Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 335 άτομα (31 μέλη και 304 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Να συμπληρώσω στην πρωινή βάρδια:
Αλκιβιάδου 16Γ η Μάγια και η ξανθούλα Νικόλ
Αλκιβιαδου 16Β η Νίκα, το ρωσικό μιλφ με τα μαγουλάκια
 

Επισκέπτης
:rockon: :rockon: :rockon:
Μετά τα Γαλλικά, ιδού και η ποίησις...


Γαλλικά, ποίησις, κλειδοκύμβαλα...

Ως σημείο συναντήσεως των εκλεκτών μελών του παρόντος ιστοτοπου θα  ήτο δέον να ορισθεί η αίθουσα του Φιλολογικού Συλλόγου Παρνασσός....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Γαλλικά, ποίησις, κλειδοκύμβαλα...

Ως σημείο συναντήσεως των εκλεκτών μελών του παρόντος ιστοτοπου θα  ήτο δέον να ορισθεί η αίθουσα του Φιλολογικού Συλλόγου Παρνασσός....
με επισιτισμό (catering) από το X-Bar
 

Fitzpatrick

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
149
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
Δροσοπουλου εχει ανηφορισει κανεις ναδει τι παιζει?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Σάββατο πρωί στο Φωκαίας 19 πήρα μια μελαχρινή νεαρή κοπέλα, υποτίθεται ρωσσίδα, φορούσε πολύ ωραίο fishnet. Από κοντά δεν έλεγε στο πρόσωπο, αλλά ήταν ωραία βαμμένη. Ανακοινώθηκε τελειωτικό στο στόμα κάτι που στο δωμάτιο αρνήθηκε. Κατά τα άλλα μετριότης, και απ' ότι φαίνεται η υπηρεσία ανακοινώνει το ίδιο ποίημα για όλες τις κοπέλες, άσχετα με το τι προσφέρει ή θέλει να κάνει η κάθεμία. Δεν ανέβασα κριτική γιατί δεν θυμάμαι όνομα. 
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Σάββατο πρωί στο Φωκαίας 19 πήρα μια μελαχρινή νεαρή κοπέλα, υποτίθεται ρωσσίδα, φορούσε πολύ ωραίο fishnet. Από κοντά δεν έλεγε στο πρόσωπο, αλλά ήταν ωραία βαμμένη. Ανακοινώθηκε τελειωτικό στο στόμα κάτι που στο δωμάτιο αρνήθηκε. Κατά τα άλλα μετριότης, και απ' ότι φαίνεται η υπηρεσία ανακοινώνει το ίδιο ποίημα για όλες τις κοπέλες, άσχετα με το τι προσφέρει ή θέλει να κάνει η κάθεμία. Δεν ανέβασα κριτική γιατί δεν θυμάμαι όνομα.

Τελικά δεν διαβάζετε τις ενημερώσεις... :rockon:

Φωκαίας
19: Βαλεντίνα (το μελαχροινό ψιλοτσουρκοειδές με μαύρο ζαρτιερικό) :s&m_1:.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
3
Like
1.606
Πόντοι
216
Ρε παιδια, ειμαι σιγουρος οτι εχει ξανασυζητηθει (και ενδεχομενως, εξαντληθει) το θεμα, αλλα αυτη την τσατσα απο το Διδυμου 18 που δουλευει η Αλιονα (η ξανθια με το κοντο μαλλι)πραγματικα με φτιαχνει αισχροτατα!
Ταλαιπωρουμω το μυαλο μου να καταστρωσω καποιο σχεδιο να καταφερω να την παρω, αλλα αυτο μαλλον προυποθετει να παρω Αλιονα να της ζητησω να μεταφερει το request μου, καθως λογω κινησης δεν μπορω να την πετυχω μονη να της το πω....
Γνωριζει κανενας κατι?
Κερναω ο,ι θελετε:P
 

dark_avenger

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
150
Like
28
Πόντοι
1
Ρε παιδια, ειμαι σιγουρος οτι εχει ξανασυζητηθει (και ενδεχομενως, εξαντληθει) το θεμα, αλλα αυτη την τσατσα απο το Διδυμου 18 που δουλευει η Αλιονα (η ξανθια με το κοντο μαλλι)πραγματικα με φτιαχνει αισχροτατα!
Ταλαιπωρουμω το μυαλο μου να καταστρωσω καποιο σχεδιο να καταφερω να την παρω, αλλα αυτο μαλλον προυποθετει να παρω Αλιονα να της ζητησω να μεταφερει το request μου, καθως λογω κινησης δεν μπορω να την πετυχω μονη να της το πω....
Γνωριζει κανενας κατι?
Κερναω ο,ι θελετε:P
Εγώ ευχαρίστως θα ξεπάτωνα την κυρα-Εύα.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
3
Like
1.606
Πόντοι
216
........πως θα γινει αυτο ομως?
Βλεπω γνωριζουμε και ονομα-υποθετω πως θα ηταν του επαγγελματος καποτε!
Χθες που περασα παντως, την ειδα σε αρκετα  εναλλακτικη αμφιεση, και πιστευω πως ειναι ατομο με .....καλλιτεχνικες ανησυχιες...
Λετε να την καλεσουμε σε καμμια γκαλλερυ τεχνης και να την ξεπατωσουμε εκει?:P
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Καλησπερα πριν απο καμια ωρα περασα με την μικρουλα Μιχαελα στο Αγκυρας12Β που επεστρεψε μετα απο απουσια καποιων βδομαδων ηταν πολυ καλη περασα πολυ καλα μαζι της ηταν μια ευχαριστη εκπληξη θα ανεβασω κριτικη εντος των ημερων
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom