Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 269 άτομα (35 μέλη και 234 επισκέπτες)

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
Τύπε...

Έξω έπιασαν τα πρώτα κρύα...

Ίσως δεν έχεις προλάβει να κατεβάσεις ένα παλτό-έστω μια φλοκάτα,μια βελέτζα...

Υπάρχει,λοιπόν,για εσένα η λύση που λέγεται Κατρίν...

Οκ...καταλαβα!!! Ευχαριστω...για να μην χανω τον χρονο μου...κ τα ευρω φυσικα. Παντως ειναι τουμπανο, κριμα..
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
ας τα δώσουν, δικά μου δεν είναι ... αλλά το θεωρώ απαράδεκτο το 20αρικο, να μου πεις +10 να πω παει στο διάολο ... τιμη ευκαιρίας ειναι αμα το βρεις σε βασικο προγραμμα, θυμαμαι το κουλουρι της ατζελας απο Φ74, και καθαρη και σε βασικο προγραμμα ... καλη της ωρα οπου κι αν ειναι!!
Την ψάχνω και εγώ αυτήν την κοπέλα... Όποιος έχει είδηση για το που μπορεί να βρίσκεται ας μας πει να μάθουμε.
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
138
Κριτικές
7
Like
218
Πόντοι
1
χτεσινο περασμα τριτη βάρδια 03,00-04,00
φ 54 μια μελαχρινη με απλό η τσατσα είπε Ιταλίδα (φανταζομαι μετακομισε το κομο σε σκιπ πλευρα)
φ56 το πιπινι πατρισια
φ84 οροφος μια αδιαφορη για τα γουστα μου μελαχρινη σε απλό, γεματο σώμα ξενερωμένη φάτσα λογικότερη τιμή τα 10 και μετακίνηση στο μεταξουργείο
φ61 νίκη με την αφάνα, πρωην τζούλια. για το ιστορικό ανέφερε οτι επιστρέφει η Αλεξάνδρα την δευτέρα

φωκαάς 17ισόγεια ρωξάνη πολύ καβλώφατσα με μαυρο διχτυωτό κορμί
στον οροφο ειχε δυο αδιαφορες
φωκαιασ 25 ορ. ενα μελαχροινο κοριτσι σχετικά βαριεστημένο
27 οροφος, η ευτραφής υπηρεσία παρουσίασε την ανκα, κοντοπούτανος πουτσομεζές

φωκαιας τριπλεξ,
στο αριστερά δυο κοπέλες η βανέσσα και άλλη μία μελαχροινη
στο δεξια η γνωστη νάντια 
πληρώθηκε η βανέσσα κοντόπουτανος νεαρά κοκκινομάλα, με σκουλαρίκι στο χείλος, μετρια πίπα μετριο απο πάνω (έγινε και ανάποδα), ιεραποστολικό, στα 4 εκσπερμάτωση με ισπανική στα βυζιά
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
138
Κριτικές
7
Like
218
Πόντοι
1
Όπως και την γνωστή Τζένη-Άννα/Αννέλα...που στην Φωκαίας τον έπαιρνε στον κώλο στο βασικό πρόγραμμα - μου είχε αφήσει και μερέντα 1 φορά  :S -...
...μετά στην Φυλής την είχαμε ονομάσει "Μις έξτρα"... :)

αυτό μπίλυ το είχα ακούσει απο πολλούς, προσωπικά την γνώρισα στο 84 οροφο, απλό ανέφεραν αλλά τα ζούσα όλα χωρίς να μου ζήτήσει κάτι.
φήμες ανέφεραν οτι πήγε ιταλία
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
χτεσινο περασμα τριτη βάρδια 03,00-04,00
φ 54 μια μελαχρινη με απλό η τσατσα είπε Ιταλίδα (φανταζομαι μετακομισε το κομο σε σκιπ πλευρα) Σοφία

φωκαάς 17ισόγεια ρωξάνη πολύ καβλώφατσα με μαυρο διχτυωτό κορμί
στον οροφο ειχε δυο αδιαφορες Άλίκη & Άντζελα

φωκαιας τριπλεξ,
στο αριστερά δυο κοπέλες η βανέσσα και άλλη μία μελαχροινη Κική
:thumbsup:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
χτεσινο περασμα τριτη βάρδια 03,00-04,00
φ 54 μια μελαχρινη με απλό η τσατσα είπε Ιταλίδα (φανταζομαι μετακομισε το κομο σε σκιπ πλευρα)

Αυτό το τσαρδί έχει παράδοση στις Ιταλίδες (Λίζα  :grin: ) και στις Ισπανίδες (Τζούλια/Χούλια  :grin: )...
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Ιάσονος, Λεωνίδου, Κεραμεικού, Μεγάλου Αλεξάνδρου, Καλλέργη[/size]


11:50-12:54 (πρώτη βάρδια)

Ιάσονος 44 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η ξανθιά Ειρήνη, με το σφριγηλό κορμί και το τρίμπαλ στη μέση. Σε απλό.
Ιάσονος 44 αριστερά (ισόγειο): Η έκφυλη, μελαχρινή, μακρυμαλλούσα Σάντρα. Σε απλό.
Ιάσονος 46 δεξιά (όροφος): Δύο γνωστές κοπέλες: Η μελαχρινή βυζαρού Αλίνα και η Αναστασία. Σε απλό.
Ιάσονος 46 μεσαίο (υπερυψωμένο ισόγειο): Η ευτραφής, μελαχρινή, 24άχρονη ρουμάνα Νικόλ, από το ισόγειο της Ιάσονος με το νούμερο 30. Σε απλό.
Ιάσονος 46 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Κλασικά η γεροδεμένη ρουμάνα Μαρία. ΚΩΛΟΣ και ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ.
Ιάσονος 43: Σταθερή κι εδώ η Σοφία, με ίσιο καστανόξανθο μαλλί μέχρι την πλάτη, μέτριο φιλήδονο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, καλοθρεμμένη. ΚΩΛΟΣ.
Ιάσονος 37 δεξιά (ισόγειο): Η 'Αντζελα/Ντανιέλα/'Αννα, απ' το παραδιπλανό 33 και τον παραπάνω όροφο με το νούμερο 20, με καστανό μαλλί μέχρι την πλάτη, σκληρό πρόσωπο, μικρό βυζί, αδύνατη, με φαρδουλό κώλο. Περιλάμβανε και ΚΩΛΟ στο πρόγραμμά της.
Ιάσονος 37 αριστερά (όροφος): Κλειστός.
Ιάσονος 36: Δύο παχουλές κοπέλες: Η 'Αντζελα, από το απέναντι 31 και τον όροφο της Κολοκυνθούς 38. Η μελαχρινή, ασχημούλα, θηριώδης Μαρία, απ' τα Κολωνού 48 και 53 και το Μ.Α 15. Σε απλό και οι δύο. Πληρώθηκε η δεύτερη...

DSC06129.jpg


DSC06124.jpg


DSC06132.jpg


DSC06134.jpg


Ιάσονος 33: Η νεαρή Τζένη, από τον όροφο του απέναντι 30, με μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, γλυκό πρόσωπο, μικρό στήθος, καλό κορμάκι. Σε απλό.
Ιάσονος 31 δεξιά (ημιυπόγειο): Κλειστό.
Ιάσονος 31 αριστερά (ημιυπόγειο): Δύο κοπέλες: Η ξανθιά, άσχημη, κοντοστούπα Νάντια, από τον όροφο της Κολωνού 30, με ΚΩΛΟ. Η ομορφούλα Ανθούλα/Bίκυ, από το απέναντι 36, το δεξιό Κολωνού 15 και το παραδιπλανό ισόγειο 11. Σε απλό.
Ιάσονος 30 αριστερά (ημιυπόγειο): Δύο κοπέλες: Η ξανθούλα Αλίνα, από τον διπλανό όροφο, σε απλό, κι υπερωκεάνια, επίσης ξανθιά, μεγάστηθη Τζώτρζια, από το ημιυπόγειο της Κολωνού 27, με ΚΩΛΟ.
Ιάσονος 30 δεξιά (όροφος): Δεν ανέβηκα...
Ιάσονος και Λεωνίδου: 'Ενα μελαχρινό σαμιαμίδι, η Ναταλί, απ' τον όροφο της Ιάσονος 37, σε «στοματικό».
Λεωνίδου 28 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η Λώρη, μία ξαθιά με τσιμπουκόχειλα, μεγάλο στήθος, καλοταϊσμένο κορμί. Σε απλό.
Λεωνίδου 28 αριστερά (όροφος): Μία νεαρή με καστανό μαλλί μέχρι την πλάτη, γλυκό πρόσωπο, μικρό στήθος, καλό κορμάκι με πιασιματάκια. Σε απλό.
Ιάσονος 19 ισόγειο: Η ρουμάνα Ναταλί (ήταν δωμάτιο). Σε απλό
Ιάσονος 19 όροφος: Η 'Αννα, απ' τον όροφο της Λεωνίδου 28, με μαύρο σγουρό μαλλί μέχρι την πλάτη, καλό προσωπάκι, μικρό στήθος μ'  ένα τατουαζάκι αριστερά, κωλάρα με κυτταριτιδούλα. Σε απλό.
Ιάσονος 20 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η «ιταλίδα» Σύλβια, από το ισόγειο της Ιάσονος 1. Σε απλό.
Ιάσονος 20 μεσαίο (όροφος): Ο 'Αντυ μου παρουσίασε μία νεαρή Ρουμάνα, με κοντό καστανό μαλλί, καλούτσικο προσωπάκι, μικρό στήθος, ωραίο σωματάκι. Σε απλό
Ιάσονος 20 δεξιά (ισόγειο): Η μελαχρινή, μέτρια εμφανισιακά, παχουλή, νεαρή ρουμάνα Ντανιέλα. Σε απλό.
Ιάσονος 10 (ισόγειο): Η νεαρή Χριστίνα, με σκούρο σπαστό μαλλί μέχρι την πλάτη, μεσαίο στήθος, τσουπωτή. Σε απλό.
Ιάσονος 10 (όροφος): Κλειστός.
Ιάσονος 1 δεξιά (υπεριψωμένο ισόγειο): Η καυλιάρα Τζωρτζιάνα, από το απέναντι 10, Διδύμου 7, το ισόγειο της Ρεμούνδου 21. Σε απλό.
Ιάσονος 1 μεσαίο (δεξιός όροφος): Κλασικά το δίδυμο Σοφία και Νικόλ.
Ιάσονος 1 μεσαίο (αριστερός όροφος): Η αψηλή μολδαβή Σάρρα, απ' το Μ.Α 17, ήταν στο δωμάτιο. Σε απλό.
Ιάσονος 1 αριστερά (ισόγειο): Η ρωσίδα Μαρίνα, από τον απέναντι όροφο, με το σκέλεθρο κορμί και το ανύπαρκτο στήθος. Σε ΦΟΥΛ (ελεύθερο στοματικό και κώλος).
Ιάσονος 2 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η Αλεξάνδρα, με ίσιο καστανό μαλλί μέχρι την πλάτη, καλούτσικο προσωπάκι, μεσαίο στήθος, αψηλούτσικο κορμί με πιασιματάκια. Σε απλό.
Ιάσονος 2 αριστερά (όροφος): Κλειστός.
Κεραμεικού 13 αριστερά (όροφος): Η αψηλή ρουμάνα Ανίτα. Σε απλό.
Κεραμεικού 13 μεσαίο (ισόγειο): Η αψηλή ρουμάνα Χριστίνα. Σε απλό.
Κεραμεικού 13 δεξιά (υπόγειο): Η Μαγδαλένα, από Λεωνίδου 6, Κολωνού 15, Ιάσονος 1 ισόγειο και υπερυψωμένο ισόγειο. Σε απλό.
Κεραμεικού 15 αριστερά (1ος όροφος): Κλειστός.
Κεραμεικού 15 δεξιά (ισόγειο): Μία μέτρια εμφανισιακά νέα γυναίκα με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη, μικρό στήθος, κανονικό κορμί. Σε απλό.
Λεωνίδου 6: Η Ιονέλα (?), με ίσιο ξανθό, κοντό μαλλί, μεσαίο στήθος, γεματούτσικο κορμί. Σε απλό
Καλλέργη 33: Κλασικά η Ιωάννα, από το υπερυψωμένο ισόγειο της Κολωνού 27, ξανθιά (μαλλί μέχρι τους ώμους), γλυκιά, μικρόστηθη, με καλούτσικο κορμί. Σε απλό.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28: Η θηριώδης Πάολα.

Πρωινός-πρωινός...μπράβο και πάλι... :)
Γεια σου ρε Μπίλλυ!
Εύγε και για το πρόσφατο φωτορεπορτάζ www.bourdela.com/forum/index.php?topic=26.msg5775561#msg5775561]εδώ[/url]!

[...]
Επίσης να συγχαρώ n.smirni76/Eric Castel/xilnik/Φανούρη Τζούρα/professorx όπως και όλα τα παιδιά με " " ή χωρίς που ενημερώνουν!
Επίσης φίλε fystiki!

καλημερα σε ολους παιδια καλο μηνα βραδυνη βολτα σημερα λιγα λεπτα πριν της 22.00
[...]
Φίλε αόρατε19, συγχαρητήρια (και δημοσίως) για τον τίτλο του τιμημένου. Τον άξιζες!

[...]
Διδυμου 20 (...) Παρασιου 36
(...)
Διδυμου 20 (...) Παρασιου 36
[...]
Ωραία ενημέρωση Κλεόβουλε! Ωραία ενημέρωση Κλεόβουλε!
Χα χα χα, αστειεύομαι!
Χωρίς πλάκα τώρα, πολύ καλός :thumbsup:

Καλησπέρα σας!
[...]
Καλησπέρα! Για σένα φίλε Προφ τι να πω;... Πάντως όταν εσύ άρχιζες τις www.bourdela.com/forum/index.php?topic=26.msg1790399#msg1790399]ενημερώσεις[/url], εγώ δεν γνώριζα την ύπαρξη του σάιτ...
'Εγκυρος και αναλυτικός γι' άλλη μια φορά.


Επίσης κατά τη διάρκεια της εβδομάδας πληρώθηκαν...

Η Σουζάνα, στο Ιάσονος 1 μεσαίο (δεξιός όροφος), μία σιτεμένη Αλβανίδα χαμηλού αναστήματος, απ' το Ιάσονος 36, με ίσιο, ξανθό, καρέ μαλλί λίγο πάνω απ' τους ώμους, μετριοκαλό πρόσωπο, μεσαίο στήθος (φορούσε εσωφόρι), κανονικό κορμί με κοιλίτσα. Στο πρόγραμμά της είχε ΚΩΛΟ και ισπανική ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΗ στα βυζιά.

DSC06082.jpg


DSC06085.jpg


DSC06093.jpg



Η Καταλίνα, στο Ιάσονος 20 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο), μια μέτριου αναστήματος, μελαχρινή, νεαρή Ρουμάνα, από το παραδιπλανό ισόγειο και τα Ιάσονος 37, με ίσιο, μαύρο, καρέ μαλλί στο ύψος του σαγονιού, μάλλον καλό πρόσωπο με όμως προβληματική οδοντοστοιχία, μικρό στήθος, ομορφοσχηματισμένο κορμί κι ωραίο κωλαράκι. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.

DSC06097.jpg


DSC06103.jpg


DSC06112.jpg



Η Μαρίνα, στο Ιάσονος 43, μία χαμηλού αναστήματος, μελαχρινή νεαρή, με ίσιο, μαύρο μαλλί που κάλυπτε την πλάτη της, έκφυλο πρόσωπο μ' ανάγλυφα χείλη, μικρό στήθος με προπετείς θηλές, καλοσχηματισμένο κορμάκι, στρογγυλό ωραίο κωλαράκι. Σε απλό.

DSC06115.jpg


DSC06116.jpg


DSC06120.jpg
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ιάσονος 1 δεξιά (υπεριψωμένο ισόγειο): Η καυλιάρα Τζωρτζιάνα, από το απέναντι 10, Διδύμου 7, το ισόγειο της Ρεμούνδου 21. Σε απλό.

Γεια σου ρε Μπίλλυ!
Εύγε και για το πρόσφατο φωτορεπορτάζ www.bourdela.com/forum/index.php?topic=26.msg5775561#msg5775561]εδώ[/url]!

Να'σαι καλά φίλε μου...έλεγα θα σε πετύχω κάπου εχθές,αλλά μας την έσκασες...αλλά και εγώ άλλαξα ώρες για κάλυψη/απόκρυψη!  :grin:
Ακόμα προσπαθώ να συνέλθω από την επαφή μου με Τζωρτζιάννα...
Και πάλι άψογος σήμερα!  :rockon:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Σε ερώτησή μου: αν η Τζωρτζιάνα αδυνάτισε καθόλου (όπως ήταν στις χρυσές εποχές στο Κολ. 30 1ος)

Ο Eric Castel απάντησε ότι έχει παραμείνει όπως έφυγε . . .


Είναι στα ίδια κιλά που είχε όταν έφυγε-παρά το ότι, όπως μου είπε, τρώει κανονικά τα πάντα, δίχως δισταγμό.

Και τώρα εσύ, μου λές ότι έχει αδυνατίσει  . . . .

Όλα ξεκίνησαν το πρωί,που είδα αυτήν την κορασίδα με το βλαχο/κολάν...σεληνιάστηκα και βουρ για πρωινή τσάρκα/κατάθεση... :zfuck:

Επιστροφή στο Μεταξουργείο...πέρασα με Τζωρτζιάννα (παρουσιάστηκε ως Αλέξια) στο Ιάσωνος 1Γ....μεγάλη καύλα...
Θα ανεβάσω κριτική γιατί η κοπέλα είναι τελείως μουνάρα...έχει μαυρίσει....έχει γίνει ΤΕΛΕΊΩΣ στυλιάρι...και ο κώλος της είναι ένα ποίημα... :zfuck:

Τελικά, τί ισχύει ? ? ?

:think:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Σε ερώτησή μου: αν η Τζωρτζιάνα αδυνάτισε καθόλου (όπως ήταν στις χρυσές εποχές στο Κολ. 30 1ος)

Ο Eric Castel απάντησε ότι έχει παραμείνει όπως έφυγε . . .


Και τώρα εσύ, μου λές ότι έχει αδυνατίσει  . . . .

Τελικά, τί ισχύει ? ? ?

:think:

Και τα 2 (απλά δεν την είχα δει πριν φύγει...αλλά λίγο καιρό πριν που μας έκανε παράπονα ότι έχει παχύνει...την είχα δει με n.smirni76 ),απλά με το μαύρισμα δείχνει πολύ καύλα...το στομάχι της είναι εντελώς flat και φαίνονται οι πλάγιοι κοιλιακοί...με καταλαβαίνεις... :grin: :smitten: :smitten: :smitten:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Και τα 2 (απλά δεν την είχα δει πριν φύγει...αλλά λίγο καιρό πριν που μας έκανε παράπονα ότι έχει παχύνει...την είχα δει με n.smirni76 ),απλά με το μαύρισμα δείχνει πολύ καύλα...το στομάχι της είναι εντελώς flat και φαίνονται οι πλάγιοι κοιλιακοί...με καταλαβαίνεις... :grin: :smitten: :smitten: :smitten:

Βεβαιότατα . . .

Αλλά, αν αποκτούσε το κωλαράκι που είχε όταν δούλευε στο Κολ. 30, θα ήταν καλύτερα . .  :kissass:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Βεβαιότατα . . .

Αλλά, αν αποκτούσε το κωλαράκι που είχε όταν δούλευε στο Κολ. 30, θα ήταν καλύτερα . .  :kissass:

Φίλε μου είναι όπως ακριβώς πρέπει - για τα γούστα μου - ,αλλά δεν κάνει 69 με τίποτα... :headbang:
Κρίμα δεν είναι...?  :'( :-
 

Επισκέπτης
Να συμπληρώσω στην , όπως πάντα, άψογη ενημέρωση του Φανούρη Τζούρα μερικά από την πρωινή, παράλληλη πορεία μας στο Μεταξουργείο...

Κολωνού 11 όροφος: Η μελαχροινή, μετρίου ύψους, Μαρία, με σώμα με πιασιματάκια, μικρό στήθος και γλυκό πρόσωπο-γνωστή και σαν Μπέλα από Ιάσωνος 1β και 2α και β.

"Όταν η συμφορά συμφέρει, λογαριαζέ την για πόρνη..."


Κολωνού 11 ισόγειο: Η κοκκινομάλλα Μιρέλα, δίχως τα γυαλάκια της, με γεμάτο πλέον σώμα, ωραίο μεσαίο στητό στήθος-η ιδιοκτήτρια του μαγαζιού.

"Άχνα βασιλικού πάνω από το εφηβαίο..."


Κολωνού 11 υπόγειο: Η πλατινέ μιλφ Χριστίνα, με λεπτό κορμί, μικρό στήθος, δηλώνει μικρή αλλά...

"Έλα να ανταλλάξουμε κορμί και μοναξιά..."


Κολωνού 15α: Η ξανθιά παλαιά μιλφ Μαρία γνωστή από σειρά μαγαζιών του Μεταξουργείου.

"Όλοι σε λένε κατευθείαν άγαλμα, εγώ σε λέω γυναίκα αμέσως..............
Σε λέω γυναίκα γιατ'εισ'αιχμάλωτη..."


Κολωνού 15β: Η ξανθιά εντυπωσιακή πιτσιρίκα Μαρία η επονομαζόμενη Τσέχα-ξεκίνησε πριν από κάτι χρόνια από τα υπόγεια της Κεραμεικού.

"Μη μελαγχολείς την ανάστασή σου.Είδες ποτέ σου θαύμα να χάλασε χατήρι παραμυθένιας τύχης;"


Κολωνού 30 ισόγειο: Η ωραία Ρουμάνα πιτσιρίκα Ντάρια.

"Γύμνωσε την επιθυμία σου ως το κόκαλο..."


Κολωνού 30 όροφος: Η ξανθιά όμορφη Όλγα.

" ....να νοιώσει  την παρουσία της ηδονής ως μες τις κόρες των ματιών του..."


Κολωνού 32β: Η μελαχροινή, πλέον, Έλενα-Σκάρλετ Γιόχανσον και η μελαχροινή Αννούλα.

Η Έλενα με μελαγχόλησε σήμερα...Γιατί ήταν σαν να μου είπε τον δικό της στίχο...

"Από τον κόσμο των γρίφων φεύγω ήσυχη.Δεν έχω βλάψει στη ζωή μου αίνιγμα:δεν έλυσα κανένα..."

(Δάνεια από Οδυσσέα Ελύτη, Κική Δημουλά, Ντίνο Χριστιανόπουλο, Τίτο Πατρίκιο και τελευταίο-αλλά όχι έσχατο-τον Τάσο Λειβαδίτη:

"...Έτσι συνήθως έρχεται το φθινόπωρο....")
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
11
Μπραβο ρε Φανουρη...αξιος!Αρχοντας!!!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Να συμπληρώσω στην , όπως πάντα, άψογη ενημέρωση του Φανούρη Τζούρα μερικά από την πρωινή, παράλληλη πορεία μας στο Μεταξουργείο...
Μένω έκπληκτος από τη λογοτεχνική κατάρτιση του ρεπόρτερ!Επειγόντως εντατικά μαθήματα όλοι μας!
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
χαχαχα ...σωστος...αφησα ενα κενο τεραστιο στο κειμενο καθως εγραφα,και προσπαθησα να κανω copy paste πιο πανω το ιδιο κειμενο που ειχα γραψει....κουλο αλλα ελληνικο.
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Ο Ορεστης_κς ο μεγιστος πορνοαγαπουλας υπαρχει παιδια ?? ... που ειναι αυτο το παλικαρι... χαθηκε ....
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Φίλε μου είναι όπως ακριβώς πρέπει - για τα γούστα μου - ,αλλά δεν κάνει 69 με τίποτα... :headbang:
Κρίμα δεν είναι...?  :'( :-

Για μερικές κοπέλες είναι αμαρτία να μην κάνουν 69 (π.χ. Ρενάτα, Ευτέρπη, Τζωρτζιάνα, Αλέξια, κ.α.)

:tickedoff:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Να συμπληρώσω στην , όπως πάντα, άψογη ενημέρωση του Φανούρη Τζούρα μερικά από την πρωινή, παράλληλη πορεία μας στο Μεταξουργείο...

Κολωνού 32β: Η μελαχροινή, πλέον, Έλενα-Σκάρλετ Γιόχανσον και η μελαχροινή Αννούλα.

Η Έλενα με μελαγχόλησε σήμερα...Γιατί ήταν σαν να μου είπε τον δικό της στίχο...

"Από τον κόσμο των γρίφων φεύγω ήσυχη.Δεν έχω βλάψει στη ζωή μου αίνιγμα:δεν έλυσα κανένα..."

Εμένα, η μόνη που θυμίζει στην Μούσα του Γούντυ Άλλεν είναι η Έλενα-Αλίνα από Κολ. 32, 15 & εσχάτως Φωκ. 27/24.

Αν και από ότι έμαθα, ξαναγύρισε Θεσσαλονίκη. 

:'(
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom