Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (1 μέλη και 37 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
αν εννοεις την Λιζα απο το διδυμου 18Α συνηθως ειναι πρωινη
1στους 100 στην Ελλάδα είναι σοβαροί γιατροί που δεν κοιτάνε μόνο την τσέπη τους αλλά τον ανθρωπο πρώτα από όλα !!! Πάμε παρακάτω ...Ότι θες εδώ είμαι...επηδη αυτά που λέω τα ξέρει και η κουτσή Μαρία και δεν χρειάζονται ιδιαίτερες γνώσεις λες πως αυτοαποκαλούμε γιατρός ....μειώνεις τον εαυτό σου και την νοημοσύνη σου όχι εμένα ...
 

snoopy69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
20
Κριτικές
8
Like
124
Πόντοι
280
Γνωρίζει κάποιος την βάρδια της Χριστίνας από Φυλής 54A & 54B;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
Ύστερα από καιρό λέω να κατέβω 3η βάρδια στο παρακμιακό Μεταξουργείο.. ευελπιστώ να ΜΗΝ το μετανιώσω..

Την καλησπέρα μου σε όλους τους μπουρδελιάρηδες! :hi:
Ύστερα από μήνες αποφάσισα να κάνω μια μεταμεσονύχτια (μετά τη μια) περατζάδα στο παρακμιακό Μεταξουργείο.
Στους γύρω δρόμους μέτρια επισκεψιμότητα κατά κύριο λόγο αραβοπάκιδες.
Αφότου μπήκα σχεδόν σε όλα τα τσαρδιά και έκοψα κίνηση τελικά κατέληξα στο συγκεκριμένο της Ιάσονος 31 στο βάθος του διαδρόμου που κατεβαίνεις τα σκαλάκια.
Με υποδέχθηκε η τσατσά μια παχουλή κυρία που είχε όρεξη για κουβέντα.. εν τέλει μου παρουσίασε δύο κοπέλες την Βίκυ και ακόμα μια μελαχρινή, τσουμποτή κοπέλα που ΔΕΝ συγκράτησα δυστυχώς το όνομά της..
Επέλεξα την Βίκυ, έδωσα το δεκάευρω και πέρασα δωμάτιο.. τα λόγια περί δωματίου περισσεύουν.. δίχως καμία υπερβολή ΔΕΝ ήξερα πού να πατήσω και πού να ακουμπήσω.. τα δε σεντόνια όχι απλά χυμένα αλλά μουσκεμένα... :angry:
Ευτυχώς δεν άργησε το Μολδαβό και ΔΕΝ περίμενα.
Όσον αφορά την Βίκυ τώρα.. Μολδαβή γύρω τα 33-35, με πιασίματα, μαλλί λίγο πάνω από τον ώμο, καλούτσικα οπίσθια με ραγάδες και πεσμένο σε γενικές γραμμές στήθος.
Στα του αγώνα.. μου έβαλε καπότα σε σχεδόν πεσμένο εργαλείο, ΔΕΝ είχε όρεξη για προκαταρκτικά και παιχνίδι.. άσε που ΔΕΝ μιλάει κάποια γλώσσα πέραν από την δική της!
ΔΕΝ αφήνει να της πιάσεις το κεφάλι.. :jerking:  :headbang:
Από εκείνη την στιγμή προσωπικά ξενέρωσα.. οπότε την γύρισα στα τέσσερα για να ΜΗΝ φύγω άχυστος...
Προσωπικά ΔΕΝ υπάρχει πιθανότητα να την ξανά πάρω.. ξεπέτα μεγάλη δίχως διάθεση για τον πελάτη.
Στο κάτω κάτω εάν ΔΕΝ γουστάρει αυτό που κάνει ας αλλάξει επάγγελμα.
*ΔΕΝ ξέρω εάν δουλεύει διπλοβάρδια αλλά αυτό ΔΕΝ δικαιολογεί την όλη συμπεριφορά της..
Καλά να περνάτε τύποι μου & μεγάλη "προσοχή" που αποφασίζετε να δώσετε τα χρήματά σας.
 

anastasios78

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2010
Μηνύματα
98
Like
108
Πόντοι
0
formet,να σου υπενθυμισω (παλιοτερα στο φορουμ) οτι την περιοδο παραθυρου την εμαθες απο μελη του σαιτ,οπως και ποτε ανιχνευουν τα τεστ 2ης και 3ης γενιας οταν ετρεχες πανω στο μηνα(κανενα τεστ δεν ανιχνευει) να τσεκαριστεις για τις ακαποτες μαλακιες σου

δεν πιστευω οτι μπορεις να αμφισβητεις ολη την ιατρικη κοινοτητα επειδη εχεις ενημερωθει απο το ιντερνετ

 

punk_man

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2019
Μηνύματα
12
Like
40
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας,ο λαμιωτης σας χεραιτα ,λοιπόν δεν θα πολυλογησω ,επέστρεψα λαμια με ένα παράσημο,έπαθα ουρολοίμωξη,τώρα από ελεύθερο στοματικό ήταν,από τα φτυσιματα ήταν,από κάνα βρωμοχερο ήταν,δεν ξέρω,σήμερα είμαι καλύτερα εχτές πυρετό,και τσούξιμο/πόνος όταν κατουραγα,η υγεία παιδιά παν από όλα,γιατί η μισοί οίκοι προσφέρουν ακα,ηρωίδες μερικές που ρουφάνε τόσες βρωμοψωλες κάθε μέρα,κάπου κάποτε θα κολλήσετε κάτι,καλό καλοκαίρι εύχομαι και προσοχή
 

patpatpatman

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
258
Πόντοι
20
ευχαριστώ για την απάντηση! Πήγα την Δευτέρα που μου είπαν στην μονάδα ειδικών λοιμώξεων του νοσοκομείου και μίλησα με ένα γιατρό και μου είπε πως δεν υπάρχει περίπτωση να κόλλησες hiv και πως αν ήταν αυτός εκεί όταν πήγα στο νοσοκομείο δεν θα μου τα έδινε τα φάρμακα γτ δεν τα χρειάζομαι! Πάντως εγώ έχω ακόμα πολύ άγχος και με τα φάρμακα που μου δώσανε νιώθω αδυναμία ζάλη και υπνηλία! Τι να πω μακάρι να πάνε όλα καλά!

Φιλαρακο μου, ξερω ακριβως πως νιωθεις. Tην πρωτη φορα ετσι ημουν κ γω μεχρι να μαθω τι παιζει ακριβως.
Ο δευτερος γιατρος που πηγες εχει σε ολα δικιο. Ακουσε τον!!! Δεν υπαρχει περιπτωση να κολλησες HIV, ουτε τα φαρμακα χρειαζεσαι!

Το προβλημα ειναι στο μυαλο σου, ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΛΛΗΣΕΙ HIV!!!! Δεν υπαρχει ουτε μια πιθανοτητα!!!
Πρεπει να χαλαρωσεις και να προσπαθησεις να το καταλαβεις αυτο! Δεν γινεται να εχεις κολλησει!!

Τα φαρματα που σου δωσανε (PEP) τα παιρνει καποιος που ειτε εκτεθηκε στον ιο, ειτε ειναι σχεδον σιγουρο
οτι εκτεθηκε, ωστε σχεδον να εκμηδενιστουν οι πιθανοτητες να κολλησει! Aν εκτεθεις στον ιο και παρεις PEP εντως 72 ωρων
τοτε κατα 90% περιπου δεν θα γινεις φορεας!

Εσυ δεν εχεις καμια δουλεια με αυτα τα χαπια! Ειναι προφανες! Κι απορω πραγματικα με το γιατρο που σου τα εδωσε....
Oπως ειδες δεν ειναι στραγαλια, ουτε ντεπον, εχουν παρενεργειες! Εγω στη θεση σου θα τα σταματουσα!
Εσυ ρωτα το δευτερο γιατρο και κανε οτι σου πει! Μαλλον το ιδιο θα σου πει κ αυτος.

Τα τεστ 4ης γενιας εχουν περιοδο παραθυρου 3 εβδομαδες περιπου.
Στο μηνα επανω, οπως σου ειπα και στο αλλο ποστ, κανε αυτο το τεστ.
Οχι οτι μπορει να κολλησες αλλα για να σιγουρευτεις οτι εισαι μια χαρα και να ηρεμησεις!
Ρωτα το γιατρο σου γιατι αν παρεις PEP πρεπει να κανεις επαναληπτικο τεστ και μετα απο το μηνα.

Το βασικο οπως σου ειπαν ολοι ειναι οτι πρεπει να καταλαβεις, οτι δεν γινεται να εχεις κολλησει HIV!!!!

Συγνωμη απο το φορουμ για το ψιλοασχετο με το νημα "σεντονι"!
 

Droven

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια ειμαι καινουριος εδω και δεν ξερω καν αν γραφω στο σωστο thread, αλλα ξερετε αν δουλευει ακομα η Σουζη απο Λιοσιων 73Α-Β και που? Ευχαριστω
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
908
Κριτικές
13
Like
2.426
Πόντοι
736
Εχει κάνεις υπόψη του για τώρα αν παίζει κάτι δυνατό με βυζαρες?
 

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
250
Like
211
Πόντοι
21
Παιδια ειμαι καινουριος εδω και δεν ξερω καν αν γραφω στο σωστο thread, αλλα ξερετε αν δουλευει ακομα η Σουζη απο Λιοσιων 73Α-Β και που? Ευχαριστω
εχω την εντύπωση ότι η σουζη εμφανίστηκε για μια  μέρα στη δουλειά και μετα εξαφανιζολ.αν κάποιος ξέρει κάτι αλλο ας το γράφει.
 

batistuta

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2013
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια η αννα η ξανθια ξερετε που δουλευει?
 

Lonewolff(1)

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2019
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
20
Παιδια ειμαι καινουριος εδω και δεν ξερω καν αν γραφω στο σωστο thread, αλλα ξερετε αν δουλευει ακομα η Σουζη απο Λιοσιων 73Α-Β και που? Ευχαριστω
Ήταν για μια μέρα στη Λιοσίων 73 πάνω. Πολλή όμορφη κοπέλα αλλά αβγαλτη και ντροπαλουλα! Θυμάμαι που ήμουν από τους πρώτους που την γευτηκα εκείνο το απόγευμα που ξεκίνησε στις 5... Αισθανόμουν λες και την ξεπαρθενιαζα.. Πόναγε ακόμα κ στο ιεραποστολικο κ έτσι δεν την χάρηκα στα 4 ή στο να είναι αυτή από πάνω γιατί φοβήθηκα οτι δεν θα άντεχε. Όταν έφευγα με έπιασε η τσατσά κ με ρώτησε για την συνευρεση μου μαζί της. Μου είπε οτι οι προηγούμενες εμπειρίες της κοπέλας ήταν μόνο με γκομενακους κ ότι ήταν φρέσκια στο επάγγελμα γι αυτό κ ρώταγε. Μάλλον δεν άντεξε η κοπελιτσα... Ίσως ούτε καν εκεινη την βραδια..κριμα πάντως...πολυ κρίμα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Καλησπέρα σας,ο λαμιωτης σας χεραιτα ,λοιπόν δεν θα πολυλογησω ,επέστρεψα λαμια με ένα παράσημο,έπαθα ουρολοίμωξη,τώρα από ελεύθερο στοματικό ήταν,από τα φτυσιματα ήταν,από κάνα βρωμοχερο ήταν,δεν ξέρω,σήμερα είμαι καλύτερα εχτές πυρετό,και τσούξιμο/πόνος όταν κατουραγα,η υγεία παιδιά παν από όλα,γιατί η μισοί οίκοι προσφέρουν ακα,ηρωίδες μερικές που ρουφάνε τόσες βρωμοψωλες κάθε μέρα,κάπου κάποτε θα κολλήσετε κάτι,καλό καλοκαίρι εύχομαι και προσοχή
ουρολοίμωξη μπορείς να πάθεις και από βρόμικη τουαλέτα και από τα ίδια σου τα χέρια ακόμα ..επισης αν κρατάς ώρα το κάτουρο σου πχ στην εργασία σου ..... ακόμα και από αγχως υπαρχη πιθανότητα ....Εγώ δεν έχω πάθει ποτέ ουρολοίμωξη στην ζωή μου ... Είναι σπάνιο να υπαρχη λοιμογόνους παράγοντας στο στόμα μιας γυναίκας ...εκτός αν αυτή η γυναίκα είναι στην Ουγκάντα και πίνει νερό από υπονόμους .... Καλημέρα και η γνώση είναι δύναμη !!
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
ουρολοίμωξη μπορείς να πάθεις και από βρόμικη τουαλέτα και από τα ίδια σου τα χέρια ακόμα ..επισης αν κρατάς ώρα το κάτουρο σου πχ στην εργασία σου ..... ακόμα και από αγχως υπαρχη πιθανότητα ....Εγώ δεν έχω πάθει ποτέ ουρολοίμωξη στην ζωή μου ... Είναι σπάνιο να υπαρχη λοιμογόνους παράγοντας στο στόμα μιας γυναίκας ...εκτός αν αυτή η γυναίκα είναι στην Ουγκάντα και πίνει νερό από υπονόμους .... Καλημέρα και η γνώση είναι δύναμη !!
Τι ώρες δέχεσαι επισκέψεις γιατρέ?
:woldman: :wowmouth: :alivedick:

 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Ήταν για μια μέρα στη Λιοσίων 73 πάνω. Πολλή όμορφη κοπέλα αλλά αβγαλτη και ντροπαλουλα! Θυμάμαι που ήμουν από τους πρώτους που την γευτηκα εκείνο το απόγευμα που ξεκίνησε στις 5... Αισθανόμουν λες και την ξεπαρθενιαζα.. Πόναγε ακόμα κ στο ιεραποστολικο κ έτσι δεν την χάρηκα στα 4 ή στο να είναι αυτή από πάνω γιατί φοβήθηκα οτι δεν θα άντεχε. Όταν έφευγα με έπιασε η τσατσά κ με ρώτησε για την συνευρεση μου μαζί της. Μου είπε οτι οι προηγούμενες εμπειρίες της κοπέλας ήταν μόνο με γκομενακους κ ότι ήταν φρέσκια στο επάγγελμα γι αυτό κ ρώταγε. Μάλλον δεν άντεξε η κοπελιτσα... Ίσως ούτε καν εκεινη την βραδια..κριμα πάντως...πολυ κρίμα!

...ναι ρε φίλε...κρίμα...πολύ κρίμα...που ενώ είχε ανάγκη τα λεφτά...δεν μπόρεσε να γίνει πουτάνα η κοπελίτσα...για να ξεσπά πάνω της ο κάθε κομπλεξικός...και να της καταστρέψει τα μέσα της...
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
279
Κριτικές
1
Like
1.643
Πόντοι
201
Παίδες μήπως είδε κανείς την Λουτσία ?
Εξαφανίστηκε πάλι....
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Πριν λίγη ώρα

Λαϊκή αγορά στη Μιχαήλ Βόδα, δύσκολη η πρόσβαση σε Περγάμου, Ρεμούνδου, Αλκαμένους.
Αίσχος.

Ιωαννίνων 5
Άννα, η γνωστή μιλφ που εκεί το δίνει τη νύχτα. 6,5/10

Ιωαννίνων 3 άνω
Δύο συντοπίτισσες.
α) Ζωή, 5/10
β) Αγάπη, ύψος limid down (από εκεί και κάτω αρχίζει ο νανισμός), ξανθοβαμμένη, με κιλά, 4/10 (της βάζω κάτω από τη βάση, γιατί το ύφος της είναι σα να της χρωστάς λεφτά).

Ιωαννίνων 3 κάτω
Αναστασία, την είδα σε δυνατό φως και διέκρινα ότι είναι γκιλφ και απορώ πως είχα καταφέρει να τη γαμήσω, 5/10

Κωνσταντινουπόλεως 166 ισόγειο
α) Μαρίνα, μιλφογκιλφ, ξανθό μαλλί με μπούκλες, κιλά, 6/10
β) Βερόνικα (μάλλον), αδιάφορη μελαχρινή, κιλά, 5/10

Τροφωνίου 11 ισόγειο
Μιράντα, η γνωστή γυφτο-"βραζιλιάνα" με τον τεράστιο κώλο, που εκδίδεται στην περιοχή (Εξηκίου - Τρφωνίου), 4,5/10

Τροφωνίου 13 ισόγειο
Θεία Όλγα, μια από τις γηραιότερες πόρνες των Αθηνών, μαλλί ντίβας των 50s-60s και ανάλογη εμφάνιση, 6/10 (χαριστικώς, λόγω του ένδοξου παρελθόντος της και των πάλαι ποτέ φυσικών μεγάλων βυζιών της).

Πιπίνου 118
α) Βικτώρια, βραχύσωμη, λεπτή, τατού στο αριστερό στέρνο, χρώματα μαλλιών και επιδερμίδας γυφτοειδή, 6,5/10
β) Καίτη, κι αυτή ύψος limid down, μαύρο μαλλί, 6/10

Συνολικά συνάντησα 10 πόρνες από τις οποίες κατά καιρούς έχω γαμήσει τις 5.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom