Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 246 άτομα (24 μέλη και 222 επισκέπτες)

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Χθες βράδυ πέρασα κ από Κνίδου, βγήκε ένα Γκράνι ξεδοντιαρικο χαλβαδιαζε ρομαντικό παππού στο σαλόνι,με το που  με βλέπει λέει πάμε μέσα Άστον αυτόν .λέω τι πρόγραμμα κάνεις, λέει πολλά κάνω αλλά δεν μου βγήκε η φάση, ήθελε να έχω πιεί κανταρια ξυδια
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Στο ιων 3 ισ. είχε χθες μια Λύσυ ή κάτι τέτοιο, αλλά δεν την είδα... την είδε κανείς(χαρακτηριστικά) ή ακόμα καλύτερα να πήγε μαζί της και να πει την άποψή του;  :hi:
 

charischaris

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Φυλής 86 όροφος:
Ο κακός χαμός-μόνο χαρτάκια με σειρά προτεραιοτητας δεν μοίραζε η υπηρεσία,δωμάτια φουλαρισμένα και πελάτες σε αναμονή!
Βερόνικα,δίχως πρωκτικό απόψε-την ξεκωλιάσατε σύντροφοι και Άννυ.
Σε κάποια στιγμή ζαλίστηκε η υπηρεσία και πήγε να βάλει συναγωνιστή σε δωμάτιο όπου ήδη βρίσκονταν άλλος!!!


Στο Φυλής 86 στον όροφο τέλος το κλασσικό ντουέτο της Βερόνικα και Άνυ.Δεν περιγράφω γιατί τις ξέρετε.Σε φουλ πρόγραμμα αμφότερες και με δωμάτια και κόσμο σε αναμονή.
Καλό Σαββατοκύριακο!


Καλησπέρα σε ολους.
Τελικά η Βερόνικα το σταμάτησε προσωρινά το φουλ ή είναι μόνιμο;
Γιατι στον έναν το ανακοίνωσε ενώ στον άλλο όχι. Πήγε κανείς σήμερα το πρωί;
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.339
Πόντοι
4.746
Κεραμεικου 15β/α' βαρδια.Συμπαθητικη Σιμονα απ'τα Καρπαθια,φερνει σε ρομα.Κοντουλα γυρω στα 30,με μακρια μαυρα μαλλια,καστανα ματια,στηθος πλαστελινη.Το δυνατο της σημειο ειναι τα ποδια και η πισω κινηση,φερει τατουαζ στην μεση.Εχει φλατ νινι,και φιλοξενο γκροβερ.Ανακοινωθηκε φουλ του κωλου,με πνευστο καπελατο.Εριξα το -ρεντ κοιν- στην εισοδο,και προχωρησα επανω στον περιστερωνα.
Την περιμενα ορθιος.Γιατι την τελευταια 3ετια δεν πρεπει να εχει αλλαχτει σεντονι,αλλα ουτε μαξιλαροθηκη.Χαρτακια πεταγμενα
ολογυρα του καδου.Τον καπνο του τσιγαρου τον εκοβες με μαχαιρι,σε σημειο που ετσουζαν τα ματια.Τριτο κοσμικες καταστασεις.  :S
Σε αντιθεση με την κοπελα που ηταν προσχαρη,αντεχει τις δυνατες πιστονιες εν τω βαθει παντου.. και συμμετεχει σε καλο επιπεδο
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 2 ώρες στο Μετάξι:

- Κολωνού 30 2ος όροφος: Νατάσα και Ντάνα. Πρόσεξα καλύτερα τα πόδια της Ντάνας στο σαλόνι και με τρέλαναν τα δάχτυλά της. Έτσι ενέδωσα και την πήρα για πρώτη φορά παρόλο που γενικά δεν μου πολυαρέσει ως γυναίκα. Δεν έχω πρόβλημα με τις παχουλές, απλά δεν μου πολυαρέσει στη φάτσα. Λοιπόν, έχει φανταστικά πέλματα Νο39 και πανέμορφα μακριά δάχτυλα που με έκαναν τούρμπο. Επίσης, η κοπέλα ξέρει να γαμιέται. Πολύ καλή.  :-*
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
8
Like
1.222
Πόντοι
361
Μαίρη από Αγίου Πέτρου 7 ξέρουμε ποτέ δουλεύει
 

poytsoskampilo

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
169
Κριτικές
2
Like
389
Πόντοι
21
Απογευματινη βαρδια

Αλκαμενους 117 πηγα να δω την αλεξια. φανταζουν καποια σαν την λανα απο πιπινου 118 στο πιο νεο ... δυστηχως απογοητευτικα

Θυμηθηκα φ86 οροφο την καινουργια αννυ . φατσα δεν βλεπεται για τα γουστα μου κορμι καλο στηθος λες και εχει πεταξει ενα κιλο στοκο στο καθε βυζομπαλο μεσα ειναι.

δεν γαμησα . ειχα και νευρα με τοση κινηση στο δρομο πραγματικα χαμος
 

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
Συναγωνιστές συνεχίζει κανονικά μια Μιχαέλα μελαχρινή στα Φωκαίως 17Α και 17Β και αν ναι ποιες βάρδιες;
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Η Μικαέλα επέστρεψε πριν μία εβδομάδα περίπου και ως τώρα δουλεύει στην απογευματινή βάρδια στο Φωκαίας 17 ισόγειο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Πριν απο λιγο , στο  Εξηκιου 18Α ηταν μια πιτσιρικα απο την Μολδαβια, Ολια μου συστηθηκε, αδυνατουλα , κοντουλα με στρογγυλο προσωπακι και κοκκινα μαλλακια αν καταλαβα καλα απο τον φωτισμο.
Γνωριζει καποιος κατι?
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
Την επόμενη 1 ωρα θα βρισκομαι στην Ιάσωνος.
Οποια κορασίδα διαβαζει και θελει να της κανω το ντελιβερα να της παω ενα ζεστό ρόφημα η κάποιο εδεσμα να φάει να μου στείλει πμ η να το γραψει εδώ.
Σας αγαπαω ολες μαζι και μια-μια ξεχωριστά κορασιδες μου ! :rose:  :rose:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.041
Πόντοι
2.696
Στο Φυλής 56 ήταν η Άννα-Ιλόνα η οποία εμφανίστηκε εντελώς ξεβράκωτη αναστατώνοντας τους παρευρισκόμενους στο σαλόνι.Ψηλή,με μαλλιά ξανθά στο ύψος των ώμων της και όμορφο λεπτό σώμα.

Το κάνει τακτικά αυτό.Κουκλάρα μεν αλλά για περισσότερες από 2-3 φορές δεν είναι.Άπαξ και "μυριστεί" ότι κόλλησε ο πελάτης είναι πιο κομοδίνο από τα κομοδίνα του ΙΚΕΑ.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
επειδη εφαγα φλασια ενα κουιζακι

η αλεξια απο φ74 τριτη βαρδυα ειναι η ανκα το ζυμαρακι??

πρεπει να εχασε κιλα παντως
ολο λεω να περασω αλλα νομιζω οτι ειναι η ανκα τωρα που το σκεφτομαι οπωτε δεν υπαρχει λογος :think:
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
kyrioi ξερουμε που παιζει μπαλα η καυλιουσκα;;; πρεπει ν την εκανε απο το 32 υπογειο γιατι τις 2 τελ φορες βρηκα μια στεφανια. ξερουμε σε ποιο σπιτακι ειναι τωρα;;;
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28.
Στο αριστερά όπως κοιτάζεις, που εχει 2 σκαλάκια
Απογευματινή βάρδια
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
δεύτερη φορά με Βικτόρια , στη Διδύμου 22 , αυτή τη φορά με τελειωτικό , μου αρέσει που στο τέλος δεν βιάζετε να τον βγάλει από το στόμα της ,,,,,,,,,
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
δεύτερη φορά με Βικτόρια , στη Διδύμου 22 , αυτή τη φορά με τελειωτικό , μου αρέσει που στο τέλος δεν βιάζετε να τον βγάλει από το στόμα της ,,,,,,,,,
Την χοντρή λες?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.094
Κριτικές
52
Like
17.445
Πόντοι
10.686
Το κάνει τακτικά αυτό.Κουκλάρα μεν αλλά για περισσότερες από 2-3 φορές δεν είναι.Άπαξ και "μυριστεί" ότι κόλλησε ο πελάτης είναι πιο κομοδίνο από τα κομοδίνα του ΙΚΕΑ.
Κι εγώ αυτήν την αίσθηση αποκόμισα,μετά την τρίτη-τέταρτη φορά έγινε εντελώς παγοκολώνα,οπότε μόνο για το μάτι σε καμιά βόλτα...
 

giwrgosaudi

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
306
Like
66
Πόντοι
1
Ξερει κανενας φιλος αν η μαρια απο Ιάσωνος 46 δουλευει 3βαρδια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom