Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 373 άτομα (45 μέλη και 328 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Κολωνού 11 όροφος: Η μελαχροινή, μετρίου ύψους, Μαρία, με σώμα με πιασιματάκια, μικρό στήθος και γλυκό πρόσωπο-γνωστή και σαν Μπέλα από Ιάσωνος 1β και 2α και β.

"Όταν η συμφορά συμφέρει, λογαριαζέ την για πόρνη..."


Κολωνού 11 ισόγειο: Η κοκκινομάλλα Μιρέλα, δίχως τα γυαλάκια της, με γεμάτο πλέον σώμα, ωραίο μεσαίο στητό στήθος-η ιδιοκτήτρια του μαγαζιού.

"Άχνα βασιλικού πάνω από το εφηβαίο..."


Κολωνού 11 υπόγειο: Η πλατινέ μιλφ Χριστίνα, με λεπτό κορμί, μικρό στήθος, δηλώνει μικρή αλλά...

"Έλα να ανταλλάξουμε κορμί και μοναξιά..."


Κολωνού 15α: Η ξανθιά παλαιά μιλφ Μαρία γνωστή από σειρά μαγαζιών του Μεταξουργείου.

"Όλοι σε λένε κατευθείαν άγαλμα, εγώ σε λέω γυναίκα αμέσως..............
Σε λέω γυναίκα γιατ'εισ'αιχμάλωτη..."


Κολωνού 15β: Η ξανθιά εντυπωσιακή πιτσιρίκα Μαρία η επονομαζόμενη Τσέχα-ξεκίνησε πριν από κάτι χρόνια από τα υπόγεια της Κεραμεικού.

"Μη μελαγχολείς την ανάστασή σου.Είδες ποτέ σου θαύμα να χάλασε χατήρι παραμυθένιας τύχης;"


Κολωνού 30 ισόγειο: Η ωραία Ρουμάνα πιτσιρίκα Ντάρια.

"Γύμνωσε την επιθυμία σου ως το κόκαλο..."


Κολωνού 30 όροφος: Η ξανθιά όμορφη Όλγα.

" ....να νοιώσει  την παρουσία της ηδονής ως μες τις κόρες των ματιών του..."


Κολωνού 32β: Η μελαχροινή, πλέον, Έλενα-Σκάρλετ Γιόχανσον και η μελαχροινή Αννούλα.

Η Έλενα με μελαγχόλησε σήμερα...Γιατί ήταν σαν να μου είπε τον δικό της στίχο...

"Από τον κόσμο των γρίφων φεύγω ήσυχη.Δεν έχω βλάψει στη ζωή μου αίνιγμα:δεν έλυσα κανένα..."

(Δάνεια από Οδυσσέα Ελύτη, Κική Δημουλά, Ντίνο Χριστιανόπουλο, Τίτο Πατρίκιο και τελευταίο-αλλά όχι έσχατο-τον Τάσο Λειβαδίτη:

"...Έτσι συνήθως έρχεται το φθινόπωρο....")
Eιδες τελικα που εισαι και αισθησιακος και ρομαντικος..  :)
Μην το φοβασαι το συναισθημα,ειναι ωραιο να εχεις
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Θαυμάζοντας τις μακροσκελείς αναρτήσεις των κ.κ. πορνόφιλων, καταλήγω ότι αυτό που συμβαίνει, δεν είναι απλή αγάπη για τις πόρνες, είναι κάτι παραπάνω...
Δεν είναι έρωτας για τις πόρνες, είναι ακόμη παραπάνω...
Είναι γάμος με τις πόρνες, ένας γάμος με όρους και συνθήκες μπουρδέλου.

Πάρτε το χαμπάρι κύριοι, είμαστε σύγαμπροι, μπατζανάκηδες, αδελφοί εν τω πνεύματι...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Περί την 22α ώρα, στο υπόγειο μπουρδέλο Διδύμου 16, η Σίλβια με τη Μαρία.
Μεσόκοπες σοβιετικές, καλοστεκούμενες, με χουφτωτικά σώματα.
Στην άκρη της κουρτίνας, είδα τη Μαρία να θωπεύει τρυφερά τους γλουτούς της Σϊλβιας.
Το σχολίασα και πιάσαμε μια ευχάριστη κουβέντα.

Η Σίλβια ανέφερε ότι την ενοχλεί που οι περισσότεροι περαστικοί ούτε χαιρετάνε, ούτε χαμογελάνε, ούτε λένε ένα καλό λόγο.
Της απάντησα ότι η ψυχολογία των περισσότερων είναι αρνητική: άλλος βιάζεται, άλλος ντρέπεται, άλλος φοβάται... Αυτά όμως δεν συνεπάγονται ότι οι περαστικοί τρέφουν επιθετικότητα ή μοχθηρία για τα θήλεα.

Η Μαρία σχολίασε ότι την παραξενεύουν ορισμένοι, που ενώ στο χώρο αναμονής και επιδείξεων είναι συνεσταλμένοι, αμίλητοι, ανέκφραστοι, όταν στο δωμάτιο συνουσιών εκδύονται και αρχίζουν τις ερωτοτροπίες, ταυτόχρονα ξεκινούν να χυδαιολογούν με άθλιες και ακατανόμαστες φράσεις. Ωστόσο, μόλις χύσουν, τότε λένε ένα ειλικρινές "ευχαριστώ", φορούν ξανά το απόμακρο προσωπείο και απομακρύνονται.

Επειδή όμως ο κόσμος ερχόταν ο ένας μετά τον άλλον για να γαμήσουν, έπρεπε να κλείσουμε τη κουβέντα.
Μου κακοφάνηκε που έφυγα από αυτή τη θαλπωρή, που μόνο οι σοβιετικές ξέρουν να παρέχουν τόσο απλόχερα και με τόση αρχοντιά...
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
χτεσινο περασμα τριτη βάρδια 03,00-04,00
φ 54 μια μελαχρινη με απλό η τσατσα είπε Ιταλίδα (φανταζομαι μετακομισε το κομο σε σκιπ πλευρα)
Η Σοφια.Την ειδα και εγω το Σαββατο.Το μαλλι της μοιαζει με αυτο της πορνοσταρ Christy Mack.Μετρια φατσα για τα γουστα μου.Δεν μου εκανε κλικ
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.845
Πόντοι
6.925
Πρωινή μίνι στο Μετάξι

Κολωνού
32β η καστανόξανθη με το 1,5αρι στήθος
27 ισόγειο ψηλό ξανθιά με 2αρι στηρό στήθος και τα μαλλιά πιασμένα
27 όροφος μελαχρινή με όμορφο επίσης στητό στήθος και κώλο στρογγυλό
15 δεξιά η Έλενα μοντελέ κορμί
15 αριστερά η σταθερή τελευταία με το μυτερό στήθος και την κοιλιά που όλο και μεγαλώνει
11 ισόγειο μελαχρινή μιλφ με σκληρό πρόσωπο μου έφραζε την (άτακτςη φυγής)έξοδο
11 όροφος κοκκινομάλα συμπαθητική νεαρά με καλό κορμί (και 2-3 κιλά παραπάνω)

Ιάσονος

10 κάτω μία πιτσιρίκα με μικρό στήθος και αρκετά κιλά
10 πάνω η ξανθούλα με το καλό κορμί
1β πάνω δεξια οι μιλφ παρτουζο ρωσίδες
1γ η Τζωρτζιάννα το VFM της περιοχής ετιμήθη δια την επιστροφή της
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
να κανω και γω την ερωτηση μου.
Αυτη η Τζωρτζιανα , ειναι η ιδια που δουλευε καποτε Αχιλλεως 40 ? (αν και νομιζω οτι εκεινη την ελεγαν Τζωρτζινα )
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Πρωινή μίνι στο Μετάξι

Κολωνού
32β η καστανόξανθη με το 1,5αρι στήθος
27 ισόγειο ψηλό ξανθιά με 2αρι στηρό στήθος και τα μαλλιά πιασμένα
27 όροφος μελαχρινή με όμορφο επίσης στητό στήθος και κώλο στρογγυλό
15 δεξιά η Έλενα μοντελέ κορμί
15 αριστερά η σταθερή τελευταία με το μυτερό στήθος και την κοιλιά που όλο και μεγαλώνει
11 ισόγειο μελαχρινή μιλφ με σκληρό πρόσωπο μου έφραζε την (άτακτςη φυγής)έξοδο
11 όροφος κοκκινομάλα συμπαθητική νεαρά με καλό κορμί (και 2-3 κιλά παραπάνω)

Ιάσονος

10 κάτω μία πιτσιρίκα με μικρό στήθος και αρκετά κιλά
10 πάνω η ξανθούλα με το καλό κορμί
1β πάνω δεξια οι μιλφ παρτουζο ρωσίδες
1γ η Τζωρτζιάννα το VFM της περιοχής ετιμήθη δια την επιστροφή της
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Θαυμάζοντας τις μακροσκελείς αναρτήσεις των κ.κ. πορνόφιλων, καταλήγω ότι αυτό που συμβαίνει, δεν είναι απλή αγάπη για τις πόρνες, είναι κάτι παραπάνω...
Δεν είναι έρωτας για τις πόρνες, είναι ακόμη παραπάνω...
Είναι γάμος με τις πόρνες, ένας γάμος με όρους και συνθήκες μπουρδέλου.

Πάρτε το χαμπάρι κύριοι, είμαστε σύγαμπροι, μπατζανάκηδες, αδελφοί εν τω πνεύματι...
Σωστός , σωστότατος ! !
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Περί την 22α ώρα, στο υπόγειο μπουρδέλο Διδύμου 16, η Σίλβια με τη Μαρία.
Μεσόκοπες σοβιετικές, καλοστεκούμενες, με χουφτωτικά σώματα.
Στην άκρη της κουρτίνας, είδα τη Μαρία να θωπεύει τρυφερά τους γλουτούς της Σϊλβιας.
Το σχολίασα και πιάσαμε μια ευχάριστη κουβέντα.

Η Σίλβια ανέφερε ότι την ενοχλεί που οι περισσότεροι περαστικοί ούτε χαιρετάνε, ούτε χαμογελάνε, ούτε λένε ένα καλό λόγο.
Της απάντησα ότι η ψυχολογία των περισσότερων είναι αρνητική: άλλος βιάζεται, άλλος ντρέπεται, άλλος φοβάται... Αυτά όμως δεν συνεπάγονται ότι οι περαστικοί τρέφουν επιθετικότητα ή μοχθηρία για τα θήλεα.

Η Μαρία σχολίασε ότι την παραξενεύουν ορισμένοι, που ενώ στο χώρο αναμονής και επιδείξεων είναι συνεσταλμένοι, αμίλητοι, ανέκφραστοι, όταν στο δωμάτιο συνουσιών εκδύονται και αρχίζουν τις ερωτοτροπίες, ταυτόχρονα ξεκινούν να χυδαιολογούν με άθλιες και ακατανόμαστες φράσεις. Ωστόσο, μόλις χύσουν, τότε λένε ένα ειλικρινές "ευχαριστώ", φορούν ξανά το απόμακρο προσωπείο και απομακρύνονται.

Επειδή όμως ο κόσμος ερχόταν ο ένας μετά τον άλλον για να γαμήσουν, έπρεπε να κλείσουμε τη κουβέντα.
Μου κακοφάνηκε που έφυγα από αυτή τη θαλπωρή, που μόνο οι σοβιετικές ξέρουν να παρέχουν τόσο απλόχερα και με τόση αρχοντιά...
Α ρε  Πύραυλε , μπράβο, είσαι καλός Ανθρωπος με αισθήματα. Μακάρι νάταν καί άλλοι έτσι σαν καί σένα . ΜΠΡΆΒΟ ! ! !
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Η Σίλβια ανέφερε ότι την ενοχλεί που οι περισσότεροι περαστικοί ούτε χαιρετάνε, ούτε χαμογελάνε, ούτε λένε ένα καλό λόγο.
Της απάντησα ότι η ψυχολογία των περισσότερων είναι αρνητική: άλλος βιάζεται, άλλος ντρέπεται, άλλος φοβάται... Αυτά όμως δεν συνεπάγονται ότι οι περαστικοί τρέφουν επιθετικότητα ή μοχθηρία για τα θήλεα.

Η Μαρία σχολίασε ότι την παραξενεύουν ορισμένοι, που ενώ στο χώρο αναμονής και επιδείξεων είναι συνεσταλμένοι, αμίλητοι, ανέκφραστοι, όταν στο δωμάτιο συνουσιών εκδύονται και αρχίζουν τις ερωτοτροπίες, ταυτόχρονα ξεκινούν να χυδαιολογούν με άθλιες και ακατανόμαστες φράσεις. Ωστόσο, μόλις χύσουν, τότε λένε ένα ειλικρινές "ευχαριστώ", φορούν ξανά το απόμακρο προσωπείο και απομακρύνονται.

Επειδή όμως ο κόσμος ερχόταν ο ένας μετά τον άλλον για να γαμήσουν, έπρεπε να κλείσουμε τη κουβέντα.
Μου κακοφάνηκε που έφυγα από αυτή τη θαλπωρή, που μόνο οι σοβιετικές ξέρουν να παρέχουν τόσο απλόχερα και με τόση αρχοντιά...
Επειδή έχω μια έφεση στους κοινωνιολογικούς προβληματισμούς,η συμπεριφορές που περιέγραψες είναι απόρροια,α): της εν γένει αντρικής ψυχολογίας;,β):της νεοελληνικής κουλτούρας;,γ):όλα αυτά και άλλα πολλά;
(Ξέρω ότι είμαι εκτός θέματος,ας διαγραφεί ή ας μεταφερθεί αλλού το ερώτημα).
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Πρωινή μίνι στο Μετάξι
1γ η Τζωρτζιάννα το VFM της περιοχής ετιμήθη δια την επιστροφή της

Και αν την πιστέψουμε,από αύριο Διδύμου 7Α ή Β.

Ακόμα να συνέλθω από το πόσο καύλα έχει γίνει σωματικά,από το Σάββατο το πρωί που την πέτυχα και πέρασα μαζί της... :cum:
Λογικά Διδύμου θα πάει,έχει ξαναδουλέψει εκεί...απλά το Σάββατο που την ρώτησα...δεν ήξερε ούτε η ίδια... :-*
Ρεμούνδου δεν είχε πολύ δουλειά...μου είχε κάνει παράπονα..όπως και η καύλα Ντενίσα που έχει μπλέξει Χωματιανού και έχει ξενερώσει...
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Ακόμα να συνέλθω από το πόσο καύλα έχει γίνει σωματικά,από το Σάββατο το πρωί που την πέτυχα και πέρασα μαζί της... :cum:
Λογικά Διδύμου θα πάει,έχει ξαναδουλέψει εκεί...απλά το Σάββατο που την ρώτησα...δεν ήξερε ούτε η ίδια... :-*
Ρεμούνδου δεν είχε πολύ δουλειά...μου είχε κάνει παράπονα..όπως και η καύλα Ντενίσα που έχει μπλέξει Χωματιανού και έχει ξενερώσει...

ε ενταξει τοσες εργασίες έγιναν για να γινει απο τα καλύτερα της λιοσίων το συγκεκριμένο τσαρδί ας έχει και μια κοπέλα της προκοπή μέσα ... ασε που στα ησυχα αυτα τσαρδια απολαμβάνεις τον έρωτα μύστη μου  :grin:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Καλησπέρα! Για σένα φίλε Προφ τι να πω;... Πάντως όταν εσύ άρχιζες τις www.bourdela.com/forum/index.php?topic=26.msg1790399#msg1790399]ενημερώσεις[/url], εγώ δεν γνώριζα την ύπαρξη του σάιτ...
'Εγκυρος και αναλυτικός γι' άλλη μια φορά.
Ευχαριστώ Φανούρη! Και εσύ όπως πάντα ήσουν καταιγιστικός!Καλές εμπειρείες να έχεις!
 

dark_avenger

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
150
Like
28
Πόντοι
1
χτεσινο περασμα τριτη βάρδια 03,00-04,00
φ 54 μια μελαχρινη με απλό η τσατσα είπε Ιταλίδα (φανταζομαι μετακομισε το κομο σε σκιπ πλευρα)
φ56 το πιπινι πατρισια
φ84 οροφος μια αδιαφορη για τα γουστα μου μελαχρινη σε απλό, γεματο σώμα ξενερωμένη φάτσα λογικότερη τιμή τα 10 και μετακίνηση στο μεταξουργείο
φ61 νίκη με την αφάνα, πρωην τζούλια. για το ιστορικό ανέφερε οτι επιστρέφει η Αλεξάνδρα την δευτέρα

φωκαάς 17ισόγεια ρωξάνη πολύ καβλώφατσα με μαυρο διχτυωτό κορμί
στον οροφο ειχε δυο αδιαφορες
φωκαιασ 25 ορ. ενα μελαχροινο κοριτσι σχετικά βαριεστημένο
27 οροφος, η ευτραφής υπηρεσία παρουσίασε την ανκα, κοντοπούτανος πουτσομεζές

φωκαιας τριπλεξ,
στο αριστερά δυο κοπέλες η βανέσσα και άλλη μία μελαχροινη
στο δεξια η γνωστη νάντια 
πληρώθηκε η βανέσσα κοντόπουτανος νεαρά κοκκινομάλα, με σκουλαρίκι στο χείλος, μετρια πίπα μετριο απο πάνω (έγινε και ανάποδα), ιεραποστολικό, στα 4 εκσπερμάτωση με ισπανική στα βυζιά
Μάλλον τη Μπάρμπαρα εννοείς φίλε. Απαγορευμένο πλεον το 20αρικο γι'αυτή.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
η νταρντανα ιζαμπελα αυριο πρωι στην αλκιβιαδου? :huh:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom