Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 115 άτομα (9 μέλη και 106 επισκέπτες)

Bill OldKostas

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2014
Μηνύματα
210
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Αλκαμένους 117
Ελένη, ή Αθηνά, ή Πειραιώτισσα: Ημεδαπή, προμιλφ, ξανθοβαμμένη, με τεχνητούς μαστούς και με καλές επιδόσεις στην κλινοπάλη. Η καλύτερη ημεδαπή πόρνη στα λαϊκά πορνεία των Αθηνών.

Αλβανίδα είναι.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Την Αλέξια στην Φωκαίας 27Β (κάτω),την έχεις δοκιμάσει...? Ωραίο στυλιάρι,αλλά δεν έχω καταφέρει να την πάρω... :cum:

Την έχω δοκιμάσει.
Καλό πουτανί η "Ισπανίδα", αλλά αφού δεν προσφέρει "69", πάμε για άλλα . . .  . . (αν αλλάξει κάτι, πες μου)

Πάρε την Νεφέλη στο Φ.69 ισ. , που κάνει και ελ. στοματικό και έχει και γαμώ τα κορμιά (αν και στην φάτσα τα χαλάει λίγο).
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Την έχω δοκιμάσει.
Καλό πουτανί η "Ισπανίδα", αλλά αφού δεν προσφέρει "69", πάμε για άλλα . . .  . . (αν αλλάξει κάτι, πες μου)

Πάρε την Νεφέλη στο Φ.69 ισ. , που κάνει και ελ. στοματικό και έχει και γαμώ τα κορμιά (αν και στην φάτσα τα χαλάει λίγο).

Μείνε ήσυχος... :)
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Φίλτατε  Πύραυλε !
Αλκαμένους 113
(α) Σίλβια, σοβιετικός αστέρας, μιλφ, με ωραιότατα χαρακτηριστικά σώματος και προσώπου.
Παλαιοτάτη γνωστη, οπως μάθαμε τελικά  :)
(β) Αλεξάνδρα, ημεδαπή προγκιλφ,
Η εκει αρκετά ψηλη  ξανθια Αλεξανδρα  με την κωλάρα που δηλώνει  Ηπειρώτισα απο  Άρτα, πάντως δεν ειναι  προγκιλφ

Παρασίου 36
(α) Καριολίνα, ευτραφής αλλοδαπή, με ευμεγέθεις μαστούς.
Οκ !  Ενδιαφερουσα !
(β) Μαρία, ξανθοβαμμένη αλλοδαπή.
Εισθε  γνωστης ! -  Να λοιπον  που φανηκε οτι  η τρελο (πρωην) κοτσιδου  είχε παντα βαμμενα μαλλιά  :cheesy:
) Μπέτι, γυφτοειδής αλλοδαπή.
Απολύτως ορθόν-  Απο Μολδαβία- λέει/  Με  ατσουμπαλο σώμα- και  χάλια  χαλάρωση  στην κοιλια- αλλά με ωραία μάτια
Για τις  δύο τελευταίες  εις formation διπλουν- θα ακολουθήσει κριτική :)
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Μπουρδελιάρικο πρωινό:

Αλκαμένους 113
(α) Σίλβια, σοβιετικός αστέρας, μιλφ, με ωραιότατα χαρακτηριστικά σώματος και προσώπου.

αυτη που αλλου δουλευει  :think:.................και  καπου αλλου τιν εχω πετυχει  :headbang: :headbang: :headbang:


ωραια γυναικα  :tits: :tits: :tits: :tits:

ανατολικου μπλοκ ''εργαλεια'', αλλοι παστα ...............
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Μαλλον Αλκαμενους  16Α υπογειο-  απογευματινη /
αν  και  φιλος  που ρώτησε  εκει  σχετικα  χτες το απογευμα, του  είπε η τσα2 , οτι η Συλβια δεν δουλεύει εκει :think:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Μαλλον Αλκαμενους  16Α υπογειο-  απογευματινη /
αν  και  φιλος  που ρώτησε  εκει  σχετικα   χτες το απογευμα, του  είπε η τσα2 , οτι η Συλβια δεν δουλεύει εκει :think:
Διδύμου 16
Αι βοηθοί, πολλές φορές, είτε τα έχουν χαμένα, είτε ψεύδονται.

Αλήθεια;
Ομιλεί απταίστως την Ελληνικήν.
Μήπως είναι δεύτερη γενιά;
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Κολοκυνθούς, Μεγάλου Αλεξάνδρου, Ιάσονος[/size]


10:20-11:56

Κολοκυνθούς 38 αριστερά (ισόγειο): Η 32άχρονη βουλγάρα 'Αννα, με σπαστό, μαύρο μαλλί πιασμένο πάνω, σοβαρό μέτριο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, γεροδεμένα βραχιόνια, με μια απλωμένη ουλή από έγκαυμα στο αριστερό της αντιβράχιο, κανονικό σώμα, χαμηλού ανσστήματος (μέτριου ύψους πάνω στα πορνοπάπουτσα), σχετικά φαρδύς κώλος, "γεμάτα" (όχι χοντρά) πόδια. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ και ΚΩΛΟ.
Πληρώθηκε...

DSC05436.jpg


DSC05448.jpg


DSC05439.jpg


Μεγάλου Αλεξάνδρου 28: Η Φλώρα, νεαρή με μαύρο μαλλί πιασμένο πίσω, μέτριο προσωπάκι, μεσαίο στήθος (φορούσε εσωφόρι), τσουπωτή. Σε απλό.
Ιάσονος 44 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η ρουμάνα Ειρήνη, με ίσιο κατάξανθο μαλλί μέχρι την πλάτη πιασμένο σε αλογοουρά, έκφυλο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, "δεμένο" κορμί, ωραία κωλαρα, πάνω από την οποία (στη μέση) είχε "χτυπήσει" ένα τρίμπαλ, καλοσχηματισμένες ποδάρες. Απλό στα 10 και ΚΩΛΟΣ στα 15.
Ιάσονος 44 αριστερά (ισόγειο): Η Κλαούντια, από το παραδιπλανό υπερυψωμένο ισόγειο και το ισόγειο της Φυλής 84, με ξανθό, ίσιο, κοντό, μέχρι το σαγόνι, μαλλί, μέτριο φιλήδονο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, φαρδιά κωλάρα. Σε απλό.
Σημείωση: Η Σάντρα θα είναι από Δευτέρα.
Ιάσονος 46 δεξιά (όροφος): Η μελαχρινή, βυζαρού, ρουμάνα Αλίνα. Απλό στα 10 και ΚΩΛΟΣ στα 15.
Ιάσονος 46 μεσαίο (υπερυψωμένο ισόγειο): Η Αλεξία, από το ισόγειο της Ιάσονος 44, με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, ομορφούλα, μικρό στήθος, σώμα με πιασίματα, ενώ ο φαρδουλός κώλος της, στο αριστερό κωλομέρι ψηλά, είχε ένα μικρό εντύπωμα. Σε απλό.
Ιάσονος 46 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η νεαρή ρουμάνα Ιωάννα, με ίσιο κοντό μαύρο μαλλί, γλυκό προσωπάκι, μικρό στήθος, καλοσχηματισμένο σώμα, καλλίκωλη, με ωραία πόδια. Σε απλό
Ιάσονος 43: Δύο κοπέλες: Η Μαρία, με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, μέτριο ύψος, "γεμάτο" σώμα. Σε απλό. Η Σοφία, με ίσιο καστανόξανθο μαλλί μέχρι την πλάτη, επίσης μέτριο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, λίγο πιο κοντή και πιο αδύνατη απ' την πρώτη. Με ΚΩΛΟ.
Ιάσονος 37 δεξιά (ισόγειο): Η ρουμάνα Γιασμίν/Εσμεράλντα, απ' το ισόγειο της Κεραμεικού 15 και αλλού, με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, καλό πρόσωπο με χαρακτηριστικά ανατολίτισσας, μικρό προς μεσαίο στήθος, σώμα με πιασιματάκια, κάπως φαδύς κώλος. Σε απλό.
Ιάσονος 37 αριστερά (όροφος): Η αλβανίδα Ροζαλίντα, από τα Μ.Α 22 και 20, με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, καλούτσικο χαμογελαστό πρόσωπο, μεσαίο στήθος, κανονικό κορμί. ΚΩΛΟΣ.
Ιάσονος 36: Οι δύο γνωστές γκιλφς: Η μελαχρινή Μαρίνα (σε απλό) και η ξανθιά Σουζάνα. Με ΚΩΛΟ.
Ιάσονος 31 δεξιά (ημιυπόγειο): Η ρουμάνα Τατιάνα, σε ΦΟΥΛ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ.
Ιάσονος 31 αριστερά (ημιυπόγειο): Η Νάντια, μία ευγενική μιλφ, με μπουκλωτό ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, μέτριο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, χαμηλού αναστήματος, σώμα με πιασίματα, κοντοχοντροπόδαρη. ΚΩΛΟΣ.
Ιάσονος 30 αριστερά (ημιυπόγειο): Η ξανθιά, ευτραφής, βυζαρού Τζώρτζια, από το ημιυπόγειο της Κολωνού 27. ΚΩΛΟΣ.
Ιάσονος 30 δεξιά (όροφος): Μία νεαρή, όμορφη-έκφυλη ξανθιά, με ίσιο μαλλί μέχρι την πλατη ψηλά, μικρό στήθος, χαμηλού αναστήματος, με καλοφτιαγμένο κορμί. Σε απλό.
Ιάσονος και Λεωνίδου: Η νεαρή Αλεξάνδρα, με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, όμορφο πρόσωπο, μικρό προς μεσαίο στήθος, καλλίκορμη, αδύνατη, αλλά κοντούλα. Σε απλό.
Σημείωση: Η Μαρία θα είναι σήμερα το απόγευμα: 5-12
Ιάσονος 19 ισόγειο: Η Ελένη, με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, όμορφο πρόσωπο, μικρό στήθος, καλοσχηματισμένο κορμί. Σε απλό.
Ιάσονος 20 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η "ιταλίδα" Σύλβια, από το απέναντι ισόγειο, με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, φιλήδονο πρόωπο με κάπως σχιστά μάτια, μικρό προς μεσαίο στήθος, κανονικό κορμί, ωραίο κωλαράκι. Σε απλό.
Ιάσονος 20 μεσαίο (όροφος): Δύο κοπέλες: Η μιλφ 'Αννα (Ιάσονος 33)/Ντανιέλα (ισόγειο Ιάσονος 37)/Αντζελα (σε αυτό το μπουρδέλο), με ίσιο καστανό μαλλί μέχρι την πλάτη, μέτριο πρόσωπο, μικρό στήθος, αδύνατος κορμός και χέρια, φαρδιά λεκάνη. Με ΚΩΛΟ. Η νεαρή Αννα, ίσια μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους, καλούτσικο προσωπάκι, μικρό στήθος, κοντούλα και αδύνατη. Σε απλό.
Ιάσονος 20 δεξιά (ισόγειο): Κλασικά, η νεαρή ρουμάνα Κορίνα. Σε απλό.
Ιάσονος 1 δεξιά (υπεριψωμένο ισόγειο): Αλλη μία νεαρή, η Νίκη, με σπαστό κοκκινωπό μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μικρό στήθος, αδύνατο κορμί. Σε απλό.
Ιάσονος 1 μεσαίο (δεξιός όροφος): Δύο κοπέλες: Η χοντρή Σοφία και η αδύνατη Ειρήνη. Παρτούζα στα 15 ευρώ.
Ιάσονος 1 αριστερά (ισόγειο): Η Μαγδαλένα, από το παραδιπλανό υπερυψωμένο ισόγειο, τα Κολωνού 15 (αριστερά και δεξιά), το υπερυψωμένο ισόγειο Κολωνού 23, με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, καλούτσικο πρόσωπο μ' ένα καρφωτό κόσμημα δεξιά στο άνω χείλος, μεσαίο στήθος, τσουπωτή. Σε απλό.
Ιάσονος 2 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η Κατερίνα, μία γκιλφ, με ίσιο ξανθό, κοντό μαλλί, μέτριο πρόσωπο, μικρό προς μεσαίο στήθος, χοντροκόκαλη (όχι χοντρή), σχετικά αψηλή. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ και ΟΡΧΕΟΛΕΙΧΙΑ.
Ιάσονος 2 αριστερά (όροφος): Η ρωσίδα Μαρίνα, με ίσιο καστανό σκούρο μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο με προβληματικά δόντια, πολύ μικρό στήθος, αδύνατη. ΚΩΛΟΣ και ΟΡΧΕΟΛΕΙΧΙΑ.
Κολοκυνθούς 38 δεξιά (όροφος): Η Αννα, μία μιλφ, με ίσιο καστανοκόκκινο μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μεσαίο, κρεμασμένο στήθος, σώμα με λίγα πιασίματα. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.

[...]
Μπράβο και πάλι... :sunglasses:
Θενξ Μπίλλυ!

Φανούρη πες μου κάτι: Εφαρμόζεις το νόμο μου? 3-4 την εβδομάδα βλέπω ότι ρίχνεις.  :sunglasses:
Χε χε χε, τώρα που το λες!...

[...]
Υ/Γ: Φανούρης/Προφέσσορας/Dawn και Σια τα respect μου στις ενημερώσεις σας!!!
Συγχαρητήρια και για τη δική σου πρόσφατη ενημέρωση φίλε fystiki!

μπράβο στους Φανούρη , προφέσορα , φιστίκι , ντον,αόρατο και σανεξ για τις ενημερώσεις του αυτό το Σαββατοκύριακο.  
Ευχαριστώ απ' τη μεριά μου φίλε n.smirni!

[...]
Επίσης να απευθύνω ένα μεγάλο χαιρετισμό σε νέασμύρνη, Τζούρα, Προφέσσορ, Φυστίκη, Μπίλυ, Μπεμβέ, Φαρκέλι, Λαγό, Πύραυλό, Ντεβίτο, Αμαντέους και σε όλους όσους συμμετέχουν/ενημερώνουν. Να'στε καλά παίδες!
Και 'συ να 'σαι καλά φίλε Ντόον!

Σημερα το πρωι
[...]
:thumbsup:

:headbang2:


Επίσης κατά τη διάρκεια της εβδομάδας πληρώθηκαν...

Την Τρίτη, η Αννα, στο Ιάσονος 19 όροφο, μία 23άχρονη Βουλγάρα, με μαύρο σγουρό μαλλί μέχρι την πλάτη, γλυκιά, με μικρό στήθος και μία διάστιξη αριστερά, κανονικό κορμό, αφράτο κώλο με ίχνη κυτταρίτιδας, "γεμάτα" μπουτάκια με ίχνη κυτταρίτιδας επίσης. Σε απλό.

DSC05394.jpg


DSC05395.jpg


DSC05402.jpg



Την Τετάρτη, η Φωτεινή, στο Κολωνού 48, μία ψηλή, σιτεμένη Ρωσίδα με σκουροκάστανο ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, με λίγες ανοιχτόχρωμες ανταύγειες, φαρδομούρα, με μεσαίο πεσμένο στήθος, καλοταϊσμένο κορμί, κώλο με "ψωμάκια", πόδια δίκην χοντρών κορμών. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.

DSC05421.jpg


DSC05416.jpg


DSC05413.jpg



Την Πέμπτη στο Ιάσονος 2 αριστερά (όροφο), η Μαρίνα, μία μιλφορωσίδα μ' επίσης σκουροκάστανο ίσιο μαλλί, αλλά πιο κοντό, λεπτό μέτριο πρόσωπο με προβληματικά δόντια, βυζέττα, αρκετά αδύνατη. ΚΩΛΟΣ.

DSC05431.jpg


DSC05426.jpg


DSC05432.jpg


DSC05427.jpg
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Πάντα μερακλίδικες ενημερώσεις από τον Φανούρη. Respect !  :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Πριν από 2 ώρες στο Μετάξι:

Ιάσωνος 20 δεξιά: Δραματικές σκηνές εκτυλίχθηκαν πάλι. Μερικές φορές, όταν περνάω απέξω, δεν αντέχω να μην μπω. Μια γαμημένη πόρτα είναι, απλά τη σπρώχνω και μπαίνω.
Κεραμεικού 15 ισόγειο: Κλαούντια.  :smitten: Το πρωί 6-12 είναι στο Κολωνού 27 όροφος και το απόγευμα 12-6 εδώ. Η Μπέλλα έχει ετοιμάσει τις βαλίτσες της και πετάει για Ισπανία.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Ένα μεγάλο μπράβο και ευχαριστώ στου αξιόμαχους ανταποκριτές, που καμιά κακουχία, καμιά υψηλή θερμοκρασία, καμιά γοργόνα, καμιά θάλασσα, καμιά θεά μπάλα, ΔΕΝ τους παρεκτρέπει , ούτε τους αποτρέπει , από το καθήκον ! ! !

Άξιοι , και πάλι άξιοι ! ! !

 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
[size=11pt]Κολοκυνθούς, Μεγάλου Αλεξάνδρου, Ιάσονος[/size]

Την Τετάρτη, η Φωτεινή, στο Κολωνού 48, μία ψηλή, σιτεμένη Ρωσίδα με σκουροκάστανο ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, με λίγες ανοιχτόχρωμες ανταύγειες, φαρδομούρα, με μεσαίο πεσμένο στήθος, καλοταϊσμένο κορμί, κώλο με "ψωμάκια", πόδια δίκην χοντρών κορμών. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.

Ωραίος και πάλι @Φανούρης Τζούρας... Παρακαλώ όταν μπορέσετε,θα ήθελα μια εξήγηση για το τι σημαίνει "φαρδομούρα"... :cheesy:
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Ένα μεγάλο μπράβο και ευχαριστώ στου αξιόμαχους ανταποκριτές, που καμιά κακουχία, καμιά υψηλή θερμοκρασία, καμιά γοργόνα, καμιά θάλασσα, καμιά θεά μπάλα, ΔΕΝ τους παρεκτρέπει , ούτε τους αποτρέπει , από το καθήκον ! ! !

Άξιοι , και πάλι άξιοι ! ! !
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
να αποδωσουμε τα ευσημα σε ολους τους συναγωνιστες που ακουραστοι συνεχιζουν τις ενημερωσεις παρα τον κορεσμο και την πτωση του επιπεδου που επικρατει ευρυτερα μεταξι και φυλης καλα να περνατε συναγωνιστες
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ισως το προτυπο μιας ολοκληρωμενης ενημερωσης, μαζι με φωτο αλλα και αναλυτικη περιγραφη για την καθε εργαζομενη, διαβασα στην τελευταια ενημερωση του συναγωνιστη Φανη.

Απο μενα respect. :rockon:
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Ωραίος και πάλι @Φανούρης Τζούρας... Παρακαλώ όταν μπορέσετε,θα ήθελα μια εξήγηση για το τι σημαίνει "φαρδομούρα"... :cheesy:
φαρδομούρα: πλατύ,μεγάλο πρόσωπο, φαρδιά μούρη .Φαρδύς=πλατής. Νομίζω.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Τωρα στην απογευματινη αλλαγη
Ξανθίππης 2 ΦΛΩΡΑ νεαρη μελαμψη με ομορφο προσωπο ,  μακρυ μαυρο μαλλι και σωμα με πιασηματα , κυριως στον κωλο ΑΠΛΟ 7/10 αν ηταν πιο αδυνατη θα της εβαζα 8ρακι.
Φυλής 72 και Φωκαιας  ευθεια ΣΟΝΙΑ νεαρη μελαχρινη με ωραιο αδυνατο κορμι , με μετριο προς αδιαφορο προσωπο για τα γουστα μου , κανονικο αναστημα και μικρα βυζακια ΑΠΛΟ 6/10  Σαλοναρισε χαμογελαστη.
ΔΙδυμου 8Β ισογειο ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ νεαρη μελαχρινη ψηλη με σχετικα ομορφο προσωπο , μακρυ μαυρο μαλλι και σωμα με πιασηματα ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ 7/10 και η ΚΑΙΤΗ πιο κοντη απο την πρωτη και πιο μελαμψη ,νεαρη  με σχετικα ομορφο προσωπο , μακρυ μαυρο σγουρο μαλλι , σωμα με πιασηματακια και τατουαζ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ 7/10 Η Καιτη μου αρσε πιο πολυ , μου φανηκαν Τσιγγανορουμανες.
Αλκιβιαδου 18γ δεξια ΜΑΓΙΑ νεαρη μελαμψη με μακρυ μαλλι , πολυ ομορφο προσωπο για τα γουστα μου , σωμα με πιασηματακια και χαμηλου αναστηματος ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ 8/10 Εχει ομορφο προσπωπο αλλα το κορμι της δεν με τρελανε , ο κωλος της εχει πιασηματακια και το δερμα της μου φανηκε πολυ μελαμψο
Ευνειδων 5 στουντελο ΕΥΑ απο Κωνσταντινουπολεως 166  ξανθια κοπελα με μακρυ μαλλι , ομορφο προσωπο , ωραιο αδυνατο μοντελε και στεγνο κορμι ΑΠΛΟ στα 20 ευρω , σταση 69 στα 30 ευρω και μασαζακι στα 40 ευρω  8/10 Τιμηθηκε   :knockinb: σημερα με εξαιρετικες εντυπωσεις!!!Θα ακολουθησει κριτικη.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Τωρα στην απογευματινη αλλαγη
Ξανθίππης 2 ΦΛΩΡΑ νεαρη μελαμψη με ομορφο προσωπο ,  μακρυ μαυρο μαλλι και σωμα με πιασηματα , κυριως στον κωλο ΑΠΛΟ 7/10 αν ηταν πιο αδυνατη θα της εβαζα 8ρακι.
Φυλής 72 και Φωκαιας  ευθεια ΣΟΝΙΑ νεαρη μελαχρινη με ωραιο αδυνατο κορμι , με μετριο προς αδιαφορο προσωπο για τα γουστα μου , κανονικο αναστημα και μικρα βυζακια ΑΠΛΟ 6/10  Σαλοναρισε χαμογελαστη.
ΔΙδυμου 8Β ισογειο ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ νεαρη μελαχρινη ψηλη με σχετικα ομορφο προσωπο , μακρυ μαυρο μαλλι και σωμα με πιασηματα ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ 7/10 και η ΚΑΙΤΗ πιο κοντη απο την πρωτη και πιο μελαμψη ,νεαρη  με σχετικα ομορφο προσωπο , μακρυ μαυρο σγουρο μαλλι , σωμα με πιασηματακια και τατουαζ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ 7/10 Η Καιτη μου αρσε πιο πολυ , μου φανηκαν Τσιγγανορουμανες.
Αλκιβιαδου 18γ δεξια ΜΑΓΙΑ νεαρη μελαμψη με μακρυ μαλλι , πολυ ομορφο προσωπο για τα γουστα μου , σωμα με πιασηματακια και χαμηλου αναστηματος ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ 8/10 Εχει ομορφο προσπωπο αλλα το κορμι της δεν με τρελανε , ο κωλος της εχει πιασηματακια και το δερμα της μου φανηκε πολυ μελαμψο
Ευνειδων 5 στουντελο ΕΥΑ απο Κωνσταντινουπολεως 166  ξανθια κοπελα με μακρυ μαλλι , ομορφο προσωπο , ωραιο αδυνατο μοντελε και στεγνο κορμι ΑΠΛΟ στα 20 ευρω , σταση 69 στα 30 ευρω και μασαζακι στα 40 ευρω  8/10 Τιμηθηκε   :knockinb: σημερα με εξαιρετικες εντυπωσεις!!!Θα ακολουθησει κριτικη.

απλά γελάω με την τιμολόγιση των στουντιοντελων ....  :grin: :jerking:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom