Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 327 άτομα (30 μέλη και 297 επισκέπτες)

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Επισκέφθηκε μήπως κάποιος συναγωνιστής το Διδύμου 18 υπόγειο τώρα απόγευμα?..για το ποιά κοπέλα δουλεύει....βασικά ρωτάω για τη κακάσχημη Ντιάνα...με την υπέροχη όμως κωλάρα..που δούλευε πρωί σήμερα..είμαι ένας από τους πορνοήρωες...
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Δυο νέοι οικοι ανοχης ετοιμαζονται για να ανοιξουν μέχρι αρχές Σεπτεμβρίου.
Και τα 2 ειναι ανακαινισμένα νεοκλασικά κτιρια

Αγκυρας 9 (πρώτη φώτο)

και

Βέργας 7
(2η φώτο αντίστοιχα)

Πολύ καλή η φωτογράφηση των νέων οίκων!  :hi:

Ο νέος οίκος επί της οδού Αγκύρας αριθμός 9,λειτουργεί ήδη-έχει αναφερθεί σε ενημερώσεις συναγωνιστών.

Να διαβάζετε λοιπόν προσεκτικότερα τις Ημερήσιες Ενημερώσεις.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Νωρίτερα στην κεντρική αγορά επιγραμματικά είχαμε τα εξής...



Φυλής 54 όροφος:
Νάνσυ,η όμορφη καστανόξανθη πιτσιρίκα-καλό κορμί ελαφρώς ζουμερό.

Φυλ.54 ισόγειο:
Τατιάνα,η καστανόξανθη κοπέλα με το ωραίο σώμα-και τον μπάνικο τατιανοκώλο!

Φυλ.56:
Νικόλ,η όμορφη καστανή πιπίνα-με καλό,σχετικά αδύνατο,κορμί.

Φυλ.66 δεξιά:
Άννα-Ιλόνα,η γνωστή θηλυκή ξανθιά-με ωραίο λευκό ημιδιαφανές μπλουζάκι!

Φυλ.66 αριστερά:
Σύλβια,η ψηλή μελαχροινή κοπέλα με το ωραίο αδύνατο κορμί.
Με τελειωτικό στο σώμα.
Αντριάννα,η μέτρια ξανθιά,σχετικά αδύνατη.
Με πρωκτικό.Παρτούζα στα 30 ευρώ με διάρκεια 30 λεπτά.

Φυλ.84 ισόγειο:
Σόνια,η ωραία μελαχροινή αλογοπιτσιρίκα!
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Φυλ.84 όροφος:
Άντζελα,η μελαχροινή γλυκοπρόσωπη χοντρούλα βυζοπιτσιρίκα-με τροφαντή κωλάρα.
Τα πάντα εκτός κώλου.

Φυλ.86 όροφος:
Βερόνικα,η καστανή κοπέλα με το ωραίο ζουμερό κορμί.
Με πρωκτικό.

Φυλ.86 ισόγειο:
Ερχόνταν καθυστερημένη για να πιάσει δουλειά η Μάγια.

Φυλ.65 όροφος:
Τζασμήν,η όμορφη μελαχροινή πιτσιρίκα με το ωραίο σωματάκι.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Φυλ.65 ισόγειο:
Beauty,η καστανή νταρντανομαυρούλα.
Με απλό πρόγραμμα απόψε.

Φυλ.67:
Λάουρα,η καστανή αδύνατη βυζοπούλα!
Ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα συν 69.

Φυλ.69 ισόγειο:
Τζούλια,η ξανθιά συμπαθητική λευκόσαρκη κοπέλα με το ζουμερό κορμί.
Ανακοινώνεται φουλ πρόγραμμα.

Φυλ.71 όροφος:
Αντριάννα,η μελαχροινή γεματούλα πιτσιρίκα-με γλυκό πρόσωπο και με βυζάρες.Με πρωκτικό.

Φυλ.71 ισόγειο:
Αλέσια,η μελαχροινή αδύνατη κοπέλα.
Φολάρα και συν τοις άλλοις αγενέστατη.


Επίσης στη Διδύμου...

Διδ.7 αριστερά:
Έλενα,η καστανόξανθη ζουμερή βυζοπιτσιρίκα.

Διδ.8 όροφος:
Ναταλί,η καστανόξανθη κοπέλα με τα ωραία πιασιματάκια-και με καλό ζουμερό στήθος.

Το Τζωρτζιανόσπιτο κλειστό και η Τζωρτζιάννα να κυκλοφορεί (φορώντας σέξυ μίνι φουστίτσα) με το σκυλάκι της μ
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Digweed Τζωρτζιανόσπιτο εννοείς το Διδύμου 7 δεξιά? που τον τελευταίο καιρό είναι συνέχεια κλειστό?

 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Ναι,σε αυτό αναφέρομαι και έχεις δίκιο,ως προς τις ημέρες λειτουργίας του,δεν είναι από τα πολύ "προγραμματισμένα" σπίτια.
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Ναι,σε αυτό αναφέρομαι και έχεις δίκιο,ως προς τις ημέρες λειτουργίας του,δεν είναι από τα πολύ "προγραμματισμένα" σπίτια.

Κρίμα...θέλω πολύ να πάω με την Τζώρτζια αλλά δεν το χω ξαναπετύχει ποτέ ανοιχτό....Δουλεύει πουθενά αλλού?
 

jantar

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Συμπληρωματικά από την πρωινή βάρδια:

Διδύμου 22 Πωλίνα
Διδύμου 20 Αναστασία
Διδύμου 18 υπόγειο Ντιάνα
Διδύμου 16 Κρίστυ από Αλκαμένους 117 παλαιότερα
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Καλησπέρα σας,

Λόγω περιορισμένου χρόνου θα γράψω λίγα και καλά.Τα sos που λέμε. Πάρτε μολύβι και χαρτί και σημειώστε.

Επέστρεψε η Μαρία από Ιάσωνος 46 όροφος και Φυλής 109Β. Σήμερα το απόγευμα την τίμησα στο Φυλής 109Β. Δούλευε σε ντουέτο με την Ζάνα. Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στό σώμα της. Βαθύ τσιμπούκι.Πολύ καλή μέσα στο δωμάτιο.

Επέστρεψε η Όλια απο Διδυμου 27 και Έλλης 3. Σε φουλ πρόγραμμα. Πολύ καλή και αυτή μέσα στο δωμάτιο. Σήμερα απόγευμα δούλευε Διδυμου 27 μαζί με την Άντζελα και την Μαρία.

Τέλος η Ρίνα το σέξυ Ουκρανεζάκι που εργάζεται διπλοβάρδιες στο Φιλιππίδου 11 θα εργαστεί ακόμα δύο μέρες και θα φύγει διακοπές και δεν ξέρει αν θα ξναεπιστρέψει Αθήνα. Την ξαναπήρα σήμερα. Καλή σε επιδόσεις αν και κάπως πιο πεσμένη απο την πρώτη φορά λόγω κούρασης.

Καληνύχτα σας και καλά να περνάτε!
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Επισκέφθηκε μήπως κάποιος συναγωνιστής το Διδύμου 18 υπόγειο τώρα απόγευμα?..για το ποιά κοπέλα δουλεύει....βασικά ρωτάω για τη κακάσχημη Ντιάνα...με την υπέροχη όμως κωλάρα..που δούλευε πρωί σήμερα..είμαι ένας από τους πορνοήρωες...
Απογευματινή Διδύμου 18 υπόγειο ήταν η Ντιάνα που λες η Αλβανέζα από Αλκιβιάδου 16Β και Τροφωνίου 11 ισόγειο μαζί με την Ελένη.
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
    Κατά τις 22.30' έκανα μιά λειψή βόλτα απο Διδύμου,έτσι για τη γεύση, οπου και στο 8 άνω δούλευε μια ψηλη 22άρα με πιασιματάρες και μπικίνι,καστανόξανθη,που μίλησε ελληνικά,ισως και να ειναι ελληνίδα. Στο απο κάτω,με τις ωραίες αφίσσες στους τοιχους, (τεχνοτροπία που μοιάζει με ένα ζωγράφο που ειχε κανει παλιά τα σκηνικά για μια επιθεώρηση ,και το πρόγραμμα,μεγάλο ταλεντο (1978) οπου θυμαμαι τραγουδουσαν το μεγαλο σουξε Αμπανιμπί ομποεπέ -θα βρω το προγραμμα και θα το κανω σκαν να το βαλω εδω,προσεχως] ,) εμφανιστηκε μια ξανθιά μετρια στο υψος, καλη στην εμφανιση,δε θυμαμαι όνομα,γιατι προσεχα περισσοτερο την τσατσα με το διαφανες που φαινοταν απο μεσα η κυλοττα,και μου άρεσε. Θα ξαναπεράσω,με την ελπιδα να την πεισω να περάσει αυτη μαζι μου στο δωματιο. Μετα απο κει,πηγα στο υπογει Διδυμου 16,οπου ηταν μια καλουτσικη ,με κανονικο σωμα,ναταλι την ειπε ?? δε θυμαμαι καλα.Στο υπογειο διπλα το Δύο Στούτζες, μια κοντη μελαχροινη σαν γυφτισσα ,με μεγαλο κωλο, και σαπια δοντια ,και μια ψηλη γκιλφ,γνωστη στην περιοχη, ηρθαν και μου προτειναν παρτουζιτσα ,πιανοντας μου τάρχιδια .Ειπα οτι ειναι ωραιοτατες και οι δυο ,και τους αρεσε,οποτε ,εκμεταλλευομενος το πλεονεκτημα της στιγμιαίας εκπλήξεώς τους, την έκανα  βγαινοντας στον ελευθερο αερα της Διδύμου. Το 20  ηταν εκεινη την ώρα κλειστο και στο 22 μια Πωλινα,νεαρη μεν,αδιαφορη για τα γουστα μου δε. Στο 27 ,οι τρεις ,εξ ών η πιο αδυνατη ξανθιά μου άρεσε ,αν και ειχε βλεμμα χαμενο ή μαλλον αδιάφορο. Τελικα,κατεληξα στο Ελλης,οπου διεπιστωσα μεθ' ευαρεσκείας ότι ειναι ανακαινισμένο και πολύ καθαρό,με αψογα κλιματιστικα.Δούλευε μια Νατασα, σαρανταπενταρα,αρκετα εμφανισιμη και με καλο σώμα,οχι κατι το εντυπωσιακο όμως,που ,επειδη την ειδα χαμηλων τονων και ηταν ησυχια,αποφάσισα να περασω μαζι της στο δωματιο. Χωρις να ειναι κατι το εξαιρετικο, εμεινα ευχαριστημενος και θα ξαναπεράσω προσεχώς,ελπίζοντας οτι η δευτερη φορα θα ειναι ακομα καλυτερη. Καλά γαμίσια εύχομαι εις όλους !   
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
 
Υ.Γ. Στο Διδυμου 18 δεν μπαίνω,διοτι ξερω οτι ειναι η Αλιόνα,αλλα κι αυτη να μην ηταν,ειχα παλιά τσακωθει με την τσατσα και με κραζει οταν με βλεπει,οποτε δεν μπαινω πια μεσα εκει.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.373
Πόντοι
41.447
Επέστρεψε η Όλια απο Διδυμου 27 και Έλλης 3. Σε φουλ πρόγραμμα. Πολύ καλή και αυτή μέσα στο δωμάτιο. Σήμερα απόγευμα δούλευε Διδυμου 27 μαζί με την Άντζελα και την Μαρία.

Χθές ήταν διπλοβάρδια η Ολια προφεσορ, το πρωι ήταν στο Ελλης 3.
Οντως φουλ προγραμμα με κωλο, καλο γεματο σωμα και στηθος, αλλα προσωπο ψιλοχαλια.
Βασικα ειναι αλληθωρη το ενα ματι κοιταει την πορτα και το αλλο το παραθυρο.
Χθες πρωι μαζι της ηταν μια Ντενιζα αν θυμαμαι καλα, σχετικα κοντη με μακρυ μαλλι μαυρο πολυ καλο σωμα και κωλο στο προγραμμα επισης, η οποια εμφανιστηκε στο σαλονι ολογυμνη

Επειδη ετυχε να περναω πρωι χθες απο την οδο Ελλης ειδα το εξης σκηνικο  :sunglasses:
Παρκαρει βανακι εξω ακριβως απο το Ελλης και κατεβαινουν 8 γυναικες (!!!)  :dancing:

3 πηγανε στο μπουρδελακι της οδου Ελλης (μια τσατσα και 2 εργαζομενες) και οι υπολοιπες 5 πηγανε πεζη στο Διδυμου 27 (μια τσατσα και 4 εργαζομενες)
Οργανωμενες δουλειες!

Σχετικα με το Αγκυρας 9 τωρα μιας και αναφερθηκε.

Χθες πρωι ηταν ανοιχτη η πορτα και το φως κλειστο.
Μπηκα μεσα και βρηκα μια ομορφουλα ανατολικια , γυρω στα 30, με ξανθο μαλλι πιασμενο πισω - που μαλλον περιμενε καποιον μαστορα- η οποια ευγενικα με ενημερωσε πως το μαγαζι θα ειναι κλειστο τον Αυγουστο και θα ανοιξει κανονικα τον Σεπτεμβριο.

Το δε Βεργας 7 φαινεται πολυ λουξ, εχει γινει καλη δουλεια μεσα, ας ελπισουμε οτι θα εχει και ομορφες κοπελες
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Ποιος ξερει που εχουν δουλεψει στο παρελθον οι τωρινες πουτανες της Περγαμου;
 

haker301978(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2011
Μηνύματα
194
Κριτικές
54
Like
638
Πόντοι
361
Ρώτησα ξανά ρώτησα και απάντηση δεν πήρα αν υπάρχει κανένα πιπίνι με πρωκτικό τίμιο χωρίς μα και μου
 

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
250
Like
210
Πόντοι
21
Ρώτησα ξανά ρώτησα και απάντηση δεν πήρα αν υπάρχει κανένα πιπίνι με πρωκτικό τίμιο χωρίς μα και μου

η ειρηνη στο φωκαιας 9 απογευματινη  αλλα την περιοδο  αυτη νομιζω  λειπει διακοπες.δε μου ρχεται καποια αλλη για τιμιο πρωκτικο χωρις μα και μου 
 

haker301978(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2011
Μηνύματα
194
Κριτικές
54
Like
638
Πόντοι
361
η ειρηνη στο φωκαιας 9 απογευματινη  αλλα την περιοδο  αυτη νομιζω  λειπει διακοπες.δε μου ρχεται καποια αλλη για τιμιο πρωκτικο χωρις μα και μου 
Ευχαριστώ φίλε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom