Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 81 άτομα (6 μέλη και 75 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Μας τελείωσε η Μαρία... ;)
Μια μαχαιρια με την Νικολετα , τωρα δευτερη με την Μαρια....εχω φρικαρη τυπε μου....Αν καποια στιγμη συμβη αυτο και με την Χριστινα 69 ανω...Θα το παθω το εγκεφαλικο... :S Τουλαχιστον τα τελευταια  :knockinb: που ειχα κανει κια με της 2 σχετικα προσφατα λιγο πριν φυγουν ηταν τρομερα πετυχημενα....Παιζει νατανε επηδη ηταν η τελευται φορα και μετα θαφευγαν....Κατσε να ερθει η Εβελινα δεν το χανο παλυ θα την καταγαμησο οσο κατση...καθε μερα εκει....Προς το παρον χριστινα...αλλα τυπε μου 7 χρονια την  :knockinb: ποσο πια.... :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Μια μαχαιρια με την Νικολετα , τωρα δευτερη με την Μαρια....εχω φρικαρη τυπε μου....Αν καποια στιγμη συμβη αυτο και με την Χριστινα 69 ανω...Θα το παθω το εγκεφαλικο... :S

Φίλε έτσι είναι τα πράγματα,αφού τα ξέρεις... Αν πας τσάρκα κάνε μια ενημέρωση για "στυλιάρια"... :fuck2:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Φίλε έτσι είναι τα πράγματα,αφού τα ξέρεις... Αν πας τσάρκα κάνε μια ενημέρωση για "στυλιάρια" (Δες τι παίζει και με Μαρία,αν δουλεύει τελικά...όλα πιθανά είναι με τις κοπέλες)... :cool2:
Θα παω και ιασονος 1 αριστερο και δεξι να δω τι παιζει....ελπιζο η η δικια σου η του προφεσορα να ειναι καλη μια απο τις 2....θα δειξη...και ενοειται θα κανω κια αναζητηση στυλιαριων νεον..... :rockon: Οσο αναφορα με την Μαρια την πετυχαινο μια φορα στις 30 μερες οταν την ρωτησα τελευταια φορα που την ειχα δει ...ειπε παλυ το ιδιο οτι παει αλβανια κια γυρηζη....αλλα πως γινεται αυτο... :think: Δουλευει μια φορα το μηνα στο ιασονος και εξαφανηζετε μετα στην χωρα της ...πολυ κουφο , μηπος ειναι και αλλου και δεν το λεει...μπορει ισως να με ανεχετε μονο εκει...και δεν θελει παραπανο νταραβερι...αυτη την απορια μπορει να μας την λυση καπιος τυπος εφοσον γνωριζι τι παιζει και εχει συναναστραφη παραπανο μαζι της σε πελατιακο επιπεδο ενοω  :grin:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
αν δεν μου κανουν κλικ και αυτες κλασικα στην μαρια απο αλβανια η ξωτικο που το λενε πολοι στο ιασονος 33 που ειναι μουναρος προστυχαντζα εκφυλη και συναμα ντροπαλη πως το πετυχαινει απορο... :rockon: Την καλημερα μου σε ολους

η μαρια το ξωτικο με τα τατουάζ είναι στην αλβανια 100%, το πρωι μιλησαμε
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
παλι η Μονικα κ η Καρολινα,η υπηρεσια ειπε Καρλα την Τεταρτη.
Βεργας 2 Ναταλια καστανη μιλφογκιλφ χοντρη με 2 αρια ακα τελειωτικο κ κωλο.
Βεργας 3 δεξια Στελλα καστανη ψηλη νταρντανα με 3.5αρια κ μια στο δωματιο.
Βεργας 3 αριστερα ξ κοπελα στο δωματιο κ υπηρεσια δεν βγηκε στο σαλονι
Βεργας 3 πανω Χρυσα ξανθια με ωραιο κορμι με ακα.
Βεργας6α Μαριαννα ξανθια μιλφογκιλφ με μαλλι μεχρι ωμους χοντρη με σφιχτο κορμι κ 4σρια βυζια,με ακα τελειωτικο στα βυζια(τιμηθηκε θα ακολουθησει κριτικη)
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Μια μαχαιρια ....εχω φρικαρη τυπε μου.......Θα το παθω το εγκεφαλικο...

Εμείς να δεις τι εγκεφαλικό έχουμε πάθει με την ορθογραφία σου. . . . .
Αν και τώρα τελευταία, το παλεύεις δυναμικά.
Σίγουρα, μπορείς και καλύτερα .
Έχεις δυνατότητες.
Ευχαριστώ
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Καλησπερα παιδια και μπραβο σε ολους για τις συνεχεις ενημερωσεις εντος της εβδομαδας θα ενημερωσω και εγω.Περασα πριν μιαμιση ωρα περιπου απο Διδυμου16Α για να περασω με το νεο μιλφακι την Μελινα αλλα δυστυχως η τσατσα μου ειπε οτι σταματησε και επεστρεψε στην πατριδα της κριμα γιατι ηταν καλη περιπτωση ειχε ανανεωσει το μαγαζι αυτο
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
ΧΤΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ.....
τι να πω φιλε μου δεν ξερω ετσι μου ειπε η τσατσα μακαρι να ξαναγυρισει, θα περασω παλι παντως και απο αλκαμενους113 μηπως εχει παει εκει αλλα δεν ειχε αναφερθει κατι τετοιο απο τις τελευταιες ενημερωσεις
 

maiden_maniac

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2011
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Νικολέτα από 56 είναι ακόμα πρωινή βάρδια;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
ούτε πρωινή , ούτε απογευματινή , ούτε βραδινή....
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Καλησπερα παιδια και μπραβο σε ολους για τις συνεχεις ενημερωσεις εντος της εβδομαδας θα ενημερωσω και εγω.Περασα πριν μιαμιση ωρα περιπου απο Διδυμου16Α για να περασω με το νεο μιλφακι την Μελινα αλλα δυστυχως η τσατσα μου ειπε οτι σταματησε και επεστρεψε στην πατριδα της κριμα γιατι ηταν καλη περιπτωση ειχε ανανεωσει το μαγαζι αυτο
Μολις γυρισα απο την Μελινα την Μιλφαρα..πολυ Καυλιαρα γυναικα με Τελεια Επιδεμιδα!!! :tits:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
φιλε εχω γραψει οτι μας τελειωσε και αυτη η κορασιδα...μαλλον οριστικα  :S

με τα λεφτά που έβγαλε αυτή εδώ, κάνει τώρα ιππασία στο ράντσο που αγόρασε στην Μολδαβία.
πρότυπη αγροτουριστική μονάδα.

 

Συνημμένα

  • article-0-13C8904F000005DC-69_634x957.jpg
    article-0-13C8904F000005DC-69_634x957.jpg
    131,9 KB · Εμφανίσεις: 23

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
με τα λεφτά που έβγαλε αυτή εδώ, κάνει τώρα ιππασία στο ράντσο που αγόρασε στην Μολδαβία.
πρότυπη αγροτουριστική μονάδα.
Ρουμανια...και δε μαζεψε οσα ηθελε,λέει... ;)
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
στην χειρότερη περίπτωση θεωρώ οτι ένα διαμερισματάκι στην επαρχιακή της πόλη το αγόρασε.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Απογευματινές ανοιξιάτικες καύλες και κατηφόρισα στην Φυλής για να βρω τα καινούργια κομμάτια που αναφέρθηκαν έγκριτοι συναγωνιστές.

Έχουμε και λέμε:

Φωκ. 25 1ος: η Αντριάννα η οποία δεν είναι άλλη από την κοπελιά που είχα πάρει στα πρώτα της βήματα στο Φυλ. 65 1ος όταν ξανα-άνοιξε. Εντυπωσιακή παρουσία.
Φωκ. 17 1ος: η Ξένια
Φυλ. 59 1ος: η Χριστίνα, ένα αδύνατο τσιγγανάκι με καρέ μαλλάκι, μέτριο στο πρόσωπο , με ακά.
Φυλ. 80: η Έυα μια γλυκούλα, μελαμψούλα, γεματούουουουουουλα.
Φυλ. 84 ισ.: η πανέμορφη αποστειρωμένη Γκαμπριέλα.
Φυλ. 71 ισ.: Αντί για την Λορέτα που είχα σταμπάρει, πέτυχα την γνωστή φαρδοκάπουλη Στεφανία
Φυλ. 65 ισ.: η γνωστή Μάγια και μια καινούργια κοπέλα η Νικόλ. Ένα κοντοπούτανο στηλιάρι. Φυσικά και ετιμήθει με άριστες εντυπώσεις , αφού συμμετέχει στο παιχνίδι, βγάζει ωραίες κραυγούλες, χαμογελάει, και δεν σε πιέζει στον χρόνο. Άψογα. Ευτυχώς που δεν έμοιασε στην Μάγια . . . .
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Πριν από λίγο στην απογευματινή (2η) βάρδια σε λίγα στοχευμένα σπιτάκια για επιλογή κατάθεσης σε έναν εκ των ακολούθων...

Ιάσωνος
33 η νεαρή Άντζελα, καστανή με σχεδόν ίσιο μαλλί στο ύψος των ώμων, συμπαθητικό πρόσωπο λίγο περίεργα δόντια, κοντή και με αδύνατο αψεγάδιαστο κορμί, 1,5αρι βυζί με έντονες ρόγες και ωραίο κωλαράκι, εμφανίστηκε γυμνόστηθη, απλό πρόγραμμα.
19 ισόγειο η νεαρή βλαχομπαρόκ Άλίνα, μελαχρινή με ίσιο μαλλί πιασμένο αλογοούρα, μέτριο πρόσωπο, ψηλή με κανονικό σώμα και ολίγον αδύνατο, 2αρι βυζί και ωραίο κώλο, κάθε φορά μαλακίζεται όταν αποχώρομε κλείνοντας μας το δρόμο, ΕΛΕΟΣ, απλό πρόγραμμα
19 όροφος κλασικά η νεαρή Μόνικα, ξανθιά με ίσιο μαλλί ανέμελο κάπως πιασμένο κότσο, έκφυλο πρόσωπο, κανονικό ύψος με κανονικό σώμα, 2αρι βυζί και με συμπαθητικό κώλο αν και είναι λίγο σάπιος, απλό πρόγραμμα.

Λεωνίδου
28 αριστερό (όροφος) νέα κοπέλα πρώτη μέρα στη δουλεία σύμφωνα με την υπηρεσία και μεγάλο μπάζο όπου δεν θυμάμαι και γω πόσο καιρό έχω να δω τέτοιο χάλι στον συγκεκριμένο οίκο, η προμίλφ Άννα, σπαστό καστανομελί χρώμα μαλλιών λίγο πιο κάτω από το ύψος των ώμων, αδιάφορο ξυνισμένο πρόσωπο, κανονικό ύψος και γεματούλα, 2,5αρι βυζί, λίγη κοιλίτσα και κώλος με λίγα πιασίματα, απλό πρόγραμμα.
Η νεαρή καλλίγραμμη μελαχρινή Άννα αύριο στο πόστο της σύμφωνα πάλι με την υπηρεσία.
28 δεξιό (ισόγειο) η νεαρή Νατάσα, ξανθιά με ίσιο μαλλί λίγο πιο πάνω από το ύψος των ώμων, ωραίο μουτράκι ολίγον φακιδομούρικο με ωραία μάτια, ψηλή με κανονικό σώμα, 2αρι βυζί και ωραίο κώλο και η νεαρή Γκαμπριέλα από το Κολωνού 30Β, καστανόξανθη με ίσιο μαλλί λίγο πιο κάτω από το ύψος των ώμων, ωραίο μουτράκι με ωραία μάτια αν και με λίγο τραχύ πρόσωπο, 1,5αρι βυζί και χορταστικό κώλο, απλό πρόγραμμα αμφότερες και κάνουν και παρτούζα, γαμήθηκε η δεύτερη και αναμένεται κριτική...

Καλό βράδυ!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom