .
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.792
Πόντοι
24.596
:zombie:
Tελευταια φορα που γαμησα την Ντονα, την Αλβανη μιλφ στο Ιασονος 44 αριστερα ανιχνευτηκαν τριχες στο κωλοτρυπιδι της :headbang: :new_shocked: :zombie:
Τι ειναι αυτα ρε :huh:
2019 και τριχα στο κουλουρι :boff:
τοσοι και τοσοι στο γαμαμε-δεν ειμαστε υποχρεωμενοι να αντικρυζουμε αυτο το θεαμα :-
Επισης εγινε ανεπιτυχης προσπαθεια κλειδωματος καθως της τον καρφωνα στον πατο για να μην μπεις ολος μεσα :huh:

Η κιτρινη καρτα εχει βγει ηδη :ban:

:S :S :S
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.160
Κριτικές
2
Like
9.049
Πόντοι
2.456
:afro:
:zombie:
Tελευταια φορα που γαμησα την Ντονα, την Αλβανη μιλφ στο Ιασονος 44 αριστερα ανιχνευτηκαν τριχες στο κωλοτρυπιδι της :headbang: :new_shocked: :zombie:
Τι ειναι αυτα ρε :huh:
2019 και τριχα στο κουλουρι :boff:
τοσοι και τοσοι στο γαμαμε-δεν ειμαστε υποχρεωμενοι να αντικρυζουμε αυτο το θεαμα :-
Επισης εγινε ανεπιτυχης προσπαθεια κλειδωματος καθως της τον καρφωνα στον πατο για να μην μπεις ολος μεσα :huh:

Η κιτρινη καρτα εχει βγει ηδη :ban:

:S :S :S
Νάσο αλβανιάρα και τίμια δεν υπάρχει.. :S :S :S
 

Επισκέπτης
Τωρα τελευταια εχω τσεκαρει οτι η Αντριαννα στο Χωματιανου παιρνει τους παντες Πακιστανους Ρωμα Μελαμψους οτι να ναι εικοσαρικο να πεσει και ολα καλα. 
γιατι η Σονια δεν τους παξρνει; δεν τους λεει καλως τα παιδια ο γραβατακιας;
 

Επισκέπτης
Προχθές την Πέμπτη, πέρασμα για κατάθεση στην μοντελοαλυσίδα με την υπηρεσία να μην έχει καθόλου σωστή συμπεριφορά  >:( απέναντι μου. Και εν πάση περιπτώσει εάν δεν σέβονται εμένα που μια δεκαετία τώρα έχω αφήσει χιλιάρικα στην συγκεκριμένη αλυσίδα, τότε ποιον θα σεβαστούν, τους δυο αραβόφωνους ίσως που περίμεναν στο σαλόνι κανονικά να γαμήσουν και κανείς δεν τους έδιωξε για το only greek, λέμε τώρα  :rolleyes:. Βέβαια φύγαν απο μόνοι τους να συνεχίσουν την τσάρκα.    
γιατι να σε σεβαστει οταν επι μια δεκαετια ανεχεσαι ξεπετες;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.030
Πόντοι
46.232
Κωνσταντινουπολεως 166 ισόγειο Τζούλια το θωρηκτό, ξανθιά πολύ χοντρή με 2.5-3αρι βυζι και Κατερίνα μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί χοντρουλα με 3-3.5αρι βυζι, η πρώτη με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο η δεύτερη με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Ιωαννίνων 3 κάτω στο πρόγραμμα τους έλεγε για κάποια Λιλυ , στην ημερήσια ενημέρωση κάποιου σαιτ έγραφε για κάποια Έλλη, η υπηρεσία μου παρουσίασε μια Ειρήνη, μελαχρινη χοντρή με 4-4.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Καλό μεσημέρι. Υπάρχει τώρα κάποια μιλφάρα στο μετάξι με καλό στοματικό; Η Μαρία που πετύχαινα στην πρωινή βάρδια του Κολωνού 48 είναι στο πόστο της;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.030
Πόντοι
46.232
Καλό μεσημέρι. Υπάρχει τώρα κάποια μιλφάρα στο μετάξι με καλό στοματικό; Η Μαρία που πετύχαινα στην πρωινή βάρδια του Κολωνού 48 είναι στο πόστο της;
τα 48αρια είναι κλειστά
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.030
Πόντοι
46.232
Κολωνού 27β Σοφία ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 53 Παολα καστανοξανθη χοντρή με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22α Ρωξανη ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι και Μαρία μελαχρινή χοντρή μιλφ με κοντό μαλλί 2αρι βυζι αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom