Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 274 άτομα (31 μέλη και 243 επισκέπτες)

bokolis$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.545
Κριτικές
8
Like
428
Πόντοι
296
Το έγραψα και στα σχόλια μιας κριτικής,δεν μου πήγε καλά,μια διάθεση ξεπέτας και ψευτοκαύλας μού φάνηκε ότι έβγαζε και ξενέρωσα... 'Οπου πας με υψηλές προσδοκίες,κράτα και μικρό
(ή και καθόλου) καλάθι...

Ειχε κόσμο την μερα που γάμησες φιλε; Την μέρα που πήγα εγω να σκεφτείς ακουγα την τσατσα απ'έξω να λέει περάστε σε μισή ωρα εχει δωμάτια.
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Καλό θα είναι όσοι γράφουν στις κριτικές να αναφέρουν που χρησιμοποιούν καποτά γιατί αλλιώς φαίνεται ότι δεν χρησιμοποιούν καθόλου
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.097
Κριτικές
52
Like
17.516
Πόντοι
10.686
Ειχε κόσμο την μερα που γάμησες φιλε; Την μέρα που πήγα εγω να σκεφτείς ακουγα την τσατσα απ'έξω να λέει περάστε σε μισή ωρα εχει δωμάτια.
Παρόλο που πήγα την Κυριακή στην αρχή της βάρδιας είχε ήδη πλακώσει κόσμος,μάλλον ξυπνητήρι έβαλαν...
 

bokolis$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.545
Κριτικές
8
Like
428
Πόντοι
296

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Άγκυρας 12α πήγα στις 5 και ήτανε Λάνα και Λάουρα.. ξέρει κανείς ποτέ δούλευει η νίκη;μια μικρή καινούργια που αναφέρθηκε εδώ;

Κι εγώ έχω πάει επί διήμερο αλλά δεν την έχω πετύχει
 

fireman30

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα! Ξέρετε σε πρωινό που μπορώ να βρώ μαύρες γαζέλες?
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
Πήρα σβάρνα την μοντελοαλυσίδα το απόγευμα μπας κ πετύχω τη Μάγια (ή Νάντια???), μια μελαχρινή ρωσσίδα με βύζους τορπίλες, αλλά τζίφος.
Στο 66Α ήταν μια τατιάνα, αδιάφορη συγκριτικά με τις κοπέλες της αλυσίδας, στο 56 μια καυλίτσα που δε συγκράτησα όνομα, στο 54 μια ξανθιά ψιλή, δεν κατάλαβα ποια είναι μέσα στο σκοτάδι του εν λόγω οίκου, στο διδύμου 7 μια γεματούλα, κ στο διδύμου 8 όροφος η Αλεξάνδρα. Νομίζω η Αλεξάνδρα πρέπει να είναι η ομορφότερη της αλυσίδας, πραγματικά σε μαγνητίζει το βλέμα της, αλλά παραείναι μινιόν κ μικροκαμωμένη για τα γούστα μου κ την προσπέρασα. Βγήκα πιο αργά με καύλες να γαμήσω την Άντζελα τελικά από το Αλκιβιάδου 16Β, αλλά μόλις έκλεινε με το που πέρασα. Τελικά επένδυσα τα λεφτά μου σε 2 σουβλάκια κ μου μείναν κ τα ρέστα.

Ξέρει κανείς αν αυτή η Μάγια(Νάντια, όπως την λένε) η βυζαρού έχει συγκεκριμένο πόστο κ ωράριο στην αλυσίδα, ή είναι κάπως random πού θα την πετύχεις? Την προηγούμενη βδομάδα την είδα στο διδύμου 8 το απόγευμα, τώρα εκεί ήταν η αλεξάνδρα, που την πέτυχε πάλι το βράδυ να σχολάει από εκεί κ να πηγαίνει στο φ66α για τη μεταμεσονύχτια βάρδια. Επομένως εικάζω ότι τυχαία δουλεύουν αυτές κ αλλάζουν σπιτάκια?
 

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
Τυπε υπάρχει και μαγαζί στη Χωματιανού, μπορεί να δουλεύει σε άλλη βάρδια ή απλά έχει ρεπό. Μαγια τη λένε και είναι όπως τη περιγράφεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
Σήμερα γάμησα τή τη μουνάρα τη Σαντρα(νομίζω) στο Φώκαιας 17 όροφος. Καλουτσικη γενικα αλλά όχι τίποτα ιδιαίτερο σε συμμετοχή. Πεντανόστιμο μουνάκι για γλείψιμο. Θα γράψω μια κριτική με το κινητό και ελπίζω να ανέβει γιατί τη τελευταία φορά έγραφα 20 λεπτά και στο τέλος χάθηκε λόγο κωλοκινητου...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.097
Κριτικές
52
Like
17.516
Πόντοι
10.686
Ευτυχώς που υπάρχουν Ρωσίδες στο Μεταξουργείο που ξέρουν από άντρες,δεν γάμησα απλά,έκανα έρωτα με τη milf Όλγα στο Ιάσονος 46 πάνω.Δουλεύει η επίσης Ρωσίδα Αλιόνα,ψηλή καλοστεκούμενη με μόνιμο χαμόγελο,κι οι δύο με 69 κι ελεύθερο στοματικό,όχι τελειωτικό,στο πρόγραμμά τους.
 

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
Καλό θα είναι όσοι γράφουν στις κριτικές να αναφέρουν που χρησιμοποιούν καποτά γιατί αλλιώς φαίνεται ότι δεν χρησιμοποιούν καθόλου
Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται μερικά γελοία ανθρωπάρια δεν αλλάζουν τον κανόνα.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Ξέρει κανείς αν αυτή η Μάγια(Νάντια, όπως την λένε) η βυζαρού έχει συγκεκριμένο πόστο κ ωράριο στην αλυσίδα, ή είναι κάπως random πού θα την πετύχεις? Την προηγούμενη βδομάδα την είδα στο διδύμου 8 το απόγευμα, τώρα εκεί ήταν η αλεξάνδρα, που την πέτυχε πάλι το βράδυ να σχολάει από εκεί κ να πηγαίνει στο φ66α για τη μεταμεσονύχτια βάρδια. Επομένως εικάζω ότι τυχαία δουλεύουν αυτές κ αλλάζουν σπιτάκια?

Δουλεύει σε όλα της αλυσίδας.Αν δεν τη βρεις κάπου ρώτα στην κυρία που είναι στο ισόγειο του 54.Αυτή ξέρει 1000% πού θα δουλεύει.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Καλημέρα σας . για οποιους ενδιαφέρει / Αναφορά από τσα2 του Αγκύρας 12 δεξιά. Η  βυζοειδής ψηλη μιλφ Μαρία, εκει και πρώην  Αλκ 113 κλπ,  σταματησε το επάγγελμα για πάντα  -- Ιδωμεν  αν αληθεύει  :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom