Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 133 άτομα (9 μέλη και 124 επισκέπτες)

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Γιώργο, σπρώχνεις και τράβελους;
 

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
160
Like
825
Πόντοι
81
Ώρα 18:00
Φυλής 71Β η Μαίρη με ωραία σέξυ αμφίεση και η Τζίνα

Φυλής 84Α η Μόνικα, πιπίνι γύφτικο αδύνατη με ωραίο σωματάκι, επιθετικό σαλονάρισμα. Μου θύμισε λίγο την Εύα τη μασατζού από Μάρνη 28 αλλά χωρίς το αγελαδινό βλέμμα. Έντονα βαμμένα χείλια ροζ.

Πιπίνου 118 η Καίτη και η Κρίστυ

η εν λογω κορασιδα εκδίδεται 2η βαρδια στο φ86 οροφος, ειχε και αγγελια στο badoo kai mamba

γαμιεται απίστευτα καλα είναι εκφυλη και σεξομανης... θα χασει πραγματικα οποιος δεν την γαμησει...

monika η ελενα στο ονομα.

Μετά την εν λόγω ενημέρωση, έτρεξα να προλάβω το κελεπούρι.

Άνθρακας ο θησαυρός. Δεν ξέρω αν έτυχε, αλλά πολύ φόλα.

Πίπα με δόντ. 30", δεν έβγαλε ούτε σουτιέν - ούτε στριγκάκι. Απλά τα παραμέρισε.Ήθελε να τελειώσω στο 3-λεπτο. Έφαγε κόκκινη και ησύχασα.
Ακολουθεί κριτική.

Από τα νεύρα μου, δεν κοίταξα άλλους οίκους.

Καλησπέρα κι από εμένα, είπα να γράψω για να βάλω τα πράγματα στη θέση τους γιατί η αλήθεια βρίσκεται κάπου στη μέση.
Σήμερα όντως δούλευαν δύο κοπέλες. Στο 84Β (ισόγειο) δούλευε η τσιγγανοΜόνικα που είναι η κοπέλα που ανέφερε ο heellover και αν δεν απατώμαι είναι η Μόνικα που δούλευε στο 69Β (ισόγειο) και 71Β (όροφος) συνήθως 3η βάρδια με φουλ πρόγραμμα πιο παλιά (ελεύθερο στοματικό και κώλο) όμως μέσα στο δωμάτιο ήταν όλο δικαιολογίες και παπάτζες για να τα αποφύγει. Δυστυχώς κι εγώ μπερδεύτηκα από τις αναφορές και νόμιζα ότι ήταν αυτή η κοπέλα που έλεγε ο dmtrsxxx. Πρόγραμμα εντελώς απλό με πολλή πονηριά και παράλογους θεατρινισμούς. Έφυγα νευριασμένος. Τώρα στον όροφο του 86Α όντως δούλευε η Έλενα, ελληνίδα κατά δήλωσή της με απλό πάλι πρόγραμμα. Νομίζω πως σε αυτή την κοπέλα αναφερόταν ο dmtrsxxx με τις φωτογραφίες. Η κοπέλα μπορώ να πω ότι είναι όντως ερωτική και προσπαθεί να σε ευχαριστήσει όμως ήταν πολύ βιαστική. Πρώτο φάουλ, άνοιξε το προφυλακτικό και το πέρασε σαν κάλτσα σε ημίσκληρο πέος στα όρθια και μετά ξεκίνησε όμως μια ικανοποιητική πίπα, υγρή με φιλότιμες προσπάθειες deepthroat (στα υπέρ της). Στον αγώνα συμμετείχε με αναστεναγμούς και έπαιζε με την κλειτορίδα της. Σε φιλιά στο στόμα δυστυχώς δεν ανταποκρίθηκε οπότε δεν προσπάθησα περισσότερο. Δεύτερο φάουλ, η ΤσαΤσά φώναξε την κοπέλα στα 7 λεπτά και το λέω αυτό γιατί σηκώθηκα εκείνη τη στιγμή και κοίταξα το ρολόι μου επειδή δεν πίστευα ότι είχε περάσει τόσο η ώρα ώστε να έρθει να φωνάξει. Η κοπέλα τότε πετάχτηκε σαν ελατήριο και είπε πως πρέπει να φύγει. Είναι κρίμα γιατί μέχρι εκείνη τη στιγμή περνούσαμε πολύ καλά και δε μου έδειξε ότι πρόκειται για "πονηρή" κοπέλα ή ξεπέτα που το κάνει σαν αγγαρία. Δε λέω ότι η κοπέλα το έκανε εσκεμμένα, όμως απ' την άλλη δε δικαιολογείται τόση βιασύνη και ειδικά στη Φυλής. Η κοπέλα λοιπόν έφυγε κι εγώ έμεινα άχυστος με ανάμικτα συναισθήματα γιατί από τη μια μου άρεσε πάρα πολύ από την άλλη (γνώμη μου πάντα) πιστεύω ότι δεν έπρεπε να φερθεί έτσι. Καλώς η κακώς, αυτή ήταν η δική μου εμπειρία, ελπίζω να έχετε καλύτερη τύχη.

Υ.Γ. Πέρασα μετά κατά τις 00:50 από το Φιλιππίδου 11 Όροφο και δούλευαν μια καινούργια Μολδαβέζα Λάουρα (νομίζω) με απλό πρόγραμμα και η Μαρία με ελεύθερο στοματικό όπου την είχε κλείσει συναγωνιστής σε πρόγραμμα με ΤΡΕΙΣ εκτονώσεις σύμφωνα με τον Τσάτσο. Γιώργο Γάσπαρη, εσύ ήσουν;
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Περασα κι εγω καβλωμενος απο αυτα που ειδα στα μπαρακια :wanker: καλωσ τον γαμπρο μου ελεγαν οι τσατσαδες για να με καλοπιασουν αλλα ξενερωσα με τους πολλους πιρφοροαγαπουληδες που ειδα τρεις-τρεις, τεσσερις-τεσσερις.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
με λιγα λογια ειναι δυο μονικες ? που η μια λεγετε και ελενη ?

η μια καλη ή αλλη κακη ? ωραια ... αντε να βγαλουμε ακρη τωρα !

θα προτεινω μην παμε με καμια απο τις δυο για σιγουρια! χαχαχαα !

τουλαχιστον μεχρι να βρουμε ποια ειναι η καλη !

επιπλεον ειδα τις προαλλες αυτη την σονια και την κατερινα στο οροφο του φυλης 84 ... λοιπον ... η σονια χαμογελαστη , η αλλη λιγο ποιο τυπικη σαλοναρισε !

ωραια κορμια , αλλα δεν με εμπνευσαν οτι θα περναγα καλα και ετσι αποχωρησα .... ισως καποια αλλη στιγμη !

περασμα και απο παολινα την καλυμνιωτισα , εφτιαξε νεο λουκ στο μαλλι ποιο ανοιχτοχρωμο μιας και μπηκε η ανοιξη και τα λουλουδια ανθιζουν !

η ιασωνος εχει παρει τα πανω της γενικοτερα , βραδια παρασκευης και σαββατου βλεπει καποιος πολλες ελληνιδες να κυκλοφορουν πανω στο πεζοδρομο !!!

 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
επισης η βικυ απο Διδυμου 27 μαζι με την τσατσαρα της αναζητειτε , μια φορα την πετυχα σε αλλο οικο και ξαναχαθηκαν !

η αλιονα διδ18 πανω παχυνε παρα πολυ ... !

η κινηση στους οικους γενικοτερα ειναι ελαχιστη ... σχεδον μηδενικη θα ελεγε καποιος ... !

ελαχιστες ειναι οι εξαιρεσεις που υπαρχει καποιος ελαχιστος κοσμος!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Η Φυλης ηταν γεματη πιρφορους νωριτερα. Καταστρεψαν την πιατσα.

μπα απλα θα ειδες τις συνηθες πιρφοροπαρεες που πανε πεντε πεντε μαζι συνηθως και απλα βολταρουν ! με σπανια καποιος περναει !
που ετσι κι αλλιως και να θελει καποιος να περασει μεσα στον χαβαλε λεει το αφησει για αργοτερα , και πολλες φορες το αφηνει για αλλη μερα ως συνηθως!

οι πραγματικοι πιρφοροι πανε μονοι τους και τα ακουμπανε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

το θεμα ειναι οτι πιρφοροι υπαρχουν παρα πολλοι !
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Προφανώς η δεύτερη κοπέλα λέγεται Έλενα σε αυτό το σπίτι και όχι Μόνικα.

ισως αλλα γραφουν κατι για ενοχλητικη τσατσα !

εσυ ποιανου κλωναρι εισαι ? απο που κρατα η σκουφια σου ?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Χθες το μεσημέρι στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 19 πάνω: Νατάσα, αδιάφορη για μένα
- Ιάσωνος 20 δεξιά: Γκαμπριέλα, πανέμορφο πλάσμα

Λατρεύω να κάνω έρωτα στη Γκαμπριέλα. Λατρεύω να κάνω έρωτα στις όμορφες και καθαρές πουτάνες που οι άλλοι δεν μπορούν να γαμήσουν γιατί δεν τους γλείφουν τα αρχίδια ή δεν τους αφήνουν να μαλακίζονται.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.606
Πόντοι
19.505
Λατρεύω να κάνω έρωτα στις όμορφες και καθαρές πουτάνες που οι άλλοι δεν μπορούν να γαμήσουν γιατί δεν τους γλείφουν τα αρχίδια ή δεν τους αφήνουν να μαλακίζονται.

Μ' αρέσει η προσέγγισή σας...
 
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
9
Πόντοι
1
Χθες το μεσημέρι στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 19 πάνω: Νατάσα, αδιάφορη για μένα
- Ιάσωνος 20 δεξιά: Γκαμπριέλα, πανέμορφο πλάσμα

Λατρεύω να κάνω έρωτα στη Γκαμπριέλα. Λατρεύω να κάνω έρωτα στις όμορφες και καθαρές πουτάνες που οι άλλοι δεν μπορούν να γαμήσουν γιατί δεν τους γλείφουν τα αρχίδια ή δεν τους αφήνουν να μαλακίζονται.

Ποια Γκαμπριελα εννοεις; αυτη που δουλευε για καιρο στο 20 πανω, την καστανοξανθη με τα ωραια ματια; που ηταν και περσι στον ιδιο οικο;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
τωρα live

Μεγαλου Αλεξανδρου 22β Βικτορια ξανθο μιλφογκιλφ χοντρη με 2.5αρια βυζια, με ακα τελειωτικο και κωλο, στα δεκα ευρω και Βερονικα ξανθο μιλφογκιλφ κανονικο σωμα μικρο βυζι, με ακα, στα δεκα ευρω.

Μεγαλου Αλεξανδρου 22α Φωτεινή Γκμοχ μελαχρινη μιλφογκικφ με πιασιματα 2.5αρι βυζι, με ακα τελειωτικο στο σωμα στα δεκα ευρω, εκανε γυμναστικες επιδειξεις στο σαλονι... και Αλεξανδρα ξανθια γκρανι με κοντο μαλλι με πιασιματα 3.5αρι βυζι, με ακα τελειωτικο στα δεκα ευρω, κανουν και παρτουζα.

Μεγαλου Αλεξανδρου 15 Καιτη ξανθια μιλφ με κοντο μαλλι νταρντανοχοντρη με μεγαλο κωλο 2αρι βυζι, με ακα τελειωτικο στα δεκα ευρω.

Κολωνου 53 Παολα καστανη χοντρη με 2αρι βυζι, με ακα τελειωτικο στα δεκα ευρω και Χριστινα μελαχρινη ψηλη κανονικο σωμα 2αρι βυζι, απλο προγραμμα στα δεκα ευρω.

Κολωνου 48 Ντανα μελαχρινη ψηλη κανονικο σωμα 2.5-3αρι βυζι, απλο προγραμμα στα δεκα ευρω και Αντζελα ξανθια κοντη με κοντο μαλλι κανονικο σωμα 1,5αρι βυζι, με ακα τελειωτικο στα δεκα ευρω.

Κολωνου 47 ισογειο Μιραντα ξανθια χοντρη με 2αρι βυζι, με ακα τελειωτικο στα δεκα ευρω.


Κολωνου 47 οροφος Μονικα κοκκινομαλλα μιλφογκιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ακα τελειωτικο στα δεκα ευρω και Γκαμπριελα ξανθια χοντρη με 2.5-3αρια βυζια, με ακα τελειωτικο, πριν λίγο καιρό δουλευε στο Φυλης 109β, αυτη με το μεγαλο τατου στο δεξι κωλομαγουλο, κανουν και παρτουζα.

Κολωνου 32γ Αννα καστανη λεπτη πιτσιρικα με μακρυ μαλλι 2αρι βυζι, απλο προγραμμα στα δεκα ευρω.

Κολωνου 32β Γκαμπριελα μελαχρινη λεπτη ωραίο κορμι 1.5αρι βυζι αρκετα τατου ενα μεγαλο δρακο στην αριστερή ωμοπλατη πιρσινγκ στα χείλη, απλο προγραμμα στα δεκαπέντε ευρω και Καρινα η βετερανος ξανθοκαστανη μιλφ με πιασιματακια 2-2.5αρι βυζι, απλο προγραμμα στα δεκαπέντε ευρω, κανουν και παρτουζα.

Κολωνου 30β πρωτος οροφος Αννουσκα ξανθια με πιασιματα 1.5αρι βυζι, απλο προγραμμα στα δεκα ευρω και Μαιρη ξανθια με ωραιο λεπτο κορμι 1.5αρι στητο βυζι αρκετα τατου ενα μεγαλο στο δεξι μπουτι, απλο προγραμμα στα δεκα ευρω, τιμηθηκε θα ακολουθησει κριτικη.

Κολωνου 30β δευτερος οροφος Ντανα ξανθια ψηλη χοντρη με 2.5αρια βυζια, απλο προγραμμα στα δεκα ευρω και Μόνικα καστανη λεπτη πιτσιρικα με μικρο βυζι, απλο προγραμμα στα δεκα ευρω, κανουν και παρτουζα.

Κολωνου 30α Νταρια ξανθια κανονικο σωμα 2.5αρια βυζια, απλο προγραμμα στα δεκα ευρω.

Κολωνου 27α Μπελα μελαχρινη κοντη πιτσιρικα κανονικο σωμα 1.5αρι βυζι, απλο προγραμμα στα δεκα ευρω.

Κολωνου 27γ Ελενα μελαχρινη με ωραιο λεπτο κορμι ακομα πιο ωραίο κωλαρακι 1.5-2αρι βυζι, απλο προγραμμα στα δεκα ευρω.

Κολωνου 27β Λυδια/Λιλυ μελαχρινη μιλφ με κοντο μαλλι παχουλη με 2.5αρια βυζια, με ακα τελειωτικο στα δεκα ευρω.

Κολωνου 23β Ναταλια ξανθο γκρανι με πιασιματα 2.5αρι πεσμενο βυζι, με ακα τελειωτικο στα δεκα ευρω.

Κολωνου 23 Καρινα στο δωματιο, απλο προγραμμα στα δεκα ευρω.

Κολωνου 15α Παολα καστανη με πιασιματα 2αρι βυζι, απλο προγραμμα στα δεκα ευρω.

Κολωνου 15β Αννα καστανη πιτσιρικα με καρε μαλλι πολυ λεπτη μικρο βυζι ωραιο κωλαρακι, απλο προγραμμα στα δεκα ευρω.

Κολωνου 11β Νικολ ξανθια χοντρη με 2.5αρια βυζια, απλο προγραμμα στα δεκα ευρω.

φώτο απο Κολωνου 48
 

Συνημμένα

  • IMG_20160408_131810.JPG
    IMG_20160408_131810.JPG
    376,3 KB · Εμφανίσεις: 47

vass105

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Προσοχη στην Καιτη απο Μ. Αλεξανδρου 15. Οταν ειναι μονη στη βαρδια μιλαμε για μεγαλη ξεπετα. Χαμογελαστη, καλη στο δωματιο αλλα τυπικο προγραμμα που ο
σκοπος του ειναι οσο πιο γρηγορα τοσο πιο καλα. Μια φορα εναν Πακη τον τελειωσε σε 1,5 λεπτο. 
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Δεν σας πάει ο νους ποιά είδα πριν από λίγο στο Ιάσονος 46 το μεσαίο αντί της Μαρίας που έφυγε για Ρουμανία:την Ντιάνα από τα Ιάσονος 10 και Κολωνού 30 όροφος!Δεν γούσταρε που με είδε,άσ'την να την ξεσκίζουν τα ισλαμοπιθήκια...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.754
Πόντοι
7.885
περασμα και απο παολινα την καλυμνιωτισα , εφτιαξε νεο λουκ στο μαλλι ποιο ανοιχτοχρωμο μιας και μπηκε η ανοιξη και τα λουλουδια ανθιζουν !


:jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:,ανάπηρε στον εγκέφαλο,ούτε το όνομά της δεν ξέρεις από το πολύ λίπος που έχει μαζευτεί  :jerking: :jerking: :jerking:.Σε στραπόναρε καλά,έμεινες ικανοποιημένος από την πούτσα που έφαγες  :think: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom