Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 259 άτομα (27 μέλη και 232 επισκέπτες)

kainourios

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
ρε φιλε δεν εχω πολυ χρονο για να ψαξω. περιμενω να μου πειτε και να παω κατευθειαν εκει.
 

Επισκέπτης
[quote author=kainourios  link=topic=26.msg407908#msg407908 date=1203851648]
ρε φιλε δεν εχω πολυ χρονο για να ψαξω. περιμενω να μου πειτε και να παω κατευθειαν εκει.
[/quote]

ναι αλλα τοση ωρα που καθεσαι στο ιντερνετ καφε θα τα ειχες γυρισει ολα κ δεν θα εχανες χρονο...
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
[quote author=kainourios  link=topic=26.msg407908#msg407908 date=1203851648]
ρε φιλε δεν εχω πολυ χρονο για να ψαξω. περιμενω να μου πειτε και να παω κατευθειαν εκει.
[/quote]

καλα κρασια
θα ερθει τωρα ενας αντμιν να σε παρει απο το χερι να  σε παει να γαμησεις
το μπουρδελινγκ απαιτει χρονο για τσαρκες φιλε.

μην τα περιμενεις ολα ετοιμα

τεσπα.
δοκιμασε ρεμουνδου 21 για ντενιζα
 

kainourios

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια για δουλεια καθομαι στο ιντερνετ καφε!
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
360
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
καταθεση σημερα στην περγαμου 27β το αλβανακι εκει ηταν χαλια αλλα ελεγα η τσατσα και αλλα μεσα.μαυρο στοεν λογω μαγαζακι για την ακριβεια ξινιστε τα μουτρα σας και φηγετε.
 

kokoss

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
463
Like
2
Πόντοι
1
καλα κρασια
θα ερθει τωρα ενας αντμιν να σε παρει απο το χερι να  σε παει να γαμησεις
το μπουρδελινγκ απαιτει χρονο για τσαρκες φιλε.

μην τα περιμενεις ολα ετοιμα

τεσπα.
δοκιμασε ρεμουνδου 21 για ντενιζα
Ρε ΓΜΤ εσύ είσαι αυτός που τους στέλνει όλους στη Ντενίζα;;; Γι'αυτό ήταν "κομμένη" προχθές;
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
360
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
λοιπον δεν βρηκα το περγαμου στην λιστα για κριτικη και τα γραφω εδω.ας ελεγξει καποιος mod αν μπορεσει.λοιπον η τσατσα ελεγε τα γνωστα με ελευθερα πιασιματακια και οχι βιασινη.αλλωτε ειναι σωστα αλλωτε οχι και ειπα να δοκιμασω αφου παλιοτερα θυμαμε το μαγαζι ειχε μετριες κοπελες με καλη αποδοση ομως.το αλβανακι οταν ηρθε μεσα ξεκινησε με π.... καιφωναζε τι π..ειναι αυτη.μονο τα γελια δεν εβαλα αφου ουτε το κεφαλακι καλα καλα δεν εγλειφε.δεν λεω απο πιασιματα αφου δεν αφηνε τιποτα και βεβαια ηθελε να τελειωσω με την "καταπληκτικη" π... της.παντως τελειωσα σκεφτομενος κατι αλλο αφου βεβαια και απιανα και δεν βιαζομουνα και την εγγραφα σε οσα ελεγε.μαυρο για να μαθουν να μην κοροιδευουν.  
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
Σύντομη σημερινή περιήγηση από 16:05-16:30
Φυλής 40: Μελαχρινό με τονισμένο (λόγω σουτιέν στήθος) χωρίς κατι το ιδιαίτερο
Φωκαίας 17Β: Μελαχρινό μετρίου αναστήματος πιπίνι με πρόστυχο βυζάκι και προκλητική ρώγα.
Φυλής 109Α (πάνω): Μια Μαρίνα (περί τα 35-40) που την περιμέναμε 12 λεπτά. Η τσατσά την διαφήμιζε για καλή. Δν μου γέμισε το μάτι.
Φυλής 109Β (κάτω): Ο χοντρόπουστας βγήκε με ένα μελαχρινό κοντοπούτανο που περπατούσε σαν να έκανε πασαρέλα. Πολύ άσχημο χαμόγελο και γενικά έδειχνε άοσμο και άχρωμο.
Καλύμνου 48 Η Κατερίνα. Στρουμπουλή, ξανθιά που η τσατσα την διαφημίζει για ισπανική και 69 που δεν κάνει. Πέρασα κατάθεσα και κλαίω. Υπάρχει κριτική.
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Γεια χαρά..

Μοναχική καταδρομή σήμερα το βράδυ λόγω αφόρητων καυλών.. Πήγαινα με στόχο το πιτσίλισμα της μαύρης θεάς.. Κλάρας!..αλλά ήτανε κλειστό το μπουρδέλο γμτ!

Πάμε με την σειρά..

Αρχικά κατέβηκα Πλατεία Αττικής που είχα καιρό να περάσω απο κει


-Περγάμου 27
Ένα μινιόν πουτανάκι με φάτσα απωθητική..


-Αλκαμένους 113
Αναστασία.. μία ξανθιά νταρντάνα με καρέ μαλλί αλλά μία μούρη χάλια αν είδα καλά.69 με 20άρι


-Ρεμούνδου 20
Αξιοπιτσίλιστο πορνίδιο με ωραίες καμπύλες.. (βυζάρες,κωλάρα).. μαλλί ίσιο καστανό με κόκκινες ανταύγες και πρόσωπο ..πειστικό


-Ρεμούνδου 21Α
Πάνω.. ήταν η Βίκυ .. ένα ξανθό νταρντανοπούτανο.. καλύτερο από αυτό στην αλκαμένους αλλά και πάλι όχι τίποτα φοβερό εμφανισιακά.


-Ρεμούνδου 21Β
Εδώ πρέπει να βοηθήσετε γιατί δεν ξέρω αν αυτή ήταν η ξακουστή Ντενίζα.. Αρκετά κοντή με ξανθό ίσιο μαλλί που έφτανε στους ώμους και βυζιά μεγαλούτσικα που κοιτάν ανατολή και δύση.. Είναι όντως αυτή??Πάντως δεν είχε κίνηση στο ντέλο..


Κατηφορίζοντας προς τα κάτω πέρασα και από 2 studio επί της Αχαρνών.. πρώτη φορά τα επισκέφτηκα συγκεκριμένα


-Αχαρνών 104
Καλά ..ε?Το σαλονάκι με τα αρχαία μέσα φοβερό.. με το που μπαίνεις είναι σαν περνάς σε άλλη εποχή.. μουσείο σκέτο!Τεσπα.. εκεί παρουσιάστκε από την τσατσά μία Μυρτώ .. πορνίδιο αρκετά μεγάλου μεγέθους με ξανθά μακριά μαλλιά..



-Αχαρνών 106
Ήταν μια Βίκυ η οποία ήταν άβυζη..κωλαράκι είχε ωραίο όμως.. με μαύρο μακρύ ίσιο μαλλί και φαινόταν κάργα αλλοδαπόφατσα.. 30 το απλό κανονικά και για αυτούς που τον παίρνουν 50.Και γαμημένος δηλαδή και χωρίς λεφτά..



Και τέλος πάμε στην πολυαγαπημένη Φυλής..


-Φυλής 59Α
Αυτή με το καρέ το ξανθό μαλλί που είναι ψιλογεματούλα.. είναι εκεί αρκετό καιρό


-Φυλής 59Β
Δεν ήταν η Βανέσσα .. στη θέση της μια ξανθιά όχι κάτι το αξιέπαινο..


-Φυλής 69Α
Χριστίνα..  :smitten:


-Φυλής 69Β
Μέτρια πράγματα.. ξενέρωτη λίγο στο πρόσωπο


-Φυλής 84Β
Και ναι!.. μετά την απομάκρυνση του Φερέρ έφυγε και ο Μαρκαριάν!Πήγε δίπλα στο 86Β.. η κοπέλα εκεί μια ξανθιά με πολυ πουτανέ εμφάνιση.


-Φυλής 86Β
Ψιλο-μιλφιά μελαχροινή που πιτσιλιόταν πιστεύω..


-Φώκαιας 25Α
Στα σκαλιά .. ήταν μια που έμοιαζε με αιγύφτια αλλά είχε πολύ γλυκό πρόσωπο ..είχε κάτι περισσευούμενα στην περιφέρεια αλλά κατά τ'άλλα καλά


-Φώκαιας 25Β
Αντέλλα..


-Φώκαιας 25Β
Πήγαινα ορεξάτος για να δαμαστώ από την μαύρη γαζέλα..την ναόμι κάμπελ της Φυλής.. αλλά έφαγα πόρτα! :headbang:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
gangstaXZ respect :rockon: Αυτό είναι ενημέρωση  :thumbsup:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
-Ρεμούνδου 21Β
Εδώ πρέπει να βοηθήσετε γιατί δεν ξέρω αν αυτή ήταν η ξακουστή Ντενίζα.. Αρκετά κοντή με ξανθό ίσιο μαλλί που έφτανε στους ώμους και βυζιά μεγαλούτσικα που κοιτάν ανατολή και δύση.. Είναι όντως αυτή??Πάντως δεν είχε κίνηση στο ντέλο..

Ε αυτή ήταν. Φόραγε ένα στρίνγκ ροζ χρώματος αν δεν απατώμαι;
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
αναφορα απο χθεσινη μεσημεριανη τσαρκα στη φυλης

109 ενα μπαζο,μελαχροινη σκυλομουρα

στο 134 στο υπογειο μια αδιαφορη  ξανθια με την τσατσα να γκρινιαζει που ολοι την καναμε

στο 134 πανω μια ξανθια 35+ με κρεμαστα βυζια και βλεμμα απλανες,της αγελαδας που λενε

στο 92 η μαρια  μελαχροινη 35αρα ελληνιδα,καβλοφατσα.Καποια στιγμη θα την δοκιμασω

71 κατω μια συμπαθητικη στο προσωπο και πολυ νεα κοπελα με ωραια στητα μικρα βυζακια αλλα πολυ αδυνατη και ακωλη

71 πανω η Λαρισα που καποτε ηταν στο 65 πανω,για αλλους πολυ καλη αλλα κατα την γνωμη μου κανει πολυ μετριο γαμησι

69 κατω η γνωστη πλεον Αλεξανδρα

67 μια μελαχροινη με καλο σωματακι αλλα ετσι οπως εβγαινε στο σαλονι εδειχνε να βαριεται παρα πολυ

στο 65 κατω μια νεαρα καστανη στο ιδιο στυλ με την κοπελα που βρηκα στο 71 κατω
65 πανω μια ξανθια με πολυ καλο κορμι αλλα δεν μεου αρεσε απο φατσα

στο 84 κατω με την πρασινη μεταλικη πορτα μια ξανθια με ομορφο προσωπο καλο κορμι και τεραστιες βυζαρες,την ειχα παρει καποτε στο φωκαις 25 και εκτος απο τεραστια μπαλονια δεν ειχε τιποτα να αλλο να προσφερει,βαρετο γαμησι.

59 κατω η Βανεσσα
59 πανω η Μισελ

στο 80 η Ρενατα που ηταν πριν απο 4-5 μηνες στο 65 πανω.
τωρα εχει χασει και 4-5 κιλα αλλα εξακολουθει να ειναι πολυ ομορφη και να εχει ενα ζευγος τελειων φυσικων βυζιων.
κατεθεσα λοιπον...δεν ειναι τιποτα το τρομερο απο συμμετοχη αν και εχει βελτιωθει σε σχεση  με το παρελθον.
στα θετικα οτι ειναι πολυ στενομουνα,οτι δεν δυσφορει στο πολυ σκληρο γαμησι,οπως μερικες που τραβιουνται ή σπρωχνουν.Αντιθετως το προσωπο της παιρνει κατι πολυ καβλιαρικες εκφρασεις σαν μια γυναικα που της τον εχεις βαλει στον κωλο και ζοριζεται αλλα γουσταρει.Πολυ καβλα βλεμμα δηλαδη.
Επιπλεον να πω οτι εχει την ταση να βαζει νυχια οταν αρχιζεις το σκληρο σφυροκοπημα κατι που νε μεν ειναι πολυ καβλωτικο αλλα που θα δημιουργησει προβλημα σε οσους εχουν ετερο ημισυ...για αυτο προσοχη
εγω το γνωριζα και της ειπα να μην κανει καμμια μαλακια αλλα και παλι παραλιγο να της ξεφυγει οποτε μετα της κραταγα τα χερια οταν ημουν εγω απο πανω

πιπα 7/10 χωρις γλειψιμο αρχιδιων ενω αφηνει χαδια στο μουνι οχι ομως και δαχτυλιασμα
 

Επισκέπτης
Καλημερα εχει παρει κανεις τη μαρια απο φυλης 92?
 

Επισκέπτης
Μπορει κανεις συναγωνιστής να δωσει αναφορά για το Φ84 πρωή ή απόγευμα ?

Ευχαριστώ
 

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Η μαρια στο 92 λογικα ειναι η πασιγνωστη ελληνιδα μαρια...η οποια δεχεται το πιο σκληρο γαμιση απο αυτες που εχω παρει με ανελεητα παλαμακια στα κολαρακια!Στα μειον το οχι τοσο καλο στηθος!Αξιζει παντως τλχ μια φορα
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.853
Πόντοι
6.925
Την Μαρία στο 92 την έχω πάρει στο 66, ήταν ένα δράμα, όλο καβλα και γλύκα στο σαλόνι μαπα στο δωμάτιο λόγω συνοπτικών διαδικασιών.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.853
Πόντοι
6.925
Τσάρκα σήμερα πρωινή δειγματοληπτικά.

Φυλής 80 η Ρενάτα - θα τιμηθεί στον επόμενο γύρο - όμορφη και ωραίο κορμάκι αλλά σαν αγκυλωμένη μου έκανε.

Φυλής 65Β περίμενα περίμενα βρώμαγε κιόλας σαν να μην ειχε αεριστεί από την προηγούμενη δεν άντεξα και έφυγα.

Φωκαίας 17Α μία μελαχρινή άχρωμη με ωραίο βυζί και καβλωμενη ρωγα.

Φυλής 71Α η Κατερίνα όπου και η κατάθεση (βλ. κριτική)

Φυλής 84Α μία ξανθουλα την οποία είχα πάρει 1 μηνα πριν - βαρετα.

Φυλής 86Α άλλη μία ξανθιά με καλό στηθος και κορμί.

Φυλής 71Β μία πλατινέ ξανθιά με σιλικονατο βυζο και μεγάλο ταττου στην πλατη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom