Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 210 άτομα (17 μέλη και 193 επισκέπτες)

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
εκανε κανεις τσαρκα χτες το βραδυ?
εκει που η υποθεση φαινεται τελειωμενη ξαφνικα και απο το πουθενα αλλαζει ολη η περιοχη
πειτε ειδατε?
δεν ξερω αν εχει αναφερθει αλλα οποιος εκανε βολτα θα καταλαβει τι εννοω λογικα
μου πε ηταν νεα στη δουλεια μερες μολις
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
στα υπολοιπα σπιτακια δουλευαν με τυχαια σειρα τζουλιαννα,ανκα,μπατσινα,νταρντανα μελαχροινη ελληνιδα στο 65,βανεσσα,μαγια/λαουρα και αλλες που ειναι οι ιδιες

για καθημερινη και αργα που ημουν ειχε σχετικα κινηση ,κυριως παρεες νεων
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Το πρωί σήμερα Κολωνού 30Β 2ος το δίδυμο της επιτυχίας πάλι μπαινόβγαινε σε δωμάτια (σειρά της Λώρη σήμερα για μένα)
Στο 1ο μία λεπτή ψηλή κοπέλα συμπαθής αλλά άχρωμη
Στο Κολωνού 32Γ 20χρονη Ελληνίδα είπε ο τσάτσος, όντως φαινόταν πολύ μικρή, άστηθη αλλά με περιφέρεια και κυτταρίτιδα
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.493
Πόντοι
10.686
Πριν από λιγο

Διδυμου

27 βικυ,η καστανη κοντοπουτανη mlf η οποια εκανε και παρτουζα με την νταρντανε υπηρεσια
Αυτό το'χουν εντοπίσει οι τσατσολάτρεις;Έχουμε μαρτυρίες και κριτικές επ'αυτού,για τις επιδόσεις τους μέσα στο δωμάτιο σε τρίο ή και παρτούζα,ή το κρατάνε ως επτασφράγιστο μυστικό;  :think:
'Α propos,την ξανθιά χοντρούλα,χαμογελαστή και νεαρότατη υπηρεσία χθες βράδυ στο Ιάσονος 19 πάνω,ευχαρίστως την έπαιρνα αντί της Ροδίκας! ;)
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
126
Like
7.736
Πόντοι
7.885
εκανε κανεις τσαρκα χτες το βραδυ?
εκει που η υποθεση φαινεται τελειωμενη ξαφνικα και απο το πουθενα αλλαζει ολη η περιοχη
πειτε ειδατε?
δεν ξερω αν εχει αναφερθει αλλα οποιος εκανε βολτα θα καταλαβει τι εννοω λογικα
μου πε ηταν νεα στη δουλεια μερες μολις

Μύστη έγω πέρασα μια βόλτα κατά τις 03:00,δεν σε είδα κάπου  :S :S.Τι αλλαγή παρατήρησες  :uglystupid: :think:.Εγώ πάντως έκανα παράνομο εξτραδάκι στα μεγάλα νούμερα  :rockon: :rockon: :grin: :grin:
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
...

Φωκαίας 9 η Σόνια, αλβανίδα πολύ όμορφη και καλλίγραμμη. Το κακό με τις αλβανικές φάτσες, όσο όμορφη κι αν είναι η κοπέλλα, είναι ότι είναι σαν να γαμάς Αλβανό μάστορα.

...

:2funny:

Ή σα να γαμάς Αλβανό λαϊκατζή.
Έγραψες.Η παρομοίωση της χρονιάς.
Έχουν, άντρες και γυναίκες παρόμοιες φάτσες λες κι έχουν βγει από πρέσσα ...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Κατά τις 3 είδα:
στο Αλκαμένους 117 δύο μπάζα.
στο Περγάμου 27Β ένα μπάζο κι ένα ασύλληπτο αρχιμπάζο.
Ρεμούνδου 21Α ένα μπάζο.
Ρεμούνδου 21 ένα μπάζο σίγουρα, μπορεί και δύο-δε θυμάμαι.
Περγάμου 1 δύο μπάζα-το ένα με μεγάλα βυζιά.
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Κατά τις 3 είδα:
στο Αλκαμένους 117 δύο μπάζα.
στο Περγάμου 27Β ένα μπάζο κι ένα ασύλληπτο αρχιμπάζο.
Ρεμούνδου 21Α ένα μπάζο.
Ρεμούνδου 21 ένα μπάζο σίγουρα, μπορεί και δύο-δε θυμάμαι.
Περγάμου 1 δύο μπάζα-το ένα με μεγάλα βυζιά.

Αφού ήξερες τι θα δεις, γιατί πήγες;    :-
Ήθελες να κεράσεις χολή τα "κορίτσα" ;    :zombie:

:grin:

6xvoRAM.jpg

 

Επισκέπτης
Κατά τις 3 είδα:
στο Αλκαμένους 117 δύο μπάζα.
στο Περγάμου 27Β ένα μπάζο κι ένα ασύλληπτο αρχιμπάζο.
Ρεμούνδου 21Α ένα μπάζο.
Ρεμούνδου 21 ένα μπάζο σίγουρα, μπορεί και δύο-δε θυμάμαι.
Περγάμου 1 δύο μπάζα-το ένα με μεγάλα βυζιά.
Συγνωμη αλλα εκει που πηγες τι περιμενες να δεις; :)
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Πριν μισή ώρα και τα δύο επταρια της Διδύμου ...κλειστά ....
Ούτε Νάταλι, ούτε Τζώρτζια ....
Τι γίνεται επιτέλους ?
Χάσαμε κ εκείνον το Ντουντ που είχε τα μέσα κ τα έξω με τις τσατσαδες κ μας έδινε ινφο αφίξεων/αναχωρήσεων ...
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
Μύστη έγω πέρασα μια βόλτα κατά τις 03:00,δεν σε είδα κάπου  :S :S.Τι αλλαγή παρατήρησες  :uglystupid: :think:.Εγώ πάντως έκανα παράνομο εξτραδάκι στα μεγάλα νούμερα  :rockon: :rockon: :grin: :grin:

εκεινη την ωρα ημουν σιν πρεπει να φτασα κατα τις 3,30 φυλλης νομιζω
λεω την κοπελα που δουλευε με τον κυριο αρη  :grin:
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
399
Κριτικές
33
Like
2.954
Πόντοι
2.591
Χτες δευτερη απογευματινη στα τελειωματα.

Διδυμου 8α: Μια μελαχρινη, σγουρομαλλα μπαμπατσικη ρωσιδα.Μου χουφτωσε τον κωλο καθως εφευγα.
φυλης 54α οροφος: Ναντια μελαχρινη.
φυλης 54β ισογειο: Ντενισα πλεον καστανοσκουρο μαλλι, μοντελε σωμα, ομορφη πολυ. Μουναρα με λιγα λογια.
φυλης 56: Ναταλι ξανθια.
φυλης 66α: Αννα Ιλονα η ξανθια μουναρα.
-που πας εσυ, φευγεις
-ναι αμε, μονο που δεν με εδειρες την αλλη φορα μεσα στο δωματιο. Ποτε ξανα :grin:
Φυλής 72: Αλεξανδρα μελαχρινο πιπινι, Ελενη ξανθια πολυ μετρια
φυλης 65α οροφος: Σονια η γνωστη μελαχρινη, πρωτη φορα βλεπω αδειο το σαλονι στη συγκεκριμενη. Ευκαιρια να ξεκουραστει και λιγο το κοριτσι.
φυλης 65β ισογειο: Μια Ελενη. Λογικα η θεσσαλονικια. Ηταν στο δωματιο δεν περιμενα.
Φυλής 67: Λαουρα με τις κρεμαστες βυζαρες.
φυλης 69β: Μαιρη η μελαχρινη.
φυλης 71α ισογειο: Εμμανουελα ομορφο σωμα ασχημο προσωπο. Γαριδα ενα πραγμα.
φυλης 86β: Η ομορφη ξανθια Μαριαννα.
φωκαιας 9: Σονια η ομορφη αλβανιδα με το καλλιγραμμο σωμα και το ωραιο στηθος. Νταξει μετριο προσωπο.
φωκαιας 17α ισογειο: Τζουλιανα μελαχρινη, μετριοτατη.
φωκαιας 17β: Η μελαχρινη ομορφη Ξενια, σαλοναρισμα τελειως γυμνη. Αυτη η αντιθεση των μαυρων μαλλιων της με το καταλευκο δερμα της απλα με τρελλενει  :rockon:.
φωκαιας 27α: Χριστινα η ελληνοουκρανεζα.
Φωκαίας 27Β ισογειο: Μαγια και αλλη μια μελαχρινη μπαμπατσικη(ξεχασα ονομα)
φυλης 61: Τζουλια μελαχρινη με ξανθιες ανταυγειες(νομιζω). Ομορφο σωμα, ωραιο προσωπο. Εδω εγινε και η καταθεση. Βιαστικη και διαθεση για ξεπετα. Μολις το διαπιστωσα, κινηθηκα τελειως στους δικους μου αργους ρυθμους, και ανετα ξεπερασαμε το κλασσικο δεκαλεπτο. Ετσι για να μαθει, να μην βιαζεται  :P. Παντως περασα καλα, αφου εκανα αυτα που ηθελα  :pipa3:, και με τους δικους μου ρυθμους.
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
Αυτη η σπασαρχιδικη μλκια "ανεβειτε και πανω, ωραιο σεξ" που εχουν βαλει στο κολωνου 30β δεν αντεχεται εγω ειπα στην τσατσα στον 1ο αν δεν το βγαλουν δεν ξανανεβαινω πανω.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Πριν από λιγο
Βεργας  3
Δεξια η ψηλη ξανθια με λεπτο μοντελε κορμι μαριαννα από ιασωνος 1α
Όπως εχουμε ξαναπει ,μια κοπελα όταν εχει τα προσοντα,με την καταλληλη περιποιηση μπορει  να  γινει εντυπωσιακη 

Τώρα το πρωί 9 η ώρα ήταν στις επάλξεις του αγώνα. Ντυμένη αγιοβασίλης με μαύρες διχτυωτές ζαρτιέρες. Απλό πρόγραμμα, μου βούτηξε τη μαλαπέρδα και δεν την άφηνε. Κρίμα έπρεπε να πάω στη δουλειά.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.493
Πόντοι
10.686
Μικρή ενημέρωση από τη χθεσινή βόλτα κατά τη διάρκεια της 3ης βάρδιας,με παρέα έναν παλιό θεσμικό,και έναν μη πλέον θεσμικό συναγωνιστή...  :S
Ιάσονος 2 ισόγειο η milf Σάρα με ακά και κώλο στο πρόγραμμα.Ο όροφος κλειστός.
Ιάσονος 20 α η Κορίνα,βγήκε από δωμάτιο με κόκκινα αγιοβασιλίτικα εσώρουχα,''για πέντε χρόνια ακόμα θα δουλεύω εδώ'',δήλωσε αισιόδοξα!
Ιάσονος 20 με το ασανσέρ η μουνάρα Αντριάνα με 15€.
Ιάσονος 31 το νέο η Τζέσικα και η Άναμπελ,η δεύτερη δίνει και κώλο με επιπλέον 5€.
Ιάσονος 36 η Σακίρα,το συμπέρανα από περιγραφές συναγωνιστών που βόλταραν.
Ιάσονος 37 ισόγειο η κοντή Μόνικα,που την έχω δει και στα Ιάσονος 20.
Ιάσονος 37 πάνω η Σιλβάνα,μαυριδερό τσιγγανοστυλιαροπιπινάκι,κουστωδία πιτσιρικάδων ανέβαινε να πάρει μάτι!
Κολωνού 23α  η γνωστή φόλα της περιοχής Λουμινίτσα,με λαό από φασαριόζους μαυριδερούς στο σαλόνι που περίμεναν να βγει από δωμάτιο να τη δούνε και να αποχωρήσουν.
Κολωνού 30 ισόγειο υπηρεσία ήταν η υπέρκοντη γηραιά κυρία Νίκη,παρουσίασε ένα ψηλό κατάξανθο και άβυζο στυλιάρι με μακρύ μαλλί,μάλλον η Κατερίνα,είχε ωραίο χαμόγελο και σαλονάρισμα,αλλά πρόσφατη κριτική με απέτρεψε...
Κολωνού 30 1ος όροφος η milf Άννα,στον 2ο η νεαρή busty Όλγα,και η τσαχπίνα μοντελοπιπίνα Αλίνα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 κάτω μια μελαχροινή με θηλυκό κορμί,με όμορφα μάτια και αμήχανο σαλονάρισμα,μάλλον λόγω άγνοιας της Γλώσσας,ανακοινώθηκε ακά και ''69''.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 πάνω η ξανθιά Κλαούντια με καλό κορμί και γελαστή,παλιά καραβάνα της περιοχής όπως με ενημέρωσαν οι παλιοί της παρέας,είχε κέφια για καυλάντα.Με είδε με το κράνος της μοτό,-''θα με πας βόλτα;''-''όπως είσαι;θα κρυώσεις!''-''θα κάνουμε τότε τριούζα''-''και σούζα σε κάνω,είμαι καλός''...  :2funny:
Τελικά κατέθεσα στην ξανθιά Ρωσίδα μιλφογκιλφ Ελένη στο Κολωνού 48,δεν ήταν άσχημα,περίμενα όμως το κάτι παραπάνω από την κατηγορία της,αλλά δεν προέκυψε,ίσως λόγω πρώτης επίσκεψης,θα δείξει το μέλλον...
Καλές γιορτές,με το καλό να μας... μπει το νέο έτος!(Με την καλή έννοια πάντα)! :cheesy:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Φίλε Επιρρεπή την έχω δοκιμάσει και εγώ την πουράτζα που πήρες.
Ωραίο τσιμπούκι κάνει  :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom