Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 273 άτομα (36 μέλη και 237 επισκέπτες)

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
72 δεξιά η νεαρή Νάντια, μελαχρινή με ίσιο μαλλί κάτω από το ύψος των ώμων, συμπαθητικό προς καλό πρόσωπο, κανονικό ύψος με ατσούμπαλο σώμα, 1,5αρι-2αρι βυζί και πλούσια κωλάρα, ούτε εδώ πρόσεξα πρόγραμμα αν και νομίζω πλην του ελεύθερου δίνει και κώλο.
Η Ναντια δεν δινει κωλο


 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
καλησπερα σε ολους παιδια αποψε εχει ωραια βραδια για γυρα ετσι λοιπον κανω μια μικρη προενημερωση στην απογευματινη δευτερη βαρδια εν οψει γενικευμενης νυχτερινης βολτας οποτε πριν λιγο εχουμε
Διδυμου16Α Μελινα μαζι με ενα ωραιο μιλφακι που δεν εχω δει παλι με ονομα Αναστασια ξανθια με μετριο αναστημα
ρωσσιδα μιλφ, ομορφη με καταπληκτικες βυζαρες με μεγαλες ρογες, ευγενικη, καλο κοριτσι, ισως να μαγειρευει και καλα αλλα στο αθλημα παρα ηταν soft  :- οταν μου εκανε πιπα δεν καταλαβαινα καν αν τον ειχε στο στομα  :S τελως παντων για βυζολαγνους ενδεικνυται και για μεχρι μια φορα για οποιον εχει περισσευμα ενα εικοσαρι ,  θα χυσεις αλλα δεν θα σου μεινει και αξεχαστη  ;)

εντιτ. σημερα τιμηθηκε  :sunglasses:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ρωσσιδα μιλφ, ομορφη με καταπληκτικες βυζαρες με μεγαλες ρογες, ευγενικη, καλο κοριτσι, ισως να μαγειρευει και καλα αλλα στο αθλημα παρα ηταν soft  :- οταν μου εκανε πιπα δεν καταλαβαινα καν αν τον ειχε στο στομα  :S τελως παντων για βυζολαγνους ενδεικνυται και για μεχρι μια φορα για οποιον εχει περισσευμα ενα εικοσαρι ,  θα χυσεις αλλα δεν θα σου μεινει και αξεχαστη  ;)

εντιτ. σημερα τιμηθηκε  :sunglasses:

μέτρια πράγματα...
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
καλημερα σε ολους αγαπητοι συναγωνιστες νυχτερινη γυρα στην τριτη βαρδια και σημερα ξεκινησα λιγα λεπτα μετα της 00.00 μεσανυκτα απο μεταξουργειο οποτε εχουμε
Κολωνου15 Λανα μιλφ απο κολωνου48 μαζι με μια Αφρικανα
Κολωνου11Β ΗΡΑ Ξανθο μιλφ ευσωμο πληθωρικο μαλλον ειναι στο προγραμμα του ογκου
Κολωνου11Α Ζωιτσα αδυνατη Αλβανιδουλα ευδιαθετη και πολλα υποσχομενη στο σαλονι εβαψε τα μαλλια της καστανοξανθα
Ιασωνος2Α Ριτα μιλφ με χειλη σιλικονατα ειχε περασει πριν απο αρκετους μηνες Βεργας3 για λιγο χρονικο διαστημα
Ιασωνος1Α Πωλινα και Παολα
Κολωνου27Α Μιρελλα
Λεωνιδιου6 Αλινα
Ιασωνος19 Βερονικα νευριασμενη χωρις διαθεση στο σαλονι
Ιασωνος20Α Η Αντρεα νομιζω πως ηταν στα15ευρω και υφακι πολυ Αλλαζονικο λες και δουλευει σε κανα στουντιο
Ιασωνος20Β Εσμεραλντα
Ιασωνος20Γ Στελλα που δουλευε παλιοτερα Κολωνου32Ακαι Λεωνιδιου
Λεωνιδιου28 επανω Λειλα και κατω μια ξανθια αδυνατη με ωραιο χαμογελο πεσμενο στηθος που κανει χειρονομιες και καυλαντιζει στο σαλονι
Ιασωνος27Α Αννα ξανθια που δινει κωλο
Κολοκυνθους38Α μια Βικυ οπως μου ειπε ο γραφικος τσατσος μαλιστα τσαντιστηκε οταν ρωτησα ποια κοπελα δουλευει δεν εκατσα να δω γιατι η μποχα στο χωρο ηταν ανυποφορη σκετη σαπιλα
Κολωνου48 ενα μιλφ μελαχρινο χοντρη με πιασιματα δεν την εχω ξαναδει
Κολωνου53 Η γκιλφ Κατερινα μαζι με την Λιλη
Μεγαλου Αλεξανδρου15 Ναταλι μιλφ με το Λαρυγκωτο τσιμπουκι οπως λεει η ιδια
Μεγαλου Αλεξανδρου28Α Παολα
Ιασωνος44 μια κοντη με ξανθο αγοριστικο κουρεμα κανονικο σωμα πολλα σπυρακια στην πλατη αδιαφορη
Ιασωνος43 Εμανουελα η Εκκεντρικη
Ιασωνος46 Αντζελα κοντη καστανοξανθη κανονικο σωμα
Ιασωνος37Α μια Εγχρωμη Αφρικανα
Ιασωνος30Α Μια νεαρη ξανθουλα με μαλλι μεχρι τους ωμους και πολυ καλο σωμα
Αχιλλεως48Β και Μαραθωνος Γιαννα η γνωστη απο Βεργας3 και παλια φωκαιας
Κωσαντινουπολεως166Α Αννα αδιφορορο μιλφ στην εισοδο του μαγαζιου ενας αρουραιος εκοβε βολτες
Κωσταντινουπολεως166Β μια καινουργια Καρολινα πολυ μετρια
Ανεβαινοντας προς λιοσιων σταθμο λαρισης
Χωματιανου11Β Κλοη αν ακουσα καλα νεαρη κοπελα μετριο προσωπο
Λιοσιων76 Η Ναταλι Αληθωρη μονη της η Μελινα απουσιαζει στην πατριδα της
Εξηκιου18 οροφος Μια πολυ χοντρη μαυρα μαλλια μεγαλα βυζια
Λιοσιων79Α Ανελια
Βεργας 2Α Ευη μελαχρινη
Βεργας3 στον οροφο μια κοκινομαλλα αδιαφορη μιλφ
Παιωνιου47 Μιραντα πληθωρικη βραζιλιανα οπως ειπε η τσατσα εχει δουλεψει και Εξηκειου18
Τροφωνιου13 ισογειο Ειρηνη γκιλφ που δουλευε παλιοτερα απογευματινη μαζι με μια κοντοχοντρη ξανθια με τεραστια βυζια
Τροφωνιου11οροφος Αλεξανδρα μια πολυ ομορφη νεα κοπελα ισως οτι καλιτερο ειδα σημερα πραγματικα αξιζει να την δειτε αν σας βγαλει ο δρομος απο εκει δεν την εχω δει αλλη φορα μελανουρι σωμα λαμπαδα προσωπαρα
Ανεβαινοντας Φυλης
Φωκαιας27Α Πανω Αννα και Μαξιμ με χειλαρες βυζια φτιαγμενα τουμπανο αλλα πλαστικοποιημενη γκομενα,κατω Ανκα και καρολινα
Φωκαιας17Α Αντζελα και Αννα
Φυλης72 Ναντια
Φυλης74 Μαγδα Αμαντα δεν καταλαβα καλα και Νανσυ με τις Βυζαρες
Φυλης54β Ωρορα
Φυλης56 Πατριτσια
Φυλης65Β Μαγια και Γκαμπριελλα που την εχω δει προσφατα Κολωνου27Α
Φυλης71Β Κατριν σωμα Αγαλματενιο μαζι με μια κοντουλα νεαρη Μαρινα
Φυλης109Α Σαμαρα ψηλη ωραιο σωμα μετρια μαπα με περιεργο υφος πρεπει να ειναι επιλογη υψηλου ρισκου υποθετω
Φυλης136 το συμπαθητικο και πολυ γλυκο πιπινι Αννυ
Φυλης134 Κατερινα Συμπαθητικη παρουσια καλο σωματακι
Καπου εδω τελειωσε και η σημερινη περιπλανηση οπου δεν επαιζε κοσμος καθημερινη ειναι καλα να περνατε ολοι παιδια καλο ξημερωμα και υπολοιπο εβδομαδας και προσοχη στο δρομο
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
John fystikis, katagavlomenos & aoratos19 πάρα πολυ καλές ενημερωσεις!!! :rockon:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Φίλε έτσι είναι τα πράγματα,αφού τα ξέρεις... Αν πας τσάρκα κάνε μια ενημέρωση για "στυλιάρια"... :fuck2:
Πηγα τυπε μου και ιασονος 1 στο αριστερο δεν μαρεσε τελειος μαπα.....Στο δεξιο του προφεσορα ειχε ενα στυπιαρη μαζι με μια χονδρη ...δεν μου βγηκε να μπω το πορνοενστικτο μου μου ειπε να μην μπεις,και απο κατι τελευταια λαθη που ειχα κανει τωρα παντα το ακουω... :grin: η χονδρη μουπιασε την πουτσα και δεν μαφηνε να βγω  :grin:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Πρωινή λαϊκή πορνεία Αθηνών:

Φ40
Έλενα, νεαρά αλλοδαπή, καστανή, αγέλαστη όψη, συμπαθητικό σώμα. Προσφέρει πεοθηλασμό άνευ περικαυλίδος και σοδόμηση.

Διδύμου 7α
Γιάννα, νεαρά αλλοδαπή, εντυπωσιακά ευειδής, ωστόσο "η πολλή μαγκιά βλάπτει", ή "σα να παραγνωριστήκαμε"...

Διδύμου 8 ανώγειο
Αλεξάνδρα, αλλοδαπή, λεπτοφυής, προμιλφ, πάλλευκο δέρμα, μαύρα μαλλιά, ευχάριστα εκμαυλισμένη όψη.
Ήταν πλήρως απασχολημένη σε αλλεπάλληλες συνουσίες.

Διδύμου 8 ισόγειο
Ναταλί, αλλοδαπή, προμιλφ, ξανθοβαμμένη, μέτριο ύψος, ελκυστικοί μαστοί, ευγενεστάτη, προσηνής, μειλίχια, άκρως περιποιητική.
Θυμίζει τη Μπεκατώρου της TV.
Παρέχει πεοθηλασμό άνευ περικαυλίδος.
Μέγα μειονέκτημα τα μουνί - φρεάτιο.

Διδύμου 18 υπόγειο
Σίλβια, αλλοδαπή, μιλφ, με κώλο king size και ανάλογους ευμεγέθεις μαστούς.
Κορμός υπέρβαρος μεν, όχι όμως παχύσαρκος.
Όψη ωραιοτάτη, προκλητική και εκμαυλισμένη.
Πεοθηλάζει άνευ περικαυλίδος και σοδομείται.

Διδύμου 16 υπόγειο.
Η Αναστασία, για την οποία υπάρχουν πρόσφατες αναφορές από άλλους κ.κ. πορνορέκτες, είναι Ρωσίς, προμίλφ, βραχύσωμη, με ευμεγέθεις μαστούς και ισχυρότατους τερακέφαλους, επιπέδου δρομέα 60 μέτρων.
Συνουσιάζεται περιπαθώς (ως Ρωσίς), ευγενική, αβρή, τρυφερή, πεοθηλάζει άνευ περικαυλίδος.
Μειονεκτεί στο ότι όταν τον έχει μέσα, ανεβάζει σφυγμούς, ιδρώνει, και η εκστασιασμένη όψη της, αγγίζει τα όρια της πανικοβλημένης.
Ύψιστη αρετή της, το μουνί - τανάλια.
Εισερχόμενος προς συνουσία με την Αναστασία, εξήρχετο του δωματίου συνουσιών μεσήλιξ με ψαρά μαλλιά και κουστούμι...
Όταν σχόλασα με την Αναστασία, στο χώρο αναμονής και επιδείξεων είχε προστεθεί κι άλλο θήλυ, μιλφ, συμπαθητικό, με μαλλί πλατινέ και ελκυστικούς μαστούς.
Δεν ρώτησα πως τη λένε, για να μη λένε ότι είμαι λιγούρης...

 

Crestmarion

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2014
Μηνύματα
139
Like
2
Πόντοι
1
Στην Κολωνού 48, το νέο πρόσωπο λέγεται Σβετλάνα, Ρωσίς με πιασίματα!
Στο δωμάτιο είναι καλή.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
καλημερα σε ολους αγαπητοι συναγωνιστες νυχτερινη γυρα στην τριτη βαρδια και σημερα ξεκινησα λιγα λεπτα μετα της 00.00 μεσανυκτα απο μεταξουργειο οποτε εχουμε

Ιασωνος1Α Πωλινα και Παολα
Φωκαιας27Α Πανω Αννα και Μαξιμ με χειλαρες βυζια φτιαγμενα τουμπανο αλλα πλαστικοποιημενη γκομενα,κατω Ανκα και καρολινα
Φυλης74 Μαγδα Αμαντα δεν καταλαβα καλα και Νανσυ με τις Βυζαρες
Φυλης71Β Κατριν σωμα Αγαλματενιο μαζι με μια κοντουλα νεαρη Μαρινα
Ωραια ενημερωση!
Ιασωνος 1 Παολα , αν ενοεις ενα αδυνατο μιλφακι , ειναι πολυ καλη στο δωματιο!
Φυλης 74 Μαγδα την λενε την κοπελα
Φωκαίας 27Β οροφος Οντως η Μαξιμ ειναι πλαστικη κουκλα , ομως ο κωλος που ανακοινωνεται ειναι μεγαλο δελεαρ!
Η Κατριν απο Φυλης 71 ειναι ωραιο μωρο αλλα μετρια στο δωματιο συμφωνα με κριτικες συναγωνιστων!






 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Η Ναντια δεν δινει κωλο
Έχεις δίκιο! Την μαλαπέρδεψα με την Μάγδα/Μάντα από Φ.74 δεξιά...

Υ.Γ. Να δώσω και εγώ με την ευκαιρία, αποφεύγοντας να σπαμάρω, τα τεράστια πορνοσυγχαρητήρια μου για τις ενημερώσεις στους μέγιστους n.smirni76, Φανούρης Τζούρας, professorx, amadeus_gr, TOMMY DEVITO, ΠΥΡΑΥΛΟΣ, aoratos19, billy13, Katagavlomenos.
 

raul_rusescu24

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
John fystikis, [size=15pt]katagavlomenos[/size] & aoratos19 πάρα πολυ καλές ενημερωσεις!!! :rockon:
γουσταρουμε καταΓΚαβλωμενο με τρελα.
οι ενημερωσεις του αποτελουν φαρο για καθε νεαρο πορνο.

σημερα μπηκα το πρωι στα φωκαιας 25β ηταν η τζουλια πιρσινγκ
και στο φωκαιας 24 που ηταν η φλωρι και η μαρια. η μαρια μας καβλαντισε στο σαλονι οσο περιμεναμε την φλωρα, περασαμε ωραια και δεν ειχαμε αναγκη να δουμε αλλες.
 

giwrgosaudi

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
306
Like
66
Πόντοι
1
Ξερει καποιος φιλος τι ωρα θα βρω τι γιαννα  απο μαραθωνος 48
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Φυλης109Α Σαμαρα ψηλη ωραιο σωμα μετρια μαπα με περιεργο υφος πρεπει να ειναι επιλογη υψηλου ρισκου υποθετω
...πιο υψηλου και απο πουστοπρεζακια για HIV,τυπικη διεκπεραίωση και κορμι που δε βοηθαει...προτιμησε στο ιδιο σπιτι την καινούρια Νικη, σαφως πιο ευχαριστη και δεκτικη σε απλό πάντα,ίσως εκ πρωτης όψεως οχι τόσο εντυπωσιακή
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Ενημέρωση εξπρές:

Χωματιανού 11Α: η σεξοβόμβα Άννα με το φιδίσιο κορμί, το ξανθό μαλλί και το σέξι βλέμμα.
Χωματιανού 11Β: η καστανομάλα Χλόη, με τα μεγάλα ψαρίσια μάτια και την φάτσα που θυμίζει επίγονο του Δαγών.
Λιοσίων 76Α: το δυναμικό δίδυμο Ναταλία και Νικόλ. Η Ναταλία είναι η γνωστή αδύνατη, όμορφη κοπελίτσα ενώ η Νικόλ είναι γεματούλα ξανθιά.
Εξηκίου 18Β: Η μελαχρινή γεματούλα Μάγια, αρκετά ευγενική και πρόσχαρη.
Εξηκίου 18Γ: Η σεξουαλική Πωλίνα με το κόκινο σέξι κορμάκι και το μελαχρινό σέξι μαλί.
Βέργας 3:

  • [li]Αριστερά: η σεξουαλική πρόσχαρη, υπέρχαρούμενη Γιάννα με φατσούλα πονηρή και ωραίο παιδικό χαμόγελο[/li]
    [li]Δεξιά: η Πατρίτσια[/li]
    [li]Πάνω: η κοκκινομάλλα promilf Άννα με ωραίο αδύνατο κορμί και όμορφο απαλό πρόσωπο[/li]
Βέργας 2: Η promilf Γιάννα, μελαχρινή με καυλάντισμα στο σαλόνι.
Βέργας 6: Στο υπόγειο το σκληρό gilf Αλίνα ξανθιά με βυζάρες.
Παιωνίου 47: Η σεξουαλική Άννα γνωστή και από Εξηκίου, Τίμια κατάθεση για όσους την επιλέξουν
Αλκαμένους 117: Η Σάντρα "Γειά-σας"!
Αλκαμένους 113: Τα γνωστά σκληρά milfs Νίκη και Βαλέρια. Έγινε επική κατάθεση στην Βαλέρια μετά από καιρό.
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Πριν από λίγο (18:15 - 19:40) στην απογευματινή (2η) βάρδια στη Φυλής με την σειρά που τα είδα και έχουμε...

Ιουλιανού
71 η γκιλφ Κλεοπάτρα, κοκκινομάλλα με φουντωτό μαλλί λίγο πιο κάτω από το ύψος των ώμων, μέτριο μεγάλο χαμογελαστό πρόσωπο και ευδιάθετη, ψηλή νταρντάνα με τα κιλά της όχι όμως κάνας τόφαλος, 3αρι-3,5αρι βυζί, κοιλιά, κωλάρα και μπούτια, φορούσε μπέιμπι ντολ όπως προβλέπεται για την ηλικία της το κορμί της και όπως συνηθίζει η ίδια να κάνει, ελεύθερο στοματικό και ελεύθερο τελειωτικό στο πρόγραμμα.

Αλκιβιάδου
16Α η προμίλφ-μιλφ Χριστίνα από το Διδύμου 18Β, μελαχρινή με μακρύ μαλλί, καλό πρόσωπο αν και με λίγο περίεργα δόντια, κανονικό ύψος με κανονικό σώμα, 3αρι βυζί και ωραία κωλάρα, φορούσε μαύρο διχτυωτό με μαύρα εσώρουχα, ελεύθερο στοματικό και ελεύθερο τελειωτικό στο πρόγραμμα.
16Β η μιλφ Νίκα, ξανθιά με σχεδόν ίσιο μαλλί κάτω από το ύψος των ώμων, καλό πρόσωπο, κανονικό ύψος με σχεδόν κανονικό σώμα, 2,5αρι βυζί και κώλος με λίγα πιασίματα, φουλ πρόγραμμα δήλωσε η υπηρεσία όπως και το ότι κάνει sex show, kama sutra, 187 στάσεις (αστειάκι) και πως το μόνο που δεν κάνει είναι να την χύνουν στην μάπα γιατί δεν της αρέσει, στο στόμα τα δέχεται όλα.
16Γ η μιλφ Κατερίνα η Σέρβα, ξανθιά σε κοντό μαλλί καρέ πλέον, μέτριο πρόσωπο που έχει σιτέψει δυστυχώς πλέον και φαίνεται και στην επιδερμίδα της, ψηλή με κανονικό σώμα, 2αρι βυζί και κώλο με λίγα πιασίματα λίγο κυτταριτιδιασμένος, εμφανίστηκε γυμνόστηθη, φουλ πρόγραμμα + αυταρχικό.

Έλλης
3 η νεαρή Τζοάννα, μελαχρινή με ίσιο καρέ μαλλί, μέτριο πρόσωπο, κοντή με κανονικό σχετικά σώμα, 2αρι βυζί, λίγη κοιλίτσα και κώλος με λίγα πιασίματα, φουλ πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Αχαρνών
85 η γκιλφ Καίτη, ξανθιά σε πολύ ανοιχτό χρώμα που αγγίζει το λευκό λίγο πιο πάνω από το ύψος των ώμων, αδιάφορο πρόσωπο, κανονικό ύψος με γεμάτο κορμί, 3αρι βυζί, κοιλιά και κώλος με πιασίματα και μπούτια, φορούσε ανοιχτόχρωμο κορμάκι, ελεύθερο στοματικό + ισπανικό στο πρόγραμμα.
104Α Τρομοκρατημένος από το τρομακτικό αυτό ίδρυμα και την ίδια την εργαζόμενη ανέβηκα τα σκαλιά για να την ξαναδώ και να σας την ξανά παρουσιάσω.
Έπαιζε κάτι σαν όπερα από μέσα και ξαφνικά εκεί που περιμένεις από το φιμέ φινιστρίνι, κάποια στιγμή ανοίγει και εμφανίζεται η τρομακτική αλλά και psycho Έλλη όπως και γράφει κάτω απ' έξω ψηλά αλλά και μέσα, είναι ξανθιά με μακρυά μαλλιά, αδιάφορη γουρουνομούρα, κανονική στο ύψος με πάρα πάρα πολλά κιλά που αναρρωτιέμαι αν την χωράει άνετα και η πόρτα, 5βυζιά αν υπάρχει τέτοιο μέγεθος και μια κοιλάρα μαξιλάρι αυτά που κατάφερα να δω αφού δεν ανοίγει την πόρτα. Σε ερώτησή μου για το πρόγραμμα αν κάνει φουλ μου έκαν σταυρό με τα δάχτυλα σαν να με εξόρκιζε παρόλο που ήξερα πως κάνει αποστειρωμένο και νομίζω είναι πιο ακριβή η ταρίφα της.

Άγκυρας
1 η ψηλή ξανθιά υπηρεσία που μάλλον είναι τρανς και αυτή αλλά σιτεμένη αρκετά, μου φώναξε για να μου τα πει η ίδια η εγχειρισμένη τρανς Βίκη, ξανθιά με ίσιο μαλλί πιασμένο αλογοουρά, καλό πρόσωπο, ψηλή σχετικά με κανονικό αρκετά καλό κορμί, 2.5αρι βυζί και ωραίο κώλο, στο πρόγραμμα έχει κώλο, ελεύθερο στοματικό, χαδάκια, πολλά παιχνιδάκια στα 30 ευρώ όπως ή ίδια ανέφερε. Να σημειώσω προς τιμήν της μου ανέφερε πως είναι τρανς αν και παλιότερα δεν μου το είχε πει, μπας πτως...
12Α η μιλφ Νίκα, μελαχρινή με μαλλί ίσιο στο ύψος των ώμων, καλό πρόσωπο, κανονικό ύψος με κανονικό σωμα, 2αρι-2,5αρι βυζί και ωραία κωλάρα, ελεύθερο στοματικό στο πρόγραμμα.
12Β η μιλφ Κατερίνα κλασσικά και από Διδύμου 20, μελαχρινή με σχεδόν ίσιο μακρύ μαλλί, ωραία καυλόφατσα, ψηλή με κανονικό σώμα και εντυπωσιακή παρουσία, 2αρι-2,5αρι βυζί και ωραίο κώλο που πάνω από αυτό φέρει ένα μεγάλο τατού στη μέση, φορούσε μια μαύρη πολύ κοντή φουστίτσα αλλά επειδή δεν έκρυβε το μουνί της το έκρυβε η ίδια με το χέρι, ελεύθερο στοματικό και ελεύθερο τελειωτικό στο στήθος μόνο.

Φωκαίας
24 η νεαρή από καρτούν Φλώρη, μελαχρινή από ξανθιά αρχικά με καρέ μαλλί, μέτριο προς αδιάφορο πρόσωπο, κοντή με κανονικό σώμα, 1,5αρι βυζί και μικρό κυτταριτιδέ κωλαράκι, φορούσε μαύρα εσώρουχα και η μεταμίλφ-γκιλφ Ιωάννα, μελαχρινή με μαλλί στο ύψος των ώμων, αδιάφορο πρόσωπο αν και είχε ωραία μάτια, ψηλότερη από την πρώτη και φυσικά με πιο πολλά κιλά αλλά όχι χοντρή, 2,5αρι βυζί, κοιλίτσα και κώλος με λίγα πιασίματα όπως και μπούτια, φορούσε ένα μαυροκόκκινο κορμάκι, η πρώτη με ελεύθερο στοματικό και ελεύθερο τελειωτικό αντί για φουλ στο ξεκίνημά της ενώ η δεύτερη με φουλ και κάνουν και παρτούζα.
27Β όροφος η νεαρή Μαξίμ, μελαχρινή με ίσιο μακρύ μαλλί, καλούτσικο πρόσωπο με εξαίρεση κάτι τεράστια σάπια σιλικονάτα χείλη που χαλάνε όλο το σύνολο, κανονικό ύψος με ωραίο αδύνατο κορμί, 2αρι βυζί και ωραίο κώλο που κάπου εκεί διέκρινα και ένα μικρό τατού, φουλ πρόγραμμα ανακοινώθηκε.
Προσοχή: Δεν είναι η Μαξίμ/Μαξίμα η ξανθιά Πολωνέζα από πέρσι που την έψαχναν όλοι όταν είχε φύγει για Σαλόνικα.
27Β ισόγειο η νεαρή Ρωσίδα, όπως η ίδια ανέφερε, Καρολίνα, καστανή με ίσιο μαλλί κάτω από το ύψος των ώμων, ωραίο ερωτικό πρόσωπο, κανονικό ύψος προς το κοντή με ωραίο ζυμαρένιο κορμί, 3αρι ωραίο στητό βυζί και ωραίο κώλο, ελεύθερο στοματικό ελεύθερο τελειωτικό ανακοινώθηκε.
27Α (υοόγειο) κλασικά η μιλφ Ουκρανέζα Βικτώρια, καστανόξανθη με ίσιο μαλλί πάνω από το ύψος των ώμων, αδιάφορο πλέον πρόσωπο, κανονικό ύψος με κανονικό αχετικά αδύνατο κορμί, 2αρι βυζί και άκωλη πλέον ή έχει χάσει λίγα κιλά και έγινε έτσι, φορούσε κάτι μπεζ χάλια εσώρουχα, φουλ πρόγραμμα.
25Β η νεαρή Τζούλια "πίρσινγκ" από τα Φ.84αρια/86αρια, ξανθιά με ίσιο μαλλί λίγο πιο κάτω από το ύψος των ώμων, μέτριο πρόσωπο που αλληθωρίζει, κοντή με κανονικό σώμα, 2,5αρι βυζί και ωραίο κώλο, με κώλο στο πρόγραμμα.
25Α (όροφος) η νεαρή Αντριάννα, μελαχρινή με ίσιο μαλλί πιασμένο κότσο, πολύ ωραίο αλλά παγερό πρόσωπο, κανονικό ύψος με ωραίο τουμπανιασμένο κορμί, 3αρι,βυζί και φοβερή κωλάρα, φορούσε ροζ διχτυωτό, απλό πρόγραμμα.
19 η νεαρή Ιζαμπέλα, μελαχρινή με μακρύ σχεδόν ίσιο μαλλί, πρόστυχο καλό πρόσωπο, ψηλή με ωραίο κορμί, 2αρι βυζί και ελαφρώς άκωλη, φορούσε μαύρα εσώρουχα, ελεύθερο στοματικό και ελεύθερο τελειωτικό στο πρόγραμμα.
17Β (όροφος) η μελαμψή και μάλλον αθίγγανη νεαρή Άννα, μέτριο προς συμπαθητικό πρόσωπο, κανονικό ύψος με κανονικό σώμα, 1,5αρι-2αρι βυζί και τρομερό κώλο, με κώλο στο πρόγραμμα.
17Α (ισόγειο) η νεαρή Ελληνίδα Εμμανουέλα, καστανή με ίσιο μαλλί κάτω από το ύψος των ώμων, ωραίο πρόσωπο με υπέροχη επιδερμίδα παντού, κανονικό ύψος με κανονικό σώμα, 2,5αρι βυζί και ωραίο κώλο με πιασίματα, εμφανίστηκε ολόγυμνη και έκρυβε το μουνί της σε βαθμό που καμπούριαζε και δεν την κολάκευε και η πιτσιρίκα (θαρρείς ανήλικο) Άννα, μελαχρινή με ελαφρώς σπαστό μαλλί στο ύψος των ώμων, αδιάφορη με παγωμένο βλέμμα, κοντή με skinny κορμί, 1,5αρι βυζί και μικρό ωραίο κωλαράκι, απλό πρόγραμμα για την πρώτης και με κώλο στο πρόγραμμα η δεύτερη και κάνουν και παρτούζα.

Καλό βράδυ!
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
...
Αχαρνών
...
104Α Τρομοκρατημένος από το τρομακτικό αυτό ίδρυμα και την ίδια την εργαζόμενη ανέβηκα τα σκαλιά για να την ξαναδώ και να σας την ξανά παρουσιάσω.
Έπαιζε κάτι σαν όπερα από μέσα και ξαφνικά εκεί που περιμένεις από το φιμέ φινιστρίνι, κάποια στιγμή ανοίγει και εμφανίζεται η τρομακτική αλλά και psycho Έλλη όπως και γράφει κάτω απ' έξω ψηλά αλλά και μέσα, είναι ξανθιά με μακρυά μαλλιά, αδιάφορη γουρουνομούρα, κανονική στο ύψος με πάρα πάρα πολλά κιλά που αναρρωτιέμαι αν την χωράει άνετα και η πόρτα, 5βυζιά αν υπάρχει τέτοιο μέγεθος και μια κοιλάρα μαξιλάρι αυτά που κατάφερα να δω αφού δεν ανοίγει την πόρτα. Σε ερώτησή μου για το πρόγραμμα αν κάνει φουλ μου έκαν σταυρό με τα δάχτυλα σαν να με εξόρκιζε παρόλο που ήξερα πως κάνει αποστειρωμένο και νομίζω είναι πιο ακριβή η ταρίφα της.
...
Τέτοιες περιπτώσεις γαμάνε συστηματικά οι περισσότεροι moderators του site. :S
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Να συμπληρώσω και εγώ μερικά.... Μπράβο σε john_fystikis & Dawn.


Πολλά κλειστά σήμερα 2η βάρδια... :S



Φυλής

54 Βαλέρια (το ωραίο Ρωσιδάκι με απλό)
56 Πατρίτσια (πολύ καύλα το στυλιάρι Ρουμουνάκι)
66Α Ρενάτα (η κλασική κορασίδα με το μικρό στήθος,απλό πρόγραμμα)
66Δ κλειστό
80 Η μουνάρα Τζένη και η Γκάμπι (από απέναντι)
84Α Γκαμπριέλα (το σούπερ πιπίνι με εντελώς απλό πρόγραμμα)
84Β Μαρία (μπάζο με κώλο)
86A & 86B κλειστά
59 κλειστά
65 πάνω κλειστά
69Α Χριστίνα (Καζακστάν)
71 πάνω Τζουλιάνα (μπάζο)
71 κάτω Στεφανία (με την κωλάρα)




Διδύμου

Ορόρα (με τα ωραία βυζάκια)
Ντενίσα (η σούπερ μοντελέ ψηλή)
16 Μαρία (με βυζάρες και κανονικό σώμα μέσα σε λευκό φόρεμα)
18 Αλιόνα (gilf με τελειωτικό)
20 Άννα ("η μυστήρια" στυλιάρι milf με ακά τσιμπούκι)




Σήμερα δεν είχε κατάθεση,κατέβηκα για δουλειές και πέρασα μια γρήγορη βόλτα... :boobies:
Το καλύτερο μωρό σήμερα ήταν η Πατρίτσια...2η η Γκαμπριέλα και 3η η Τζένη...αυτό ήταν το TOP 3... :grin: :cum: :cum: :cum:




 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ωραία ενημέρωση και το song γαμάτο!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom