Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 130 άτομα (10 μέλη και 120 επισκέπτες)

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
Να αναφερω κ μια πιτσιρικα πολυ ομορφη κ ελκυστικη για τα γουστα μου, αλλα εκανα την βλακεια κ δεν μπηκα παρολο που το καμπανακι μου χτυπαγε δυνατα, επελεξα να συνεχισω την βολτα, με αποτελεσμα να φαω καπου αλλου την φολα μου... το ενδιαφερον αυτο κοριτσι ηταν στην 3 βαρδια στο ιασωνος 20 το μεσαιο κ το ονομα της Γκαμπριελα. Καστανη κοπελα με μετριο υψος, πολυ ωραιο μουτρακι, ωραιο αδυνατο σωμα κ πολυ ωραιο κωλαρακι. Μια κοπελα που αν την δεις στο δρομο δεν παει το μυαλο σου οτι κανει αυτην την δουλεια. Ελπιζω η διαισθηση μου να ειναι σωστη κ να κανει κ καλο εργο στο δωματιο... μολις μπορεσω θα την τιμησω γιατι μου εμεινε στο μυαλο... αν καποιος συναγωνιστης γνωριζει περισσοτερα ας μας διαφωτισει...
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
Να αναφερω κ μια πιτσιρικα πολυ ομορφη κ ελκυστικη για τα γουστα μου, αλλα εκανα την βλακεια κ δεν μπηκα παρολο που το καμπανακι μου χτυπαγε δυνατα, επελεξα να συνεχισω την βολτα, με αποτελεσμα να φαω καπου αλλου την φολα μου... το ενδιαφερον αυτο κοριτσι ηταν στην 3 βαρδια στο ιασωνος 20 το μεσαιο κ το ονομα της Γκαμπριελα. Καστανη κοπελα με μετριο υψος, πολυ ωραιο μουτρακι, ωραιο αδυνατο σωμα κ πολυ ωραιο κωλαρακι. Μια κοπελα που αν την δεις στο δρομο δεν παει το μυαλο σου οτι κανει αυτην την δουλεια. Ελπιζω η διαισθηση μου να ειναι σωστη κ να κανει κ καλο εργο στο δωματιο... μολις μπορεσω θα την τιμησω γιατι μου εμεινε στο μυαλο... αν καποιος συναγωνιστης γνωριζει περισσοτερα ας μας διαφωτισει...

αυτη δουλευει με εναν τσατσο ?
 

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
Ναι ηταν με ενα νεαρο τσατσο ο οποιος ηταν παλαιοτερα με Λαρισσα στο Κολωνου 23 κ με Ανδριανα στο Ιασωνος 20 δεξι...
επισης με ενημερωσε οτι η κοπελα ειναι πολυ καλη στο δωματιο, βεβαια ολοι το ιδιο ισχυριζονται, απλα του εχω λιγο εμπιστοσυνη καθως οι προηγουμενες κοπελες που συνεργαζοταν μαζι τους ηταν αξιολογες...
 

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
Απορω πως ξεφυγε η συγκεκριμενη απο την ενημερωση του μεγιστου DUDE... Τα σεβη μου κ την καλημερα μου!!!
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
τη προηγουμενη βδομαδα ειχα παει ωραια ηταν μου αρεσε πως στηνοταν στο πισοκωλλητο, μακαρι να εδινε και το κωλαρακι της
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Καλησπερα σε ολη την παρεα!!! Να ενημερωσω για μια ιδιαιτερη κ πολυ σεξυ παρουσια στο Κωνσταντινουπολεως 166 υπογειο, δευτερη βαρδια. Το ονομα της Αλεξια.  Δυστυχως μοτ ειπε οτι βρισκεται εκει μονο για 2-3 μερες καθοτι δουλευει σε στουντιο κ δεν της αρεσει ο χωρος.
Μηπως σου ειπε σε ποιο στουντιο δουλευει?  :think:
 

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
Ναι... μου ειπε στο Αριστοτελους 5 καθετος Συγγρου
Για τα δεδομενα των στουντιο παντως, για να λεμε κ την αληθεια, υπαρχουν πολυ πιο δυνατα "χαρτια". Αλλα στα 20 ευρω, νομιζω οτι ηταν μια πολυ ευχαριστη εκπληξη για μενα...
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολη την παρεα!!! Να ενημερωσω για μια ιδιαιτερη κ πολυ σεξυ παρουσια στο Κωνσταντινουπολεως 166 υπογειο, δευτερη βαρδια. Το ονομα της Αλεξια. Προκλητικα ομορφη κ με πολυ αισθησιακη αυρα, πολυ ομορφο καμπυλωτο κορμι κ τρομερο στητο στηθος με ρογα να κρεμασεις πετσετα μπανιου. Πολυ καλη συμπεριφορα στο δωματιο σε ολα της, με αισθησιακες κινησεις κ καλο στοματικο. Το μονο οτι κανει απλο προγραμμα, αλλα βγαζει ερωτισμο στο κρεβατι, το δερμα της ειναι βελουδινο κ η μυρωδια της απιστευτη. Δυστυχως μοτ ειπε οτι βρισκεται εκει μονο για 2-3 μερες καθοτι δουλευει σε στουντιο κ δεν της αρεσει ο χωρος. Παρολα αυτα δεν ειχε καθολου "τουπε" ,καθε αλλο θα ελεγα. Εχω την εντυπωση οτι δουλευε παλαιοτερα φυλης κ φωκαισς αλλα σε ερωτηση μου δεν το παραδεχτηκε. Τελος παντων αυριο μου ειπε θα ειναι μαλλον η τελευταια της μερα εκει, οποτε οποιος προλαβει...

Ειχα σκοπο να γραψω κριτικη για αυτη, αλλα δεν υπηρχε λογος καθως κανει ενα απλο προγραμμα. Τη συγκεκριμενη κοπελα την ειχα προτοδει περισι τετοιο καιρο μαζι με τον Dude να κυκλοφορει εξω, και πηγα και ρωτησα την τσα2 που τη συνοδευε και μου ειπε οτι δουλευε απογευμα στο κεραμεικου 15 κατω, οπου και τιμηθηκε 2 συνεχομενες μερες. Η κοπελα αυτη στη συνεχεια δουλεψε και κολωνου 27 πανω, αλλα εκανε και μια περαντζαδα απο Φυλης πριν καταληξει στο Ι20 πανω. Την τιμησα την ημερα της βροχης που δεν πατουσε ανθρωπος, αλλα και χθες ξημερωματα Κυριακης με αριστες εντυπωσεις. Κανει απλο προγραμμα, αλλα ειναι τιμια στο δωματιο, σε καμια περιπτωση δεν κλαις τα λεφτα σου. Συστηνεται πιο πολυ σε πιπινολατρες και οχι σε ιδιαιτερα απαιτητικους. Ειναι μια πανεμορφη παρουσια, ενα αψεγαδιαστο κορμι... Γενικα θα τη χαρακτηριζα αντιστοιχη της Πατριτσιας της Φυλης. Θεωρω οτι βλεποντας μια τετοια υπαρξη, και ειδικα στο Μεταξουργειο, δε μπορεις να εχεις και τρελες απαιτησεις...
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Συστηνεται πιο πολυ σε πιπινολατρες και οχι σε ιδιαιτερα απαιτητικους. Ειναι μια πανεμορφη παρουσια, ενα αψεγαδιαστο κορμι... Γενικα θα τη χαρακτηριζα αντιστοιχη της Πατριτσιας της Φυλης. Θεωρω οτι βλεποντας μια τετοια υπαρξη, και ειδικα στο Μεταξουργειο, δε μπορεις να εχεις και τρελες απαιτησεις...
Ρε παιδια οταν βλεπετε ωραια πιπινια :cum: να ενημερωνετε!
 

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
Ειχα σκοπο να γραψω κριτικη για αυτη, αλλα δεν υπηρχε λογος καθως κανει ενα απλο προγραμμα. Τη συγκεκριμενη κοπελα την ειχα προτοδει περισι τετοιο καιρο μαζι με τον Dude να κυκλοφορει εξω, και πηγα και ρωτησα την τσα2 που τη συνοδευε και μου ειπε οτι δουλευε απογευμα στο κεραμεικου 15 κατω, οπου και τιμηθηκε 2 συνεχομενες μερες. Η κοπελα αυτη στη συνεχεια δουλεψε και κολωνου 27 πανω, αλλα εκανε και μια περαντζαδα απο Φυλης πριν καταληξει στο Ι20 πανω. Την τιμησα την ημερα της βροχης που δεν πατουσε ανθρωπος, αλλα και χθες ξημερωματα Κυριακης με αριστες εντυπωσεις. Κανει απλο προγραμμα, αλλα ειναι τιμια στο δωματιο, σε καμια περιπτωση δεν κλαις τα λεφτα σου. Συστηνεται πιο πολυ σε πιπινολατρες και οχι σε ιδιαιτερα απαιτητικους. Ειναι μια πανεμορφη παρουσια, ενα αψεγαδιαστο κορμι... Γενικα θα τη χαρακτηριζα αντιστοιχη της Πατριτσιας της Φυλης. Θεωρω οτι βλεποντας μια τετοια υπαρξη, και ειδικα στο Μεταξουργειο, δε μπορεις να εχεις και τρελες απαιτησεις...
Ευχαριστω για τις πληροφοριες φιλε... αναφερεσαι φυσικα για την Γκαμπριελα κ οχι για την Αλεξια που χρησιμοποιησες ως "παραθεση"
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
Ευχαριστω για τις πληροφοριες φιλε... αναφερεσαι φυσικα για την Γκαμπριελα κ οχι για την Αλεξια που χρησιμοποιησες ως "παραθεση"

Ναι για τη Γκαμπριελα! θα την τιμησω και σημερα!!
 

ropalompixtis

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
ανοιγω καινουργιο θεμα. καιρο εχουμε να δουμε κανενα καλο σοκολατακι στην πιατσα. που ειναι η στελλα η μαυρουλα απο ιασωνος 33 πχ?
 

ropalompixtis

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
δεν γνωριζω για καμια απο τις 2. ειναι επιπεδου στελλας?
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
καλησπερα παιδια μικρη βολτα πριν λιγα λεπτα στο μεταξι με καταθεση στην μελαχρινη μιλφ ρωσσιδα Σοφια στο Ιασωνος1Β αφηνοντας αρκετη ενεργεια εκει μιας και η σοφια ειναι για αγρια γαμησια ξεκιναω με την πληροφορια που ενδιαφερει ιδιαιτερα τον GUS13 ετσι εχουμε

Ιασωνος20γ Αννα το πολυ αδυνατο νεαρο μελαχρινο στυλιαρι μαυρα μακρια μαλλι σωμα ακτινογραφια
Ιασωνος1Α Βερονικα νεαρη ουκρανη γλυκο προσωπακι και μαρινα Γκιλφ πολυ μετριο
Ιασωνος2Α Λολιτα μελαχρινη νταρντανα ουκρανη μακρια μαλλια εχει δουλεψει και στο1Β,και ναταλι το κοντοπουτανο μιλφ με την μετρια φατσα εχει δουλεψει παλιοτερα και Κολωνου48
Ιασωνος1Βαριστερα Ναταλι η μελαχρινη τσιγγανορουμανα δεξια Σοφια μελαχρινη μιλφ γεματη βαρυκοκκαλη ρωσσιδα που σημερα μετα απο το στενο μαρκαρισμα της στο σαλονι ενεδωσα χωρις να μετανιωσω και ειρηνη επισης μιλφ απο ουκρανια παρομοιο σωμα κανουν παρτουζα στα15ευρω
Κεραμικου15Β μια νεαρη ψηλη κοπελα με μακρι μαλλι ωραιο σωμα πολυ αξιολογη για τα δεδομενα του μεταξιου
Κεραμικου15Α δυο νεαρες κοπελες η μια χειροτερη απο την αλλη μια μελαχρινη με ατσουμπαλο σωμα και μια κοντη καστανοξανθη τιποτα μετριτητες
Ιασωνος20Α Αντελινα ξανθια ρουμανα που ειχε δουλεψει πριν δυο χρονια Ιασωνος1β καλο σωμα αλλα στο δωματιο χαμηλες επιδοσεις μπορει και να εχει βελτιωθει απο τοτε....
Ιασωνος30 Τζεσικα μελαχρινη ρουμανα με πολυ καλο σωμα και αυτη πολυν αξιολογη
Λεωνιδιου28ισογειο Λιλυ η ξανθια μιλφ με τα ωραια ματια και την πολυ καλη διαθεση γενικοτερα καλο σωματακι και παρουσια

αυτα τα ολιγα για την ωρα καλο μεσημερι να εχετε
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Κεραμικου15Β μια νεαρη ψηλη κοπελα με μακρι μαλλι ωραιο σωμα πολυ αξιολογη για τα δεδομενα του μεταξιου
Κεραμικου15Α δυο νεαρες κοπελες η μια χειροτερη απο την αλλη μια μελαχρινη με ατσουμπαλο σωμα και μια κοντη καστανοξανθη τιποτα μετριτητες

▪Στο Κεραμεικού 15β είδες την Σιμόνα,ψηλή νεαρής ηλικίας,με γλυκό πρόσωπο,με ζουμερό κορμί και με απίθανες γεμάτες και στητές βυζάρες!!! :tits:

▪Στο Κεραμεικού 15α είδες την μελαχροινή ψηλή Γιούλη με αρκετά γεμάτο σώμα και την κοντή καστανόξανθη Ιζαμπέλα.

▪Η μελαχροινή μιλφ Σοφία είναι εγγύηση από τότε που ξεκίνησε να δουλεύει στο Ιάσωνος 1α.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom