Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 247 άτομα (28 μέλη και 219 επισκέπτες)

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
rotti στο 69Α ήταν η Χριστίνα (καζακστανή μου φαίνεται) και όχι η αλεξάνδρα αν λέμε βέβαια την ίδια (μελαμψή σχιστομάτα) ;)
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
χθεσινη βολτουλα στην Φυλης ..
ώρα 20.00

στο 69Β κατω ηταν μια με ωραιο πεταχτο βυζι και σε καλο μεγεθος.. ηταν κοντουλα ,καλη φαινοταν...

στο 69Α πανω η γνωστη τσατσα -που θελει και αυτη το γαμησακι της- με μαστερ στην διαφημιση και στο μαρκετινκ αλλα η κοπελα η ασιατικοφανης (Αλεξάνδρα νομιζω) με βυζι νουμερο 0.. και ασχημη..

στο 65Β κατω μια ωραια παρουσια ντυμενη στα κοκκινα ωραιο σετακι εσωρουχων σε συνδυασμο με ομορφη νεαρα...
την ωρα εκεινη ομως πληρωσε για να μπει ενας μπιχλιαρης  :headbang: σαν αστεγος ηταν.. και την εκανα :badair:
θα δοκιμασω ομως στο εγγυς μελλον..!!

στο 71Α ηταν μια πολυ αδυνατη Λαρισα αδιαφορη εντελως..

στο 134 ισογειο βγαινει εξω με ναζι -και καλα - ριχνει ματιες..αλλα δεν μου αρεσε..

στο 134 πανω με τις σκαλες που τριζουν ετοιμες να πεσουν ..αφου την γλυτωσα .. ερχεται παρουσιααζεται μονη της μια με ξανθο καρε μαλλι με μετριο βυζι και ορεξη για συζητηση.. με προκαλουσε να μπω μεσα αλλα εφυγα .. κατι δεν μου εκανε κλικ..

στο 84 με τις σκαλες  ειχε κοσμο, δεν ειδα προσωπο ειδα μονο κωλο δεν ελεγε και τιποτα ,βαριοταν και να παρουσιαστει
 
στο 59 κατω η Βανέσα ορεξάτη ..οποτε περασα καλα.. αν και υπαρχουν κακες κριτικες συναγωνιστων..

αυτα τα ολιγα.. ;)
  :rockon: :rockon: :rockon:
το κάνω και παράθεση για να μη χαθεί..
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Η Χριστίνα είναι όχι η Αλεξάνδρα.

rotti στο 69Α ήταν η Χριστίνα (καζακστανή μου φαίνεται) και όχι η αλεξάνδρα αν λέμε βέβαια την ίδια (μελαμψή σχιστομάτα) ;)

ναι σωστα μαγκες.. εχετε δικιο η Χριστινα ηταν στο 69Α... φολα παντως κατα την γνωμη μου..

μεγιστε gangsta μηπως εχεις αποψη για την νεαρα του 65Β??
φαινοταν αστερακι..!!
αλλο ενα αρνητικο για μενα για το εν λογω ρδελο ειναι οτι τα δωματια σκυλοβρωμανε..
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
φίλε δεν πρέπει να την έχω δει αυτήν που λες.. Είναι μία που την παρουσιάζει σαν ισπανίδα η τσατσά?..ήταν και στο 66Δ παλιά και έβγαινε με τα βυζιά έξω αυτή που σκέφτομαι εγώ οπότε μάλλον θα είδες νεοεισελθούσα πόρνη!

Όντως τα δωμάτια είναι γα... μησέ τα.Είχα πάει όταν δούλευε η Χριστίνα εκεί και έβρισκα επάνω στα κρεβάτια διάφορα ..ενθύμια.
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
φίλε δεν πρέπει να την έχω δει αυτήν που λες.. Είναι μία που την παρουσιάζει σαν ισπανίδα η τσατσά?..ήταν και στο 66Δ παλιά και έβγαινε με τα βυζιά έξω αυτή που σκέφτομαι εγώ οπότε μάλλον θα είδες νεοεισελθούσα πόρνη!

Όντως τα δωμάτια είναι γα... μησέ τα.Είχα πάει όταν δούλευε η Χριστίνα εκεί και έβρισκα επάνω στα κρεβάτια διάφορα ..ενθύμια.

να σου πω δεν ακουσα να την παρουσιαζει για Ισπανιδα... και δεν νομιζω να την εχω πετυχει και αλλου..

τωρα εαν ειναι καινουριο πορνιδιο θα το μαθουμε συντομα.. :grin:
 

Beowulf

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
66
Πόντοι
1
χθεσινη βολτουλα στην Φυλης ..
ώρα 20.00

στο 69Β κατω ηταν μια με ωραιο πεταχτο βυζι και σε καλο μεγεθος.. ηταν κοντουλα ,καλη φαινοταν...

Τη λένε Ντίνα και είναι Ρουμάνα. Μέσα στο δωμάτιο κάνει πολύ καλή πίπα, και ισπανικό αν της το ζητήσεις.
Και όντος έχει υπέροχες βυζάρες.  ;) ;) ;)  :rockon: :rockon:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
με αυτον το κολοκαιρο που εχει...θα βαρανε χρυσομυγες
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μπράβο γίγαντα Αντισθένη.
Με τέτοιο κρύο και πήγες για κατάθεση εκτός έδρας. Θαυμάζω το κουράγιο σου. Άξιος!!
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Χριστίνα
Ημερ/νια επίσκεψης: 15.02.2008
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Μπράβο σ'αυτον που αψηφά το πολικό κρύο και καταθέτει στις πουτάνες. ;) ;) ;) ;)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Μεγάλη η χάρη σου (και το καλιμαύχι σου;)πάτερ!!!!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ποιός είναι για μπουρδελότσαρκα στην Φυλής????Τώρα όμως...... :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom