Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 228 άτομα (23 μέλη και 205 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Για ποιά Άννα λέτε ρε παιδιά; Αυτή που έγραψαν οτι δουλεύει από τις 17:00 έως το πρωί στο Φώκαιας 27 όροφος;
Και η τσατσά δεν ενόχλησε καθόλου και μάλιστα είπε στον συναγωνιστή « γιατί βγήκες τόσο νωρίς; » ;
Αυτή την Άννα την έχω πάρει 3 φορές και έχω να πω ότι είναι τελείως αλλοπρόσαλλη. Το σαλονάρισμά της σε επίπεδο Όσκαρ α' γυναικείου ρόλου σε πείθει εύκολα να μπεις. Έτσι και την τελευταία φορά ανέβηκε στα πόδια μου και ανταλλάξαμε πεταχτό φιλί στο στόμα. Στο δωμάτιο έκανε στροφή 180 μοιρών και δε με άφηνε να πλησιάσω το πρόσωπο. "Τα πιάσαμε τα λεφτά μας", σκέφτηκα. Με ρώτησε πως θέλω την πίπα, της ζήτησα χωρίς και μου είπε ότι θα είναι μόνο για λίγη ώρα, λες και μου κάνει χάρη. Ενώ όποτε έκανα προσπάθεια να τη φιλήσω, μου έκανε "don't please" με ένα ικετευτικό ύφος, μετά όταν την ξεμούνιασα βαθιά και δυνατά, με τράβηξε και με φίλησε αυτή. Πάρ' το αυγό και κούρεφ' το.  :jerking:
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Ρε φίλε εγώ είμαι, τι προμοτορας και βλακειες λες;
Τίμια και όμορφη την είπα, δεν είπα ότι έκανα πορνοσταρικο γαμηση.
οκ δεν είχα προσέξει όνομα όλα εντάξει, όλα ειναι στο πρόγραμμα  :hi:
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
αν δεν ήσουν εσύ ο γνωστός θα πίστευα ότι μας την έστησαν προπαγάνδα , αλλά εντάξει εσένα σε πιστεύω μπορεί να είναι επιλεκτική ή να κάηκε κιόλας  :think: πάντως βάση κριτικών το σκορ είναι 2-1 κατά
Απλά ήμουν τυχερός.
Βέβαια θα ξαναδοκιμασω και θα πω την εμπειρία μου  :hi:
Και πάλι λυπαμαι που φαγατε την φόλα εξαιτίας της κριτικής μου  :'(
 

ekfilos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
111
Like
220
Πόντοι
21
και εγω φαει στις αρχες οταν ηταν φολα στο σαλονι χοροπηφδαει πανω σου το ενα το αλλο και μεσα ναι αλλα λιγο κτλπ πανπονηρη κλασικη φολα η επιλεκτικη ενα απο τα δυο δεν κανει παντως για την δουλεια
 
  • Like
Αντιδράσεις: mela33

Sexofrenwnteleiws77

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2016
Μηνύματα
33
Like
34
Πόντοι
0
Πηρα αυτη την Αλεξια απο Φωκαιας27Α(?).Κανω λαθος?(Πολυ πιθανο δεν συγκρατω νουμερα).Δεν την βρηκα και ηδη σε καποια κριτικη αν μαθω σιγουρα το σπιτακι θα προσθεσω.Κορμαρα. δεν αφηνει πολλα πολλα αλλαδεχεται αλλαγες στασεων χωρις βεβαια να ναι και στην τρελη χαρα,,απλα δεν κλεβει κιολας απ αυτα που λεγονται.Και με αρκετη πελατεια απ οτι καταλαβα. 
Ps κωλαρα για τρελο ξεσκισμα και κριμα που δεν δινει.Θελω να βρω καποια λεπτη που να χαιρεται να δινει κωλο
 

kOsTAς_ns

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2017
Μηνύματα
62
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
0
Πηρα αυτη την Αλεξια απο Φωκαιας27Α(?).Κανω λαθος?(Πολυ πιθανο δεν συγκρατω νουμερα).Δεν την βρηκα και ηδη σε καποια κριτικη αν μαθω σιγουρα το σπιτακι θα προσθεσω.Κορμαρα. δεν αφηνει πολλα πολλα αλλαδεχεται αλλαγες στασεων χωρις βεβαια να ναι και στην τρελη χαρα,,απλα δεν κλεβει κιολας απ αυτα που λεγονται.Και με αρκετη πελατεια απ οτι καταλαβα. 
Ps κωλαρα για τρελο ξεσκισμα και κριμα που δεν δινει.Θελω να βρω καποια λεπτη που να χαιρεται να δινει κωλο

η Αλέξια είναι μετα τις 12 στον οίκο αυτό. όπως τα είπες είναι πάνω κάτω. όντως δεν αφήνει πολλά άλλα έχει κορμάρα με πεταχτό κώλο και όμορφο πρόσωπο. και γενικά με αυτό το σύνολο έχει κ λίγο τουπέ..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Ntavelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
212
Κριτικές
12
Like
563
Πόντοι
311
Ειμαι σε διλλημα μυστες... Πωλινα καλυμνου η' αθηνα φωκαιας για τωρα πρωι?
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Τι να πω ρε παιδιά, λυπαμαι που ήταν τόσο χάλια.
Σε μένα ήταν πολύ τίμια και υπομονετικη.
Βέβαια για τίτλο έβαλα "Ανώτερη των προσδοκιών", αλλά φαινεται σε σας έσκασε η φόλα  :-

Δυστυχώς έτσι είναι με τις κάργιες , θέλουν δε θέλουν μπορούν δεν μπορούν όταν παίρνουν τα λεφτά μας πρέπει να ενδιαφέρονται επαγγελματικά να μην το μετανιώνουμε αλλά θα προτημήσουν να πάρουν το 20ρι τώρα και ας χάσουν πολλές φορές παραπάνω στο μέλλον.
Και εγώ με την Τζένη το μοντέλο στο Φωκαίας 17 πριν μήνες πέρασα σούπερ αλλά διάβαζα ότι σε άλλους έκανε μεγάλες μαλακίες.
Τέτοιες είναι σαν το ζάρι δυστυχώς.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Είναι τώρα η Αθηνά εκεί;

Δυστυχώς από πληροφορίες παλιού μέλους λάκιξε ήδη.
Άντε τώρα να έρθει η ώρα και η στιγμή που θα διαβάσουμε το χρυσό ποστ από τον όποιο τυχερό συναγωνιστή ότι ξαναγύρισε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Δυστυχώς από πληροφορίες παλιού μέλους λάκιξε ήδη.
Άντε τώρα να έρθει η ώρα και η στιγμή που θα διαβάσουμε το χρυσό ποστ από τον όποιο τυχερό συναγωνιστή ότι ξαναγύρισε.
Και εγω αυτό έμαθα  :hi:
 

iron45

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2018
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
Καλημέρα και απο εμένα . Μήπως ξέρει κάποιος να μου πει η Μαργαρίτα από Ιάσωνος 2 που βρίσκετε
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Μεσημβρινη επιδρομη για να απολαυσω με την πολλα υποσχομενη Μαρία (οπως μας εχει ενημερωσει ο Tzimis1985)στο ιρωικο Σπιτακι της οδου Βιργινίας Μπενάκη. Τζιφος ομως μαλλον δεν θα ξαναδουλεψει εκει το μετανιωσε... οπως ανεφερε μμετα δυσκολίας η κυρια του οικου. Περασα απτα γειτονικα της Κωνσταντινουπολεως τιποτα το ιδιαίτερο. Ειπα να φυγω αλλα στριβω αριστερα και χωνομσι στο Μεταξι μας παρκαρω στην Ιασωνος και οδευω στα αρχικα νουμρρα μηπως γαμησω τον απύθμενο πατο στο πρωτο πρωτο καλυβακι. Η λεπτοκορμη προγκιλφ η οποια δεν με γουσταρει μου λεει περνα μεσα για νορμσαλ.
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Μεσημβρινη επιδρομη για να απολαυσω με την πολλα υποσχομενη Μαρία (οπως μας εχει ενημερωσει ο Tzimis1985)στο ιρωικο Σπιτακι της οδου Βιργινίας Μπενάκη. Τζιφος ομως μαλλον δεν θα ξαναδουλεψει εκει το μετανιωσε... οπως ανεφερε μμετα δυσκολίας η κυρια του οικου. Περασα απτα γειτονικα της Κωνσταντινουπολεως τιποτα το ιδιαίτερο. Ειπα να φυγω αλλα στριβω αριστερα και χωνομσι στο Μεταξι μας παρκαρω στην Ιασωνος και οδευω στα αρχικα νουμρρα μηπως γαμησω τον απύθμενο πατο σμ8το πρωτο πρωτο καλυβακι. Η λεπτοκορμη προγκιλφ η οποια δεν με γουσταρει μου λεει περνα μεσα για νορμαλ. Δεν ξερω γιατι αλλα εδω και πολυ πολυ καιρο δεν μου δινει την κωλαρα της.. κριμα κ θελω να ξαναχωσω το χερι μου μεσα της. Οκ καταπινω την χυλοπιτα κ ανεβαινω τα σκαλοπατια του Ιασωνος 1β επιλεγω το δεξια γνωρίζοντας τις φολες που εχει το δεξια. Ειναι δωματιο η κοπελα μου λεει η τσατσουλα. Ποια ειναι ρωτω η Καμελια μου απαντα. Λεω μεσα μου λες απεναντι να εχει κατι καλο κ μετακομησαν την φολα? Σφαιρα απεναντι και ακουω την ευγενέστατη κυρια του σπιτιου να αναφερεται για μια καινουργια... Αναμονή.... κ βλεπω μια υπεροχη καληγραμμη θηλυκοτατη και απολυτα αβγαλτη τριανταπενταρα Ρωσιδα. Δινω τον οβολο, ενω απτο δωματιο βγαινει ενας πιτσιρικας πακι η καλη κυρια πηγαινει αμεσως κ αλλαζει σεντονι καπναποθήκες. Αψογη. Μου ζήτησε μονο να φερθω γλυκα στην Χριστινα διοτι ειναι τριτη μερα στην δουλεια. Ειπα μην ανησυχεις κσι αραξα στο δροσερο κ φρεσκοστρωμενο δωμα. Μετα σπο αρκετη ωρα ηρθε η Χριστινα κορμι λεπτο με πολυ πολυ ομορφα ποδια τα μαλλια της σγουρα ξανθα προσωπο ομορφο τσαχπινικο μουνακι δουλεμενο αλλα πεντακαθαρο ειναι δεκτικη καλοσυνατη κ υπακουη δεν αντεχει ομως το δυνατο κ βαθυ σφυροκόπημα... το σεβάστηκα απολυτα και ετσι γεύτηκα τα χάδια της κ τα ομορφα φιλια της. Ωραια αισθηση πιπας αν την καθοδηγήσεις ειναι αστερι. Η Χριστινα γνωριζει άπταιστα τα Ρωσικά πολυ λιγα Αγγλικα καθολου την Ελληνικη αλλα συνενοείσαι αψογα σε ολα τα επίπεδα μαζί της. Αυτα ειναι τα ωραια της Μεταξένιας γειτονιάς με τις απροσμενες εκπλήξεις της. Καλες βόλτες σε ολους.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Ξέρει κανείς τι παίζει με 2 νέα τεμάχια στο Ιωαννίνων 3 ισόγειο; :think:
Η μία νομίζω λέγεται Σόνια και η άλλη Ελένη  :hi:
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
433
Κριτικές
83
Like
2.151
Πόντοι
4.642
Δυστυχώς έτσι είναι με τις κάργιες , θέλουν δε θέλουν μπορούν δεν μπορούν όταν παίρνουν τα λεφτά μας πρέπει να ενδιαφέρονται επαγγελματικά να μην το μετανιώνουμε αλλά θα προτημήσουν να πάρουν το 20ρι τώρα και ας χάσουν πολλές φορές παραπάνω στο μέλλον.
Και εγώ με την Τζένη το μοντέλο στο Φωκαίας 17 πριν μήνες πέρασα σούπερ αλλά διάβαζα ότι σε άλλους έκανε μεγάλες μαλακίες.
Τέτοιες είναι σαν το ζάρι δυστυχώς.
Η Τζένη στο Φωκαίας 17 έχει εξελιχθεί σε μεγάλη φόλα. Κρίμα γιατί κι εγώ είχα περάσει σούπερ πριν μήνες, αλλά με φόλιασε την περασμένη εβδομάδα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom