Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 97 άτομα (4 μέλη και 93 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα προσοχή όσον αφορά το παραπάνω θέμα που αναφέρει ο φίλος.Σχετικα με ρέστα σε μπουρδέλο το κλασικό που κάνουν ορισμένες υπηρεσίες είναι όταν δίνεις χρήματα και σου λέει ότι τα ρέστα θα στα φέρει η κοπέλα και η κοπέλα δεν φέρνει τίποτα.Αυτο μου έτυχε πρόσφατα στο Ιασωνος46 που πέρασα με την Νατάσσα,θέλω να πιστεύω ότι δεν έγινε εκ τού πονηρού.
Δυστυχώς όμως στους χώρους αυτούς η εμπιστοσύνη αξιοπιστία επαγγελματισμός δεν είναι δεδομενα
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Καλησπέρα προσοχή όσον αφορά το παραπάνω θέμα που αναφέρει ο φίλος.Σχετικα με ρέστα σε μπουρδέλο το κλασικό που κάνουν ορισμένες υπηρεσίες είναι όταν δίνεις χρήματα και σου λέει ότι τα ρέστα θα στα φέρει η κοπέλα και η κοπέλα δεν φέρνει τίποτα.Αυτο μου έτυχε πρόσφατα στο Ιασωνος46 που πέρασα με την Νατάσσα,θέλω να πιστεύω ότι δεν έγινε εκ τού πονηρού.
Δυστυχώς όμως στους χώρους αυτούς η εμπιστοσύνη αξιοπιστία επαγγελματισμός δεν είναι δεδομενα

Καθ αυτό να γίνει, στόμα έχεις ζητάς τα λεφτά...
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Ναι βέβαια αυτό εννοείται ζητάς τα ρέστα όπως σε κάθε περίπτωση,απλα ίσως μπορεί να σκέφτονται αν το έχουν σύστημα πως κάποιος μπορεί να ξεχαστεί και μετά την απομάκρυνση από το ταμείο.....
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Ναι βέβαια αυτό εννοείται ζητάς τα ρέστα όπως σε κάθε περίπτωση,απλα ίσως μπορεί να σκέφτονται αν το έχουν σύστημα πως κάποιος μπορεί να ξεχαστεί και μετά την απομάκρυνση από το ταμείο.....

Αν σε δουν κοιμισμένο μπορεί να σε τεσταρουν αν ξεχαστεις.. κάποιες τσατσαδες το κάνουν το κολπακι.. αλλά είναι πολύ σπάνιο!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Καλησπέρα προσοχή όσον αφορά το παραπάνω θέμα που αναφέρει ο φίλος.Σχετικα με ρέστα σε μπουρδέλο το κλασικό που κάνουν ορισμένες υπηρεσίες είναι όταν δίνεις χρήματα και σου λέει ότι τα ρέστα θα στα φέρει η κοπέλα και η κοπέλα δεν φέρνει τίποτα.Αυτο μου έτυχε πρόσφατα στο Ιασωνος46 που πέρασα με την Νατάσσα,θέλω να πιστεύω ότι δεν έγινε εκ τού πονηρού.
Δυστυχώς όμως στους χώρους αυτούς η εμπιστοσύνη αξιοπιστία επαγγελματισμός δεν είναι δεδομενα
Φίλε δεν έχω ιδέα καθόλου αν τα ρέστα μου τα είχε φέρει η κοπέλα και μου τα άφησε στο κομοδίνο αλλά εγώ τα ξέχασα ή δεν μου τα είχε φέρει καθόλου. Γι' αυτό επειδή δεν είμαι σίγουρος, δεν θέλω να κατηγορήσω κανέναν.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Για μένα είναι εκνευριστική και αντιεπαγγελματική η συμπεριφορά των τσατσάδων να αναθέτουν τα ρέστα στις κοπέλες,πρώτον γιατί δεν είναι αυτή η δουλειά τους,και δεύτερον μπορεί να υποκρύπτεται κολπάκι σε συνεργασία με την κοπέλα να παίξουν εξτραδάκια να στα φάνε ή εμμέσως να σε υποχρεώσει να το αφήσεις για δωράκι,οπότε το καλύτερο είναι να φροντίζουμε να έχουμε το ακριβές αντίτιμο.
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.123
Πόντοι
3.875
Για μένα είναι εκνευριστική και αντιεπαγγελματική η συμπεριφορά των τσατσάδων να αναθέτουν τα ρέστα στις κοπέλες,πρώτον γιατί δεν είναι αυτή η δουλειά τους,και δεύτερον μπορεί να υποκρύπτεται κολπάκι σε συνεργασία με την κοπέλα να παίξουν εξτραδάκια να στα φάνε ή εμμέσως να σε υποχρεώσει να το αφήσεις για δωράκι,οπότε το καλύτερο είναι να φροντίζουμε να έχουμε το ακριβές αντίτιμο.
Σωστά γιατί έτσι τα 10€ και ιδίως τα 15€ (που εγώ δεν δίνω) στο μετάξι άνετα μπορούν να γίνουν 20€ για τους Έλληνες...
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
858
Κριτικές
66
Like
12.209
Πόντοι
4.706
Παιδια η Μοντελοαλυσιδα που αναφερεται συχνά τι είναι?
Φυλής 66Α
Φυλής 54Α
Φυλής 54Β
Φυλής 56
Διδύμου 7Α
Διδύμου 7Β
Αυτά είναι τα μπουρδέλα της λεγόμενης "μοντελοαλυσίδας". Ονομάστηκε έτσι, γιατί η εμφάνιση των κοριτσιών, που δουλεύουν σε αυτά, ξεπερνάει τον μέσο όρο της περιοχής.
Δυστυχώς, το πρόγραμμα που προσφέρουν είναι ο ορισμός του απλού και πολλές φορές φλερτάρουν με την φόλα.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Πριν λίγο...

Αλκαμένους 117:
Άννα,η ξανθιά λευκόσαρκη μιλφ.
Κοντή,θηλυκή,ναζιάρα,με ζουμερό κορμί.

Αλκαμένους 113:
Νίκη,η γνωστή ξανθιά μιλφ.
Με πιασίματα στο κορμί αλλά γενικά ωραία γυναίκα-με τα κλασσικά μαύρα ζαρτιεροειδή εσώρουχά της.

Περγάμου 27:
Η θεία Εύα και η Ειρήνη,η ξανθιά ασπρουλιάρα γεματούλα μιλφ.

Ρεμούνδου 21 όροφος:
Άννα,η ψηλή ξανθιά μιλφομουνάρα!
Κορμάρα με κωλάρα!
Με μαύρο κολλητό ημιδιαφανές εσώρουχο-κορμάκι.

Ρεμούνδου 20:
Λώρα,το γλυκό καστανόξανθο κοντοπούτανο με το καλό,αδύνατο σωματάκι.

Κλειστό το Ρεμούνδου 21 ισόγειο.

Περγάμου 1:
Γιασμήν,η ξανθιά στρουμπουλοπαχουλή μιλφ με τις ωραίες βυζάρες.

Πιπίνου 118:
Χριστίνα,η ξανθιά μουναροπιτσιρίκα με το μοντελέ κορμί-συνάμενη κουνάμενη σαν βάρκα στο σαλονάρισμά της.
Με μαύρο στριγκόρδονο.
Μαζί της η Όλγα,ο νταρντανοτόφαλος-αν και με γλυκό πρόσωπο.

Καλύμνου 48 ισόγειο:
Πωλίνα,η γνωστή μελαχροινή μιλφ-με καλή κωλάρα,με κόκκινα εσώρουχα και ούτε έναν σε δωμάτιο!

Καλύμνου 48 όροφος:
Όλγα,η κοκκινομάλλα μιλφ,λευκόσαρκη,ψιλονταρντάνα με συμπαθητικό πρόσωπο ανατολικής νοικυρούλας-με θαλασσί διαφανές κομπινεζόν.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Για μένα είναι εκνευριστική και αντιεπαγγελματική η συμπεριφορά των τσατσάδων να αναθέτουν τα ρέστα στις κοπέλες,πρώτον γιατί δεν είναι αυτή η δουλειά τους,και δεύτερον μπορεί να υποκρύπτεται κολπάκι σε συνεργασία με την κοπέλα να παίξουν εξτραδάκια να στα φάνε ή εμμέσως να σε υποχρεώσει να το αφήσεις για δωράκι,οπότε το καλύτερο είναι να φροντίζουμε να έχουμε το ακριβές αντίτιμο.

Πολύ σωστά ομίλησες.
 

komo

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
166
Like
424
Πόντοι
21
Digweed βρηκες την Πωλίνα απο Καλυμνου χωρις δωμάτιο.Τεραστια ευκαιρια.Μπράβο ξανα για την εγκυρη ενημέρωση
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Για μένα είναι εκνευριστική και αντιεπαγγελματική η συμπεριφορά των τσατσάδων να αναθέτουν τα ρέστα στις κοπέλες,πρώτον γιατί δεν είναι αυτή η δουλειά τους,και δεύτερον μπορεί να υποκρύπτεται κολπάκι σε συνεργασία με την κοπέλα να παίξουν εξτραδάκια να στα φάνε ή εμμέσως να σε υποχρεώσει να το αφήσεις για δωράκι,οπότε το καλύτερο είναι να φροντίζουμε να έχουμε το ακριβές αντίτιμο.
Παντα τα εχω ακριβος..τα λεφτα..για ολα οσα ειπες...παιζουν εδω και πολλα χρονια..
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
καλα μέχρι να πας θα έχει ουρά :takethis: :fuck1:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
μαγκες παιζουν και πολλα πλαστα στα ρεστα που σας δινουν το νου σας η τσατσαδες.
Και δηλαδή τι, θα κάθεσαι να τσεκαρεις στο μισοσκόταδο του μπουρδέλου αν το 20ρικο που σου έδωσε έχει μαγνητική ταινία κλπ; :2funny: Ας το πάρει το πλαστό ο επόμενος που θα πληρώσεις. Να βρεις εσύ τον μπελά σου που σου δώσανε πλαστό λίγο δύσκολο.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
μαγκες παιζουν και πολλα πλαστα στα ρεστα που σας δινουν το νου σας η τσατσαδες.


εγω αγοραζω απο ενα αλβανο πλαστα 10ρικα εναντι 2 ευρω και γαμαω συνεχεια.... αμα τα παρετε καμμια μερα σα ρεστα συγνωμη τι να πω  :'(  :'(  :S
 

Djole77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2017
Μηνύματα
244
Κριτικές
14
Like
731
Πόντοι
991
Τζένη νεο πολύ λεπτό ψηλό μουνάκι στη Φώκαιας 17 όροφος ηταν στη πρωινή βάρδια. Πολύ καλή μέσα εκτός απο πίπα. Κοιτάξτε να τη καταγαμησετε να τρομάξει κι να φύγει ρεματιά, όπως αυτή που δε προλάβαμε στο Διδύμου 22.
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Πριν λίγο ιασωνος 27β να δω την Μόνα αλλά πήρα τα τρία μου. Εγκατέλειψε η πήρε μεταγραφή; Στο δίπλα είχε δύο ωραία μωράκια Νικόλ και άλλο ένα πιπινι κοντό μαυρομαλλικο. Τα σπιτακια άθλια μιλάμε για παρακμή όχι αστεια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom