Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 523 άτομα (48 μέλη και 475 επισκέπτες)

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Άρα η ζηλεύει η ζητάει συμφουλες!! :think:
Δυο εκδοχες,η  ειναι η ιδια η Βερα και εχει λογαριασμο εδω και κανει promotion στο μαγαζι της γιατι ολο για εκει γραφει,η εχει φαει καψουρα  και δεν θελει να παραδεχτει οτι ψωνιζετε
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Φίλε σπροξε δεν την έχω πάρει,δεν θέλω να την πάρω, αλλά έχω ακούσει πράγματα για αυτήν.

Ξέρω ότι την ξέρεις και μιλάτε και ήμουν σίγουρος ότι θα τσιμπήσεις και θα πεταχτεις,αν και δεν το έκανα για αυτό το λόγο....
Πάντως μην αγχώνεσαι, από μένα δεν κινδυνεύει η αγάπη σου γιατί σαν τσατσά είναι για τον πουτσο καβάλα όταν μου πασαρε για καλή την φοράδα Μελίνα.  :ban:

Μαύρο στην μαλακω :thebigfinger:
 

mmanolis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
28
Like
8
Πόντοι
0
Αυτό το καιρώ μόνο μπάζα έχει πραγματικά και αν έχει καμία καλή απλά φαίνεται για τη η άλλες είναι για τα πανηγύρια
 

mmanolis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
28
Like
8
Πόντοι
0
Καλή μας καλή πρόταση για μπουρδέλα Αθήνα Κατή καλό όμως??
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Άρα η ζηλεύει η ζητάει συμφουλες!! :think:
Δεν ξέρω, αλλά έχω να πω ότι ο τύπος είναι απλά τραγικός.

Έχει γράψει κριτική με τίτλο"ΠΟΙΑAAA AMSTEL???" και το 95% αυτής είναι ο διάλογος του με την κωλοτσατσα  :headbang:

Αφιέρωσε μόνο 3 σειρές για τα χαρακτηριστικά της κοπέλας και αυτά στο τέλος και 0 ΣΕΙΡΈΣ για το τι και πως το κάνει μέσα!!!
Και αυτή η κριτική εγκρίθηκε από τους admin...

Καλά εδώ εγκρίνονται τα ακαποτα του καθενός, δεν θα εγκρινοταν η κριτική του τσατσο-πυρφορου ;

 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Δεν ξέρω, αλλά έχω να πω ότι ο τύπος είναι απλά τραγικός.

Έχει γράψει κριτική με τίτλο"ΠΟΙΑAAA AMSTEL???" και το 95% αυτής είναι ο διάλογος του με την κωλοτσατσα  :headbang:

Αφιέρωσε μόνο 3 σειρές για τα χαρακτηριστικά της κοπέλας και αυτά στο τέλος και 0 ΣΕΙΡΈΣ για το τι και πως το κάνει μέσα!!!
Και αυτή η κριτική εγκρίθηκε από τους admin...

Καλά εδώ εγκρίνονται τα ακαποτα του καθενός, δεν θα εγκρινοταν η κριτική του τσατσο-πυρφορου ;
Λοιπον εγω εδω μεσα μοιραζω πληροφοριες και ξερω οτι η γκομενα παιρνετε,ο τυπας απο τη στιγμη που το εγραψα μου κανει παραθεσεις θελοντας να με βγαλει ψευτη.
Διαβασα την κριτικη που λες,ο τυπος στο διαλογο λεει στη τσατσα "κριμα που δεν μπαινεις μεσα",για πουτανοαγαπουληδες εχω ακουσει για τσατσοαγαπουληδες πρωτη φορα.
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
602
Like
1.864
Πόντοι
206
Το ανορεκτικο η Νάταλι απο μετάξι σε ποιον οίκο βρίσκεται;;
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.776
Κριτικές
9
Like
1.534
Πόντοι
266

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Το γραφω εγω,το γραφει και ο αλλος και σε καθε ποστ πεταγεσε ΕΣΥ και λες τα δικα σου.
Πολυ υποπτος ο ρολος σου εκτος αν και δεν εισαι πελατης αλλα τσατσα
...ναι ρε τύπε...αυτό λέω και εγώ...όλοι το ακούσατε...όλοι μιλάτε επειδή σας είπαν...όλοι γίνεστε κατίνες...αλλά κανείς δεν την έσπρωξε...

...ξεκίνησα από πελάτης τύπε...αλλά πλέον διατελώ χρέη υπεύθυνου δημοσίων σχέσεων του οίκου...για ότι θέλεις στο συγκεκριμένο μαγαζί να ρωτάς εμένα...ΠΑΝΤΑ υπεύθυνη και έγκυρη ενημέρωση... :grin: :grin: :grin:...
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Δυο εκδοχες,η  ειναι η ιδια η Βερα και εχει λογαριασμο εδω και κανει promotion στο μαγαζι της γιατι ολο για εκει γραφει,η εχει φαει καψουρα  και δεν θελει να παραδεχτει οτι ψωνιζετε
...τρίτη εκδοχή...είσαι τρόμπας...

...η γυναίκα έλειπε από την δουλειά της για 3 βδομάδες...είχε σοβαρά προβλήματα...σήμερα επέστρεψε για πρώτη μέρα...άγνωστο για πόσο...οπότε σε αυτήν την φάση...καλό είναι να μην την τσιτώνετε και εσείς με τις μαλακίες σας...τόσα μουνιά υπάρχουν άλλωστε...

...θες κριτική για την Leya?...ήρθε σήμερα...πρώτη μέρα στην δουλειά...

...αλλά δεν είναι δική μου κριτική...εγώ έχω φάει καψούρα με την Βέρα... :grin: :grin: :grin:...

...άκουσα για αυτήν από έναν φίλο...ξέρεις...:grin: :grin: :grin:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Άχρηστη πιτσιρικά, η οποία πέρα από τα προκαταρκτικά δεν αντέχει το γαμηση, κλέβει στις στάσεις και νομίζει ότι είναι μουναρα ενώ είναι απλά συμπαθητική.

Άμα θες  τίμιο μουνι πήγαινε στην Όλγα από Κολονου 30β όροφο το απόγευμα, Άννα από Ιωαννίνων 5, Σοφία από Κολωνού 27 όροφο, Μαρία από μεγάλου Αλεξάνδρου 28 κουρτίνα. Από φυλής έχω διαβάσει ότι είναι τίμια η Αρίνα από το 72 το πρωί.

Αν θες δράση πήγαινε στην Αλιονα από δίδυμου 18α.

Αν θες να πεθάνεις πήγαινε εκεί που γαμαει ο formet.

Αν θες να γίνεις σκληροπυρηνικός μπουρδελιαρης πήγαινε εκεί που γαμαει ο Νάσος Αθανασιάδης.

Αν θες να γαμησεις τρελή πουτανα που δίνει χωρίς μα και μου κωλο, πήγαινε στην μπαρμπορα από Τροφωνίου 13 όροφο.

Αν θες να γαμησεις τραβελι πήγαινε στην Άννυ από φωκαιας 25 όροφο.

Αν θες βυζαρου πήγαινε στην μπιουτη την μαυρουλα.

Αν θες να γαμησεις τσατσά πήγαινε Κολονου 30β δεύτερο όροφο

Αν θες να γαμησεις σε στάση"αγαλματάκια ακίνητα αμίλητα αγέλαστα" πήγαινε στην Σόνια από δίδυμου 18β.

Αν θες να γαμησεις το ανθρωπάκι της Michelin πήγαινε στην Όλγα από δίδυμου 16α.

Αν θες να κάνεις πορνοσταρικο γαμηση περίμενε την Αθήνα την Πειραιώτισσα

Αν θες να γαμησεις κομοδίνο πήγαινε στο 70% των πουτανων.

Αυτά

Τσατσά???ενδιαφέρον πληροφορία...βάρδια?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Doggen

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
10 βολτες το πολύ ειναι η Φυλης μέχρι να βρεις 2-3 καλα στανταράκια. Η Αλεξάνδρα επισης πολύ καλή απογευμα στο χωματιανού με εναν μικρο συμβιβασμο στην εμφάνιση γιατι δεν ειναι επιπέδου Βικης αλλα ένα κλικ πιο κάτω. Ωστοσο πολύ φιλοτιμη μέσα.

Επισης εγω αντι για Βικη απο το συγκεκριμενο τσαρδι (αναφέρομαι στο Βέργας) θα επέλεγα την Νικολ την οποια εχω πάρει παλαιοτερα στο Πιπινου 118 με καλές εντυπώσεις απλα ειναι λιγο ψυχρή δεν θα σε φιλήσει.

Οποτε έχουμε και λέμε δώστε προσοχή ο Μασαζονομάχος προτεινει :

-Τζοάνα (φιλιπιδου 11α) στην μεταμεσονυχτια βάρδια
-Αλεξάνδρα (χωματιανού 11) στην απογευματινή
-Νάνσυ (μιλφ) Αλκαμενους 117 στην απογευματινή βάρδια
-Λιλιαν (μιλφ) Διδυμου 8 κάτω στην απογευματινή βάρδια
-Νικολ (Βέργας ή Πιπινου ή Αγκυρας 12) πρωινή ή απογευματινή βάρδια
-Ελένη (γκιλφ φάση) Βέργας 6 υπόγειο στην μεταμεσονυχτια βάρδια

για φιλιπιδου 11α στην μεταμεσονυχτια βάρδια που γραφεις, συνηθως ειναι μια ΣΑΡΑ εκει. την ΤΖΟΑΝΝΑ την εχω πετυχει σε απογευματινη βαρδια.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.162
Πόντοι
3.436
Ειμαι πιτσιρικας ακομα φιλε. Δεν κυκλοφορω μετα τις 6 σε Φυλης και Μεταξι μετα απο ιστοριες που εχω διαβασει κατα καιρους εδω μεσα.

Πρωι λοιπον δουλευει η Βικυ;
στη φυλης δεν υπαρχει κίνδυνος μην φοβάσαι ακόμα κ αργά την νύχτα..τώρα στο μεταξύ αλλάζουν τα πράγματα ειδικά ψιλά στη λεονιδου,Κεραμεικού..αλλα κ στους δρόμους εκει κοντα στη πλατεία Βάθης,στην οδό φαβιερου,μαγερ περνά το μαχαίρι χαλαρά..
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Εσύ που ξέρεις γιατί την εκθεσες; Τι κατάφερες;

Νομίζεις ότι με αποστομοσες;

Δεν τα λέω αυτά επειδή μου πασαρε παλτό, ούτε η πρώτη είναι ούτε η τελευταία.

Επίσης δεν μιλάμε για μερικά πράγματα ακόμα και αν ξέρουμε... στοιχειώδη πράγματα...
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Εσύ που ξέρεις γιατί την εκθεσες; Τι κατάφερες;

Νομίζεις ότι με αποστομοσες;

Δεν τα λέω αυτά επειδή μου πασαρε παλτό, ούτε η πρώτη είναι ούτε η τελευταία.

Επίσης δεν μιλάμε για μερικά πράγματα ακόμα και αν ξέρουμε... στοιχειώδη πράγματα...
...τύπε ο έξυπνος ξέρει πότε να το βουλώνει...ο μαλάκας δεν ξέρει...κατά τα έχεις απόλυτο δίκιο...δεν σε αποστόμωσα...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
τώρα live


Φυλής 66α Ρενάτα μελαχρινή μιλφ με κανονικό ωραίο κορμί 2αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και δεξιά στο στομάχι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66δ Νίκη ξανθιά χοντρή με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλής 72  κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Ντιαννα μελαχρινή μιλφ, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 59 κάτω Χριστίνα μελαχρινή κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και μια κοπέλα στο δωμάτιο.

Φυλής 59 όροφος κλειστό

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 84α Σονια μελαχρινή κοπέλα με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β Εύα μελαχρινή κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 65α Χριστίνα με κάστανο σκούρο μαλλί, κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Μεγκι ξανθιά κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι πιρσινγκ στον αφαλό, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.  

Φυλής 65β Σιμονα μελαχρινή κανονικό σώμα κωλαρα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86α Χριστίνα ξανθιά πολύ λεπτή με μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 86β Καρολίνα ξανθιά κοντή παχουλη με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 Ναντια ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι και Αλισια ξανθιά με λεπτό ωραίο κορμί 2-2.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Φυλής 69α Μαρία καστανή κοντή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 69β κλειστό.

Φυλής 71 Στέλλα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, σε  ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 71α Αντελινα καστανή κοντή με μαλλί μέχρι τους ώμους 1.5αρι στητο βυζι, σήμερα ανακοινώθηκε νορμάλ σεξ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
συνέχεια (σφηνάκι) live

Καλύμνου 36 Νανά ξανθιά γκιλφ σώμα με πιασιματακια 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό πρωκτικο και αυταρχικό, γενικά υπερφουλ πρόγραμμα.
η είσοδος του ιστορικού οίκου...
IMG-20190204-185100.jpg


Καλύμνου 48α Φωτεινή καστανή μιλφογκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, χοντρή με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ντιαννα γκιλφ με άσπρο κοντό μαλλί, κοντή παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Καλύμνου 48β ο οίκος είχε κλειστό το φως μιας κσι γύρω στις 1800-1830 κλείνει, απλα η Πωλινα τελείωνε με τους τελευταίους πελάτες.

Μαγνησίας 1 κλειστό.

Μαγνησίας 11 Σοφία ξανθια μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, παχουλη με 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.661
Πόντοι
41.129
Καινούριες παρουσίες στο πολύπαθο Μεταξουργείο....

Κεραμεικού 15 οροφος δύο Βενεζουέλανες από το Καράκας...

Η μία ενδιαφέρουσα περίπτωση η άλλη μπαζακι...

Κολωνού 15 αριστερά Λάρισα αδύνατο ξανθό κοντοπουτανο.

Ιασωνος 32 Αλεξ ψηλή νεαρή Ρωσίδα με ενδιαφέρον κορμί.

Επίσης Κολωνού 32 γωνία Μαρία με το κωλι μαυρομαλλα πλέον.

Ξανά επίσης... Κολωνού 11 όροφος Ντιάνα ψηλή μελαχρινή μούνα.

Κεραμεικού 13 ισόγειο σκληροπυρηνικό γκιλφ Λίζα... Για υπερσκληροπυρηνικους

μύστες...

Δεν την γαμουσα ούτε με -10 ευρώ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom