Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 111 άτομα (6 μέλη και 105 επισκέπτες)

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
αυτην λεω απο την δικια σου ενημερωση
Φυλής 65Β: Έλενα από Θεσσαλονίκη δήλωσε. Ψηλή νταρντάνα παχουλή.

κλειστα πολλα οντως


η περιγραφή το ονομα και η καταγωγή ταιριαζουν με μια κοπελα που εντοπισε χτες η προχτες στο μεταξουργειο ο filakovios
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
μετα απο την φολα που εφαγα απο την ατζελινα απο φυλης 71 σημερα περασα με την ΚΑΡΑΜΟΥΝΑΡΑ κοντοπουτανη Ρενατα απο Διδυμου 27. φοραγε ροζ εσωρουχα καλτσες μαυρες και μαυρες γοβες. ακαποτο τσιμπουκι με φτυσιματα και  κοιταγμα στα ματια(τα ματια της ειναι γαλαζοπρασινα) ηρ8ε απο πανω , στα 4 και κατε8εσα στο τσιμπουκακι της στο τελος(δεν τα καταπινει). πολυ καλη επιλογη και σε εμφανιση και σε σημετοχη και σε κα8αριοτητα!!! στα + η μιλφαρα τσατσα κατερινα που της την πεφτω εδω και καιρο και μου αρνηται. με πηγε αυτη στο δωματιο οπου με αφησε για λιγα δευτερολεπτα να της πιασω τον κωλο και τα βυζια! μακαρι καποια στιγμη να μου κατσει!
 

kokomplokos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Χαλλόοοοοοοο,
πηγαίνοντας για τ΄σαρκα σήμερα στην Φυλής ξεκίνησα με το Διδυμου 27 με την ροζ πόρτα...
μπήκα μέσα νοιώθοντας άσχημα που πατούζα το φρεσκοσφουγγαρισμένο πάτωμα και ζήτησα συγγνώμη από την τσατσά η οποία μου απάντησε
Τσατσά: Only greek
Εγώ: Im greek
Τσατσά: I know, Only greek
Εγώ: Έλληνας είμαι
Τσατσά: ΟΝLY GREEK!!!
Εγώ(συνέχιζα να είμαι ευγενέστατος): Im greek
και η τσατσά μου έδειξε το σαλονάκι να καθήσω.
1533860_601537649933961_605302887_n.jpg


να κάπως έτσι ήμουν όταν μου φώναζε η παπάρω  :grin: τέσπα μετά από λίγο λέω μωρέ δεν γαμιέται να ασπρίσει που θα κάτσω να της δώσω και λεφτά και σηκώνομαι και φεύγω πριν βγει η κοπέλα.

Το 66Α ήταν κλειστό
ενώ στο 66Δ δούλευε η Άντζελα ή Άντα με ύψος κάπου στο 1.70, όχι παραπάνω κιλά, μακρύ μαύρο μαλλί με κώλο στο πρόγραμμα...ένα καβλάκι από βουλγαρία τέλος πάντων σύμφωνα με τα δικά μου γούστα.
στο 54Α ήταν μια Νάντια νομίζω, δεν έκατσα να την δώ.
στο 65 αριστερά ήταν μια καστανούλα γύρω στο 1.60 με μέτριο πρόσωπο και ωραίο κωλαράκι αλλά δν με ενθουσίασε.
στο 74 στο υπόγειο κάναν συντήριση στα air conditioners οπότε προσωρινά ήταν οφφ το μαγαζάκι.

Πήρα την απόφασή μου και πήγα στο 66Δ για να τιμήσω τον κώλο από την Βουλγαρία

prepareyouranus_manhumor.jpg


Η κοπέλα ευγενέστατη, τσιμπούκι πάνω από τον μέσο όρο με προφυλακτικό, λίγο μεγάλα μουνόχειλα, όχι τίποτα ακραίο. Ξεκίνημα με προκαταρτικά όπου αυτή με φίλαγε και σούξου μούξου μέχρι να μου γίνει κάγκελο και μετά μου φοράει καπότα με χέρια και ξεκινάει να παίζει κλαρίνο.

Επόμενη στάση ανάποδο cowgirl και μετά στα τέσσερα μουνί και λίγο δάχτυλο στον κώλο που δν φάνηκε να της αρέσει και μετά μπήκα μέσα στην σφιχτή της κωλοτρυπίδα. Σιγά σιγά στην αρχή προσπαθούσα να προσαρμόσω τον προκτό της ώστε να της τον βάζω όλο μέσα αλλά ψιλοπόναγε χαλάλι όμως δεν γάμαγα καμιά χοάνη. Το τέλος ήρθε από την πίσω πόρτα τέλος πάντων, είπαμε 2-3 λόγια και έφυγε ανοίγοντας την πόρτα ενώ ήμουν τσιτσίδι και μέσα υπήρχαν συναγωνιστές που την περιμέναν.

Υ.Γ. ευχαρηστώ όποιον μου απάντησε χτες στις ερωτήσεις μου
 

dreamtraveller

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2013
Μηνύματα
93
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
0

το περιστατικο σου μου θυμηζει αυτο που εγινε σε εμενα,μπαινω στο ιασωνος 31 της ελενη πετρακη πρωινη βαρδια οπου ηταν η ελενη και η μελαχρινη μουναρα για τα γουστα μου τζεσικα..ειχα διαβασει κριτηκες και πηγα στοχευμενα για εκεινην...μπαινω μεσα μου κανει η κωλογρια τσατσα που ισως πετυχετε εκει περα....η μελαχρινη μονο ελληνες...την κοιταω της κανω εισαι με τα καλα σου? μονο ελληνες ειπα μου κανει...ελα οκ λεω εισαι τρελη...και βγαινω..καθως βγαινω μπαινει πακιστανος...και τον αρχηζει η τσατσα στα σεις και σας καθηστε περαστε 2 κοπελες εχω....

καλα ε..με κατι τετοια σκηνικα ειναι να αναρωτιεσαι
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.493
Πόντοι
10.686
Λίγο πριν τη λήξη της δεύτερης βάρδιας μπήκα στη  milf Σιβηριανή Ρωσίδα Νίκα,στο Ιάσονος 36.-''Πώς είσαι,πώς περνάς;" -''Καλά,εδώ,γαμιέμαι,γαμάω!  :new_shocked: -''Δηλαδή κινδυνεύω;'' -''Όχι εσύ μωρό μου...'' Άψογη και σήμερα,θα δουλεύει μέχρι τις 28 του μήνα,για όσους ενδιαφέρονται.
Στο ίδιο μαγαζί σαλονάρισε με επιθετική καυλάντα και η πιο νεαρή ψηλή μπαμπάτσικη μελαχρινή,η Ζακλίν,Ρωσίδα κι αυτή.Έτερος συναγωνιστής έδινε ταυτόχρονα... πόνο,η φωνή της με πολλά ντεσιμπέλ υπερκάλυπτε τον χώρο!Ξέρουμε κάτι για τις επιδόσεις της;
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
,η Ζακλίν,Ρωσίδα κι αυτή.Έτερος συναγωνιστής έδινε ταυτόχρονα... πόνο,η φωνή της με πολλά ντεσιμπέλ υπερκάλυπτε τον χώρο!Ξέρουμε κάτι για τις επιδόσεις της;

που δούλευε αυτή συναγωνιστή?
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Εχει παρει καποιος τις παρακατω πουτανες :think:

1.Ντανα απο Ιασωνος 20β οροφος βραδυ.Μια σχετικα νεαρη Ρουμανα με μαυρο μαλλι και πολλα τατουαζ.Αν δεν κανω λαθος ειναι αυτη που δουλευε περυσι κυριως Ιασωνος 37 ισογειο.Ανακοινωνεται ελευθερο στοματικο.
2.Λενα απο Καλλεργη 33  βραδυ.Μια καινουργια Ρωσιδουλα.Ειναι μια καστανοξανθη κοπελα με μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους , μετριο γλυκο προσωπο , λευκο δερμα και κανονικο κορμι.Δεν ειναι καμια καραμουναρα , αλλα για ενα 10ρικο ειναι αξιομνημονευτη!

:hi:
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Εχει παρει καποιος τις παρακατω πουτανες :think:

2.Λενα απο Καλλεργη 33  βραδυ.Μια καινουργια Ρωσιδουλα Μολδαβή.Ειναι μια καστανοξανθη κοπελα με μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους , μετριο γλυκο προσωπο , λευκο δερμα και κανονικο κορμι.Δεν ειναι καμια καραμουναρα , αλλα για ενα 10ρικο ειναι αξιομνημονευτη!

:hi:
Ναι. (2 φορές)
Μην το σκέφτεσαι και μπέκα.

[move]
:offtopic:
www.sportdog.gr/life/politiki/article/318322/katadikastike-o-karatzaferis]Καταδικάστηκε ο Καρατζαφέρης![/url]
:birdman: :grin:[/move]
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
Η Ροδικα που ειναι βρε παιδια πηγε διακοπες? :sunglasses:
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Έχοντας στοιχειώσει στη Διδύμου αναζητώντας χτες πάλι την Τζώρτζια, είδα φως στο 7α κ μπήκα να δω τι παίζει.

Ήταν μια Νάταλι ψηλή ξανθιά ρωσίδα με ωραίο κώλο, ίσως με λίγα κιλά παραπάνω από τα μοντέλογουστα μου, αλλά συμπαθής. (Όχι ή γνωστή Νάταλι από Φυλής 66 )

Λίγο το κρύο,λίγο ή σπασμένη κίνηση [ τη Δεύτερα δεν κυκλοφορεί ψυχή, έχουν πηδήξει όλοι το ΠΣΚ, οπότε κυκλοφορίες ως άρχοντας ;-) ] λιγο ο ωραιος κωλος της , αποφάσισα κ έδωσα το μπλε.

Πολύ γλυκειά κ ζέστη μέσα, με στυλ τελείως κοριτσιστικο κ αρκετή όρεξη για χαλαρή κουβεντουλα , ξεκινήσανε τα προκαταρκτικά χωρίς καμία βιασύνη.

Ξεκινάει το τσιμπούκι χαλαρά, της λέω γυρνά από επάνω για 69, μου λέει έχω βάλει κρέμα, ενώ είχε ανακοινωθεί 69 στο σαλόνι, κανένα πρόβλημα της λέω , παρότι τα ροδαλα της μουνοχειλα με δελέαζαν πολύ, εστοχευσα στην ωραία της κωλοτρυπιδα με τη γλώσσα μου.

Και εκεί αλλάζει όλο το παιχνίδι: ή πίπα της ήταν ε ξ α ι ρ ε τ ι κ ή ! Μιλάμε ή γυναίκα πρέπει να έχει την πιο μυώδη γλώσσα του κόσμου: είχε σφηνωσει την πουτσα μου μέσα στο στόμα της σαν μέγγενη,  σαν να ήταν το πιο σφιχτό Μούνι του κόσμου ! Δεν άργησαν να τελειώσω με μεγαλειώδη έκρηξη. Συστήνεται ανεπιφύλακτα στους λάτρεις του τσιμπουκιού.

Θα γίνει επαναληπτική δοκιμή για την πιστοποίηση του βαθμού πιέσεως της τσιμπουκομέγγενης !
 

kanenas1980

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα...επειδη ειμαι νεο μελος στο site...μηπως ξερει καποιος να μου πει πως ανοιγω νεο θεμα;
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
Δεν νομιζω να υπαρχει λατρης του τσιμπουκιου που να του αρεσει πιπα με καποτα.. :vomit:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom