Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 227 άτομα (40 μέλη και 187 επισκέπτες)

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
η κωνσταντικα η αγρινιωτισσα απο βεργας 7 πρωινη βαρδια ειναι καλη στο δωματιο?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.405
Κριτικές
510
Like
68.948
Πόντοι
41.129
σωστός  :hi:
την κοπέλα την ανέφερα σε βόλτα μου πρώτη φορά στις 2/5

εχει καμμια σχεση με την πιπινα Ελληνορωσσιδα Βερονικα που εκδιδοταν στο Φωκαιας 25 οροφος μαζι με Αννυ ?
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
εχει καμμια σχεση με την πιπινα Ελληνορωσσιδα Βερονικα που εκδιδοταν στο Φωκαιας 25 οροφος μαζι με Αννυ ?
Όχι καμία σχέση άλλη κατηγορία,Άννυ και Βερόνικα μπροστά της ούτε για κατούρημα
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Είδα το πρωί σήμερα μια σαν αυτή που περιγράφεις αλλά την έλεγαν Βαλέρια
Μουνάρα και γυναικάρα!  

Σε ευχαριστω για την διορθωση-επισήμανση συναγωνιστη ναι το ονομα της κοπέλας ειναι Βαλέρια.
Κατα τα αλλα οπως τα εχουμε πει και ακομα καλυτερα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.055
Πόντοι
46.232
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Σε εμφάνιση συμφωνώ, σε υπηρεσίες όμως?
Από υπηρεσίες μόλις μίλησα με τον Κόνδορα νεαρό σπουδαστή εξωθεσμικο φίλο που έχει ελάχιστες εμπειρίες από την πιάτσα και λογικά λίγες απαιτήσεις και δοκίμασε το πρωί όπως μου λέει έμεινε ενθουσιασμένος η κοπέλα του φέρθηκε πολύ καλα.
Βέβαια να πω εδώ ότι ο νεαρός φίλος που δοκίμασε μαζί της είναι πολύ πιο πάνω από τον μέσο όρο ψηλός γυμνασμενος εμφανίσιμος οπότε πρέπει να περιμένουμε και άλλες μαρτυριες από κοινούς συνηθισμένους συναγωνιστές.
 

R0NiN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2015
Μηνύματα
218
Κριτικές
10
Like
360
Πόντοι
291
Μιας κ είναι η εποχή της μήπως έχει εμφανιστεί καθόλου η Αθήνα στην Φώκαιας 27;;
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.774
Πόντοι
1.686
Μήπως έχει σχέση με κάποια ξανθιά Βαλέρια που εργαζόταν πρόπερσι στην μοντελοαλυσίδα;

Αυτή που λες εργάζεται πλέον σαν Αλίσα
στο Φυλής 59, μόνο βραδινή βάρδια μετά τις 12
ενώ πριν ήταν στο Φυλής 67.

Είναι όμορφη ρωσόφωνη μουνάρα.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα πέρασμα σε μερικά περιφερειακά μαγαζια τώρα πριν λίγη ώρα

Βεργας3 αριστερά Λεϊλά η μελαχρινή νεαρή αδύνατη αβυζη κοπέλα εντελώς ψοφια ανευρη στο σαλόνι αυτή βαριέται κυριολεκτικά που ζει λυπάμαι τον Φουκαρα που θα κλάψει το20€ο αν κάνει το λάθος να περάσει μαζί της
Βέργας6 υπερυψωμένο Μπάρμπαρα η γνωστή Μελαχρινή Μιλφ Βουλγάρα γνωστή με τους φανατικούς οπαδούς έχει όμορφυνει πάντως
Τροφωνίου13 όροφος Νατάσσα μελαχρινή Μιλφ Ρωσσιδα γυρολόγος καθόλου καλή στη δουλειά ούτε και στην επαρχία δεν μπόρεσε να στεριώσει την έδιωξαν αδιάφορη εμφανισιακά προσπεραστε απλά μην ανεβείτε τσάμπα τις σκάλες
Πιπίνου 65 Μέλινα η μελαμψή Βραζιλιάνα με τα τατουάζ συμπαθητική στο σαλόνι αλλά μετριότητα στο δωμάτιο με δυσάρεστες οσμές να βγαίνουν από το μουνι τής
Φυλής 81 Λίλυ από το109
Μαραθώνος59 Ισόγειο Γιάννα η γνωστή ξέμειναν από κοπέλες και αυτή θα έχει σκυλοβαρεθει τη ζωή μετριότητα ακατάλληλη επιλογή φυσικά για 20€ο.

Αυτά τα ολίγα απλά η ίδια μίζερη κορεσμένη κατάσταση παρακμής επίσης όπως ήμουν Φυλής ψηλά α εκεί δίπλα από τα134αρια με θλίψη είδα να έχει μπει ενοικιαστηριο στο καθαριστήριο μια από τις τελευταίες Ελληνικές επιχειρήσεις στη γειτονια
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
332
Κριτικές
11
Like
2.905
Πόντοι
731
Καλησπερα σε ολους ! ελπιζω να ειστε ολοι καλα ...περασα χτες μεταξουργειο βραδυ κατα τις 3...πολυ ησυχια, ελαχιστος κοσμος και καθολου πακιστανοι στους δρομους ...πραγματικα ειδα 3-4 πολυ καλα κομματια για το επιπεδο της περιοχης που ολα ομως ηταν στα 15 ευρω
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
καλησπερα αλητες των κοκκινων φαναριων.....

το προηγουμενο σουκου ειχα απογοητευθει πλξρως καθως πλεον δεν εχω καποια κοπελα σε δελο που να
μπορω να παω πια χαλαρα και εχω γερασει να ψαχνω και να κανω βολτες ....
και λεω δεν παω απο ιωαννινων να δω τι παιζει .... ειχα περασει πριν κανα χρονο αλλα ετσι για πλακα καθως
οι ηλικιες των κριτσιων εκει ειναι απογορευτηκες για μενα (δεν μου σηκωνεται καν ) ...
ηθελα μια πιπουλα για καληνυχτα λοιπον και ειδα το βλεμμα της αναστασιας ...
λεω δεν μαμιεται και μπαινω ....
η κοπελα προθυμη και χαμογελαστη ηρθε ... να σημειωσω οτι ο κολος ειναι σωστο το σχημα αλλα αν ειχε φως και
δει καποιος την κυτταριτιδα θα του κρυφτει για παντα ο λουτσος
εχει και προκοιλι που σκεπαζει μεχρι το υψος της τρυπας!! αυτο δεν το ειδα ... εβλεπα τσοντα που ειχε στο δωματιο
και λεω μεγαλη ειναι (50+) θα ξερει να παρει μια πιπα να με τελειωσει να παω για υπνο.
αμ δε με προθημια μεν οπως ειπα με δοντια και βιασυνη δε!!!
γαμοσταυριζα την τυχη μου απο μεσα μου ... και λεω δεν τον βαζω μπας και ειναι καλυτερα ...
τη γυρναω πισωκολιτο λοιπον και ισα ισα ενοιαθα τα τοιχωματα .... πηγαδι η κιουρια...
την ξανα βαζω για πιπα και χωρις να δυσανασχετισει αρχιζει παλι και με τι βοηθεια του δκου μου χεριου την εχυσα στα βυζια γιατι δεν ηθελε μαπα στομα...
εν κατακλειδι τα δελα εκει στο 3 οπου ηταν η αναστασια και στο 5 ακομα χειροτερα ειναι γιΑγιαδες
οι οποιες θα πληρωναν αν τις βρισκαμε σε κανα μπαρακι .....
επισης να προσθεσω οτι η αναστασια δινει και γλωσοφιλα ... για τους ρομαντικους.

χθες και σημερα εψαχνα την καβλουσκα που ειχε παει  πατριδα για ενα μηνα και την ειχαν 12 με 6 βαρδια και τωρα παλι 6  με 11 .... η μοναδικη ισως που περνει μια πιπα της προκοπης και δεν ποναει ο πεοντας και δεν χρειαζεται χατζαπλαστ μετα την πιπα...
μου ειπε επισης οτι τον τελευταιο καιρο δεν εχουν κοσμο 5 10 πελατες λεει την βαρδια.... το ραμαζανι να ναι καλα...




 

Επισκέπτης
Καλησπερα σε ολους ! ελπιζω να ειστε ολοι καλα ...περασα χτες μεταξουργειο βραδυ κατα τις 3...πολυ ησυχια, ελαχιστος κοσμος και καθολου πακιστανοι στους δρομους ...πραγματικα ειδα 3-4 πολυ καλα κομματια για το επιπεδο της περιοχης που ολα ομως ηταν στα 15 ευρω
καλο ειναι να μη χαλαμε την πιατσα. μονο για κατι πολυ σπανιο αξιζει να δωσουμε 15 ευρω, ειτε στη φυλης, ειτε στο μεταξι
 

astatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
9.888
Κριτικές
9
Like
896
Πόντοι
426
Καλα ! εκει στο Λιοσιων 73, βαφτισανε την Κλεοπετρα Λαουρα χωρις να κατεβασουν τις προηγουμενες φωτογραφιες!  :headbang: :headbang: :headbang:
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
332
Κριτικές
11
Like
2.905
Πόντοι
731
Καλα ! εκει στο Λιοσιων 73, βαφτισανε την Κλεοπετρα Λαουρα χωρις να κατεβασουν τις προηγουμενες φωτογραφιες!  :headbang: :headbang: :headbang:


εδω και καιρο εχει χαλασει το μαγαζακι ....πλεον ειναι οτι να ναι και σκεψου παλια ηταν η πρωτη μου επιλογη οταν πηγαινα κεντρο
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Πιπινου 118 πρωινη βαρδια νεα παρουσια  βικτωρια 25 ετων ξανθια με το γνωστο προγραμμα του οικου ελευθερο στοματικο κλπ και πολυ καλη συμμετοχη σπευσατε
 

PipisBR

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2017
Μηνύματα
27
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπέρα με τρέλα. Πάντα με κορδέλα.

Τις τελευταίες φορές (εντός μηνών, όχι ημερών) έχω δοκιμάσει με αρκετές κοπέλες κυρίως σε Φυλής και στενά. Όλες ήταν κακές, δηλαδή εντελώς διαδικαστικές, χωρίς ενδιαφέρον, προσοχή, με φοβερή βιασύνη και τυποποίηση.

Παλαιότερα πρόσεχαν τον πελάτη και νοιάζονταν να περάσει καλά.

Στα γούστα μου μου αρέσουν οι νταρντανες με μεγάλο ωραίο κωλο.

Υπάρχουν κοπέλες που προτεινετε και που θα τιμήσουν τον πελάτη και θα νοιάζονται στο να περάσει καλά;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
Καλησπέρα με τρέλα. Πάντα με κορδέλα.

Τις τελευταίες φορές (εντός μηνών, όχι ημερών) έχω δοκιμάσει με αρκετές κοπέλες κυρίως σε Φυλής και στενά. Όλες ήταν κακές, δηλαδή εντελώς διαδικαστικές, χωρίς ενδιαφέρον, προσοχή, με φοβερή βιασύνη και τυποποίηση.

Παλαιότερα πρόσεχαν τον πελάτη και νοιάζονταν να περάσει καλά.

Στα γούστα μου μου αρέσουν οι νταρντανες με μεγάλο ωραίο κωλο.

Υπάρχουν κοπέλες που προτεινετε και που θα τιμήσουν τον πελάτη και θα νοιάζονται στο να περάσει καλά;

Προτιμότερο να πετάξεις τα λεφτά σου στο Μεταξουργείο τύπε μου παρά στις φόλες της Φυλής!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom