Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 286 άτομα (31 μέλη και 255 επισκέπτες)

kokopops12

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
Δεχθηκα απειρα πμ που με ρωτανε ποιο ειναι το στανταρακι μου. Λοιπον τα στανταρακια κανονικα δεν τα καινε, αλλα επειδη η συγκεκριμενη δουλευει ηδη φουλ θα το αποκαλυψω. Ειναι η Αννιτα απο Λεωνιδου.

φιλε εγω παω καμια φορα πρωινα και το βλεπω κλειστο το λεωνιδου 28 τελευταια...αναμεσα στις κοπελες του κολωνου 30β οροφος και της αννιτας τι να προτιμησω? εγω παω συνηθως 30β τις προαλλες περασα με τη μαρια που μου ειπε οτι δουλευει βραδινα αλλα για λιγες μερες ηρθε πρωινη..καλη ηταν καθεται και τον τρωει χωρις να διαμαρτυρεται και ουτε βιαζεται..ξερει κανεις τπτ για αυτην??
 

jeik

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2013
Μηνύματα
210
Like
86
Πόντοι
1
Η Βερονικα αυτες τις μερες ειναι 3η βαρδια?
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Είδα την Γιάννα από κολωνου 11 ισόγειο στο δρόμο. Ξαναεκανε ραστα τα μαλλιά της. Μου έκλεισε το μάτι δείχνοντας να με θυμάται, αλλά όταν πήγα μετά από 20 λεπτά ήταν κλειστό το φωτάκι και δεν περίμενα παραπάνω .
Σήμερα το μεσημέρι επίσης υπήρχαν πολλές βυζαρουδες με μέτριο όμως σώμα και πρόσωπο.
Αυτές ήταν στα 3 σπιτακια στο Κολωνου 45, στο Κολωνου15 αριστερά
Κολωνου 47 λογικά ήταν η ρουμανα Αλίνα
Περδικα 3 η Μόνικα και μια άλλη μελαχρινή

Ακόμα κολωνου 53 Νατάσσα κάπως κουρασμένη
Και η παολα νομίζω στο δωμάτιο
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Η Σόνια η ποντικομούρω.

#Η φάτσα της μοιάζει με ποντικού!

#Φιλότιμο μίλφοπόντικο: Ακάπωτο τσιμπούκι,γλωσσόφιλα,69,δακτυλο στην μούνα της,ψωλοχύσιμο στη μάπα. :rose:

Καλησπέρα η Σόνια αυτή δουλεύει τώρα Φωκαιας27 όροφο έκανα το λάθος να περάσω μιας και μου κίνησε την περιέργεια θα σας πω το εξής για να αντιληφθείτε στα πέντε δευτερόλεπτα από την στιγμή που μπήκε δωμάτιο είχε ανοίξει την Καποτά και ρώτησε αν θέλω τσιμπούκι με ή χωρίς πλήρης απογοήτευση καθώς η τύπισσα είναι βιαστική ξεπετα.
Δεν έχω απαιτήσεις για σπέσιαλ περιποίηση ούτε περίμενα θαύματα αλλά να δίνω 20€ο για μια μέτρια Μιλφ και να έχω αντιμετώπιση υπηρεσιών χειρότερη από Μεταξουργείο αυτό είναι φόλα μέγιστη απλά το αναφέρω εδώ γιατί στην ουσία πέταξα 20€πουλα φυσικά θα ανεβάσω και κριτική ας είμαι ο τελευταίος χαμένος ελπίζω να σας επηρεάσω προς την ωφέλιμη κατεύθυνση αν πάλι κάποιος έχει άλλη γνώμη είναι σεβαστή
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.840
Πόντοι
1.686

Μάγκες , από τις πιο ερωτικές γυναίκες είναι
η ρωσόφωνη Αρίνα στο Φυλής 72 απόγευμα !

Ξεκίνησε παλιά σαν Ροντίκα στην Ιάσωνος και
μετά στο Φυλής 109.
Η κοπέλα είναι λεπτή όμορφη περίπου 25 ετών
και πολύ αισθησιακή.

Χαμογελαστή, με πανέμορφο βλέμμα,
περπάτημα χορεύτριας .
Είναι γι' αυτούς βέβαια που τους αρέσουν οι λεπτές.

Επίσης η Τάνια στο 86α απόγευμα είναι πολύ θερμή
ρωσόφωνη, λεπτή σαν μοντέλο .
Φχαριστήθηκα στενό μουνάκι !
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.427
Κριτικές
514
Like
69.970
Πόντοι
41.129
Μάγκες , από τις πιο ερωτικές γυναίκες είναι
η ρωσόφωνη Αρίνα στο Φυλής 72 απόγευμα !

Ξεκίνησε παλιά σαν Ροντίκα στην Ιάσωνος και
μετά στο Φυλής 109.
Η κοπέλα είναι λεπτή όμορφη περίπου 25 ετών
και πολύ αισθησιακή.

Χαμογελαστή, με πανέμορφο βλέμμα,
περπάτημα χορεύτριας .
Είναι γι' αυτούς βέβαια που τους αρέσουν οι λεπτές.

τυπε γραψε μια κριτικουλα να μας φτιαξεις παπαρι  :erection: :wanker:
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

Επισκέπτης
σε 3-4 μπουρδελα που προχωρας στην φυλης προς πλατεια αμερικης βορεια μερια ομως οχι προς ομονοια

ειναι μερικα μαζεμενα δεν θυμαμαι αριθμους

εβλεπα πακια να πηγαινοερχονται,και φυσικα να τους δεχονται στο δωματιο...

τι παιζει?

πριν καμια 5ετια θα τρωγανε πορτα στανταρ..

 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
σε 3-4 μπουρδελα που προχωρας στην φυλης προς πλατεια αμερικης βορεια μερια ομως οχι προς ομονοια

ειναι μερικα μαζεμενα δεν θυμαμαι αριθμους

εβλεπα πακια να πηγαινοερχονται,και φυσικα να τους δεχονται στο δωματιο...

τι παιζει?

πριν καμια 5ετια θα τρωγανε πορτα στανταρ..
Πείνα έχει πέσει φίλε μου
Τώρα ,με την αναδουλειά , όλοι μπαίνουν
 

Μααλάκας

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
360
Like
752
Πόντοι
81
Καλησπέρα η Σόνια αυτή δουλεύει τώρα Φωκαιας27 όροφο έκανα το λάθος να περάσω μιας και μου κίνησε την περιέργεια θα σας πω το εξής για να αντιληφθείτε στα πέντε δευτερόλεπτα από την στιγμή που μπήκε δωμάτιο είχε ανοίξει την Καποτά και ρώτησε αν θέλω τσιμπούκι με ή χωρίς πλήρης απογοήτευση καθώς η τύπισσα είναι βιαστική ξεπετα.
Δεν έχω απαιτήσεις για σπέσιαλ περιποίηση ούτε περίμενα θαύματα αλλά να δίνω 20€ο για μια μέτρια Μιλφ και να έχω αντιμετώπιση υπηρεσιών χειρότερη από Μεταξουργείο αυτό είναι φόλα μέγιστη απλά το αναφέρω εδώ γιατί στην ουσία πέταξα 20€πουλα φυσικά θα ανεβάσω και κριτική ας είμαι ο τελευταίος χαμένος ελπίζω να σας επηρεάσω προς την ωφέλιμη κατεύθυνση αν πάλι κάποιος έχει άλλη γνώμη είναι σεβαστή
Στα πέντε δευτερόλεπτα γιατί δεν ζήτησες τα λεφτά να φύγεις;
Όλοι ξέρουν οτι οι καλές είναι λίγες.Στατιστικά ήταν προβλεπόμενο οτι θα φας φόλα.Δεν είναι εποχή για πειραματισμούς.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Τύποι έτσι όπως πάει η πιάτσα, που δουλεύουν κατά 80% οι ίδιες και οι ίδιες τα τελευταία 5 χρόνια και η ανανέωση είναι πολύ μικρή, την βλέπω κάπως έτσι τη δουλειά: Αυτές θα πάρουν "σύνταξη" σε 5-10 χρόνια και αντί να φέρουν άλλες στη θέση τους, θα κλείσουν ένα-ένα τα σπιτάκια και στο τέλος θα μείνουμε μόνο με τα πανάκριβα, αποστειρωμένα στούντιο. :S
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666

Πολύ χαλί στην πιάτσα δυστυχώς ειδικά στο κομμάτι της φυλής-Φωκαιας,αντί να κοιτάξουν  να ανεβάσουν κάπως τις υπηρεσίες συνεχίζουν να φέρνουν άσχετες άκυρες κοπέλες όπως αυτή η Σόνια που δεν το έχουν με τίποτα.
Το θέμα είναι σε κάθε περίπτωση να γνωστοποιούμε ώστε να γλυτώνει και κανενας
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
816
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Τύποι έτσι όπως πάει η πιάτσα, που δουλεύουν κατά 80% οι ίδιες και οι ίδιες τα τελευταία 5 χρόνια και η ανανέωση είναι πολύ μικρή, την βλέπω κάπως έτσι τη δουλειά: Αυτές θα πάρουν "σύνταξη" σε 5-10 χρόνια και αντί να φέρουν άλλες στη θέση τους, θα κλείσουν ένα-ένα τα σπιτάκια και στο τέλος θα μείνουμε μόνο με τα πανάκριβα, αποστειρωμένα στούντιο. :S
Ας κλείσουν φίλε στο κάτω κάτω και που μένουν ανοικτά ποιον εξυπηρετούν πραγματικά ελάχιστους έτσι και αλλιώς έχει ερημώσει η πιάτσα αν δεν υπήρχαν και οι Αφγανοί και διάφοροι Ασιάτες που τους δέχονται κανονικά όλα τα μαγαζιά θα είχαν πατώσει.
Ευτυχώς που υπάρχουν και κάποια Περιφερειακά μαγαζιά Ιωαννίνων, Διδυμου, και Μεταξουργείο φυσικά που είναι προτιμότερο και τα μισά ευρώ
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Ας κλείσουν φίλε στο κάτω κάτω και που μένουν ανοικτά ποιον εξυπηρετούν πραγματικά ελάχιστους έτσι και αλλιώς έχει ερημώσει η πιάτσα αν δεν υπήρχαν και οι Αφγανοί και διάφοροι Ασιάτες που τους δέχονται κανονικά όλα τα μαγαζιά θα είχαν πατώσει.
Ευτυχώς που υπάρχουν και κάποια Περιφερειακά μαγαζιά Ιωαννίνων, Διδυμου, και Μεταξουργείο φυσικά που είναι προτιμότερο και τα μισά ευρώ
Ε όχι ρε φίλε. Αν είχες να διαλέξεις ανάμεσα στα πανάκριβα στούντιο με τα υπεραπλά προγράμματα που σου ζητάνε +20 μόνο για να τη γλείψεις και στα σπιτάκια με τις έστω σιτεμένες μιλφ που τα κάνουν όλα, τι θα διάλεγες;
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Κοίτα φίλε να σου πω από τέτοιες σιτεμενες μιλφ σαν αυτή τη Σόνια που δοκίμασα σήμερα από περιέργεια εσφαλμένη προτιμώ μια φορά το μήνα ένα καλό call girl απο σοβαρό γραφείο γιατί και τα στούντιο πλέον άστο εκεί να δεις μαλακίες η άλλη από το 10€ο τώρα θέλει 50 λέω μια Αλιονα ξανθιά Μιλφ από Μεγάλου Αλεξάνδρου 21 όροφο
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Για σίγουρα πράγματα στα 20 ή 10 ευρώ είναι :
Αθήνα από φωκ.27
Άννα από Ιωαννίνων 3 ισόγειο
Αννιτα Λεωνιδίου 28
Μαρία μεγάλου αλεξανδρου 28 με την κουρτίνα και φυλής 84 όροφος
Με λίγα λόγια τα  μιλφακια τιμούν τα λεφτά, οι μικρές στην καραμουναρα τους
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.427
Κριτικές
514
Like
69.970
Πόντοι
41.129
Δε θελω να σπαμαρω την ενημερωση μια και δεν ειναι το καταλληλο νημα, αλλα επιμενω στην αυξηση τιμων στα μπουρδελα της φυλης στα 25 ευρω απλο προγραμμα.
Η αυξηση θα οδηγησει σε αυξηση της πελατειας αλλα και στην τελικη ηδονη του χυστη. Εχω διαβασει πολλα οικονομικα βιβλια και ξερω  :woldman:
Εγω γαμαω στο δεκαρικο οπως και ναχει...
Δεν επανερχομαι ελπιζω να γινει πραγματικοτητα συντομα.   :truce:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.818
Πόντοι
24.596
Το μεταξουργειο αυτο το τριημερο αλλα και σημερα θυμιζει τρομερα σκηνικο απο πλατο walking dead..δε γαμαει ανθρωπος εκει περα..μονο ορκ και γλυωδες οντα τυπου dmtrxxx/νασου κλπ
το 2012 που γαμαγες και εγραφες τις κριτικες ηταν παλατι ,για high τυπους σαν και εσενα :hi: :S :S :S
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Δε θελω να σπαμαρω την ενημερωση μια και δεν ειναι το καταλληλο νημα, αλλα επιμενω στην αυξηση τιμων στα μπουρδελα της φυλης στα 25 ευρω απλο προγραμμα.
Η αυξηση θα οδηγησει σε αυξηση της πελατειας αλλα και στην τελικη ηδονη του χυστη. Εχω διαβασει πολλα οικονομικα βιβλια και ξερω  :woldman:
Εγω γαμαω στο δεκαρικο οπως και ναχει...
Δεν επανερχομαι ελπιζω να γινει πραγματικοτητα συντομα.   :truce:
Ωραία τότε θα καταθέσω μια πρωωθημενη ιδέα στα μπουρδέλα του 10€ου να επιβληθεί ειδικό τέλος 0.5€ σε όλους για να βγαίνει η κοπέλα στο σαλόνι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom