Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 68 άτομα (7 μέλη και 61 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Πηγα να δω την καινουρια μιλφ ουκρανεζα Αννα στο Ιασωνος 2.

Ειναι ψηλη λεπτη ξανθια με μικρο κωλαρακι. Φορουσε ολοσωμο φορεμα και το προσωπο της δε φαινοταν καθολου στο σκοταδι του σαλονιου.

Το προγραμμα της περιλαμβανει τελειωτικο στο στομα και μη σας παραμυθιαζουν οτι δεν χυνουν στο στομα της Πακιστανοι, γεροι, και αλλοι βρωμιαρηδες.

Οι λεπτες Ουκρανεζες λειπουν απο τα μπουρδελα, απλα χρειαζονται και οι καταλληλες συνθηκες.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.774
Πόντοι
1.686
Πέμπτη βραδινή βάρδια προς Παρασκευή

Φυλής 59 ΠΑΝΩ , Αλίσα ( πρώην Βαλέρια από μοντελοαλυσίδα)

Ρωσόφωνη μουνάρα 25χρονη περίπου, κεφάτη.
Ωραίο σώμα, πρόσωπο, δέρμα, παρουσία !
Τα δωμάτια ανακαινισμένα , ωραία και άνετα.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Ήμουν Μεταξουργείο χτες και είπα να μπω στο Κολωνού 27 που έχει τα δύο πιπίνια  τα Λατίνο αμερικανικά που έγραφε ο dimitrxx, ορδές γυφτων, Πακιστανών και λοιπών φύλων στο σαλόνι, περίμενα κάνα 15λεπτο απλά να τις δω γιατί κάτω από τέτοιες συνθήκες νορμάλ άνθρωπος δεν γαμαει, τελικά οι κοπέλες δεν βγήκαν κα στο σαλόνι αφού τα δωμάτια ήταν όλα γεμάτα και οι άλλοι που περίμεναν στο σαλόνι είχαν προπληρωσει για να πάρουν θέση.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
Ήμουν Μεταξουργείο χτες και είπα να μπω στο Κολωνού 27 που έχει τα δύο πιπίνια  τα Λατίνο αμερικανικά που έγραφε ο dimitrxx, ορδές γυφτων, Πακιστανών και λοιπών φύλων στο σαλόνι, περίμενα κάνα 15λεπτο απλά να τις δω γιατί κάτω από τέτοιες συνθήκες νορμάλ άνθρωπος δεν γαμαει, τελικά οι κοπέλες δεν βγήκαν κα στο σαλόνι αφού τα δωμάτια ήταν όλα γεμάτα και οι άλλοι που περίμεναν στο σαλόνι είχαν προπληρωσει για να πάρουν θέση.
Τις έχω δει δεν λένε κ πολλά  βέβαια είναι κ με τα προσωπικά γούστα του καθένα,
Μια γυναίκα είναι διαφορετική στα μάτια ενός άνδρα σε σχέση με κάποιου άλλου.
Όταν πήγα ούτε γειά δεν είπαν στο σαλόνι με τα μούτρα προς τα κάτω.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Τις έχω δει δεν λένε κ πολλά  βέβαια είναι κ με τα προσωπικά γούστα του καθένα,
Μια γυναίκα είναι διαφορετική στα μάτια ενός άνδρα σε σχέση με κάποιου άλλου.
Όταν πήγα ούτε γειά δεν είπαν στο σαλόνι με τα μούτρα προς τα κάτω.
Με τέτοιες φάτσες που ήταν στο σαλόνι χτες λογικό μου φαίνετε να έχουν μούτρα μέχρι το πάτωμα.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Σημερα ειχα δουλειες κεντρο και ημουν εκνευρισμενος πολυ. Θυμηθηκα οτι δεν εχω δει ποτε καποιες κοπελες που γραφονται σχετικα καλα σχολια. Δεν ηθελα ομως να γαμησω με τετοιο εκνευρισμο.

Πρωτη ειναι η Αρινα στο Φ71 κατω. Σχετικα ψηλο πιπινι, οχι ιδιαιτερο κωλαρακι, μικρο βυζακι, βαμμενο ξανθο μαλλι, αμηχανο σαλοναρισμα. Δεν μου αρεσε να πω την αληθεια.

Αγενεστατη η τσατσα. Αγενεστατη. Ακομα και να μου αρεσε η κοπελα, δε θα εμπαινα που να σβισει ο ηλιος. Κουραζονται βλεπεις οι τσατσαδες και εκνευριζονται οταν δεν βγαζουν 10 ευρω καθε 20 λεπτα...

Το δυσκολο εργο που κανουν.

Μετα πηγα στο Χωματιανου 11 δεξα, ηταν η Αντριαννα.

Αυτη μου αρεσε το σωμα της καπως και θα το σκεφτω. Εχει δουλεια το μαγαζακι επειδη καταλαβα αφηνουν καργα αλλοδαπους να μπαινουν καθως ειχε συνεζομενα δωματια δαυτους. Εκει η τσατσα επισης οτι να ναι, δυσκολο το εργο της να ξυνει το μουνι της και να τσεκαρει στο φως τα 20ρικα, πορτα δε χτυπαει στο 10 λεπτο αλλα κατι χειροτερο, φωναζει απο εξω. Το μαγαζακι καλυπτεται μουσικα με βουλγαρικα τραγουδια τυπου Aziz στην διαπασον επειδη ακουγονται ολα μεσα απο τα δωματια.

Φευγοντας αποχωροντας, κατι το θεαμα με τις τσατσαδες με εκανε να ψιθηρισω "Γ@Μ% το ΣΠ#!%7# &@&"
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
908
Κριτικές
13
Like
2.426
Πόντοι
736
Ρε μάγκες κανένας που να ξέρει για τώρα μια καλή επιλογή με βαρβάτο στήθος? Ευχαριστώ πολύ!
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Σε Φυλής και Φωκαίας από άποψη υπηρεσιών ποιες θεωρούνται αυτή την εποχή οι πιο καλές;;;ή δεν υπάρχει τίποτα αξιόλογο;;;
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Περασμένα μεσάνυχτα

Ιωαννίνων 3
Δύο κήτη.
90+ κιλά ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ

Ιωαννίνων 5
Άννα, Ρωσίς, γινομένη μιλφ.
Προτίμησα αυτό το μπουρδέλο, καθότι είναι το μόνο απολύτως αντισεισμικό πορνείο από οποιοδήποτε είδος κτιρίου - πορνείου - ξενοδοχείου στην περιοχή, αφού είναι λυόμενο σπίτι χωρίς κολώνες και τσιμεντόπλακες.
Δοτικό γυναικάκι η Άννα, πλασάρει πετυχημένα το στιλ της σέξι θείας της γειτονιάς (άσε που μπορεί να μην το παίζει και να είναι αυθεντική).

Στη διασταύρωση Αχαρνών & Ιουλιανού ήταν κάτι ορδές ανώμαλων που αλάλαζαν και εκτόξευαν στο δρόμο καπνογόνα γηπέδου.
Ξέρει κάποιος τι έπαιξε;
Μήπως από το σεισμό άνοιξε κανας βόθρος στην Αχαρνών και βγήκαν από μέσα κι άλλοι συμπολίτες μας;
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Πηγα να δω την καινουρια μιλφ ουκρανεζα Αννα στο Ιασωνος 2.

Ειναι ψηλη λεπτη ξανθια με μικρο κωλαρακι. Φορουσε ολοσωμο φορεμα και το προσωπο της δε φαινοταν καθολου στο σκοταδι του σαλονιου.

Το προγραμμα της περιλαμβανει τελειωτικο στο στομα και μη σας παραμυθιαζουν οτι δεν χυνουν στο στομα της Πακιστανοι, γεροι, και αλλοι βρωμιαρηδες.

Οι λεπτες Ουκρανεζες λειπουν απο τα μπουρδελα, απλα χρειαζονται και οι καταλληλες συνθηκες.
Πάλι άδικος είσαι τύπε.
Οι γέροι είναι η επιτομή της καλής υγείας.
Ο άρρωστος γέρος πεθαίνει.
Μόνον ο απολύτως υγιής γέρος πάει στα μπουρδέλα και γαμάει.
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
899
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Ποιο ειναι το καινουριο αμεσως μετα τοα 10;

Θα προσπαθησω καποια απο αυτες τις ημερες να βρεθω ισως να κανω λαθος...στη μνημη μου δεν ερχεται κατι...μαλλον φοβηθηκα τα πρεζακια που ηταν διασπαρτα ανα ομαδες σε ολο το κομματι του πεζοδρομου και μπηκα με σκυμμενο το κεφαλι στο 10..με την πρωτη ευκαιρια ενημερωνω..
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
859
Κριτικές
66
Like
12.229
Πόντοι
4.706
Σε Φυλής και Φωκαίας από άποψη υπηρεσιών ποιες θεωρούνται αυτή την εποχή οι πιο καλές;;;ή δεν υπάρχει τίποτα αξιόλογο;;;
Φυλής, πήγαινε στο 65Α & 65Β ή στο ακριβώς απέναντι, ισόγειο και θα βρεις την Σόνια. Σούπερ εμφανίσιμο πιπίνι, με πολύ θετική ενέργεια, μέσα στο δωμάτιο και ωραίο πρόγραμμα.
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Την έχω πάρει στο παρελθόν και δεν έμεινα ικανοποιημένος τυπε....δε ταιριάξαμε καθόλου
 

PipisBR

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2017
Μηνύματα
27
Like
36
Πόντοι
0
Δε βρήκα καμια κριτική για την Μαίρη στο Κολωνου 30Α (πρώτος όροφος).

Ειναι νεαρή, μελαχρινή νταρντανα με γλυκό πρόσωπο, πολλά πιασίματα (ειδικά στην κωλαρα) και μέτριο στήθος.

Ξέρουμε εαν αξίζει;
 
  • Like
Αντιδράσεις: geny24

palaios70

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
172
Like
1.183
Πόντοι
201
νομιζω και γω 12 δεν υπαρχει..μηπως εννοεις το 22?αυτο που εχει τρια?δυο κατω και ενα οροφο?
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Χθες το απόγευμα πήγα Μ.Αλεξανδρου 22 στο κάτω και είδα μια σούπερ μιλφάρα Ρωσίδα την Αναστασία. Η Αναστασία έχει μπουτάρες και κωλάρα, καλουτσικα βυζάκια σε μέγεθος και όμορφο πρόσωπο. Γενικά ο σωματοτυπος της με τρελαίνει και όχι μόνο εμένα, αφού τα δωμάτια ήταν φουλ γεμάτα και περίμενε κόσμος στην αναμονή. Στο στοματικό δεν λέει πολλά, το παίρνει ελεύθερα αλλά ευτυχώς κάνει απαλή πίπα και δεν σε πονάει. Όλα τα λεφτα είναι να την στήσεις στα τέσσερα και να γαμάς με όλη σου την δύναμη ακούγοντας τις ψεύτικες μεν αλλά καυλωτικές δε κραυγούλες που βγάζει. Το κακό είναι ότι δεν δίνει γλωσσόφιλα, αλλά εγω με πείσμα της πήρα μερικά φιλιά στο στόμα. Προσοχή σε εμάς τους παντρεμένους γιατί βάζει έντονο άρωμα και σου μένει για ώρες αν δεν κάνεις μπάνιο.
Μετά πήγα Χωματιανού στο πάνω όροφο και πήρα κλασικά την Αλεξάνδρα. Πριν μπω ρώτησα την τσατσά αν μπορώ να κάνω μπάνιο για να φύγουν τα αρώματα από την προηγούμενη κατάθεση και μου είπε ότι για μπάνιο πρέπει να πληρώσω ακόμα 10 ευρώ. Φυσικά και δεν τα έδωσα, αλλά θυμόμουν ποιο δωμάτιο έχει ντουζιέρα και έτσι μπήκα σε εκείνο και στο τέλος έριξα ένα ντουζάκι για να μην έχουμε θέματα...
 

Mikelantzelo

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
632
Like
183
Πόντοι
6
Έλα ρε Hatsumi Αλαναρε Περπατημενε!!!!!!!!!!!
Έφυγε το Άρωμα Τελικά??????????
Με Κραγιόν τι Παίζει??????
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Έλα ρε Hatsumi Αλαναρε Περπατημενε!!!!!!!!!!!
Έφυγε το Άρωμα Τελικά??????????
Με Κραγιόν τι Παίζει??????
Γεια σου ρε αλάνι! Ναι έφυγε το άρωμα μετά το ντουζάκι. Το κραγιόν ευτυχώς δεν μου άφησε σημάδια. Ψήνεσαι να πας στο κορίτσι?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom