Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 387 άτομα (57 μέλη και 330 επισκέπτες)

Lustful in Athens

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
13
Like
54
Πόντοι
0
Οχι 1 κοντουλικο τουμπανακι ειναι μαλλον μελαχρινο μιλφακι.

Πάντως εγώ πέρασα με μια, Βικτώρια νομίζω τη λέγανε, στο Έλλης 3 πρωινή βάρδια πριν μερικές μέρες, μικροκαμωμένη, καλοστεκούμενη για την ηλικία της. Ειδικά σε επιδερμίδα. Μου πήρε μια πίπα χωρίς βιασύνη και προσπάθεια να με οδηγήσει σε πρόωρο τέλος, με εναλλαγές και διαλείμματα για περιποίηση της γύρω περιοχής με τη γλώσσα ή και με χάδια όταν το στόμα της ήταν απασχολημένο αλλού. Όταν της έδωσα κάποιες οδηγίες για το τέλος τις ακολούθησε αμέσως χωρίς αντίρρηση.
Γενικά γυναίκες τέτοιας ηλικίας δεν είναι το target group μου, αλλά παρόλα αυτά είπα να τη δοκιμάσω σε κάτι απλό και τελικά έμεινα ευχαριστημένος. Για παραπάνω δεν ξέρω τι κάνει. 
Τέλος το δωμάτιο ήταν ευρύχωρο, φωτεινό και γενικά περιποιημένο.
 

Melancholy Angel

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2012
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
επεισης να αναφερω ενα αλλο περιστατικο... καπως με αηδιασε... ειχα παει οροφο να τσεκαρω ιασωνος 46 αυτη τη νατασα... και ηταν νατασα και αντριανα..(η νατασα μια ωριμη γυναικα..οχι τοσο στα γουστα μου) ξερω εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλη αλλα εμενα μ αρεσουν οι γεματουλες...

ημουν ετοιμος να περασω με αντριανα... σαν ζυμαρακι ομορφο..ομως περιμενε ενα μαυρος καταμαυρος κατραμι ψηλος στο σαλονι και πληρωσε να μπει... εκει οποια εγγεφαλικη προδιαθεση κι αν ειχα εξαφανιστηκε... μεταβολη κ δρομο εκανα...
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.123
Πόντοι
3.875
εαν με ρωτας και ξεχασες το ερωτιματικο,οχι δε κανω πλακα...λεγεται ενημερωση εδω περα και μου συνεβη αυτο εχτες τα ξημερωματα...
Δεν το ξέχασα το ερωτηματικό...αν είναι έτσι λοιπόν, τότε δε πάμε καλά...
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
οπως εχουμε στο μεταξουργειο τα ''only greek'' μπουρδελα και καλα...οπου φυσικα μπαινουν αλλοδαποι μεσα εχουμε την official λειτουργια (η τουλαχιστον το ανακαλυψα χτες το βραδυ για πρωτη φορα εγω) του ''only pakistan/Bangladesh μπουρδελο...

αναφερομαι στο ιασωνος 44 δεξια βραδυνη βαρδια... μπηκα μεσα και η τσατσα μου αναφερει "σορρυ only pakistan/Bangladesh χαρακτηριστικα... δεν εχω ιδεα ποια κοπελα εργαζοταν..
απλα εχω να πω...οτι να ναι  :ban:

Σοβαρά?επαιξε τέτοιο σκηνικό?
Τότε απλά μποικοτάζ !!  :birdman:


 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Χθες κατά τις 16:30 πήγα στην τροφωνίου 13 για να δω την Μπέτυ. Αρχοντική γυναίκα, όμορφη με βυζάρες, αλλά μου φάνηκε λίγο υπεροπτική :think:. Πρόγραμμα δεν είπε, μόνο ένα "έλα μαζί μου μέσα". Έχει  πάει κάποιος πρόσφατα μαζί της και στο δωμάτιο έχει το ίδιο τουπέ ή είναι πιο χαλαρή;

4¨30 και ηταν ακομη εκει η Μπετυ .....μπραβο.... χαλαρη ειναι .....ορμα ......για τα δικα μου γουστα ...
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Αργά τη νύχτα σε Φυλής και Φωκαίας...


Χριστίνα στο Φυλής 54 άνω:
Ότι και να λέμε,όπως και να το γράψουμε είναι υπερπιπίναρος!
Χθες μάλιστα βγήκε εντελώς σαν Λολίτα:
Με μικρά κοτσιδάκια,με δικτυωτά καλτσάκια και "έδεσε" όλο με το (δήθεν) αθώο προσωπάκι της-βάλε και το ξώβυζο πουκαμισάκι,μόνο το γλειφιτζούρι απ'το στόμα της έλειπε.
Σε δωμάτιο για αρκετή ώρα,χαλαρή κατάσταση μάλλον επειδή ήταν αργά.

Αλεξία,στο Φωκαίας 17 υπόγειο:
Το μπάνικο μελανούρικο κορίτσι.
Με όμορφα ανοικτόχρωμα μάτια,παιχνιδιάρα περισσότερο παρά ναζιάρα,έχει ωραίο κορμί και κώλο μοναδικό,στριποχορεύτριας.
Με τα μαύρα πορνοσταρικά της εσώρουχα έκανε το παιχνίδι της αλλά χάνονταν στην μικρή υπόγα.
Σαν να πας να κλείσεις τον Μέσι με μια μπάλλα σε τηλεφωνικό θάλαμο...

Μόνικα,στο Φυλής 65 ισόγειο:
Ψηλή,ξανθιά,λευκόσαρκη,πρόσωπο ζεστό,παιχνιδιάρικο με ωραία ψυχρή αντίθεση-σαν να βλέπεις για παράδειγμα μια θερμή Γερμανίδα.
Έχει καλό κορμί όχι μοντελέ,με λίγες ωραίες καμπύλες-ο κώλος είναι εδώ το ατού λικνίζοντάς τον κάθε φορά γύρω από τον στύλο του σαλονιού.
Αν και με απλό πρόγραμμα ήταν από τις ελάχιστες που είχαν συνεχόμενα δωμάτια και με δύο να μπαίνουν στο μαγαζί,να ρωτούν ποια είναι και να βγάζουν κατευθείαν το 20άρικο!
Περίεργα πράγματα...

Μαίρη,στο Φυλής 71 ισόγειο:
Ο μελαχροινός μούναρος!
Γκομενάρα,με όμορφο πρόσωπο,έχει κάνει και κορμάρα βγαίνει και σαλονάρει αυτάρεσκα κοιτάζοντας πρώτα τον εαυτό της,μετά τον καθρέφτη και μέσα από εκεί τότε (και μόνο τότε) τον υποψήφιο πελάτη.
Υποτυπωδώς καλή να ήταν θα μάζευε πολύ χαρτί.

Ορόρα,στο Φυλής 54 ισόγειο:
Και αυτή είναι μια κατηγορία από μόνη της!
Μοναδικό κοντοπούτανο πιτσιρίκι,ζουμερότατο πλέον,με τα κιλάκια του,τους χυμούς του και κυρίως τις βυζάρες του.
Έχει κάνει και κωλάρα και με πρόσωπο πονηρό/κοριτσίστικο θυμίζει κάτι ξέκωλες προκλητικές μαθητριούλες που διαβόλιζαν τα αγοράκια αλλά κατά τα άλλα δεν ήξεραν τίποτα για το έγκλημα!

Σιμόνα,στο Φωκαίας 27 ισόγειο:
Ωραία κοπέλα,κλασσική Ρουμάνικη μελαχροινή φάτσα,ελκυστική,πονηρή με όμορφα μάτια.
Σχετικά καλό ανάστημα,υποστηρίζει το κορμί της που έχει τις ωραίες καμπύλες του-προβάλλει και τονίζει τον μπάνικο ζουμερό κώλο της.
Συνηθίζει και εμφανίζεται με μαύρα πορνοσταρικά εσώρουχα-όπως χθες καλή ώρα.
Αν έχει ξυπνήσει καλά,αν δεν βαριέται,αν έχει καλό καιρό,αν δουλεύει εκεί που θέλει είναι ο αλγόριθμος που η λύση του δίνει την απάντηση στο αν θα έχει καλή απόδοση στο δωμάτιο.

Λίζα,στο Φιλιππίδου 11 ισόγειο:
Αυτή εδώ είχα να τη δω πάρα πολύ καιρό.
Μπαίνω μέσα λοιπόν και σαν μου βγαίνει ένας εντελώς άλλος (από εκείνον που θυμόμουν) άνθρωπος:
Ξανθιά,πιο θηλυκή,πιο ελκυστική,λιγότερο αγριοκάτσικο,αρκετά αδυνατισμένη-έχει φτιάξει ωραίο κορμί.
Περιποιημένη-να την πετύχαινα εγώ στα χάλια της παλιά και τώρα μου "χτύπησε" έτσι,τόσο καλά;
Από τις καλές επιλογές.

Σάρα,στο Φιλιππίδου 11 όροφος:
Αεράτη η μικρή,όμορφη,καλό σώμα,όχι εντελώς αδύνατο όπως παλιότερα αλλά μια χαρά.
Βγήκε από δωμάτιο και φορώντας ένα απλό μαύρο μπλουζάκι και από κάτω μαύρα εσώρουχα έδειξε ένα συνηθισμένο αλλά και πολύ θηλυκό κοριτσάκι-σαν να βγήκε από το δωμάτιό της στα πρόχειρα  περνώντας από το σαλόνι μισόγυμνη αναστατώνοντας τους επισκέπτες του σπιτιού!!!

Μόνικα,στο Φυλής 84 άνω:
Καινούρια (λέει) κοπέλα.
Ψηλή,ξανθιά,λευκόσαρκη πιτσιρίκα.
Συμπαθητικό πρόσωπο γενικά πολύ και παντού ανοικτόχρωμη κατάσταση.
Έχει τα πιασιματάκια της που δεν δείχνουν άσχημα στο γενικό σουλούπι της.
Εμφανισιακά δεν είναι κακή.

Στο Φυλής 66 αριστερά ήταν δύο καινούρια μικρά Βουλγάρικα τσιγγανοτσουρκάκια.
Η πρώτη ήταν η Παυλίνα.
Μελαχροινή πιτσιρίκα με μέτριο πρόσωπο.
Στο σώμα έχει λίγα πιασίματα ψιλοακανόνιστα,το στήθος έδειχνε ζουμερό περισσότερο λόγω του υπερσυμπιεσμένου σουτιέν της.
Η δεύτερη ήταν η Αλίνα.
Σκουρόδερμη και αυτή,κοντούλικο,ηλικιακά έδειχνε προς το μη ενήλικο.
Μέτριο πρόσωπο,αλλού πατούσε αλλού βρίσκονταν-της είχαν κοτσάρει ένα ζευγάρι τακούνια και ένα σουτιέν κάνα δυο νούμερα μεγαλύτερο και αυτό είναι,έτοιμη απέναντι στα θηρία...
Απλό πρόγραμμα και οι δυο τους.

Αλεξία,στο Φυλής 61:
Μελαχροινή,κοντοπούτανο και αυτή σαν την Ορόρα αλλά πιο ξεπετόφατσα.
Η παλαιά Άνκα έχει χάσει κιλά,έχει φτιάξει ωραίο σώμα αλλά έχει ψιλοχάσει εκείνον τον ωραίο κώλο που είχε.
Κατά τα άλλα,στυλ και συμπεριφορά όπως ήταν πάντοτε.


Στα υπόλοιπα...

Στο Φυλής 86 όροφος,ήταν η Νίκη. Η ξανθιά με το ωραίο αδύνατο σώμα-φορούσε ένα θηλυκό μαύρο  εσώρουχο κορμάκι.
Μαζί με την γνωστή Άννυ,περασμένη η ώρα,βγήκαν από δωμάτιο και είχαν στο καπάκι κι άλλο και οι δυο τους.
Αδικημένη η Νίκη σε σχέση με τα δύο αστέρια του καταστήματος Βερόνικα και Άννυ.
Δουλεύει αθόρυβα-κατηγορία φιλότιμη εργάτρια.

Στο Φυλής 59,ήταν η Άννα η κοντή καστανή ζουμερή και η Ελβίρα.
Η Ελβίρα κάτι λέει,είναι ξανθιά,έχει προστυχόφατσα,στο σώμα δεν είναι στεγνή-γενικά μιλφ όχι κακό εμφανισιακά.

Στο Φυλής 86 ισόγειο,ήταν η Χριστίνα.
Η ξανθιά πιτσιρίκα όμορφη,κοντούλα και με τα πιασιματάκια της-με ωραίο ζουμερό κώλο.
Βαριεστημένη λόγω της περασμένης ώρας και της δουλειάς,άνετη και αεράτη τις υπόλοιπες νορμάλ ώρες.

Στο Φυλής 69 άνω,ήταν η Μαρία,η γνωστή καστανή κοπέλα.Γενικά συμπαθητική και με καλό σωματάκι-έχει πάρει λίγο στον κώλο από τότε που εμφανίστηκε αλλά είναι μια χαρά.
Τις περισσότερες φορές είναι από ξινισμένη εως κρύα στο σαλόνι-εντελώς άλλος άνθρωπος αν και όταν αποφασίζει να χαμογελάσει.

Στο Φυλής 84 ισόγειο,ήταν η Μπιούτυ η μαυρούλα,ντυμένη πλήρως χθες ενώ το απέναντι 65 όροφος ήταν κλειστό.

Στο Φυλής 71 όροφος,ήταν η Αντριάννα.
Μελαχροινή ζουμερή πιτσιρίκα,σκιστομάτα,με ωραίες βυζάρες και με γεμάτο κώλο.
Μια γλυκιά και χαμογελαστή κοπέλα με θηλυκότητα τόση όση χρειάζεται-ίσως και λιγότερη.

Το Φυλής 69 ισόγειο ήταν κλειστό όπως και στα πιο χαμηλά το Φυλής 66 δεξιά.

Η Άννα-Ιλόνα ήταν στο Φυλής 56 αλλά ήταν σε δωμάτιο για ώρα κι έτσι βαρέθηκα να περιμένω να δω αν και πόσο γυμνή ήταν!
Παρεμπιπτόντως την υπηρεσία που έβηχε και βόγγαγε και λοιπά σχετικά προκειμένου να βγει έξω,την έγραψε κανονικότατα...

Στο Φυλής 72,ήταν η Άννα.
Σκούρα κι αυτή στο δέρμα,καστανόξανθη,γενικά ωραία κοπέλα,καλό κορμί στολισμένο με τα τατουαζάκια της.

Στο Φυλής 81,ήταν η Εύα η γνωστή ξανθιά κοντή-καλά που έγραψε κάποιος,το παράκανε με τις σιλικόνες αφού αλλού φουσκώνει,αλλού βλέπει και αλλού κοιτάζει...

Στο Φυλής 109 άνω,ήταν η Βικτώρια.
Ξανθιά,λεπτή,με ψιλομέτριο πρόσωπο είναι η γνωστή κοπέλα που πέρασε κι από Διδύμου 20 και 22.

Στο ισόγειο του Φυλής 109,ήταν η Μαρίνα.
Καστανή κοπέλα με νόστιμο προσωπάκι και ωραίο αδύνατο κορμί.

Κλειστά τα υπόλοιπα μεγάλα νούμερα εκτός από το 134 υπόγειο ενώ στο γωνιακό Πιπίνου 65 ήταν η Μαρία,η μελαχροινή σκουρόδερμη-η γνωστή παλαιά Μάντα η οποία έχει πάρει λίγα κιλάκια.
Πρόγραμμα δεν ανακοίνωσε,είπε κάτι απροσδιόριστα και νεφελώδη αλλά δήλωσε πρόθυμη να συζητήσει για εξτρά στο δωμάτιο!


Στην έρημη Φωκαίας,στο 9 αριστερά ήταν η Τίνα,η ξανθιά αδιάφορη ζουμερή ενώ το διπλανό δεξιό μαγαζί κλειστό και η ωραία Ειρήνη απούσα.

Στον όροφο του Φωκαίας 17,ήταν η Θεοδώρα,η μελαχροινή θηλυκή με τα σκιστά μάτια.
Ζουμερή,ξεφεύγει σε κάποια σημεία-σαλονάρησε ολόγυμνη.

Κλειστά τα Φωκαίας 17 ισόγειο,το 19 και όροφος του 25.

Τέλος στο Φωκαίας 25 ισόγειο,ήταν η Άννα,η μελαχροινή ζουμερή προκλητική πονηρόφατσα.
Και η Σόφη,η γνωστή ξανθιά μιλφ με το κοντό μαλλί-με σχετικά αδύνατο κορμί,η ίδια ανακοίνωσε φουλ πρόγραμμα.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Στο Ρεμούνδου 21 άνω,στην τρέχουσα απογευματινή βάρδια,βρίσκεται η ωραία ψηλή ξανθιά μιλφ Άννα που το προηγούμενο διάστημα δούλευε στο Διδύμου 16.

Από τις καλές και ταυτόχρονα εμφανίσημες μιλφ-με θητεία και σε καταστήματα μασάζ.
 

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
Πριν από 2 ώρες στο Μετάξι:
- Ιάσωνος 19 κάτω: Ντιάνα. :smitten: Ένα πανέμορφο πλάσμα που όσο πάει ομορφαίνει πιο πολύ. Και ομορφαίνει και τις ζωές όλων εμάς που μπορούμε να τη γαμάμε με 10 ευρώ. Είναι τρέλα να αγκαλιάζεις αυτό το στενό κορμάκι της με τα μεγάλα στήθη, να κοιτάς αυτό το γλυκύτατο προσωπάκι της και να σε κοιτάζει κι αυτή στα μάτια καθώς τη γαμάς.

Το σημερινό μου γαμήσι είναι ξανά αφιερωμένο στο μουνάκι του νέου παρείσακτου φρούτου nik1410. Θα δέχεστε αφιερώσεις για όλα τα γαμήσια μου ρε λαμόγια μέχρι να βάλετε επιτέλους μυαλό και να αποδεχτείτε την υπεροχή του νόμου του Picker. 

YΓ: Η Ντιάνα θα είναι σήμερα εκεί ως τις 10 το βράδυ και σε 10 μέρες φεύγει για ένα μήνα στη Ρουμανία. :-*
Φίλε αν εννοείς λέγοντας ότι έχει μεγάλα στήθη ότι θα βρούνε στο πάτωμα σε λίγο τόσο χαλαρά που είναι πάω πάσο. Αλλιώς μεγάλα στήθη δεν τα λες.... Κατά τα άλλα καλό προσωπάκι κ σωματάκι
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
οπως εχουμε στο μεταξουργειο τα ''only greek'' μπουρδελα και καλα...οπου φυσικα μπαινουν αλλοδαποι μεσα εχουμε την official λειτουργια (η τουλαχιστον το ανακαλυψα χτες το βραδυ για πρωτη φορα εγω) του ''only pakistan/Bangladesh μπουρδελο...

αναφερομαι στο ιασωνος 44 δεξια βραδυνη βαρδια... μπηκα μεσα και η τσατσα μου αναφερει "σορρυ only pakistan/Bangladesh χαρακτηριστικα... δεν εχω ιδεα ποια κοπελα εργαζοταν..
απλα εχω να πω...οτι να ναι  :ban:
 

Συνημμένα

  • maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    7,6 KB · Εμφανίσεις: 18

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
399
Κριτικές
33
Like
2.954
Πόντοι
2.591
Μεγάλη τσάρκα μετά απο καιρό, σήμερα στην πρώτη πρωϊνή βάρδια.

φυλής 54α οροφος: Νταϊάνα η νέα κοπέλα της αλυσίδας, μελαχρινή με ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, σχετικά όμορφο πρόσωπο, καλοσχηματισμένα βυζιά, σώμα κανονικό και κάπως αγύμναστο, δέρμα κατάλευκο σαν χιόνι βαθμολογία, 7,5/10. Εδώ έγινε η πρώτη κατάθεση έφτασε το πλήρωμα του χρόνου, έτσι κι έτσι μέσα στο δωμάτιο.
φυλής 54β ισόγειο: Γιάννα μελαχρινή με καρέ μαλλί γενικά καλή παρουσία και με μια τουφίτσα στο μουνί της που φαινόταν μέσα απο το εσώρουχο της, εκεί πήγε το μάτι μου  :), βαθμολ. 7/10.
φυλής 56: Ελένη με τα μεγάλα βυζιά, μέτριο πρόσωπο και σώμα ζουμερό με μπόλικα χοντροπιασήματα, βαθμολ. 5,5/10.
φυλής 65β ισόγειο: Χριστίνα η μελαχρινή πιπίνα, κοντούλα ωραίο σωματάκι βυζάκι προσωπάκι, αδιάφορο και γρήγορο σαλονάρισμα λογικά θα είναι θυμωμένη  >:( επειδή δεν περνάω πλέον μαζί της στο δωμάτιο, βαθμολ. 7,5/10.
φυλής 66α: Νικόλ το πιτσιρίκι, πονηρό πιπεράτο μουτράκι καθέ φορά που το βλέπω μου φαίνεται και πιο όμορφο, μάλλον επειδή δεν το έχω γαμίσει ποτέ  :rolleyes:, βαθμολ. 7/10.
φυλής 71α ισόγειο: Μαίρη μελαχρινή, αδυνάτισε κι άλλο αυτή, συνολικά όμως ένα όμορφο πακέτο, βαθμολ. 7,5/10.
φυλής 71β όροφος: Ατζελίνα η μελαχρινή τσιγγανοβουλγάρα με το πολύ ωραίο κορμί και το μέτριο συμπαθητικό πρόσωπο, με πρωκτικό στο πρόγραμμα, όταν μου ξαναέρθει η ορεξή για κωλαράκι μάλλον εκεί θα καταλήξω, βαθμολ. 6,5/10.
Φυλής 72: Νάταλυ η στουντιακή αδύνατη πιπίνα, μελαχρινή πολύ όμορφη ήταν σήμερα  :o είχε αφήσει και το μαλλί της ελεύθερο και όχι μαζεμένο σε αυτόν τον άσχημο κότσο που συνήθως την βλέπουμε, βαθμολ. 8,5/10.
φυλής 84 ισόγειο: Αντζελίνα ξανθιά όμορφη με ολίγον ζουμερό σώμα πλέον, βαθμολ. 7,5/10.
φυλής 86α όροφος: Βερόνικα και Νίκη, για αυτές λοιπόν ο κακός χαμός  :think:, βέβαια όταν πήγα εγώ τα δωμάτια ήταν άδεια και έτσι δεν χρειάστηκε να περιμένω. Βερόνικα με γυαλάκια, στρογγυλοκέφαλη και έτσι όπως είχε μαζεμένα τα μαλλιά της σε αλογοουρά το κεφάλι της φαινόταν ακόμα πιο στρογγυλό μπάλα να παίξουμε μπασκετάκι, σώμα κανονικό, βαθμολ. 6,5/10.
Νίκη ξανθιά τρομαχτική στα μάτια μου  :S, βαθμολ. 4/10.
φυλής 86β: Μάγια κοντούλα με πεταχτό κωλαράκι κάνει και αυτό το κόλπο με τα εσώρουχα, φοράει δηλαδή απο πάνω το σουτιέν και αφήνει ακάλυπτο το μουνοκωλίδι της πολύ γκάβλα  :zfuck:, κανονικό ξεκωλάκι, μεγάλη φόλα όμως μέσα στο δωμάτιο, βαθμολ. 7,5/10.
φωκαίας 7 υπόγειο ευθεία: Έλενα ο ξανθός μουναρομούναρος. Την Έλενα την δοκίμασα πρώτη φορά τον Νοέμβρη του 15 χάλι μαύρο, μετά απο έναν χρόνο Οκτώβρης του 16 της ξαναέδωσα άλλη μια ευκαιρία γιατι είναι μουνάρα και είπα μπας και, αρχίδια ήταν ακόμα χειρότερη απο την πρώτη φορά. Δεκέμβρης του 17 ναι σωστά μαντέψατε ακόμα μία ευκαιρία, λίγο το βίντεο που κυκλοφόρησε με αυτήν, λίγο η εμφάνιση της και ξανά στο δωμάτιο μαζί της. Σαφώς βελτιωμένη αλλά η κοτοπονηριά δεν λέει να φύγει, μιας και σε όλες τις στάσεις μου πασπάτευε τα αρχίδια για να τελειώσω πιο γρήγορα, βαθμολ. 8,5/10.
φωκαίας 9 δεξιά: Κατερίνα και εδώ αλλή μια όμορφη κοπέλα 7/10.
φωκαίας 17 ισόγειο: Μια μελαχρινή με ωραίο αδύνατο σώμα αλλά μιλφ μέτρια φάτσα, βαθμολ. 6/10.
φωκαιας 19: Άννα ζουμερή γλυκοπρόσωπη κοπέλα με μπούτια όχι του γούστου μου, βαθμολ. 5,5/10.
φωκαίας 25β ισόγειο: Τζανίνα η τρελιάρα ξανθιά με καλό σωματάκι και προσωπάκι, να λικνίζετε και να τραγουδάει στους ρυθμούς του despacito, να μου πιάνει το χέρι και να μου το βάζει στο μουνί της πάνω απο το εσώρουχο. Τι και αν είχα μόλις γαμήσει η πούτσα ξανά κοντάρι, το πρόσεξε και αυτή, -καύλωσε ο μικρός, να λέει στην τσατσά της και άρχισε να γελάει. Σκοτώστε με  :headbaning1:, βαθμολ. 7/10.
φωκαίας 24 λαβύρινθος: Αλίσια η Αλίνα κάτι τέτοιο, ξανθιά κοντή εμφανισιακά πολύ μέτρια 4/10.
Φωκαίας 27Β υπερυψωμένο ισόγειο: Νάταλια μια μιλφ και βάλε, με κοντό μαλλί σχεδόν αγορίστικο 4/10.
φιλιππίδου 11α ισόγειο: Εύα ή Εύη μια πολύ μέτρια μελαχρινή κοπέλα και με τσάτσο τον Άρη τον τουρμπάνη να μου λέει μαλακίες για Γαλλίες και Παρίσια, βαθμολ. 5,5/10.
φιλιππίδου 11β όροφος: Άννυ η πορνοστάρ με ξανθό καρέ μαλλί πλέον και εμφανώς αρκετά αδυνατισμένη, βαθμολ. 6,5/10.

Σημείωση: οι βαθμολογίες στο τελός για την εμφάνιση των κοριτσιών σε μια ιδέα δανεισμένη απο τις ενημερώσεις του οξαποδω.

 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Στο Διδύμου 22,στην αποψινή δεύτερη βάρδια,νέα εμφάνιση! :orchestra:

Μαριάννα,κορίτσι ξανθό (με ανταύγειες),συμπαθητικά γλυκό,κοντούλικο και με αδύνατο σώμα-ότι πρέπει για όσους ψάχνουν αδυνατούλες.

Πρόγραμμα,ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό.

Δοκιμάστε την και δεν θα χάσετε-με ρέγουλα και μη πέσουν αδηφάγα τα σμήνη των βαρβάρων. :effemine:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Πάλι έχει πέσει στασιμότητα στη Φυλής. Φέρτε βρε αφεντικά τίποτα καινούριο να ξεχαρμανιάσουμε. Οι ίδιες 3 χρόνια τώρα σε πιάνει κατάθλιψη.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
Πάντως εγώ πέρασα με μια, Βικτώρια νομίζω τη λέγανε, στο Έλλης 3 πρωινή βάρδια πριν μερικές μέρες, μικροκαμωμένη, καλοστεκούμενη για την ηλικία της. Ειδικά σε επιδερμίδα. Μου πήρε μια πίπα χωρίς βιασύνη και προσπάθεια να με οδηγήσει σε πρόωρο τέλος, με εναλλαγές και διαλείμματα για περιποίηση της γύρω περιοχής με τη γλώσσα ή και με χάδια όταν το στόμα της ήταν απασχολημένο αλλού. Όταν της έδωσα κάποιες οδηγίες για το τέλος τις ακολούθησε αμέσως χωρίς αντίρρηση.
Γενικά γυναίκες τέτοιας ηλικίας δεν είναι το target group μου, αλλά παρόλα αυτά είπα να τη δοκιμάσω σε κάτι απλό και τελικά έμεινα ευχαριστημένος. Για παραπάνω δεν ξέρω τι κάνει. 
Τέλος το δωμάτιο ήταν ευρύχωρο, φωτεινό και γενικά περιποιημένο.

η Βικτωρια ειναι καλη και φιλοτιμη μιλφ
και στο σεξ ανεβαζει στροφες
δουλευει εναλλαξ και στο Διδυμου 27 συνηθως πρωινα
 

kvnstantikos167

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
84
Like
72
Πόντοι
0
Μεγάλη τσάρκα μετά απο καιρό, σήμερα στην πρώτη πρωϊνή βάρδια.


Σημείωση: οι βαθμολογίες στο τελός για την εμφάνιση των κοριτσιών σε μια ιδέα δανεισμένη απο τις ενημερώσεις του οξαποδω.
Ωραια ενημερωση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Έχει δοκιμάσει κανένας το τεμάχιο στο Φωκαίας 17 ισόγειο, στη θέση της Μιχαέλας, να μας πει εντυπώσεις;
 

silverhawk1

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2013
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
50
Πόντοι
0
Αργά τη νύχτα σε Φυλής και Φωκαίας...


Χριστίνα στο Φυλής 54 άνω:
Ότι και να λέμε,όπως και να το γράψουμε είναι υπερπιπίναρος!
Χθες μάλιστα βγήκε εντελώς σαν Λολίτα:
Με μικρά κοτσιδάκια,με δικτυωτά καλτσάκια και "έδεσε" όλο με το (δήθεν) αθώο προσωπάκι της-βάλε και το ξώβυζο πουκαμισάκι,μόνο το γλειφιτζούρι απ'το στόμα της έλειπε.
Σε δωμάτιο για αρκετή ώρα,χαλαρή κατάσταση μάλλον επειδή ήταν αργά.

Φίλε μου τι ωράριο δουλέυει η Χριστίνα αυτό το καιρό; Πρωινό, απογευματινό ή βραδινό;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom