Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 231 άτομα (26 μέλη και 205 επισκέπτες)

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.067
Κριτικές
7
Like
3.811
Πόντοι
736
Κάποια στοιχεία για την Μόνικα, μπορείς να μας πεις; Εμφάνιση - πρόγραμμα.
Δεν πιστεύω να εννοείς την Μόνικα του Παρασίου 36;

Όχι. Ήταν στο Παιωνίου 47. Νταρντανίτσα ψηλή με μικρό βυζί (:-) καυλιάρα,κωλάρα (δεν την έδινε τότε θυμάμαι) εκ Βουλγαρίας νομίζω.
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Ρε μυστες κάντε καμία ενημέρωση απο βραδυ μιας κ δε μπορουμε να κατεβουμε.να δουμε κ αν γύρισε απο αδεια η λιζα απο φιλιπιδου
 
  • Like
Αντιδράσεις: BOSCO

Gtp_user

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2018
Μηνύματα
86
Κριτικές
13
Like
419
Πόντοι
290
Σε όποιον αρέσουν οι λεπτές κοπέλες , σαν μοντέλα
συστήνεται η Τάνια που εργάζεται μέχρι τις 8 μμ
( και μετά τις 5 μμ)
Είναι λεπτή όμορφη ρωσόφωνη νέα κοπέλα που
είναι καλή μέσα. Την είχε ανακαλύψει ο ProfessorX
και την χαρακτήρισε πολύ γλυκιά.
Έχει ένα baby face , αλλά είναι κάβλα.
Νομίζω οτι μιλάς για την τατιάνα. Όμορφη κοπέλα, μιλά καλά ελληνικά και δεν κάνει ακάποτα. Ωστόσο μέσα είναι πολυ γλυκιά και τα δίνει όλα. Την πήρα τον Ιούνιο κάποια στιγμή και αν δεν κάνω λάθος δουλεύει και στο χωματιανού 11Α
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

mentas

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2014
Μηνύματα
36
Κριτικές
16
Like
220
Πόντοι
10
Όχι. Ήταν στο Παιωνίου 47. Νταρντανίτσα ψηλή με μικρό βυζί (:-) καυλιάρα,κωλάρα (δεν την έδινε τότε θυμάμαι) εκ Βουλγαρίας νομίζω.
Την δοκιμασα με μετριες εντυπωσεις.
Περασμα προφυλακτικού με το γεια σας, κλέψιμο στο πισωκολητο ( δεν δοκιμασα κώλο).
Είναι βιαστική.
Κρίμα.

 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Βόλτα κατά τις 9 το βράδυ σε τροφωνιου και εξηκιου.
Απορώ γιατί σε αυτά τα σπίτια είναι 20 ευρώ η τιμή :think:. Παίζει να είδα 10 κοπέλες οι 8 ήταν σπασμένες μιλφογκιλφ  :vomit: :vomit: :vomit:που βγαιναν με τουπε, δεν λέγανε το όνομά τους και λεγανε το πρόγραμμα λες και μου κάνανε χάρη  :headbang:
Δεν πήγα στα σπίτια της Βεργας γιατί και εκεί τα ίδια σκατα θα ήταν :vomit: :birdman:.
Αλκιβιαδου 16β και γ ήταν η Μαγδα και Κατερίνα από όσο θυμάμαι. Χάλια σώμα πρόσωπο αμφότερες αλλά φουλ πρόγραμμα.
ΣΑΠΊΛΑ  :thubsdown:
Πήγα στο φωκαίας 27 ισόγειο ήταν η Άννα κου που μου έκανε poll dancing για να μπω και χαδακια. Τόσο όμορφη κοπέλα και οπότε πηγαίνω βαράει μύγες  :-(. Μυρίζει φόλα η κατάσταση.
Φωκαιας 27 όροφος, πήγα για να δω την Άννα την Βουλγάρα που φολιασε τους μύστες  :s&m_3:. Τελικά ήταν μια αλεξια που και αυτή λέγεται ότι είναι φόλα και μια όμορφη κοπελίτσα που φαίνεται ότι είναι φόλα από χίλια μίλια μακριά που λέει και ο αοιδος Σακηηηηηης Ρουβας  :S
Φωκαιας 27 υπογειο η Χριστίνα που δίνει κωλο μου είπε η γιαγιά με τον Πάρκινσον  :heavymetalbig:. Αυτή η κοπέλα μόνο πουτσες τρώει αφού είναι 25 κιλά  :vomit:
Διδυμου 27 Τζούλια που δεν είδα γιατί ήταν δωμάτιο και Αλιονα, έκφυλο γραννυ που λένε ότι είναι από τα καλύτερα τσιμπουκια. Στο σαλόνι ήταν 2 πορνογεροι (στην ηλικία της δηλαδή), ένας μεσήλικας και εγώ και αυτή ήρθε προς τα εμένα και μου μιλαγε στον πληθυντικό για να μπω :S
Καλά ρε συ 30 + χρόνια με περνάς και μου μιλάς έτσι; Πάντως ψήνομαι να δοκιμάσω την γιαγιά  :takethis:

Ήθελα να πάω και σε άλλα, αλλά με πήρε ο κλαψομουνης ο Νάσος ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και μου είπε να τσακιστω να πάω στο φούρνο να του κεράσω καφέ.  :walkingpenis:
-Μα ρε φίλε θέλω να κάνω ενημέρωση για τα μέλη του σαιτ :hi:.
-ΤΣΑΚΙΣΟΥ ΚΑΙ ΈΛΑ ΑΜΈΣΩΣ ΡΕ ΝΙΜΟΥ, ΘΈΛΩ ΤΟΝ ΚΑΦΈ ΜΟΥ!!!!  >:( :tickedoff:
-Καλά έρχομαι...
Του πήρα δύο καφέδες, έναν για να πιει και έναν για να βάλει στον.... καταλάβατε πιστεύω  ;)
Καλά γαμήσια  :hi:
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
280
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
ρε μαγκες αν καποιος περασει απο φυλης 109 κατω ας μας πει αν δουλευει αυτες τις μερες η νελλη ...
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
279
Κριτικές
9
Like
1.354
Πόντοι
481
Πρωινή επίσκεψη στη βερονικα φυλης 86 η τυπισσα με κράτησε 25 λεπτα μεσα λες και ήμουν ο γκόμενος της
Πέρασα τέλεια
Καλα γαμησια μάγκες
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Χτες περασα απο φυλης 84α 2βαρδια που ηταν η σονια ειχε τρελο κοσμο ,αλλα ειδα αλοδαπους οπου περιμεναν για να περασουν εμεινα εκπληκτος!εφυγα λογο περιορισμενου χρονου και ειπα καλο βραδυ στον κυρ βασιλη οπου μουπε καληνυχτα αγορι μου και καπακι λεει μαγγες σε λιγο βγαινει το μωρο! Στα πακια και στα αβγανια ρε κυρ βασιλη?
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
25
Like
11.633
Πόντοι
14.615

Μααλάκας

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
360
Like
752
Πόντοι
81
Χτες περασα απο φυλης 84α 2βαρδια που ηταν η σονια ειχε τρελο κοσμο ,αλλα ειδα αλοδαπους οπου περιμεναν για να περασουν εμεινα εκπληκτος!εφυγα λογο περιορισμενου χρονου και ειπα καλο βραδυ στον κυρ βασιλη οπου μουπε καληνυχτα αγορι μου και καπακι λεει μαγγες σε λιγο βγαινει το μωρο! Στα πακια και στα αβγανια ρε κυρ βασιλη?
:2funny: :2funny: :2funny:
Αυτή είναι η πραγματικότητα φίλε μου εδώ και αρκετά χρόνια και στην Φυλής.Όποιος έχει 20 ευρώ, μπαίνει.
Βόλτα κατά τις 9 το βράδυ σε τροφωνιου και εξηκιου
Η κατάστασις βαίνει τραγική.Σκατά και πούπουλα.
-Μα ρε φίλε θέλω να κάνω ενημέρωση για τα μέλη του σαιτ :hi:.
Εύγε!  Η ενημέρωσις του αναγνωστικού κοινού είναι λειτούργημα!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.866
Πόντοι
22.785
Eχει γεμίσει το Μετάξι με τέτοια A/C
Καλά είναι Τιμήθηκε η παλλακίδα Μαρία στο νέο της πόστο Μ.Α28 το καινούργιο .
Από τις 17.00 συνεχόμενα δωμάτια !!!!!!
Ευχαριστώ το μέλος  Borgia21 για την υπενθύμιση του νέου ποστου της .
...........
:rose: :rose:
............ ΛΊΓΟ ΆΚΌΜΑ .καί θα τήν παντρευόμουνα ... μεγάλος έρωτας φίλε μου..... :hi: :hi:
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.067
Κριτικές
7
Like
3.811
Πόντοι
736
Την δοκιμασα με μετριες εντυπωσεις.
Περασμα προφυλακτικού με το γεια σας, κλέψιμο στο πισωκολητο ( δεν δοκιμασα κώλο).
Είναι βιαστική.
Κρίμα.
Κρίμα  :- γιατί δίνει εντύπωση καυλιάρας.Στο Παιωνίου δεν ήταν βιαστική.Θα κάνω μια δικιμή για την κωλάρα της  :fuck2: βασικά που την γούσταρα από τότε αλλά δεν την έδινε.
 

kOsTAς_ns

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2017
Μηνύματα
62
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
0
Βόλτα κατά τις 9 το βράδυ σε τροφωνιου και εξηκιου.
Απορώ γιατί σε αυτά τα σπίτια είναι 20 ευρώ η τιμή :think:. Παίζει να είδα 10 κοπέλες οι 8 ήταν σπασμένες μιλφογκιλφ  :vomit: :vomit: :vomit:που βγαιναν με τουπε, δεν λέγανε το όνομά τους και λεγανε το πρόγραμμα λες και μου κάνανε χάρη  :headbang:
Δεν πήγα στα σπίτια της Βεργας γιατί και εκεί τα ίδια σκατα θα ήταν :vomit: :birdman:.
Αλκιβιαδου 16β και γ ήταν η Μαγδα και Κατερίνα από όσο θυμάμαι. Χάλια σώμα πρόσωπο αμφότερες αλλά φουλ πρόγραμμα.
ΣΑΠΊΛΑ  :thubsdown:
Πήγα στο φωκαίας 27 ισόγειο ήταν η Άννα κου που μου έκανε poll dancing για να μπω και χαδακια. Τόσο όμορφη κοπέλα και οπότε πηγαίνω βαράει μύγες  :-(. Μυρίζει φόλα η κατάσταση.
Φωκαιας 27 όροφος, πήγα για να δω την Άννα την Βουλγάρα που φολιασε τους μύστες  :s&m_3:. Τελικά ήταν μια αλεξια που και αυτή λέγεται ότι είναι φόλα και μια όμορφη κοπελίτσα που φαίνεται ότι είναι φόλα από χίλια μίλια μακριά που λέει και ο αοιδος Σακηηηηηης Ρουβας  :S
Φωκαιας 27 υπογειο η Χριστίνα που δίνει κωλο μου είπε η γιαγιά με τον Πάρκινσον  :heavymetalbig:. Αυτή η κοπέλα μόνο πουτσες τρώει αφού είναι 25 κιλά  :vomit:
Διδυμου 27 Τζούλια που δεν είδα γιατί ήταν δωμάτιο και Αλιονα, έκφυλο γραννυ που λένε ότι είναι από τα καλύτερα τσιμπουκια. Στο σαλόνι ήταν 2 πορνογεροι (στην ηλικία της δηλαδή), ένας μεσήλικας και εγώ και αυτή ήρθε προς τα εμένα και μου μιλαγε στον πληθυντικό για να μπω :S
Καλά ρε συ 30 + χρόνια με περνάς και μου μιλάς έτσι; Πάντως ψήνομαι να δοκιμάσω την γιαγιά  :takethis:

Ήθελα να πάω και σε άλλα, αλλά με πήρε ο κλαψομουνης ο Νάσος ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και μου είπε να τσακιστω να πάω στο φούρνο να του κεράσω καφέ.  :walkingpenis:
-Μα ρε φίλε θέλω να κάνω ενημέρωση για τα μέλη του σαιτ :hi:.
-ΤΣΑΚΙΣΟΥ ΚΑΙ ΈΛΑ ΑΜΈΣΩΣ ΡΕ ΝΙΜΟΥ, ΘΈΛΩ ΤΟΝ ΚΑΦΈ ΜΟΥ!!!!  >:( :tickedoff:
-Καλά έρχομαι...
Του πήρα δύο καφέδες, έναν για να πιει και έναν για να βάλει στον.... καταλάβατε πιστεύω  ;)
Καλά γαμήσια  :hi:

καλημέρα.
Η αλέξια ήταν απόγευμα χτες σε θέση Αννας δλδ? ρωτάω επειδή συνήθως η Αλέξια είναι μετα τις 12 βράδυ
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
:2funny: :2funny: :2funny:
Αυτή είναι η πραγματικότητα φίλε μου εδώ και αρκετά χρόνια και στην Φυλής.Όποιος έχει 20 ευρώ, μπαίνει.Η κατάστασις βαίνει τραγική.Σκατά και πούπουλα.Εύγε!  Η ενημέρωσις του αναγνωστικού κοινού είναι λειτούργημα!
Τυπε μου ο κυρ βασιλης παντα ελεγε ονλι γκρεκ!τους εδιοχνε ευγενικα!το ιδιο και στο 65 τα πρωινα η τσα!Μηπος παιζη ρολο το οτι ανοιξε ενα κτιριο απεναντη απο το βενζιναδικο στο 65 ,ενα κριριο λοιπον που ειδα ηταν γρματο ξενους σαν να ηταν σπιτι!ξερει κανεις τι ειναι αυτο?στεγαζη ξενους?η ειναι για να φτιαχνουν τα χαρτια τους?αμα γινη η φυλης γερανιου μετα τελος τα ντελα πως θα πηγαινουμε??εχω προβληματιστη ταμαλα
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
37
Like
2.888
Πόντοι
1.446
Όχι. Ήταν στο Παιωνίου 47. Νταρντανίτσα ψηλή με μικρό βυζί (:-) καυλιάρα,κωλάρα (δεν την έδινε τότε θυμάμαι) εκ Βουλγαρίας νομίζω.

Μαυρομάλλα?Με βαριά φωνή??...... Δούλευε και Εξηκίου?
 

Μααλάκας

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
360
Like
752
Πόντοι
81
Τυπε μου ο κυρ βασιλης παντα ελεγε ονλι γκρεκ!τους εδιοχνε ευγενικα!
Ξέχασέ τα αυτά.
Μηπος παιζη ρολο το οτι ανοιξε ενα κτιριο απεναντη απο το βενζιναδικο στο 65 ,ενα κριριο λοιπον που ειδα ηταν γρματο ξενους σαν να ηταν σπιτι!ξερει κανεις τι ειναι αυτο?στεγαζη ξενους?η ειναι για να φτιαχνουν τα χαρτια τους?αμα γινη η φυλης γερανιου μετα τελος τα ντελα πως θα πηγαινουμε??
Γράφτηκε στο νήμα οτι το πρώην κτίριο της Δ.Ε.Η. απέναντι από το Φυλής 80 μισθώθηκε από Μ.Κ.Ο. αλληλεγγύης και παροχής υπηρεσιών στους λαθρομετανάστες.
Όπως ξέρουμε,τα μπου στην Φυλής βάραγαν μύγες.Ερημιά.Ήρθε η Μ.Κ.Ο. και έδωσε υποψήφιους πελάτες στα μπου, τους τρόφιμούς της.Στα νησιά οι λαθρομετανάστες παίρνουν 500 ευρώ τον μήνα,επίδομα.Αν συμβαίνει το ίδιο και μ΄αυτούς εδώ στην Φυλής,να που θα ξοδέψει ο πεινασμένος σεξουαλικά λαθρομετανάστης.Τζάμπα φαί για το στομάχι,του δίνουν από παντού:Μ.Κ.Ο., Δήμος Αθηναίων και άλλοι δήμοι,Ενορίες.
εχω προβληματιστη ταμαλα
FORMET, μου φαίνεται  :woldman: θα γίνω Κωνσταντίνος Κατακουζηνός και θα σε ραπίσω για τα ελληνικά σου!
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Ξέχασέ τα αυτά.Γράφτηκε στο νήμα οτι το πρώην κτίριο της Δ.Ε.Η. απέναντι από το Φυλής 80 μισθώθηκε από Μ.Κ.Ο. αλληλεγγύης και παροχής υπηρεσιών στους λαθρομετανάστες.
Καλημέρα έχετε περάσει από Φιλιππίδου 28 ή 26 το ίδιο σκηνικό εκεί μάλιστα τους έχουν κάποια όργανα γυμναστικής πιγκ πόνγκ κάνουν και κάνα μπάφο και μια χαρά περνάει ο χρόνος αυτό το σκηνικό θα γίνει σε πολλά κτίρια παλιές υπηρεσίες του κέντρου καθώς είναι επιλογή της πολιτείας να γίνει μεγάλο μέρος του κέντρου αποθήκη ανθρώπων και η μπίζνα των ΜΚΟ θα συνεχίζεται είναι πολλά τα φράγκα.Φυσικα για τους ελάχιστους εναπομείναντες ηλικιωμένους στην πλειοψηφία Έλληνες της περιοχης που έχει γίνει αδύνατη η επιβίωση δεν νοιάζεται κανείς ούτε ο άχρηστος Δήμαρχος ούτε τα κόμματα προεκλογικά βέβαια η γνωστή ιστορία θα επαναλαμβάνετε θα δείτε το βλήμα τον Κυριάκο να έρχεται στον Άγιο Παντελεήμονα για Καφεδάκι όπως ο Σαμαράς και να δίνει υποσχέσεις του αέρα όπως πάντα ότι θα αλλάξει τα πράγματα.

Κατά τα άλλα Στο Ιωαννίνων 3 ισόγειο έχει έρθει μια καινούργια Σονια Ξανθιά Μιλφ νταρντανα ψωμομενη αφράτο σώμα ψηλή από Βουλγαρία καινούργια χωρίς εμπειρία δοκιμάστηκε με σχετικά καλές εντυπώσεις έχει περιθώρια Βελτίωσης επίσης το μουνι της αρκετά σφιχτό δεν βάζει τζελ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom