Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 305 άτομα (28 μέλη και 277 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
φιλε ωραιος γλυτωσες την φολα αντζελινα απο φυλης 71 
Τυπε μου και τιποτα να μην ηξερα για το ποσο φολα ειναι και παλυ δεν θα την επαιρνα!Ηταν πολυ κακοκεφη και μουτρομενη στο σαλονι.Επισης παρεληψα να πωωπως στο αγκυρας ηταν και ενα ξανθο υπερμουνο μαζι με την σουζη...δεν συγκρατησα ονομα..οποιος γνωριζη ας πει αν ειναι καλη!!
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Εάν κάποιος συναγωνιστής είναι έξω αυτή την ώρα, μπορεί να με ενημερώσει αν η Λίζα δουλεύει στο Φιλιππιδου 11α? Θα με γλυτώσει από πολύ κόπο. Ευχαριστώ
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.754
Πόντοι
1.686
Κυριακή 13.08.2017, απόγευμα Φυλ. 54 πάνω

πήρα την Μάγια !  :rockon:
Πολύ καλή μέσα, σε μένα, έχει χάσει κιλά
και έχει ομορφύνει !
Της είπα ότι ομόρφυνε, δεν της είπα για κιλά
διότι είναι λάθος να το πεις.
Βυζάρες, ωραίο δέρμα και κεφάτη !  :rockon:

Εχει ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ !
 
  • Like
Αντιδράσεις: gkan83

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.123
Πόντοι
3.875
λοιπον χθες σαββατο κατα τις 7 το απογιωμα

μετα απο το fucker alert για τη Ρινα απο φιλιπιδου ετρεξα να δοκιμασω
κι γω ο γεροντας το μελαχρινο πιπινακι ( κοντα στα τριαντα μαλλον)
οντως ειναι πολυ γελαστο και αδουλευτο και ενω μονο με τις ξανθιες μου σηκωνεται
αυτο το μελαχρινό με στύλωσε...αρχισα να του γλυφω τις ρογες και να του τριβω το νινι
αφου πηγε να βαλει καποτα με πεσμενο πεος και ξαφνικα κανει μια ετσι πιανει το τζελ
αλείβει το μνι του και αρχιζει να το παιζει μεχρι που μετα απο λιγη ωρα χυνει!!!
εγω με ανοικτο το στομα αρχιζω να τις τον χωνω ..... δεν ανταποκριθηκε σε πολλες στασεις
οχι γιατι δεν ηθελε ή δεν τις αρεσε αλλα απο κουραση .... το εχετε ξεκανει το μωρακι
εφυγε με χαμογελο και εξαντληση απο το χυσιμο....κριμα αυτα τα μωρα οπως και η βαλεντινα
μας τα φερνουν για λιγο και τα παιρνουν για αραβια που πλερω καλα

προτεινω να φτιαξουμε αλυσιδα μπουρδελων σαν συνεταιρισμό μπουρδελιαριδων όπως γινεται και με τους αγροτες
και εκει να περνουμε τις τοπ οφ δε τοπ πουτανακια .......
...και με μένα έχυσε το μωράκι και μπήκε για ντους μετά...πολύ καθαρό το μωρό...μοσχοβολούσε το νινί του  :smitten: :smitten:...ελπίζω να μας ξανάρθει
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.123
Πόντοι
3.875
Μήπως είχε βάλει κανά σφουγγάρι για την περίοδο;λέω εγώ τώρα... ;)
Χαχαχαχ...έχει όντως ρηχό κόλπο γιατί είναι κατά το ήμισυ ασιάτισα (η μαμά από Κορέα μου είπε)...έτσι εξηγούνται και τα ματάκια της
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
επειδη ανα φερθηκε πιο πανω μια ντιανα απο λελας 35 ξανθια με βυζους
θελω να επιστήσω την προσοχη πουταν αλερτ αν τελικα ειναι η ιδια που ψαχνω κι γω
που νομιζω αρχισε εκει με ονομα αλινα / μετα το εκανε ντιανα στη δροσοπουλου 95, αγιου μελετιου 32 (αν δεν κανω λαθος αριθμο) ειχε δουλεψει και ηλια ηλιου καποια φεγγαρια και κωνσταντινουπολεως 132
μεχρι εκει την ειχα ακολουθησει και μετα πηγε κλεοπατρα οδος θεσσαλονικης απεναντι στην εθνικη απο το αλιεν γκιρλς βρυουλων.
αν καποιος καταλαβε πια λεω και την βρει να τηλεφωνησει στο χαμογελο του μπουρδελιαρη - στουντιακια  :grin:
Oχι- καμμία σχέση με την παλιά , νεαρή Ντιάνα του ΛΚ35, η οποία εξηφανίσθη. Η βυζο-Ντιάνα του στουντιο Θεσ/ νικης που αναφέρεις εινσι..γκιλφ. Μία άλλη Ντιάνα= νεαρή, βυζαρού, σφιχτη, μελαχροινή-λευκόδερμη, πολυ αξιόλογη, δούλευψε προ διετίας στο Τροφονίου 13 επάνω νομιζω-- Αναζητείται..
 

bieber

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2014
Μηνύματα
161
Κριτικές
4
Like
44
Πόντοι
1
χτες απογευμα στην αχαρνων,τρακαρα γνωστη εκδιδομενη κορασιδα με τον συζυγο κ τα δυο παιδια στην αχαρνων....!!!αν ειναι δυνατον...τις βγαζουν στο κλαρι οι αντρες τους η δεν το ξερουν,τι διαολο...??
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
χτες απογευμα στην αχαρνων,τρακαρα γνωστη εκδιδομενη κορασιδα με τον συζυγο κ τα δυο παιδια στην αχαρνων....!!!αν ειναι δυνατον...τις βγαζουν στο κλαρι οι αντρες τους η δεν το ξερουν,τι διαολο...??
...εξαρτάται ποτε βγήκαν στο κλαρί τυπε!!...xexexe!!...
 

liontari123456

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
155
Like
54
Πόντοι
1
Ξέρει κανεις ποσό έχει το μισάωρο στους οίκους στη φυλής;
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
760
Πόντοι
361
Ξέρει κανεις ποσό έχει το μισάωρο στους οίκους στη φυλής;

100 είναι η 1 ωρα. Φαντάζομαι η μισή ώρα είναι 50 που για εμένα δεν αξίζει αφου με το 20ρικο αμα δεν πετίχεις περίεργει τσατσα καθεσε 15+ ανετα. Το 100ρικο σιγουα δεν αξιζει. Δώσε 40-50 ακόμα και πάρε ενα call girl σπίτι σου για 1 ώρα που κάνει (σχεδόν) τα πάντα και με 2 εκτονόσεις.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
με 100  ευρω γαμς πεντε φορες  η μια ωρα σιγα να φερω καποια αγνωστη σπιτι  μου πολλα  γινονται 
 

Ariesss

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά κάνετε πλάκα; Να δώσεις παραπάνω απο 20 ευρώ για να γαμήσεις μια που μπορείς και στο 20ρικο, αλλά εκτός αυτού στα μικρά δωματιάκια με τα χιλιοχρησιμοποιημένα σεντόνια, με αμφιβολία αν η κοπέλα θα κάνει μπάνιο πριν έρθει σε σένα, με την τσατσα στο διπλανό δωματιάκι και το άγχος οτι μόλις πάει 30 λεπτά και 1 sec θα χτυπήσει πόρτα;

Ασε που οι περισσότερες θα είναι μη το ένα και μη το άλλο.

Με τίποτα!
 

bokolis$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.545
Κριτικές
8
Like
428
Πόντοι
296
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
υπαροχυνε αλλες  που δεν ειναι μιλφ και τεοια που εχουν ελευθερο στοματικο στο προγραμμα
 

bokolis$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.545
Κριτικές
8
Like
428
Πόντοι
296
υπαροχυνε αλλες  που δεν ειναι μιλφ και τεοια που εχουν ελευθερο στοματικο στο προγραμμα

Δεν ειμαι σίγουρος οτι εγινα κατανοητος. Υπάρχουν και κοπέλες που δινουν κωλο και ελεύθερο στοματικό, ακομα και στο απλό πρόγραμμα των 20 η ακομα και των 10 ευρω στο μετάξυ χωρις να ειναι μιλφογκιλφ. Φυλής εχω πετύχει μερικες που εδιναν μεχρι και γλωσσόφιλα.

Αυτο που ρωτάω ειναι αν μια τανα που στο 20ρι κανει απλό πρόγραμμα, αν υπάρχει περίπτωση με 100 ευρω να σου κανει προγραμμα call girl, η απλα αγοραζεις παραπάνω χρόνο.
 

bokolis$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.545
Κριτικές
8
Like
428
Πόντοι
296
αναλογα την συννενοηση μεταξυ του  πελατη και της κοπελας  αλλα λογικα χρονο θα κερδισεις  

Για χρόνο μονο δεν αξίζει καν. Απλα στο παρελθόν εχω τυχει σε κοπέλες που μου άρεσαν, και πέρασα καλά στο 20ρι, ισως λογω χημείας. Και ισως ψηνόμουν για κατι παραπάνω. THX φιλος.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom