Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 275 άτομα (31 μέλη και 244 επισκέπτες)

mentas

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2014
Μηνύματα
36
Κριτικές
16
Like
220
Πόντοι
10
Απογευμα εχθές στο Ρεμούδου όροφος ήταν μια milf με μαυρο μαλί 2αρι στηθος και καλά κρυμένη κοιλία και κωλο. Ρωσίδα είπε, δεν θυμάμαι όνομα. Τα άλλα 2 του ίδιου δρόμου κλειστά.
Δεν το ρίσκαρα, έχει δοκιμάστει από κάποιον?
Συνέχισα στο Αγ. Πέτρου οπού είχε 3 κορίτσια.
Μια κοντούλα με βυζάρες και κωλάρα με μακρύ μαύρο μαλλί που έκανε φουλ πρόγραμμα (και κώλο) νομίζω Βερόνικα;
Μια λεπτή με μικρό στήθος δεν θυμάμαι όνομα.
Και τρίτη η Έλενα Βουλγαρα με ώραιο κώλο 2αρι βυζί νορμαλ πρόγραμμα.
Ρισκαρα και την πάτησα!
Πολυ βιαστική, καθόλου προκαταρτικτά, γρήγορη πίπα.
 

hash

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2018
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
Απο δικη μου εμπειρια με την τζουλια δεν προκυπτει κατι τετοιο. Με ειχε ρωτησει για ακαπ πιπα και οταν της ειπα οχι με επαινεσαι απο πανω που προσεχω την υγεια μου και μου ειπε επισης οτι κυκλοφορουν πολλα εκει εξω
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Παιδιά ξέρει κανείς ή Άναμπελ από Φώκαιας 25 ποτέ δουλεύει ποια βάρδεια?

Είναι τώρα απογευματινή μαζί με την Σαμπρίνα-κατά πάσα πιθανότητα θα συνεχίσει και νύχτα.

Επίσης στο διπλανό μαγαζί,Φωκαίας 25β,δουλεύει η Νικόλ.

Καινούρια μικρή μελαχρινή και χοντρούλα,με μικρό στήθος και τροφαντό κώλο.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Πήγα απόγευμα για Εβελίνα αχαρνων 85 και ήταν κληστο αύριο θα είναι παλυ πρωί ξέρει κανείς; :heavymetalbig:
 

Επισκέπτης
Συνολικα ειδα 3.

Πανω ειδα μια απο Βενεζουελα.Αρκετα εως πολυ μελαμψη...
Ονομα Σεμπαστιανα.Σωμα κανονικο χωρις περιττα κιλα,προσωπο συνηθισμενο.Αυτη ειχε το καλυτερο σωμα απο τις αλλες 2.

Μαλβινα.30+ μου φανηκε.Στηθος ψιλο νερουλο/πεσμενο.Γυμνο σαλοναρισμα και λιγο βαριεστημενο(?).Σωμα κανονικο με λιγα κιλα παραπανω στα πλαγια.Προσωπο νορμαλ ως αδιαφορο.

Μια κοντουλα με καταμαυρο μαλλι,τσουπωτη και με κιλακια στα γνωστα σημεια.Ονομα δεν θυμαμαι.Οχι κατι το ιδιαιτερο.
Πρεπει να δυναμωσουν λιγο το φωτισμο γιατι δε φαινονται καθαρα τα μελαμψα κοριτσια και χανουν πελατεια.
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060
5 θα την αποφύγουν και 50 θα πάνε να γαμήσουν ακά. Ενημερωτικά το είπα για το τι παίζει οχι να κάνω διαφήμιση.
Ναι ρε αδερφέ  τέτοια ενημέρωση  τι να την κάνουμε λες και δεν το ξέρουμε ότι κάνουν και άκα  πολλές από εκεί. ενημέρωση είναι να πεις παιδιά εκεί προσοχή  κάνει άκα.τωρα  πόσοι θα πάμε δεν μας νοιάζει εμείς πρέπει να ξέρουμε για να προφυλαχτουμε.και εγώ όταν πήγα στο Αλκιβιάδου και έκανε η άλλη άκα αμέσως έγραψα εδώ
Ο καθένας είναι υπεύθυνος  για τον εαυτό  του εσύ  και κατ' επέκταση  όλοι μας πρέπει να τα λέμε αλλιώς μην το αναφέρεις καθολου :hi:
 

xristos2010

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.007
Like
5.104
Πόντοι
1.056
Πρεπει να δυναμωσουν λιγο το φωτισμο γιατι δε φαινονται καθαρα τα μελαμψα κοριτσια και χανουν πελατεια.

Συμφωνω.
Στην αρχη νομισα οτι η μελαμψη ηταν απο Αφρική...
Αν μπεις δε και με γυαλια ηλιου ασ'τα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Bugatti

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2017
Μηνύματα
43
Like
18
Πόντοι
0
Πρεπει να δυναμωσουν λιγο το φωτισμο γιατι δε φαινονται καθαρα τα μελαμψα κοριτσια και χανουν πελατεια.
Μια χαρά είναι τα φώτα στη Φωκαίας 25 ειδικά στο επάνω μαγαζί.
Μάλλον συνήθισες από την Αγκύρας 1 που τα βλέπεις όλα ξεκάθαρα
Δυνατος πουτσος η Βικυ
 

johnko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2016
Μηνύματα
121
Κριτικές
6
Like
290
Πόντοι
281
Απογευμα εχθές στο Ρεμούδου όροφος ήταν μια milf με μαυρο μαλί 2αρι στηθος και καλά κρυμένη κοιλία και κωλο. Ρωσίδα είπε, δεν θυμάμαι όνομα. Τα άλλα 2 του ίδιου δρόμου κλειστά.
Δεν το ρίσκαρα, έχει δοκιμάστει από κάποιον?
Συνέχισα στο Αγ. Πέτρου οπού είχε 3 κορίτσια.
Μια κοντούλα με βυζάρες και κωλάρα με μακρύ μαύρο μαλλί που έκανε φουλ πρόγραμμα (και κώλο) νομίζω Βερόνικα;
Μια λεπτή με μικρό στήθος δεν θυμάμαι όνομα.
Και τρίτη η Έλενα Βουλγαρα με ώραιο κώλο 2αρι βυζί νορμαλ πρόγραμμα.
Ρισκαρα και την πάτησα!
Πολυ βιαστική, καθόλου προκαταρτικτά, γρήγορη πίπα.

Φίλε η Βερόνικα απο Φυλής 86;;
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
908
Κριτικές
13
Like
2.426
Πόντοι
736
Συνολικα ειδα 3.

Πανω ειδα μια απο Βενεζουελα.Αρκετα εως πολυ μελαμψη...
Ονομα Σεμπαστιανα.Σωμα κανονικο χωρις περιττα κιλα,προσωπο συνηθισμενο.Αυτη ειχε το καλυτερο σωμα απο τις αλλες 2.

Μαλβινα.30+ μου φανηκε.Στηθος ψιλο νερουλο/πεσμενο.Γυμνο σαλοναρισμα και λιγο βαριεστημενο(?).Σωμα κανονικο με λιγα κιλα παραπανω στα πλαγια.Προσωπο νορμαλ ως αδιαφορο.

Μια κοντουλα με καταμαυρο μαλλι,τσουπωτη και με κιλακια στα γνωστα σημεια.Ονομα δεν θυμαμαι.Οχι κατι το ιδιαιτερο.



ευχαριστω μαν
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
Ναι ρε αδερφέ  τέτοια ενημέρωση  τι να την κάνουμε λες και δεν το ξέρουμε ότι κάνουν και άκα  πολλές από εκεί. ενημέρωση είναι να πεις παιδιά εκεί προσοχή  κάνει άκα.τωρα  πόσοι θα πάμε δεν μας νοιάζει εμείς πρέπει να ξέρουμε για να προφυλαχτουμε.και εγώ όταν πήγα στο Αλκιβιάδου και έκανε η άλλη άκα αμέσως έγραψα εδώ
Ο καθένας είναι υπεύθυνος  για τον εαυτό  του εσύ  και κατ' επέκταση  όλοι μας πρέπει να τα λέμε αλλιώς μην το αναφέρεις καθολου :hi:
βασικα μας νοιαζει αν οι αλλοι κανουν ακαποτα γιατι μεταδιδουν τον ιο του aids και μετα αυξανοντε οι πιθανοτητες να κολλησουμε και οι υπολοιποι
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
130
Like
627
Πόντοι
81
Γεια σας παιδια. Θελω γνωμες για Λιοσίων 73β πάνω για την αλίνα διότι δεν υπάρχει κριτική. Και γενικά δεν υπάρχουν πολλές κριτικες για τον οίκο  παρόλου που είναι τόσο ωραίος χώρος με έξτρα μπάνιο κλπ!
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
434
Like
814
Πόντοι
81
Απίστευτη μιλφ Ρωσίδα αυτή την στιγμή Κωλονού 11 δεξί ισόγειο ονόματι Άντζελα! Σπάνια παίρνω κάποια δύο φορές στο καπάκι και τώρα πάω να την τιμήσω ξανά! Μιλάμε για κωλάρα απίστευτη, γλωσσόφιλα,  εξαιρετική πίπα χωρίς με εξαιρετικό αρχιδογλύχιμο και 69 :wanker:
Συνάδελφε η κοπέλα στην οποία αναφέρεσαι έχει καμία σχέση με την Άντζελα από κολωνου 48?
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16

mounakias*

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Κριτικές
23
Like
1.406
Πόντοι
1.011
Πορνοφιλοι χαιρετω. Επειδη εχω να παρακολουθησω καιρο τις ενημερωσεις μπορει ναχει ξαναγραφτει αυτο που θα πω:
Σημερα θελωντας να ξεφορτωσω στο τρισαθλιο μεταξι μπαινω στη λεωνιδου οροφος για την αννιτα. Την γνωριζω χρονια αναγνωριζοντας τις καλες υπηρεσιες της(καποτε ηταν κ θεομουνο, στην αλκιβιαδου,εκτοτε πλαδαρεψε δυστυχως) κ ανηκει στα 2-3 vfm μεταξιου! Λοιπον..ξεχαστε το εισιτηριο των 10€ ..πηγε 15€!! Οσοι πιστοι συνεχιστε να πηγαινετε..Οσοι απιστοι σαν κ μενα τον πουλο. Εκανα μεταβολη γιατι για το μεταξι το 15€ δε παιζει καλως η κακως για μενα..τελος ενημερωσης..
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
297
Κριτικές
6
Like
529
Πόντοι
301
καλησπερα θα κατεβω με φιλαρακι να παρουμε κανενα πουτανακι παρτουζα σε μπουρδελο εχει κανεις να προτεινει τιποτα καλο ; για να περασουμε καλα;
προτιμαμε μικρες και αδυνατες
αν υπαρχει καμια που να κανει και σαντουιτς ακομη καλυτερα
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Πέρασμα πριν λίγη ώρα από τα εξής μαγαζιά

Ιωαννίνων3 ισογειο Άννα η γνωστή ξανθιά Μιλφ στανταρακι για σίγουρη επιτυχία και μια Αλινα είχα σκοπό να περάσω αλλά λόγω ενός συστήματος που έχουν εφυγα θα σας εξηγώ παρακάτω

Αλλαζω κατεύθυνση και πάω προς Φώκαιας να βρω την Ντιάνα μια ξανθιά Μιλφ με κοντό καρέ μαλλί έτσι πάω
Φωκαιας27 όροφο εκεί η ανόητη τσατσά με τα γυαλιά και το ηλίθιο στυλακι με ενημερώνει πως είναι η Καρολίνα μια κοπέλα που δεν μου αρέσει καθόλου έφυγα αμέσως
Φώκαιας 24 Κορίνα η ξανθιά νταρντανα που είναι σαν Αγελάδα δρόμο και από εδώ
Ελλης3 Αλεξάνδρα ξανθιά ψηλή νταρντανα όμορφη στο πρόσωπο έχει χαρακτηριστική μπυροκοιλα και δυστυχώς στο δωμάτιο έχει δοκιμαστεί με πολύ μέτριες απογοητευτικές επιδόσεις
Διδυμου16 Όλγα το θωρηκτό και από δω έφυγα τρέχοντας...

Λοιπόν θα σας πω τώρα για ένα σύστημα που έχουν στο Ιωαννίνων3 το οποίο θεωρώ εντελώς ανόητο.
Λοιπόν το μαγαζί έχει δύο κοπέλες και δύο δωμάτια το ένα δωμάτιο είναι κατηλειμενο από την Άννα έχει πελάτη το άλλο δωμάτιο είναι άδειο και λέω στην τσατσά θέλω να περάσω και βγάζω το20€ο μου λέει περίμενε λίγο τι να περιμένω της λέω θα κάνεις συμμάζεμα να περιμενω οκ όχι μου λέει δεν μπορείς να μπεις γιατί αν έρθει ένας πελάτης και θέλει να περάσει με την άλλη κοπέλα τότε δεν θα έχει δωμάτιο περίμενε μέχρι να βγει η Άννα από το δωμάτιο που είναι και τότε θα μπεις.
Άκουσον άκουσον δίνω τα φράγκα έχει άδειο δωμάτιο και δεν με εξυπηρετεί μου λέει να περιμένω όχι κυρά μου τέτοιες μαλακίες δεν γίνονται αποδεκτές σηκώθηκα και έφυγα.
Αυτές είναι ηλιθιότητες πληρώνω έχει δωμάτιο περνάω τέλος άκου εκεί περίμενε...

 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.509
Πόντοι
1.056
Λοιπόν θα σας πω τώρα για ένα σύστημα που έχουν στο Ιωαννίνων3 το οποίο θεωρώ εντελώς ανόητο.
Λοιπόν το μαγαζί έχει δύο κοπέλες και δύο δωμάτια το ένα δωμάτιο είναι κατηλειμενο από την Άννα έχει πελάτη το άλλο δωμάτιο είναι άδειο και λέω στην τσατσά θέλω να περάσω και βγάζω το20€ο μου λέει περίμενε λίγο τι να περιμένω της λέω θα κάνεις συμμάζεμα να περιμενω οκ όχι μου λέει δεν μπορείς να μπεις γιατί αν έρθει ένας πελάτης και θέλει να περάσει με την άλλη κοπέλα τότε δεν θα έχει δωμάτιο περίμενε μέχρι να βγει η Άννα από το δωμάτιο που είναι και τότε θα μπεις.
Άκουσον άκουσον δίνω τα φράγκα έχει άδειο δωμάτιο και δεν με εξυπηρετεί μου λέει να περιμένω όχι κυρά μου τέτοιες μαλακίες δεν γίνονται αποδεκτές σηκώθηκα και έφυγα.
Αυτές είναι ηλιθιότητες πληρώνω έχει δωμάτιο περνάω τέλος άκου εκεί περίμενε...
Και στο Πιπίνου 118 μου έχει συμβεί ακριβώς το ίδιο σκηνικό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom