Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 273 άτομα (36 μέλη και 237 επισκέπτες)

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Για σας παιδιά  :hi:

Χρόνια πολλά, καλή χρονιά με υγεία και τις λοιπές πίπες  :vomit: (αφού και το 19 όλα σκατα θα πάνε)

Επειδή  δεν κάνω τσάρκες τελευταία (1 αυτόν τον μήνα) παρά πάω στοχευμένα (Βασικά μόνο στην Πατρίτσια από Ρεμούνδου 21 ισόγειο μία φορά :S), θα ήθελα να κάνω μερικές ερωτήσεις :hi:

1) Η Πατρίτσια από Ρεμούνδου 21 ισόγειο σταμάτησε ή όχι  :think:

2) Μία Λίλιαν από διδύμου 8 ισόγειο είναι μία μιλφ 40+ που κάποτε ήταν υπερμουναρος και είναι λίγο ψυχρή στο σαλόνι; Πώς είναι μέσα στο δωμάτιο;

ΠΡΟΣΟΧΉ!!!!1!!1!!
Δεν θέλω να μου απαντήσει κάποιος που την έχει πάρει 10 φορές, αλλά κάποιος που να έχει πάει μαζί της 1-2. Το λέω αυτό γιατί εγώ ανήκω στην δεύτερη κατηγορία :hi:

3)Η Ελένη από φυλής 134 δουλεύει ακόμα; Απορώ πως δεν έχει γράψει κανείς τίποτα για αυτό τον κομματο  :- . Από γαμηση δεν λέει πολλά (κάνει καλή πίπα), αλλά εκθειαζετε κάτι ψοφιες τύπου Ντορίνα και για αυτήν μιλιά...

4)Η Αθηνά η Πειραιώτισσα ζει; :-(

(Α ρε τυπε με τις καταγγελίες σου τι σου φταιξαμε :headbang:)

5) Μία μιλφ Άννα από άγκυρας και Πιπίνου που δουλεύει ανά διαστήματα πότε επιστρέφει. Έχει 3+ στήθος;

ΠΡΟΣΟΧΉ ΠΆΛΙ !!!¡!1!!1!11!11!

Δεν λέω για μία πρόσφατη που εγλυφε κώλους :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:

6) Έχει πάρει κανείς στο Ιωαννίνων 5 τριολε Άννα και Ιβοννη; :heavymetalbig:

7) Μία Σόνια βυζαρου αδύνατη μιλφ (για μένα εμφανισιακά πάντα μιλφαρα), τι πουτσες ποιανει; :takethis:

Όποιος βαριέται να μου γράψει ας επικοινωνήσει μαζί μου :smiley6600:

Καλή χρονιά guys :hi:
 

alexherpk

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
63
Πόντοι
0
Αλο! Καλησπέρα κ χρόνια πολλά!!!
Καμία πρόταση στα γρήγορα για αύριο πρωί Αθήνα παίδες?
(Κάτι σε στυλ Αντριάνα από χωμάτιανου ψάχνω- λεπτοκαμωμένο μωράκι, μπιμπελό... έχουμε τίποτα υπόψιν....??)
Ήταν να κλείσω cg αλλά ο χρόνος μου είναι ελάχιστος όποτε δε προλαβαίνω... :(
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.522
Κριτικές
64
Like
5.120
Πόντοι
7.786
ειχα παει το μεσημερι μια μικρη  σε λιγα σπιτια  και μια καταθεση  ειδα φυλης 71 ισογειο την γνωστη μαιρη  την μελαχροινη καλη ομορφια αλλα γνωστη φολα   φυλης   86 β αννα πολωνεζα  φυλης 69 ηταν  ενα  μπαζο χοντρη με τσατσα αυτη με την ποδια και φυλης 65 πανω ηταν η σονια ειχε δυο δωματια   και φιλιππιδου 11 α ισογειο ηταν η ευα με τσατσο τον αρη θα γραψω κριτικη για αυτη την  συνευρευση
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Για σας παιδιά  :hi:

Χρόνια πολλά, καλή χρονιά με υγεία και τις λοιπές πίπες  :vomit: (αφού και το 19 όλα σκατα θα πάνε)

Επειδή  δεν κάνω τσάρκες τελευταία (1 αυτόν τον μήνα) παρά πάω στοχευμένα (Βασικά μόνο στην Πατρίτσια από Ρεμούνδου 21 ισόγειο μία φορά :S), θα ήθελα να κάνω μερικές ερωτήσεις :hi:

1) Η Πατρίτσια από Ρεμούνδου 21 ισόγειο σταμάτησε ή όχι  :think:

2) Μία Λίλιαν από διδύμου 8 ισόγειο είναι μία μιλφ 40+ που κάποτε ήταν υπερμουναρος και είναι λίγο ψυχρή στο σαλόνι; Πώς είναι μέσα στο δωμάτιο;

ΠΡΟΣΟΧΉ!!!!1!!1!!
Δεν θέλω να μου απαντήσει κάποιος που την έχει πάρει 10 φορές, αλλά κάποιος που να έχει πάει μαζί της 1-2. Το λέω αυτό γιατί εγώ ανήκω στην δεύτερη κατηγορία :hi:

3)Η Ελένη από φυλής 134 δουλεύει ακόμα; Απορώ πως δεν έχει γράψει κανείς τίποτα για αυτό τον κομματο  :- . Από γαμηση δεν λέει πολλά (κάνει καλή πίπα), αλλά εκθειαζετε κάτι ψοφιες τύπου Ντορίνα και για αυτήν μιλιά...

4)Η Αθηνά η Πειραιώτισσα ζει; :-(

(Α ρε τυπε με τις καταγγελίες σου τι σου φταιξαμε :headbang:)

5) Μία μιλφ Άννα από άγκυρας και Πιπίνου που δουλεύει ανά διαστήματα πότε επιστρέφει. Έχει 3+ στήθος;

ΠΡΟΣΟΧΉ ΠΆΛΙ !!!¡!1!!1!11!11!

Δεν λέω για μία πρόσφατη που εγλυφε κώλους :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:

6) Έχει πάρει κανείς στο Ιωαννίνων 5 τριολε Άννα και Ιβοννη; :heavymetalbig:

7) Μία Σόνια βυζαρου αδύνατη μιλφ (για μένα εμφανισιακά πάντα μιλφαρα), τι πουτσες ποιανει; :takethis:

Όποιος βαριέται να μου γράψει ας επικοινωνήσει μαζί μου :smiley6600:

Καλή χρονιά guys :hi:
Λοιπόν
4) Η Αθήνα ζεί και Λογικά θα βασιλεύει τώρα για παιρετερω πληροφορίες πρέπει να μάθουμε από τους φανατικούς οπαδούς της
5) Η Άννα που λες με τα φιλήδονα χείλια και  όμορφο πρόσωπο μάλλον δεν θα ξαναέρθει προς Αθήνα βρίσκεται επαρχία ωραία γυναίκα πάντως αλλά και η πρόσφατη δυναμίτης την αναζητούν πολλοί σύντομα θα έχουμε πληροφορία για την πιθανή επιστροφή της
6) Η Υβόννη είναι πολύ καλή ξηγημενη και έμπειρη γνωρίζει πολύ καλά την δουλειά της αποτελεί μια αξιόπιστη επιλογή
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
....
8) Η Μισέλ από φυλής 61 ζει; :think:

9) Η Σοφία από Κολωνού 30 πρώτο όροφο σταμάτησε; :think:

10) Η Γιάννα από Κολωνού 11 ισόγειο επέστρεψε; :think:
Τα έχει ράστα, καρέ ή γουλί τα μαλλιά της :S :S :S

11)Η Μπέτυ, μία αρχοντογυναικα από Τροφωνίου αξίζει ή απλά να την βλέπω και να παίρνω δουλειά για το σπίτι.

Τέτοιο κομμάτι και όποτε παιρνουσα να βαραγε μύγες και η Λεσβία η Πωλίνα από Καλύμνου να έχει όλους τους συνταξιούχους.  :vomit: :vomit: :vomit:

....
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.635
Like
7.581
Πόντοι
1.056
Για σας παιδιά  :hi:

Χρόνια πολλά, καλή χρονιά με υγεία και τις λοιπές πίπες  :vomit: (αφού και το 19 όλα σκατα θα πάνε)

Επειδή  δεν κάνω τσάρκες τελευταία (1 αυτόν τον μήνα) παρά πάω στοχευμένα (Βασικά μόνο στην Πατρίτσια από Ρεμούνδου 21 ισόγειο μία φορά :S), θα ήθελα να κάνω μερικές ερωτήσεις :hi:

1) Η Πατρίτσια από Ρεμούνδου 21 ισόγειο σταμάτησε ή όχι  :think:

2) Μία Λίλιαν από διδύμου 8 ισόγειο είναι μία μιλφ 40+ που κάποτε ήταν υπερμουναρος και είναι λίγο ψυχρή στο σαλόνι; Πώς είναι μέσα στο δωμάτιο;

ΠΡΟΣΟΧΉ!!!!1!!1!!
Δεν θέλω να μου απαντήσει κάποιος που την έχει πάρει 10 φορές, αλλά κάποιος που να έχει πάει μαζί της 1-2. Το λέω αυτό γιατί εγώ ανήκω στην δεύτερη κατηγορία :hi:

3)Η Ελένη από φυλής 134 δουλεύει ακόμα; Απορώ πως δεν έχει γράψει κανείς τίποτα για αυτό τον κομματο  :- . Από γαμηση δεν λέει πολλά (κάνει καλή πίπα), αλλά εκθειαζετε κάτι ψοφιες τύπου Ντορίνα και για αυτήν μιλιά...

4)Η Αθηνά η Πειραιώτισσα ζει; :-(

(Α ρε τυπε με τις καταγγελίες σου τι σου φταιξαμε :headbang:)

5) Μία μιλφ Άννα από άγκυρας και Πιπίνου που δουλεύει ανά διαστήματα πότε επιστρέφει. Έχει 3+ στήθος;

ΠΡΟΣΟΧΉ ΠΆΛΙ !!!¡!1!!1!11!11!

Δεν λέω για μία πρόσφατη που εγλυφε κώλους :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:

6) Έχει πάρει κανείς στο Ιωαννίνων 5 τριολε Άννα και Ιβοννη; :heavymetalbig:

7) Μία Σόνια βυζαρου αδύνατη μιλφ (για μένα εμφανισιακά πάντα μιλφαρα), τι πουτσες ποιανει; :takethis:

Όποιος βαριέται να μου γράψει ας επικοινωνήσει μαζί μου :smiley6600:

Καλή χρονιά guys :hi:
To Σαββατο 22/12 κατα τις 7 η Πατριτσια δουλευε στο Ρεμ21Κατω με την Ρακελ :smitten:
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Λοιπόν
4) Η Αθήνα ζεί και Λογικά θα βασιλεύει τώρα για παιρετερω πληροφορίες πρέπει να μάθουμε από τους φανατικούς οπαδούς της
5) Η Άννα που λες με τα φιλήδονα χείλια και  όμορφο πρόσωπο μάλλον δεν θα ξαναέρθει προς Αθήνα βρίσκεται επαρχία ωραία γυναίκα πάντως αλλά και η πρόσφατη δυναμίτης την αναζητούν πολλοί σύντομα θα έχουμε πληροφορία για την πιθανή επιστροφή της
6) Η Υβόννη είναι πολύ καλή ξηγημενη και έμπειρη γνωρίζει πολύ καλά την δουλειά της αποτελεί μια αξιόπιστη επιλογή

5) Που ακριβώς φίλε, ξέρεις;
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
280
Κριτικές
1
Like
1.661
Πόντοι
201
Αλο! Καλησπέρα κ χρόνια πολλά!!!
Καμία πρόταση στα γρήγορα για αύριο πρωί Αθήνα παίδες?
(Κάτι σε στυλ Αντριάνα από χωμάτιανου ψάχνω- λεπτοκαμωμένο μωράκι, μπιμπελό... έχουμε τίποτα υπόψιν....??)
Ήταν να κλείσω cg αλλά ο χρόνος μου είναι ελάχιστος όποτε δε προλαβαίνω... :(
Βικη Βεργας 3 στον όροφο.
Στο 20ρικο ομως.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Φυλής Πέριξ  ένα Καζίνο
μπλέ μάρκες και κάνεις το ποντάρισμά. Αν φάς φόλα σημαίνει ότι έχασες. Αν φάς καλά σημαίνει ότι κέρδισες
Και κοκκινες μαρκες για τα FastFuckάδικα της μεταξουπολης,
στο πονταρισμα κοκκινο- μαυρο.  :sunglasses:
 

Hotfeett

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
48
Like
18
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές και χρόνια πολλά. Έχει να προτείνει κανένας ιερόδουλη που το κατέχει με την ποδολαγνεια???
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Καλημέρα συναγωνιστές και χρόνια πολλά. Έχει να προτείνει κανένας ιερόδουλη που το κατέχει με την ποδολαγνεια???

Το μόνο σίγουρο πως θα περάσεις "αξέχαστα" φιλαράκι είναι με τον ποδόλαγνο που έχουμε πρόχειρο εδώ μέσα.. ΔΕΝ ξέρω εάν σου κάνει όμως.  :think:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
μπραβο για την πληροφορία, χθες βράδυ δούλεψε πρώτη φορά στον οίκο, την επισκέφτηκα πριν λίγη ώρα, για όσους δεν την ξέρουν πρόκειται για μια κοπέλα 30 ετών με καστανομελι ίσιο μαλλί, με σχετικά κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι και δύο μικρά τατουάζ, πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, τιμήθηκε για άλλη μια φορά και ήταν πάλι πολύ καλή χωρίς βιασύνες ενώ έχει υπέροχο μουνακι για γλύψιμο, αν έδινε γλωσσοφιλα θα ήταν άψογη, το ωραιο είναι ότι η τσατσά με τα γυαλάκια διώχνει τους αλλοδαπούς... ενώ την παρουσιάζει ως καινούργια αλλά με πολύ πείρα...
[/quote
μπραβο για την πληροφορία, χθες βράδυ δούλεψε πρώτη φορά στον οίκο, την επισκέφτηκα πριν λίγη ώρα, για όσους δεν την ξέρουν πρόκειται για μια κοπέλα 30 ετών με καστανομελι ίσιο μαλλί, με σχετικά κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι και δύο μικρά τατουάζ, πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, τιμήθηκε για άλλη μια φορά και ήταν πάλι πολύ καλή χωρίς βιασύνες ενώ έχει υπέροχο μουνακι για γλύψιμο, αν έδινε γλωσσοφιλα θα ήταν άψογη, το ωραιο είναι ότι η τσατσά με τα γυαλάκια διώχνει τους αλλοδαπούς... ενώ την παρουσιάζει ως καινούργια αλλά με πολύ πείρα...
Πως γίνεται να είναι νυμφομανης να διψάει για σπερμα και να μην κάνει ακα τελειωτικό στο στόμα ; Και να μην δίνει γλωσσόφιλα ; Θα περιμενο κριτικές και μετά θα πάω...
 

Makis 21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2016
Μηνύματα
52
Κριτικές
9
Like
151
Πόντοι
280
Για σας παιδιά  :hi:

Χρόνια πολλά, καλή χρονιά με υγεία και τις λοιπές πίπες  :vomit: (αφού και το 19 όλα σκατα θα πάνε)

Επειδή  δεν κάνω τσάρκες τελευταία (1 αυτόν τον μήνα) παρά πάω στοχευμένα (Βασικά μόνο στην Πατρίτσια από Ρεμούνδου 21 ισόγειο μία φορά :S), θα ήθελα να κάνω μερικές ερωτήσεις :hi:


4)Η Αθηνά η Πειραιώτισσα ζει; :-(


Καλή χρονιά guys :hi:

4)Κακό σκυλί,ψόφο δεν έχει-αν και ο Θεός φροντίζει πάντοτε για τις εξαιρέσεις.

Πρωινή βάρδια σήμερα στα τρία μαγαζιά της γνωστής αλυσίδας.
Φυλής 56 Γιάννα
Φυλής 54 Αλινα
Φυλής 54α Νικόλ
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα FORMET πως πάει η Ζάννα από Μεταξουργείο δίνει κανονικά γλωσσοφιλα απλά μάλλον το κάνει επιλεκτικά αν είσαι νέαρος ψηλός αρκετά γυμνασμενος πέρασε ο Κόνδορας και απ'ότι μου είπε εγιναν όλα κανονικά οπως στο Κολωνου53 οπότε αν είσαι πιο πάνω από τον μέσο όρο πήγαινε αλλιώς μην περάσεις ξεκινά προπονήσεις
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
35
Like
7.229
Πόντοι
3.436
Καλησπέρα πληροφορία της τελευταίας ώρας όπως με ενημέρωσαν Ο Καρπαθης με τον Αφαρεα τα παιδιά από την επιτροπή αγωνα  για μια μεταγραφή η Χριστίνα αδύνατη Μιλφ Μολδαβη που είχε δουλέψει πριν λίγους μήνες αρχικά Κωνσταντινουπόλεως 166Α και τις τελευταίες ημέρες στο128 επίασε δουλειά και είναι τώρα Βεργας3 δεξιά η κοπέλα είναι πολύ τίμια καλή στο δωμάτιο και έχει πολύ όρεξη δοκιμάστηκε με απόλυτη επιτυχία και ανταπόκριση ικανοποίηση
χρόνια πολλά κ από μένα είναι καλή έχω ακούσει στα ενδοτερα,
την έψαχνα καιρό αλλά χάνει από εμφάνιση  κ από ότι το βλέπω δεν θα πάει καλά,
ειδικά εκεί που είναι σκληρός ανταγωνισμός με πολλή όμορφες κοπέλες όπως Λανα, Βίκυ..
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Γεια σου φίλε η Χριστίνα είναι πολύ καλύτερη σε υπηρεσίες από Βίκυ και Λάνα σίγουρα δεν έχει την εμφάνιση τους αλλά όποιος θέλει να περάσει καλά τότε η Χριστίνα αποτελεί την πιο ασφαλή επιλογή ανεβάζω κριτική σε λίγο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom