Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 297 άτομα (42 μέλη και 255 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Λυπηρό,η συγκεκριμένη υπηρεσία είναι για κλωτσιές!Θα περάσω το μεσημέρι έτσι κι αλλιώς,θα φροντίσω να την αγριέψω,"όπου δεν πίπτει λόγος,πίπτει ράβδος!"
:o :rolleyes:

ζηταω απο τους/τον ιδιοκτητη του ιασωνος 31 νεο οπου εργαζεται η ελενη, να κανει σοβαρη επιπληξη ή και να διωξει την τσατσα/γρια η οποια ειχε απρεπη - αναρμοστη συμπεριφορα στο ατομο μου χωρις καποιον λογο. προσωπικα θεωρω οτι ειναι καθηστεριμενη. θα περιγραψω την εμπειρια μου. Σημερα 13/9 ημερα κυριακη 11 το πρωι μπηκα στο καταστημα και περιμενα στο σαλονι εμφανιζεται η τσατσα μου παρουσιαζει την ελενη,εχω 2 κοπελες μου κανει η μια δεν περνει αλλοδαπους μονο ελληνες οποτε φυγε μου κανει... ΕΜΕΙΝΑ ΜΑΛΑΚΑΣ της κανω ελληνας ειμαι, μου απανταει απο που εισαι, της κανω καθηστεριμενη εισαι? πισω μου εισερχεται πακιστανος και τον αρχηζει με τα σεις-και με τα σας--τι κανετε καθηστε 2 κοπελες εχω... πραγματικα ζηταω εκληση να διωξετε την τσατσα απο το ιασωνος 31 ηταν εριστικη υβριστικη και προσβλητικη στο ατομο μου. δεν μιαζω αλλοδαπος ,στην πραγματικοτητα θεωρω οτι μοιαζω ελληνας απο καθε αλλον...ειμαι 29 χρονων εργαζομαι σε delux bar cafe σαν σερβιτος και σας το εγγυομαι αυτο....ηταν απολυτα προσβλητικο το ολο σκηνικο...πρωτη φορα μου συμβαινει στα 3 χρονια που ερχομαι στα μαγαζια του μεταξουργειου
:coffee:
Μάλλον δεν είναι τρέντυ η γριά,μαν... :hmm:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Γραφτειν στα @@@δια σου μην ασχολησαι καν δεν αξιζει.Υπαρχουν αρκετες τσα2 που ειναι για κλωτσες  :s&m_1:

Συμφωνώ απόλυτα. Δεν αξίζει να ασχολείται κανείς με τα ανθρώπινα σκουπίδια.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.561
Πόντοι
10.686
Λυπηρό,η συγκεκριμένη υπηρεσία είναι για κλωτσιές!Θα περάσω το μεσημέρι έτσι κι αλλιώς,θα φροντίσω να την αγριέψω,"όπου δεν πίπτει λόγος,πίπτει ράβδος!"
Πέρασα,κάθησα,με στραβοκοίταξε,ανακοίνωσε ότι έχει δύο κοπέλες,ήρθε Ελένη να με ασπαστεί σταυρωτά με θερμό εναγκαλισμό,με συνόδευσε στο δωμάτιο,ήρθε και την πλήρωσα,παρόλα αυτά ούτε το 10λεπτο δεν τήρησε,φωνάζοντάς την με ύφος ''μην ξεχνιόμαστε...''.Μάλλον κατατρύχεται από το κόμπλεξ της ''αγάμητης τσατσάς'',(δικός μου ορισμός!),που δεν έχει γαμηθεί καλά στα νειάτα της,και βλέπει και ακούει δεκάδες ψωλές να μπαινοβγαίνουν σε άλλα μουνιά,εκτός από το δικό της... Επειδή και η Πετράκη δεν φταίει σε τίποτα,προτίμησα να μην δημιουργήσω ένταση...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Πέρασα,κάθησα,με στραβοκοίταξε,ανακοίνωσε ότι έχει δύο κοπέλες,ήρθε Ελένη να με ασπαστεί σταυρωτά με θερμό εναγκαλισμό,με συνόδευσε στο δωμάτιο,ήρθε και την πλήρωσα,παρόλα αυτά ούτε το 10λεπτο δεν τήρησε,φωνάζοντάς την με ύφος ''μην ξεχνιόμαστε...''.Μάλλον κατατρύχεται από το κόμπλεξ της ''αγάμητης τσατσάς'',(δικός μου ορισμός!),που δεν έχει γαμηθεί καλά στα νειάτα της,και βλέπει και ακούει δεκάδες ψωλές να μπαινοβγαίνουν σε άλλα μουνιά,εκτός από το δικό της... Επειδή και η Πετράκη δεν φταίει σε τίποτα,προτίμησα να μην δημιουργήσω ένταση...

Άλλα,έλεγες πριν...μαν... :grin:
:hi:


Λυπηρό,η συγκεκριμένη υπηρεσία είναι για κλωτσιές!Θα περάσω το μεσημέρι έτσι κι αλλιώς,θα φροντίσω να την αγριέψω,"όπου δεν πίπτει λόγος,πίπτει ράβδος!"
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.561
Πόντοι
10.686
Επειδή είμαι σε διαδικασία ταξιδιού,δεν θέλω να ''φορτώσω '' με ένταση και νεύρα... Θα διευθετηθούν όλα εν καιρώ κι εν ηρεμία... :hi:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.117
Πόντοι
506
ζηταω απο τους/τον ιδιοκτητη του ιασωνος 31 νεο οπου εργαζεται η ελενη, να κανει σοβαρη επιπληξη ή και να διωξει την τσατσα/γρια η οποια ειχε απρεπη - αναρμοστη συμπεριφορα στο ατομο μου χωρις καποιον λογο. προσωπικα θεωρω οτι ειναι καθηστεριμενη. θα περιγραψω την εμπειρια μου. Σημερα 13/9 ημερα κυριακη 11 το πρωι μπηκα στο καταστημα και περιμενα στο σαλονι εμφανιζεται η τσατσα μου παρουσιαζει την ελενη,εχω 2 κοπελες μου κανει η μια δεν περνει αλλοδαπους μονο ελληνες οποτε φυγε μου κανει... ΕΜΕΙΝΑ ΜΑΛΑΚΑΣ της κανω ελληνας ειμαι, μου απανταει απο που εισαι, της κανω καθηστεριμενη εισαι? πισω μου εισερχεται πακιστανος και τον αρχηζει με τα σεις-και με τα σας--τι κανετε καθηστε 2 κοπελες εχω... πραγματικα ζηταω εκληση να διωξετε την τσατσα απο το ιασωνος 31 ηταν εριστικη υβριστικη και προσβλητικη στο ατομο μου. δεν μιαζω αλλοδαπος ,στην πραγματικοτητα θεωρω οτι μοιαζω ελληνας απο καθε αλλον...ειμαι 29 χρονων εργαζομαι σε delux bar cafe σαν σερβιτος και σας το εγγυομαι αυτο....ηταν απολυτα προσβλητικο το ολο σκηνικο...πρωτη φορα μου συμβαινει στα 3 χρονια που ερχομαι στα μαγαζια του μεταξουργειου

σιγουρα ενιωσες μεγαλη ντροπη.....
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Επειδή είμαι σε διαδικασία ταξιδιού,δεν θέλω να ''φορτώσω '' με ένταση και νεύρα... Θα διευθετηθούν όλα εν καιρώ κι εν ηρεμία... :hi:
ρίξτε ρε και καμιά φωνή....κινηθείτε και λίγο απειλητικά.... θυμάμαι σε ανάλογη περίπτωση παλιότερα είχα πάρει τα χρήματά μου πίσω όταν χτύπησε την πόρτα στο τετράλεπτο!!!!!... :headbang: :headbang: :headbang:....αφήνιασα !!!! πως δεν την πλάκωσα στο ξύλο τότε τη ****μένη...εννοείται πως πήρα τα χρήματα πίσψ και κατέθεσα αλλού..με ηρεμία  ;) ;)
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.242
Κριτικές
81
Like
8.008
Πόντοι
7.865
ζηταω απο τους/τον ιδιοκτητη του ιασωνος 31 νεο οπου εργαζεται η ελενη, να κανει σοβαρη επιπληξη ή και να διωξει την τσατσα/γρια η οποια ειχε απρεπη - αναρμοστη συμπεριφορα στο ατομο μου χωρις καποιον λογο. προσωπικα θεωρω οτι ειναι καθηστεριμενη. θα περιγραψω την εμπειρια μου. Σημερα 13/9 ημερα κυριακη 11 το πρωι μπηκα στο καταστημα και περιμενα στο σαλονι εμφανιζεται η τσατσα μου παρουσιαζει την ελενη,εχω 2 κοπελες μου κανει η μια δεν περνει αλλοδαπους μονο ελληνες οποτε φυγε μου κανει... ΕΜΕΙΝΑ ΜΑΛΑΚΑΣ της κανω ελληνας ειμαι, μου απανταει απο που εισαι, της κανω καθηστεριμενη εισαι? πισω μου εισερχεται πακιστανος και τον αρχηζει με τα σεις-και με τα σας--τι κανετε καθηστε 2 κοπελες εχω... πραγματικα ζηταω εκληση να διωξετε την τσατσα απο το ιασωνος 31 ηταν εριστικη υβριστικη και προσβλητικη στο ατομο μου. δεν μιαζω αλλοδαπος ,στην πραγματικοτητα θεωρω οτι μοιαζω ελληνας απο καθε αλλον...ειμαι 29 χρονων εργαζομαι σε delux bar cafe σαν σερβιτος και σας το εγγυομαι αυτο....ηταν απολυτα προσβλητικο το ολο σκηνικο...πρωτη φορα μου συμβαινει στα 3 χρονια που ερχομαι στα μαγαζια του μεταξουργειου
Αγαπητέ Τεξιδιώτη του Ονείρου,θα δείς και θα ακούσεις πολλά απο σάπιες λεκανατζούδες.Βλέπεις είναι η πίκρα του ξεπεσμού να μαζεύεις χυμένες καπότες και σπόρπια χύσια απο σεντόνια που έχουν γαμηθεί άλλοι και όχι εσύ που τις κάνει στριφνές και μαλακισμένες.Συμβουλη μου είναι να αρχίζεις να κράζεις παντού το συγκεκιμένο σπίτι για τον συγκεκριμένο λόγο.Υπάρχει και ειδικό thread για τσατσάδες.Δυστυχώς για εμάς,οι ιδιοκτήτες των σπιτιών αλλάζουν την βόλεψή τους μόνο όταν δούν τζίρους να πέφτουν.Θα μου πείς ότι δεν φταίει η εκδιδόμενη.Ναι,σίγουρα.Αλλά δεν φταίει και ο καθένας μας που πάει καυλωμένος να αφήσει τα λεφτά του και να ξαλαφρώσει και αντί αυτού να του τη σπάνε.Προσωπικά αν με πέρναγαν για αλλοδαπό θα της είχα μουντάρει καμία σμέρνα να με θυμάται η ξεκωλιάρα.Εσύ ελπίζω να έφυγες,γιατι είσαι νέο παιδί και δεν αξίζει τον κόπο να ασχολείσαι με την κάθε κατσαρίδα.Απλά όσο είναι εκείνη εκεί μην ξαναπάς.
 

giorgos568

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2015
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Εχει να προτεινει καποιος κατι " καλο "  στο μεταξι για να  παω αυριο ή μεθαυριο ? Οταν λεω καλο ενοω μην φαω φολα του κερατα γιατι βαρεθηκα τις φωλες επισης βαρεθηκα να ψαχνω εχω ενα κακο οταν παω σε καποιο ρδελο το πιθανοτερο ειναι να περασω με οποια κοπελα μου βγει εκεινη την ωρα μπρωστα και συνηθως τροω τις φολες μου. Δεν ξερω γιατι μου συμβαινει αυτο λιγο η κουραση απο ποδαροδρομο, ανεβασμα σκαλες , αναμονη κλπ και λιγο το αγχος μαζι λειτουργουν ολα αποτρεπτικα στο ψαξιμο. Συμβαινει και σε εσας αυτο ?
Οποιος ξερει κατι καλο, πχ 2 - 3 επιλογες τουλαχιστον να μην φαω φολα ας μου πει
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Αγαπητέ Τεξιδιώτη του Ονείρου,θα δείς και θα ακούσεις πολλά απο σάπιες λεκανατζούδες.Βλέπεις είναι η πίκρα του ξεπεσμού να μαζεύεις χυμένες καπότες και σπόρπια χύσια απο σεντόνια που έχουν γαμηθεί άλλοι και όχι εσύ που τις κάνει στριφνές και μαλακισμένες.Συμβουλη μου είναι να αρχίζεις να κράζεις παντού το συγκεκιμένο σπίτι για τον συγκεκριμένο λόγο.Υπάρχει και ειδικό thread για τσατσάδες.Δυστυχώς για εμάς,οι ιδιοκτήτες των σπιτιών αλλάζουν την βόλεψή τους μόνο όταν δούν τζίρους να πέφτουν.Θα μου πείς ότι δεν φταίει η εκδιδόμενη.Ναι,σίγουρα.Αλλά δεν φταίει και ο καθένας μας που πάει καυλωμένος να αφήσει τα λεφτά του και να ξαλαφρώσει και αντί αυτού να του τη σπάνε.Προσωπικά αν με πέρναγαν για αλλοδαπό θα της είχα μουντάρει καμία σμέρνα να με θυμάται η ξεκωλιάρα.Εσύ ελπίζω να έφυγες,γιατι είσαι νέο παιδί και δεν αξίζει τον κόπο να ασχολείσαι με την κάθε κατσαρίδα.Απλά όσο είναι εκείνη εκεί μην ξαναπάς.
Σαν τη σμέρνα,που σκότωσε τον απόλυτο... :hi:

P9060208.jpg
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Την παρασκευή απόγευμα κατέθεσα στο στανταράκι μου την Αλιόνα.....έχει πάρει κάποια κιλά αλλά της πάνε πολύ...φορούσε μαύρο κορμάκι...βυζί και ρόγα τούμπανο ενώ με φτιάχνει πολύ κι η προστυχόφατσά της...για μια ακόμα φορά εντύπωση μου έκανε το δέρμα της που είναι τσίτα !!!! ούτε σε εικοσάχρονο τέτοιο δέρμα... :erection: :erection: ....τελείωσα στο στόμα της όμως σχετικά γρήγορα γιατί είχα πολλές κάβλες ... θα επανορθώσω την επόμενη φορά... :grin: :grin:
 

kamikazis

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2015
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά και καλώς σας βρήκα,επειδή ασχολούμαι με το <άθλημα> έχω μια πληροφορία σχετικά με την Ιονέλα απο Φωκαίας 17Α  μετά απο  χθεσινή συζήτηση με την Εύα (υπηρεσία).Μου μετέφερε ότι σταμάτησε απο το μαγαζί και έφυγε εξωτερικό λέγοντας μου μάλιστα πως σε 2-3 μήνες θα την παρακαλάει πάλι για δουλειά αρκετά ενοχλημένη όπως φάνηκε...Δεν γνωρίζω αν έχει ειπωθεί εδώ μέσα ή αν δουλεύει σε άλλο μαγαζί απλά μετέφερα τα λεγόμενα της με κάθε επιφύλαξη απο την πλευρά μου.Να είστε καλά και ευχαριστούμε για καθημερινή ενημέρωση που μας προσφέρετε.  :thumbsup: :headbang2:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.133
Κριτικές
491
Like
37.452
Πόντοι
41.447
Καλησπέρα παιδιά και καλώς σας βρήκα,επειδή ασχολούμαι με το <άθλημα> έχω μια πληροφορία σχετικά με την Ιονέλα απο Φωκαίας 17Α  μετά απο  χθεσινή συζήτηση με την Εύα (υπηρεσία).Μου μετέφερε ότι σταμάτησε απο το μαγαζί και έφυγε εξωτερικό λέγοντας μου μάλιστα πως σε 2-3 μήνες θα την παρακαλάει πάλι για δουλειά αρκετά ενοχλημένη όπως φάνηκε...Δεν γνωρίζω αν έχει ειπωθεί εδώ μέσα ή αν δουλεύει σε άλλο μαγαζί απλά μετέφερα τα λεγόμενα της με κάθε επιφύλαξη απο την πλευρά μου.Να είστε καλά και ευχαριστούμε για καθημερινή ενημέρωση που μας προσφέρετε.  :thumbsup: :headbang2:

εχει γραφτει εδω οτι η κοπελα τωρα δοκιμαζει την τυχη της στα studio
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.678
Πόντοι
8.816
Ρε μαγκες ασχετο ξερει κανεις ποτε γυρναει η αννιτα απο κολωνου 48 και απο βεργας
 

donrokavlone83

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2015
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
δεν μιαζω αλλοδαπος ,στην πραγματικοτητα θεωρω οτι μοιαζω ελληνας απο καθε αλλον...ειμαι 29 χρονων εργαζομαι σε delux bar cafe σαν σερβιτος και σας το εγγυομαι αυτο....

Αγαπητέ φίλε,το τι μοιάζεις και το τι είσαι έχει μια τεράστια διαφορά. Έχουμε δει πολλούς Έλληνες οι οποίοι δεν μοιάζουν για Έλληνες και όμως είναι.
Πραγματικά είσαι Έλληνας η όχι; Δεν μας το διευκρινίζεις. Άσε με το τι μοιάζεις η όχι.
Αν είσαι Έλληνας τότε έχεις απόλυτο δίκιο, αν δεν είσαι κακός προσβάλλεσαι.
Εγώ στη θέση σου θα έβγαζα ταυτότητα να της το βούλωνα...
:hi:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Αγαπητέ φίλε,το τι μοιάζεις και το τι είσαι έχει μια τεράστια διαφορά. Έχουμε δει πολλούς Έλληνες οι οποίοι δεν μοιάζουν για Έλληνες και όμως είναι.
Πραγματικά είσαι Έλληνας η όχι; Δεν μας το διευκρινίζεις. Άσε με το τι μοιάζεις η όχι.
Αν είσαι Έλληνας τότε έχεις απόλυτο δίκιο, αν δεν είσαι κακός προσβάλλεσαι.
Εγώ στη θέση σου θα έβγαζα ταυτότητα να της το βούλωνα...
:hi:
τι λες γράφεις μωρε και εσυ  :headbang:
να δειξει ταυτοτητα στο ναυαγιο της ζωης,την τσα2?
σοβαρεψου  :)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.561
Πόντοι
10.686
...και πιστοποιητικό κοινωνικών φρονημάτων...
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
10
Like
3.055
Πόντοι
1.960
Φυλής 69α Λάουρα η κοκκαλιάρα με τις βυζάρες η τατουαζατη ενοεις τυπε
Τι παιχτηκε εδω το γυρισε σε απογεματινη η ΒυζοΛαουρα,δεν την εχω δει ποτέ.
Ξερει κανεις αν θα συνεχισει η μηπως ηταν για μια φορα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom