Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 286 άτομα (25 μέλη και 261 επισκέπτες)

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
Χθεσινομεσημεριανή αναφορά:
Αγκύρας 12: Βαλέρια. Παλία την είχα πάρει στο Διδύμου (20;). Κάνει ακάποτο, 69 και γενικά τα πάντα εκτός κουλουριού. Είναι ξανθίά milf. Δεν είχε αφήσει καλές εντυπώσεις γιατί ήταν βιαστική με κακής ποιότητας και διάρκειας πίπα.
Αγκύρας 10. Μαρία. Συμμαθήτρια της γιαγιάς μου. Μέχρι πριν μια βδομάδα δούλευε στο Αλκαμένους 117 πρωί. Καλή στο δωμάτιο όχι όμως επιπέδου Βίκυς ή Ντενίζας. Δουλέυει τσάτσος ο πουστρόγερος που παλιότερα ήταν στο Διδύμου 20.
Αγκύρας 1. Ένα νταρντανοtrans που λόγω ταλαιπωρίας από συναθλητή βγήκε ξεβράκωτη από το δωμάτιο με μια αγριάδα στο πρόσωπο. Όνομα δεν συγκράτησα.
 

Επισκέπτης
ΟΛη η Φυλής στην πρωινή βαρδια χτες ηταν χάλια .Κανεις δεν εμπαινε μέσα ολοι βγαινανε και βριζανε .Ηταν ολα κατι κοντά και αβυζα ...ημαρτον ρεεε φερτε κανα καλόοοοο
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Η νταρντάνα τρανς ονομάζεται Μαριάννα (το καλλιτεχνικό της ψευδώνυμο, βεβαίως βεβαίως) και το παίζει ντίβα. Δεν αξίζει τα λεφτά που ζητάει. Μπράβο στο συναθλητή για την ταλαιπωρία στην οποία την υπέβαλε.  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Καλημέρα συναγωνιστές .. χτές κατά τις 3 το απογευμάτακι πέρασα απο Αλκαμένους 117 ... τί έγινε ρε παιδία όλοι εκεί είχαμε μαζευτεί;;;; όλα τα δωμάτια γεμάτα και άλλοι 4 συναγωνιστές να περιμένουν .. εργαζόταν η Τζούλια από Φιλανδία όπως είπε η τσατσά ... ξανθό με ωραία τσιμπουκόχειλα όχι κάτι το ιδιαίτερο στο πρόσωπο και σώμα με καμπύλες .. αξιοπίτσίλιστο .. αν και δεν πέρασα λόγω μεγάλου χρόνου αναμονής .. στα υποψην πάντως ... καθώς πριν βγεί στο σαλόνι τα έδινε όλα με κραυγές ηδονής από το δωμάτιο! :cheesy:
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Καλημέρα συναγωνιστές .. χτές κατά τις 3 το απογευμάτακι πέρασα απο Αλκαμένους 117 ... τί έγινε ρε παιδία όλοι εκεί είχαμε μαζευτεί;;;; όλα τα δωμάτια γεμάτα και άλλοι 4 συναγωνιστές να περιμένουν .. εργαζόταν η Τζούλια από Φιλανδία όπως είπε η τσατσά ... ξανθό με ωραία τσιμπουκόχειλα όχι κάτι το ιδιαίτερο στο πρόσωπο και σώμα με καμπύλες .. αξιοπίτσίλιστο .. αν και δεν πέρασα λόγω μεγάλου χρόνου αναμονής .. στα υποψην πάντως ... καθώς πριν βγεί στο σαλόνι τα έδινε όλα με κραυγές ηδονής από το δωμάτιο! :cheesy:
κραυγες ε?κατι μου λεει οτι καποιοι απο εδω το εχουν δοκιμασει!!!
μου μυριζει πως ειναι καλη καταθεση!!!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Καλημέρα συναγωνιστές .. χτές κατά τις 3 το απογευμάτακι πέρασα απο Αλκαμένους 117 ... τί έγινε ρε παιδία όλοι εκεί είχαμε μαζευτεί;;;; όλα τα δωμάτια γεμάτα και άλλοι 4 συναγωνιστές να περιμένουν .. εργαζόταν η Τζούλια από Φιλανδία όπως είπε η τσατσά ... ξανθό με ωραία τσιμπουκόχειλα όχι κάτι το ιδιαίτερο στο πρόσωπο και σώμα με καμπύλες .. αξιοπίτσίλιστο .. αν και δεν πέρασα λόγω μεγάλου χρόνου αναμονής .. στα υποψην πάντως ... καθώς πριν βγεί στο σαλόνι τα έδινε όλα με κραυγές ηδονής από το δωμάτιο! :cheesy:

Όντως αξιοπιτσίλιστο σύντροφε! :thumbsup:
Είναι στον κατάλογο των υποψήφιων "θυμάτων"... :knockinb:
Επιβεβαιώνω με τη σειρά μου τις κραυγές! :o
Ή τα θέλει ο οργανισμός της ή είναι καλή ηθοποιός... ;)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
τι εγινε η Τσεχα η ΣΕΛΙΝΑ(Σαμπινα,Σαμπρινα η οπως αλλιως τη λενε)ημουνα Ελλαδα 15 μερες.πηγα φιλις 6-7 φορες και δεν ητανε καθολου.μηπως ξερει κανεις που χαθηκε?παντος η ποιοτητα εχει πεσει παρα πολυ στη φυλις!
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
329
Like
164
Πόντοι
1
Εχθεσ Φωκαιασ 17 ισογειο, κοντουλα Ρουμανα με πολυ καλο σωμα και στητο στηθος .Πολυ καλη μεσα,αξιζει τα λεφτα της,ονομα ΚΑΤΕΡΙΝΑ
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Συναγωνιστές πέρασα τη Τρίτη απο Φυλής 84 στο πάνω και ήταν ένα ξανθό πορνίδιο με καλά βυζόμπαλα και διχτυοτό κορμάκι.Ξέρει κανείς τίποτα ? Είναι αξιοπιτσίλιστο ή όχι ?
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Συναγωνιστές από χθές μέχρι σήμερα ούτε ένα post !! Αγαμίες παρατηρώ αν και κατά τη χθεσινή μου βόλτα είδα κίνηση.Λοιπόν χθές λόγω έντονων limit up του κάτω κεφαλιού λες και ήταν το χρηματιστήριο του 1999 και έχοντας διαβάσει τα περί Ντενίζ (Ρεμούνδου 21) επισκέφθηκα το εν λόγω σπιτάκι.Όλα είναι όπως τα περιγράφουν οι προηγούμενοι συναγωνιστές,η κοπέλα είναι για τρελά γαμήσια α λ λ ά η βρώμα και του χώρου και της ίδιας ένα μεγάλο μειονέκτημα.Αφού έριξα τα πρώτα συνέχισα στα γνωστά μέρη της Φυλής.Επίσκεψη Φ59 πάνω για ένα τσέχικο καθαρόαιμο που είχα διαβάσει.Εμφανίσθηκε προς απογοήτευση η μελαχρινή Βανέσσα νομίζω η ψυχονευρωτική.Την κοίταζα και έκανα πως το σκέφτομαι.Δεν θα μπείς μου λέει Δεν θα με παντρευτείς κιόλας.Τα σχετικά παρακάλια της τσατσάς. Ρωτάω πως λένε τη κοπελίτσα και μόλις το ακούει η πουτανίτσα εκνευρισμένη λέει Τι ρωτάς ρε ! Θα μπείς ? Εκεί την έκανα και άκουγα πίσω μου τα χίλια μύρια μπινελίκια.Και επειδή βιαζόμουνα Φυλής 71 το κάτω στη Τζένη που είχα σταμπάρει μελαχρινό μελανούρι με προς το δυάρι στήθος και καλή ρόγα.Για ένα πιτσίλισμα καλή και αν δεν ψιλοβιαζότανε αρκετά υποσχόμενη.Πίπα καλή και τι μου λέει ρε παιδιά.Ξέρεις δεν ανεβαίνω από πάνω γιατί καυλώνω και χύνω.Ήματον πρώτη φορά το ακούω.Τελικά την ανέβασα από πάνω και σε συνδυασμό σάλιομα ρόγας και τρίψιμο αυτής έ χ υ σ ε.Φυσικά τέλειώσα και εγώ .Μέχρι να φύγει από το δωμάτιο τη ρωτάω από που είναι ? Βουλγαρία μου λεέι αλλά από το Ανω Ζεφύρι την κόβω.Παντρεμένο μου λέει? Ναι της λέω.Έρχομαι της λέω γιατί οι γυναίκες αμα γεννήσουν όλο κουρασμένες είναι,πονοκέφαλο έχουν,τα παιδια μη ξυπνήσουν φοβούνται.Και εγώ το ίδιο λέω στο φίλο μου ότι είμαι κουρασμένη μου λέει.!Και ο φίλος σου τι κάνει ? Μήπως γυρνάει και αυτός σαν και μένα της λέω.Όχι μου λέει με σκέψη .Μην είσαι τόσο σίγουρη της λέω.Αυτά συναγωνιστές Ξυπνήστε !
 

Round_Ass

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Γεια χαρά.
Το ίδρυμα στην "Λουκά Νίκα 1", δουλεύει από το πρωί? Γνωρίζει κανείς συνάδερφος? Για την Αλίκη...
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Συναγωνιστές από χθές μέχρι σήμερα ούτε ένα post !! Αγαμίες παρατηρώ αν και κατά τη χθεσινή μου βόλτα είδα κίνηση.Λοιπόν χθές λόγω έντονων limit up του κάτω κεφαλιού λες και ήταν το χρηματιστήριο του 1999 και έχοντας διαβάσει τα περί Ντενίζ (Ρεμούνδου 21) επισκέφθηκα το εν λόγω σπιτάκι.Όλα είναι όπως τα περιγράφουν οι προηγούμενοι συναγωνιστές,η κοπέλα είναι για τρελά γαμήσια α λ λ ά η βρώμα και του χώρου και της ίδιας ένα μεγάλο μειονέκτημα.Αφού έριξα τα πρώτα συνέχισα στα γνωστά μέρη της Φυλής.Επίσκεψη Φ59 πάνω για ένα τσέχικο καθαρόαιμο που είχα διαβάσει.Εμφανίσθηκε προς απογοήτευση η μελαχρινή Βανέσσα νομίζω η ψυχονευρωτική.Την κοίταζα και έκανα πως το σκέφτομαι.Δεν θα μπείς μου λέει Δεν θα με παντρευτείς κιόλας.Τα σχετικά παρακάλια της τσατσάς. Ρωτάω πως λένε τη κοπελίτσα και μόλις το ακούει η πουτανίτσα εκνευρισμένη λέει Τι ρωτάς ρε ! Θα μπείς ? Εκεί την έκανα και άκουγα πίσω μου τα χίλια μύρια μπινελίκια.Και επειδή βιαζόμουνα Φυλής 71 το κάτω στη Τζένη που είχα σταμπάρει μελαχρινό μελανούρι με προς το δυάρι στήθος και καλή ρόγα.Για ένα πιτσίλισμα καλή και αν δεν ψιλοβιαζότανε αρκετά υποσχόμενη.Πίπα καλή και τι μου λέει ρε παιδιά.Ξέρεις δεν ανεβαίνω από πάνω γιατί καυλώνω και χύνω.Ήματον πρώτη φορά το ακούω.Τελικά την ανέβασα από πάνω και σε συνδυασμό σάλιομα ρόγας και τρίψιμο αυτής έ χ υ σ ε.Φυσικά τέλειώσα και εγώ .Μέχρι να φύγει από το δωμάτιο τη ρωτάω από που είναι ? Βουλγαρία μου λεέι αλλά από το Ανω Ζεφύρι την κόβω.Παντρεμένο μου λέει? Ναι της λέω.Έρχομαι της λέω γιατί οι γυναίκες αμα γεννήσουν όλο κουρασμένες είναι,πονοκέφαλο έχουν,τα παιδια μη ξυπνήσουν φοβούνται.Και εγώ το ίδιο λέω στο φίλο μου ότι είμαι κουρασμένη μου λέει.!Και ο φίλος σου τι κάνει ? Μήπως γυρνάει και αυτός σαν και μένα της λέω.Όχι μου λέει με σκέψη .Μην είσαι τόσο σίγουρη της λέω.Αυτά συναγωνιστές Ξυπνήστε !
η τσεχα στο 59 που λες ειναι η μισελ.αλογα με βυζαρες και κωλαρα .νταρντανογκομενα.την εχω τιμησει αρκτες φορες.μεσα ειναι τουρμπο στο γαμησι,κανει πιπα πολυ καλη,ολες τις στασεις και γενικα ειναι προθυμη σε οτι της πεις και πολυ καθαρη.της λειπει το κατι παραπανω ομως.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
μολις γυρισα απο τσαρκα στη φυλης.ειχα καιρο να βγω βραδυ,πηγαινω μονο πρωινα γιατι εχει πιο λιγο κοσμο και για να ξεφευγω λιγο απτη δουλεια.απογοητευτηκα ρε παιδια.ξεκινησα απο φυλης 59 κατω οπου περιμενα κανα 10λεπτο μεχρι να βγει η κοπελα.στο τελος ειχαν μαζευτει 15 ατομα.τελικα βγηκε μια ξανθουλα,ψηλη με σημαδια χαλαροτητας στο σωμα.μετρια γενικα.φευγω και παω φωκαιας 17.και στα δυο σπιτια κοπελες οχι αξιας προσοχης.ιδια γευση και στο Φυλής 67.στο φυλης 71 πανω ενα πετιτ ξανθο γκομενακι καλουτσικο γενικα για τους λατρεις του ειδους.φανηκε και ζωηρουλα.στο φυλης 84β ηταν πολυ καλη αλλα της συγκεκριμενης της εχω ριξει μαυρο για τη συμπεριφορα της την τελευταια φορα που πηγα(εχω αναφερθει σχετικα)οποτε εκοψα λασπη με το που την ειδα.συνεχιζω διπλα στο 84α.στελλα.ξανθια,ψηλη,χαμογελαστη αλλα με αρκετα πεσμενο στηθος.δε γαμιεται λεω και μπαινω.ειχα βαρεθει κιολας γιατι σε ολα ειχαν αργησει πολυ να βγουν οι κοπελες απτο δωματιο.ειχε πολυ κοσμο γενικα.μπαινει μεσα και αρχιζει να τριβεται πανω μου και να με φιλαει στο σωμα για κανα λεπτο.ωραια αρχισαμε λεω.βιαστηκα ομως.μετα ξεκιναει μια πιπα ατεχνη και ανεμικη.σε συνδιασμο και με την κουραση μου αργησε να μου σηκωθει.μολις σηκωνεται το καταρτι τη βαζω απο πανω οπου και εκει με απογοητευσε.χωρις ρυθμο και κινηση.μετα ιεραποστολικο οπου μετα απο κανα 3λεπτο της τα εδωσα.πολυ μετρια γενικα.θα ξανακανω καιρο μου φαινεται να βγω βραδυ.και κατι τελευταιο.καποια στιγμη βγηκαμε απο ενα σπιτι καμμια 10αρια ατομα.ετσι οπως τους ειδα ολους λεω λες να ειναι κανεις απο αυτους ο psolaras,o xxxx η ο guts?ρε παιδια ειναι κανεις απτο bourdela.com λεω δε πηρα ομως καμμια απαντηση.
 

Επισκέπτης
μολις γυρισα απο τσαρκα στη φυλης.ειχα καιρο να βγω βραδυ,πηγαινω μονο πρωινα γιατι εχει πιο λιγο κοσμο και για να ξεφευγω λιγο απτη δουλεια.απογοητευτηκα ρε παιδια.ξεκινησα απο φυλης 59 κατω οπου περιμενα κανα 10λεπτο μεχρι να βγει η κοπελα.στο τελος ειχαν μαζευτει 15 ατομα.τελικα βγηκε μια ξανθουλα,ψηλη με σημαδια χαλαροτητας στο σωμα.μετρια γενικα.φευγω και παω φωκαιας 17.και στα δυο σπιτια κοπελες οχι αξιας προσοχης.ιδια γευση και στο Φυλής 67.στο φυλης 71 πανω ενα πετιτ ξανθο γκομενακι καλουτσικο γενικα για τους λατρεις του ειδους.φανηκε και ζωηρουλα.στο φυλης 84β ηταν πολυ καλη αλλα της συγκεκριμενης της εχω ριξει μαυρο για τη συμπεριφορα της την τελευταια φορα που πηγα(εχω αναφερθει σχετικα)οποτε εκοψα λασπη με το που την ειδα.συνεχιζω διπλα στο 84α.στελλα.ξανθια,ψηλη,χαμογελαστη αλλα με αρκετα πεσμενο στηθος.δε γαμιεται λεω και μπαινω.ειχα βαρεθει κιολας γιατι σε ολα ειχαν αργησει πολυ να βγουν οι κοπελες απτο δωματιο.ειχε πολυ κοσμο γενικα.μπαινει μεσα και αρχιζει να τριβεται πανω μου και να με φιλαει στο σωμα για κανα λεπτο.ωραια αρχισαμε λεω.βιαστηκα ομως.μετα ξεκιναει μια πιπα ατεχνη και ανεμικη.σε συνδιασμο και με την κουραση μου αργησε να μου σηκωθει.μολις σηκωνεται το καταρτι τη βαζω απο πανω οπου και εκει με απογοητευσε.χωρις ρυθμο και κινηση.μετα ιεραποστολικο οπου μετα απο κανα 3λεπτο της τα εδωσα.πολυ μετρια γενικα.θα ξανακανω καιρο μου φαινεται να βγω βραδυ.και κατι τελευταιο.καποια στιγμη βγηκαμε απο ενα σπιτι καμμια 10αρια ατομα.ετσι οπως τους ειδα ολους λεω λες να ειναι κανεις απο αυτους ο psolaras,o xxxx η ο guts?ρε παιδια ειναι κανεις απτο bourdela.com λεω δε πηρα ομως καμμια απαντηση.

αυτη στο 84β δεν μας ξαναλες γιατι δεν μπηκες για να ξερουμε κ οι υπολοιποι να μην την πατησουμε  κ εαν θελεις πες μας κ περιγραφη...
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
μολις γυρισα απο τσαρκα στη φυλης και σας καταθετω την εμπειρια μου.ξεκινησα απο φωκαιας που κυριαρχουσε η μετριοτητα εκτος απτο αντελοσπιτο στο οποιο ηταν μια νταρντανα καστανη με βυζαρες και κωλαρα αλλα πολυ νταρντανα για τα γουστα μου.καταληγω τελικα στο φυλης 84.λιλη μου ειπε η τσατσα μαλλια καστανα με ανταυειες ωραιο σωμα και αγριο βλεμμα.εδω λεω ειμαστε.μπαινω μεσα ερχεται μετα απο 10 λεπτα.εντωμεταξυ ακουσα που φωναζε οσο την περιμενα.μπαινει μεσα και εκανε μπαμ οτι ειχε τα νευρα της.αρχισε να μου λεει για τους πακιστανους οτι μυριζε το σαλονι,δε μπορουσε να βγει εξω απτην βρωμα κτλ.ξεκιναει μια πιπα στη κυριολεξια παιδια 10 δευτερολεπτων και αρχιζει να μου τον παιζει τοσο ατεχνα και δυνατα που πιστευω αν βαλω μια 10χρονη θα το κανει καλυτερα.της λεω κανε πιπα ξανα και μου απανταει επι λεξη"εγω δεν κανω πολυ ωρα πιπα γιατι πιανομαι αν σκυβω πολυ ωρα".που να μου σηκωθει εμενα μετα απο ολα αυτα.συνεχιζει να μου τον παιζει νευριασμενη που δεν σηκωνοταν και μου λεει τι θα γινει τελικα?ωσπου στο τελος της λεω αστο κοπελα μου σηκω και φυγε.πηγαινω σε μπουρδελα 13 χρονια τετοια συμπεριφορα δεν μουχει ξανατυχει.ξενερωσα τοσο πολυ που σηκωθηκα και εφυγα χωρις να πω τιποτα ουτε στη τσατσα.τελικα κατεθεσα στο 84 σε μια ψηλη ξανθια με σιλικονατες μπαλες.μαλιστα της ειπα την ιστορια και ξεσπασε στα γελια ετσι οπως της ταλεγα.μακρια παιδες απο αυτην.επαγγελματισμος μηδεν.
το ποστ που αναφερεται στη συγκεκριμενη.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
νομιζω το ποστ ειναι αναλυτικοτατο.την περιγραφω αν ειδες.ειναι αρκετα καλη σε εμφανιση αλλα σε ξενερωνει με την συμπεριφορα της.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Βραδυνη βολτα στη Φυλης μετα απο απουσια μιας βδομαδας,κινηση αρκετη και η καταγραφη των ''κοκκινων σπιτιων''(σε οσα μπηκα δηλαδη)εχει ως εξης
Στο 54 ενα ξανθο γκομενακι
Στο 59 πανω η Βανεσα
Στο 59 κατω η Δευτερα Παρουσια και πανω απο 10 ατομα στο σαλονι κατι το οποιο με απετρεψε στο να περιμενω να δω ποια ειναι(ενημερωστε οσοι πηγατε και ειδατε/πηδηξατε στο 59 κατω σημερα)
Στο 65 πανω ΠΑΝΙΚΟΣ και μπαινοντας στο ρδελο πηρα παραμαζωμα και 2 πιτσιρικια(ουτε 15 δεν θα πρεπει να ηταν)που καθοταν πισω απο την πορτα ακριβως,εφυγα και απο εκει
Στο 69 κατω η γνωστη teeny Αλεξανδρα
Κινηση και τα ιδια γκομενοπορνιδια με αναγκασαν να κατηφορισω τη Φωκαιας για να ταισω το ''τερας'',ετσι χωρις πολλα-πολλα μπηκα στο πρωτο που βρηκα κατεβαινοντας απο Φυλης προς Φωκαιας,το 17 και μπηκα,κανεις δεν περιμενε στο σαλονι και εμφανιζεται αμεσως η Κατερινα,Ρουμανα με σωμα-ΚΟΛΑΣΗ-Φωτια αλλα πολυ περισσοτερο ενα κωλαρακι που θυμιζει χαμογελαστο μηλο,ειναι ΠΟΙΗΜΑ ο κωλος της και εχει μια εκφυλη φατσουλα,χαμογελαστη λοιπον ερχεται,συστηνεται σε ''αποσταση αναπνοης΄΄και καπακια αρχιζω να ''βαζω χερι''στο κωλαρακι αλλα και το λεμονατο βυζι,της λεω οτι αν περασω με τις καυλες που εχω θα χυσω γρηγορα και επειδη δεν θα παω αλλη βολτα(που να ντυνομαι-γδυνομαι,βαριομουνα)οποτε θα παρω 2πλη μεριδα,διευκρινηση οτι δεν θα παει σε αλλο δωματιο αλλα θα ερθει στα καπακι σε μενα,οπερ και εγενετο,
μπαινει στο δωματιο,να μην τα πολυλογω πολυ GFE για την περιοχη,φιλικο και τρελλιαρικο στυλ και αφου στηνεται στα 4 αρχιζει μια μαγικη τσιμπουκα οπου μετα μετατραπη σε ανασκελα-τσιμπουκωματα οπου και ΄΄κατεθεσα΄΄εντος του στοματος(με καποτα παντα),κολλητα βγαινει στο σαλονι να συστηθει και μπαινει σε λιγοτερο απο 10 δευτερολεπτα μεσα οπου με αρχιζει σε μια μαγικη τσιμπουκα Νο2,την στηνω στα 4 και ξεκινω,ιεραποστολικο μετα,τσιμπουκια και handjob,της ζηταω να ερθει απο πανω οπως και εγινε,σφαλιαρες στο κωλαρακι και καβαλημα,της ζηταω για τελειωμα πιπα και χυσιμο παλι στο στομα(με καποτα παντα)οπως και εγινε.
Να μην ξεχασω επισης οτι εγλειψε και στον Α' και στον Β'Γυρο και @@

Πολυ GFE,τρελλιαρα και ''αλλου''γενικα το γκομενακι,μου ειπε οτι με θυμοταν απο καπου και οτι με ειχε ξαναδει(ειχε κολλησει κανα 2λεπτο και με ρωταγε που,της ειπα ισως σε κανα στριπ,τελικα δεν δουλευε σε στριπ,που διαολο με εχει δει i don`t know.)
 

kainourios

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
καμμια προταση για τωρα στη φυλησ?? ειμαι σε ιντερνετ καφε κοντα στα μπουρδελα και λεω να παω να ριξω κανενα.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
καμμια προταση για τωρα στη φυλησ?? ειμαι σε ιντερνετ καφε κοντα στα μπουρδελα και λεω να παω να ριξω κανενα.

αφου εισαι κοντα τι να την  κανεις την συμβουλη
αντε δες και ελα εσυ να μας πεις τι βρηκες
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom