Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 365 άτομα (50 μέλη και 315 επισκέπτες)

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
προσπαθώντας να κερδίσω και εγώ λίγη από την αίγλη και την δόξα του Προφέσορ, του Φανούρη, του λαστφορλαιφ και του Φυστική n.smirni76 θα καταθέσω και την δική μου σημερινή τσάρκα.
Σ' ευχαριστώ φίλε Dawn για τα καλά σου λόγια αλλά είμαι πολύ μικρός και νέος μπροστά σε αυτά τα "Τέρατα" της Ενημέρωσης... Δέχομαι με χαρά όμως την αφιερωμένη σου κατάθεση από το μικρό cartoon Φλώρα και χαίρομαι ακόμα περισσότερο που και οι τρεις (3) καταθέσεις σου ήταν επιτυχημένες! Φυσικά και ένα μεγάλο RESPECT!!! για την ωραία σου ενημέρωση!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
προσπαθώντας να κερδίσω και εγώ λίγη από την αίγλη και την δόξα του Προφέσορ, του Φανούρη, του λαστφορλαιφ και του Φυστική θα καταθέσω και την δική μου σημερινή τσάρκα.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

πολύ καλή ενημέρωση φιλε Dawn!!! βλέπω οτι είσαι και εσυ της μεγάλης των μιλφ σχολής! :sunglasses:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.610
Πόντοι
46.232
σήμερα το μεσημέρι στις 14.30  τίμησα την Σοφία την Ουκρανή στο Φωκαίας 25α , πρόκειται για μιά 26άχρονη μελαχρινή(μου θυμίζει στην φάτσα Μόνικά Μπελούτσι)μετρίου αναστήματος
με κανονικό σώμα 1.5-2άρι βυζί με μικρή σκληρή ρόγα , δεν μιλάει καθόλου ελληνικά , μετρημένες λέξεις αγγλικά , να φανταστείτε την ηλικία της μου της έδειξε με το δάχτυλο της στο στρώμα...
φυσικά θα ακολουθήσει κριτική...

τώρα χρωστάω 4 κριτικές

Χθές τίμησα στις 1330 την Ντιάνα στο Εξηκίου 18
σήμερα τα ξημερώματα στις 03.25 την Πατρίτσια στο Φυλής 56 και στις 03.50 την Άντρεα στο Ιάσωνος 20α
ενώ πάλι σήμερα στις 14.30 το μεσημέρι την Σοφία στο Φωκαίας 25α.
..άντε να δω πώς θα παίξω μπάλα πάλι σήμερα το μεσημέρι...δεν θα τον φτάνω τον xilnik...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Πριν απο λιγο..
Βεργας 3
Δεξια η ιωαννα,νεα μελαγχροινη κοπελα με πιασιματακια,ωραιο προσωπο αλλα κυριως φοβερο στηθος εκτεθειμενο σε πληρη θεα.Για τους λατρεις των ζουμερων κοριτσιων
Η πωλινα απουσιαζει
3 αριστερα η ελλη,η λεπτη μελαγχροινη mlf
6 υπογειο σονια η οriginal,η μελαγχροινη κατσαρομαλλα mlf
Eξηκιου 18 με τα λαμπιονια η σεξι ξανθια mlf ναταλι,που πηρε ο smirni χτες
Δεν κατεθεσα τελικα (στη ναταλι),η αληθεια ειναι οτι τα σπιτακια αυτα τα ειδα αφου πρωτα..
Αλκαμενους 117 ελενη η πειραιωτισα,προγραμματισμενη καταθεση,υπεροχη εμπειρια,ανταποκριση και συμμετοχη.Ν αναφερω απλως οτι τα δωματια ηταν γεματα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.610
Πόντοι
46.232
Φίλε bmw o N.Σμύρνη όπως του το έχω επισημάνει και εγώ παλιότερα είναι φαινόμενο.
Είναι Ντούρασελ ο τύπος! Επειδή κοιμάται πολύ λίγες ώρες με σκοπό να προλάβει να ζήσει κάθε ικμάδα της ζωής του του είπα ότι εξαντλεί στην ουσία τον εαυτό του και ίσως πρέπει να προσέξει. Απο την άλλη του είχα πει ότι ζηλεύω την υπερενεργητικότητα του.Λίγοι άνθρωποι καταφέρνουν σίγουρα αυτό που κάνει ο Ν.Σμύρνη.
ευχαριστώ για τα καλά λόγια και έχουν ιδαιτέρη σημασία γιατί είναι απο  εσένα , ξέρω να προσέχω αν δεν τα κάνω τώρα που αντέχω ακόμη πότε θα τα κάνω....
σήμερα το μεσημέρι κατέθεσα στην Σοφία σου στο Φωκαίας 25α , τα τιμάει τα λεφτά της...να κάνω και ένα σχόλιο θα μπορούσε να κάνει καριέρα σαν τραγουδήστρια  , όσο την περίμενα στο
σαλόνι τραγουδούσε και έιχε πολύ μελωδική χροιά η φωνή της στα ρώσικα που τραγουδούσε , σήμερα το μεσημέρι έβγαινε και έμπανε απο το ένα δωμάτιο στο άλλο χωρίς όμως να βιάζεται...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.610
Πόντοι
46.232
προσπαθώντας να κερδίσω και εγώ λίγη από την αίγλη και την δόξα του Προφέσορ, του Φανούρη, του λαστφορλαιφ και του Φυστική θα καταθέσω και την δική μου σημερινή τσάρκα.
ωραίος  ;)
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
3 αριστερα η ελλη,η λεπτη μελαγχροινη mlf

ρε η Μαρία είναι αυτή, ρώτησα την τσατσά δύο φορές το όνομα. Η Έλλη αύριο. Εκτός και αν η βλαμμένη μπερδεύει τα ονόματα και λέει ότι θέλει...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Δεν κατεθεσα εννοουσα στη ναταλι οπως ηταν το φυσιολογικο με βαση τη χτεσινη ενημερωση,γιατι ειχα καταθεσει προηγουμενως στην ελενη την πειραιωτισσα
Οποτε δυναμεις για τον αγωνα δεν υπαρχουν
Βεργας 3 down ισως να ειχε δυο κοπελες,εγω  ειδα την μια,την ελλη
Η μαρια ειναι σχετικα ψηλη,καστανη και πιο πληθωρικη σαν κορμι
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Βεργας 3 down ισως να ειχε δυο κοπελες,εγω  ειδα την μια,την ελλη
Η μαρια ειναι σχετικα ψηλη,καστανη και πιο πληθωρικη σαν κορμι

όχι μία είχε γιατί ήθελα την Έλλη σήμερα: η Έλλη είναι η ψηλή με το καστανό μαλλί, κάπως νεαρότερη από τις δύο και η άλλη η Μαρία με την ποντικόφατσα, μελαχρινή με ωραίο σώμα. Τουλάχιστον έτσι τις ξέρω.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Αντιστροφα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.610
Πόντοι
46.232
όχι μία είχε γιατί ήθελα την Έλλη σήμερα: η Έλλη είναι η ψηλή με το καστανό μαλλί, κάπως νεαρότερη από τις δύο και η άλλη η Μαρία με την ποντικόφατσα, μελαχρινή με ωραίο σώμα. Τουλάχιστον έτσι τις ξέρω.
άλλαξε τα ονόματα και είσαι εντάξει  :grin: :grin: :grin:
πάντως να διευκρινίσω μέχρι πρίν αρκετές μέρες δούλευε και άλλη Μαρία μελαχρινή στον συγκεκριμένο οίκο.....
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
τι διάολο, διαλείψεις παθαίνω. Την επόμενη φορά να πάμε παρέα να λυθεί το μυστήριο!!! :grin: :grin: Πάντως κατάλαβες για πια λέω.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
σημερινη καταθεση στην ελενη την [ πειραιωτισσα]μπαινω στο σαλονι βλεπω τον μπαρουχο
μπαινωντας στο δωματιο εβγαινε ο xilnik αυτα για την ιστορια η πιπα της δεν παιζεται παντως
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μήπως είσαι λίγο υπερβολικός ρε φίλε?  :think:  Τελικά είναι τόσο υποκειμενικά τα γούστα και οι απαιτήσεις που κανείς δεν πρέπει να επηρεάζεται από περιγραφές και κριτικές παρά μόνο να πηγαίνει μόνος του να βλέπει, να δοκιμάζει και να κρίνει!

Η Λαρίσα που δουλεύει στο ίδιο σπίτι για μένα είναι γυφτομπάζο, ενώ την Κορίνα τη θεωρώ πολύ γλυκιά στο πρόσωπο - παρά το ότι έχει λίγο χοντρή μυτούλα - με σωματάκι τρέλα. Όλα είναι υποκειμενικά και όσοι διαβάζετε μην επηρεάζεστε αν δεν δείτε!
θα συμφωνησω με πικερ..η κορινα ειναι υπεροχη απο ολες τις αποψεις
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
...όσο χαροπάλευα έπιανε χαρτομάντιλα φύσαγε τη μύτη της και έλεγε....γκρίπη φίλο...γκρίπη.

Να ξέρεις, φίλο, ότι το έκεις αρπάξει το γκρίπι.

7 μέρες θα κάνει, 10 θα κάνει, 15 θα κάνει να επωαστεί μέσα σου ο ιός, πάντως το γκρίπη το έχεις σίγουρη.

Είναι πολύ μεταδοτικός ο πούστης, και ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ περίπτωση να γαμήσεις γκόμενα με γρίπη και να μην τον αρπάξεις.

Και γι' αυτές τις επόμενες (7, 10, ή 15) μέρες που ο ιός θα επωάζει μέσα σου, κολλάς και εσυ όποιον ή όποιαν έρχεσαι σε κάποια επαφή.
Έστω και με φτάρνισμα από 5 μέτρα μακριά.

Είναι μέσα στα σταγονίδια σιέλου που δε φαίνονται, αλλά τα διασπείρουμε ακόμα και με την αναπνοή μας.

Περαστικά.

Υ.Γ:
Ο ιός που έχω μάθει ότι κυκλοφορεί τελευταία είναι του πεπτικού: Κόψιμο και τέτοια. Πυρετός λίγος και σύντομος.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Βραδινος περιπατος σημερα στη φυλης,με την εναρξη της απογευματινης βαρδιας,με σκοπο τη καταθεση σε συγκεκριμενο στοχο
Γρηγορα όμως με την εναρξη της επιθεωρησης καταλαβα ότι περισσοτερο θα είναι ενας ευχαριστος και χαλαρος περιπατος και απηλαγμενος από το αγχος της καταθεσης περασα από αρκετα σπιτια
Όπως συνηθως αλλωστε, υπηρχαν δυο περιπτωσεις,παντα καλοδεχουμενες, που πολύ ευχαριστα και χωρις σκεψη θα περναγα στο δωματιο
Διδυμου
7α ορορα,το β κλειστο,όπως και το 8α
16α λιλιαν
18 υπογειο η συλβια με το ξανθο καρε μαλλι,φουλ προγραμμα,ζουμερο κορμι
Μετα απο λιγη ωρα ομως εχω την εντυπωση οτι εκλεισε το φως στο σπιτι αυτο
20 νικα η καστανοξανθη mlf,επιστροφη
Φωκαιας
24 αμαλια,μελαγχροινο νανοπουτανο στο στυλ της φλωρας,μετρια εμφανιση,φουλ προγραμμα
25α λαουρα από φυλης 86α,η ξανθια νταρντανα κοπελα
Εδώ ειχαμε τη πρωτη περιπτωση που ευκολα θα μπορουσα να καταθεσω
Είναι πολύ καβλα η ατιμη και ας μην είναι του γουστου μου
25 β μισελ,μελαγχροινο σεξι κοριτσι με καλο κορμι στη κατηγορια του κοντοπουτανου
Από αυτά τα κοριτσια που πιθανολογω αρεσουν στον billy 13
Aχαρνων 85 κλασσικα η μεταmlf πληθωρικη ξανθια μαργαριτα
Αγκυρας
1 βικυ τρανς,ξανθια με αρκετα εμφανη σε μενα την ιδιαιτεροτητα της
Καλησπερα μου ειπε και..καλυνυχτα βλεποντας το βλεμμα μου που μαλλον εδειχνε ότι δεν θα περασω..Βικυ αν το διαβασεις,μου αρεσε η μαγκια σου
12α αννα η λεπτη μελαγχροινη αδυνατη mlf από διδυμου 20
12β αναστασια,προκειται για την ξανθια μπαμπατσικη  ουκρανεζα λιζα η οποια είναι γυρω στα 30+ με την οποια ειχα περασει καλα.Βεβαια σ αυτό συνετελεσε τοτε και η τσοντα που ειχα δει το μεσημερι.Σχετικα πλουσιο στηθος αλλα κυριως φοβερες μπουταρες
Φυλης
40 ελενα,ομορφο μελαγχροινο μωρο που ειχα πρωτοδει φυλης 69β και 71 στον οροφο πριν λιγο καιρο
54β τζουλια η ισπανιδα
56 πατριτσια,γλυκο καστανο μελαγχολικο και μυστηριωδες μωρο,ομορφο κορμι
66α κλειστο
65β εμμανουελα
67 αλισια η λεπτη ξανθια γαζελα
69β νελι,ομορφο ξανθο κοριτσι με φουλ προγραμμα και πολύ καλους αληθοφανεις αναστεναγμους ακουγοντας τη απ το σαλονι
80 δυο κοπελες,η αννα μαρια η τσεχα και η ιωαννα μελαγχροινο λεπτο τσιγγανορουμανικο κοντοπουτανο
Ξερω ότι η αννα μαρια εχει κακες κριτικες,αλλα εδώ ειχαμε τη δευτερη περιπτωση οπου ακομη πιο ευκολα θα μπορουσα να καταθεσω
Μιλησαμε για λιγο μιας που με ξερει και εχουμε περασει μαζι δυο φορες,αρκετα καλα και τις δυο
84β λαουρα,μελαγχροινο σφριγηλο κοντοπουτανο
86α ειρηνη η προβατινα,φοβερη η ατακα του amadeus

 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Πριν από λίγο (17:05 - 18:10) στην έναρξη της απογευματινής (2ης) βάρδιας κατά βάση στο Μεταξουργείο με την σειρά που τα πήρα...

Χωματιανού

11Α (ισόγειο) το φώς κλειστό αλλά η πόρτα ανοιχτή, περίμεναν την Εμμανουέλα, γνωστή εκεί αλλά δεν έτυχε να την έχω πετύχει αφού το συγκεκριμένο μαγαζί το πετυχαίνω συνήθως κλειστό.
11Β (όροφος) η Άντζελα, μελαχρινή γεματούλα, κανονικό ύψος, μέτριο πρόσωπο, ωραίος κώλος, εμφανίστηκε με μαύρα εσώρουχα, απλό πρόγραμμα.

Κολοκυνθούς

63 αριστερό περιέργως κλειστό σε σχέση με το ανοιχτό...
63 δεξιό η Μαρία, μάλλον του Προφέσσορα, κοντοπούτανο αθίγγανο πιπίνι μελαχρινό με μαλλί ίσιο πιασμένο αλογοουρά, 3αρι βυζί, αδύνατη με ωραίο κορμάκι και υπέροχο κωλαράκι, ωραίο πρόσωπο, σε απλό.
38Β (ισόγειο) η μιλφογκιλφ Τζούλια, κανονικό ύψος, γεμάτο κορμί αλλά όχι φάλαινα, μέτριο πρός αδιάφορο πρόσωπο με δυκτιωτή μπλούζα για κρύβονται οι ατέλειες της κοιλιάς, 3αρι βυζί, σε απλό
38Α (όροφος) κλειστό

Κεραμεικού

13 (όροφος) η 80's καστανόξανθη τσατσά της Χριστίνας και Αννέτας από το δίπλα Κεραμεικού 13Α (ισόγειο) που δείχνει "φιλάκια εδώ και δείχνει βυζιά, φιλάκια εδώ και δείχνει κοιλιά, φιλάκια εδώ και δείχνει μουνί" μου παρουσίασε τη σχετικά νεαρή Ρομίνα, κοντοπούτανη αδιάφορη, αδιάφορο πρόσωπο, 1,5αρι στητό βυζί με πεταχτή ρώγα, κανονικό προς ελαφρώς γεματούτσικο κορμί αλλά όχι με ωραίες αναλογίες και κοντόλαιμη, εμφανίστηκε γυμνόστηθη σε απλό.
13Α (ισόγειο) οι νεαρές, καστανόξανθη με ίσιο μακρί μαλλί Χριστίνα, σχετικά ψηλή και αδύνατη με λίγο σάπια δόντια αλλά όμορφο πρόσωπο, 2αρί στητό βυζί, και ελαφρώς άκωλη, και η Άννέτα, μελαχρινή και αυτή ίσια αλλά μαυρα μαλλιά, λίγο πιο γεμάτη αλλά εξίσου αδύνατη και λίγο πιο ψηλή επίσης από την πρώτη, με 1,5αρι βυζί όμως και ωραίο κώλο, εμφανίστηκαν γυμνόστηθες και είναι των ίδιων περίπου κυβικών σαν αδερφές, σε απλό αμφότερες.
13Γ (υπόγειο) περίμενα ώρα στο σαλόνι μέχρι να βγει από το δωμάτιο η Μαργαρίτα, κοντή και γεμάτη κοπέλα με ξανθό σπαστό μαλλί πιασμένο κότσο, κωλάρα, μπούτια, κοιλιά και βυζί που δεν θυμάμαι αλλά εντελώς αδιάφορη, σε απλό.
15Α (όροφος) εκείνη την ώρα ήταν κλειστό
15Β (ισόγειο) περίμενα και εδώ να βγει από το δωμάτιο η Άννίτα όπου η τσατσά της γκάριζε από κάτω γιατί είχε γεμίσει το "(σ)αλώ(ό)νι, ξανθιά κοντοπούτανη γεματούλα με καλό προσωπάκι, εμφανίστηκε γυμνόστηθη με 2αρι βυζί και ωραία κωλάρα, σε απλό.

Σημείωση: Από έξω απέναντι πρώτη φορά είδα τόσα πολλά αλλοδαπά πρεζάκια να συρριγιάζονται και να σπαρταράνε στο πεζοδρόμιο!

Λεωνίδου

6 δεν πέρασα αφού βαριόμουν να ανεβώ τα σκαλιά και υποθέτω ποια άλλη να 'βλεπα από την ξανθιά μόνιμο κάτοικο του οίκου αυτού, Ιονέλα.
28 αριστερά όροφος και εδώ περίμενα να βγει από το δωματιο η ψηλή και άχαρη αλλά πιο όμορφη από πριν Τζέσσικα, έχει ανοίξει το μαλλί της σε ξανθό από μαύρο πριν, πιασμένα σε κοντό στο κεφάλι κότσο, όμορφο πρόσωπο ειδικά για τα στάνταρ του Μεταξιού, 2αρι βυζί, κανονικό αδύνατο κορμί και ελαφρώς άκωλη, απλό πρόγραμμα.
Η Λέιλα από δώ και πέρα γύρισε στην 3η βάρδια από τις 24:00 και μετά όπως πριν.
28 δεξιά ισόγειο η Χριστίνα, ξανθιά, πρόστυχο καλό πρόσωπο, 1,5αρι και κάτι βυζί, κανονικό ύψος και ωραίο κορμί και μία άλλη ξανθιά που πρώτη φορά είδα, καλό πρόσωπο και εδώ, ίδιο ύψος με την πρώτη με λίγο μεγαλύτερο βυζί, όνομα δεν μου είπε η υπηρεσία, σε απλό αμφότερες και στα ίδια κυβικά επίσης. (ίσως να είναι η Φένια/Φαίη που έχει δει το μάτι μου από άλλο συναγωνιστή να γράφει)
Η Μαρία ολόκλήρωσε τον κύκλο της και αποτελεί παρελθόν σύμφωνα με την υπηρεσία, ΚΛΕΟΒΟΥΛΕ τ' ακούς για σένα το γράφω πιο πολύ!

Μεγάλου Αλεξάνδρου

22Β (όροφος) η τρομακτική psycho υπηρεσία μου παρουσίασε μία τρομακτική χοντρή γκιλφ με μαύρο μεσοφόρι, όχι η Σουζάνα του Προφέσσορα, απλό πρόγραμμα, από το δωμάτιο έβγαινε ένα πάκι και σε ερώτηση μου, μου απάντησε με ξινό ύφος, είκε μεγκάλο δείχνοντας μου μουνί εννοώντας μουνί πηγάδι και από ότι κατάλαβα έφυγε άσφαιρος.
22Α (ισόγειο) αναμμένο το φώς αλλά κλειστό όπως παρομοίως με τα Περδίκα 3.
20 (αριστερό και δεξί) σβηστά φώτα και κλειστά.

Ιάσωνος

19Α (ισόγειο) περίμενα να βγει από το δωμάτιο με γεμάτο το σαλόνι, η νεαρή Καμέλια/Καμελία, άνοιξε πιο ξανθό το μαλλί της από καστανόξανθο που ήταν και μπορώ να πω την είδα πιο όμορφη από κάθε άλλη φορά, φακιδομούρα, κοντή πάνω σε πορνογόβες, αδύνατη με υπέροχο κωλαράκι, μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 2αρι βυζί, απλό πρόγραμμα.  
19Β (όροφος) και εδώ γεμάτο το σαλόνι και στο δωμάτιο περιμέναμε να βγει η όμορφη με ωραία μπλε μάτια, η Νικολέτα του Μεταξουργείου, ξανθιά ίσια μαλλιά πιασμένα αλογοουρά, κανονικό ύψος, μικρό βυζί, λίγο άκωλη με ωραίο κορμί που θα μπορούσε να ήταν λίγο καλύτερο σαν το άλλο υπέροχο κορμί της Νικολέτας από Φυλής, τώρα αν είναι στο χέρι της μη με ρωτήσετε δεν ξέρω να σας απαντήσω, απλό πρόγραμμα.
Μετά από κάνα τέταρτο που αποχώρησα την είδα να καβαλάει ένα παπί με έναν τύπο (γκόμενος-νταβάς θα σας γελάσω, χαχα σας γέλασα) φορώντας μαύρη κουκούλα φόρμας.
31 (χόστελ) κλειστό την ώρα που πέρασα απ' έξώ.
31Β (υπόγειο) επίσης
44 δεξιό την ώρα εκείνη σχόλαγε βγαίνοντας έξω και σκοντάφτωντας στα σκαλοπάτια που παραλίγο να βλέπαμε σαβούρα θεαματική, η καστανόξανθη μελί χρώμα για την ακρίβεια Σόνια με φόρμα και κωλαράκι υπέροχο!
43 (κοντέινερ) μόλις είχα αναλάβει την δεύτερη βάρδια η Άντζελα/Αγγελικήόπως πολύ σωστά με είχε διορθώσει ο lust και ο Προφέσσορας! Περίμενα με κόσμο στο σαλόνι για να αλλάξει αφού προηγουμένως την είδα δίπλα στο σάποιο καφενείο με τα πολιτικά όπου διαπίστωσα φορώντας τα "ρούχα" της δουλειάς πως επρόκειται για κορμί καυλιστερό, αδύνατη με ωραίο σώμα κανονικό ύψος, υπέροχο κωλαράκι και 2,5αρι σίγουρα βυζί, ωραίο πρόστυχο πρόσωπο με καυτά εσώρουχα, απλό πρόγραμμα.
Περίμεναν και την Εμμανουέλα αλλά η ευγενική υπηρεσία δεν ήταν και σίγουρη πως θα ρχόταν.

Να σημειώσω πως σε αυτά τα σπίτια της Ιάσωνος η 2η βάρδια ξεκινάει στις 18:00 και όχι στις 17:00 ή 17:30!

Πήρα το δρόμο της επιστροφής, κοινώς τον πούλο, και στη Λεωνίδου έξω από το Κινέζικο και απέναντι από τα 28αρια λίγο πιο αριστερά με πλάτη αυτά, είχε σκάσει τυπάς και είχε πάρκαρει μια ολοκαίνουρια λευκή Lamborghini Gallardo ή Μurcielago (δεν τις ξεχωρίζω εύκολα) με μαύρες μαμά ζάντες και μαύρους καθρέφτες με κατράμι φημέ τζάμια να σέρνεται, λογικό ήταν και εγώ να την αποθανατίσω με το παλιό κινητό μου παρέα με πάκια που είχαν μαζευτεί και αυτά χάζευαν και φωτογράφιζαν επίσης με τα κινητά τους!

Venceremos!


 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Βραδινος περιπατος σημερα στη φυλης,με την εναρξη της αποευματινης βαρδιας,με σκοπο τη καταθεση σε συγκεκριμενο στοχο
Γρηγορα όμως με την εναρξη της επιθεωρησης καταλαβα ότι περισσοτερο θα είναι ενας ευχαριστος και χαλαρος περιπατος και απηλαγμενος από το αγχος της καταθεσης περασα από αρκετα σπιτια
Όπως συνηθως αλλωστε υπηρχαν δυο περιπτωσεις που πολύ ευχαριστα και χωρις σκεψη θα περναγα στο δωματιο
Διδυμου
7α ορορα,το β κλειστο,όπως και το 8α
16α λιλιαν
18 υπογειο η συλβια με το ξανθο καρε μαλλι,φουλ προγραμμα,ζουμερο κορμι
20 νικα η καστανοξανθη mlf,επιστροφη
Φωκαιας
24 αμαλια,μελαγχροινο νανοπουτανο στο στυλ της φλωρας,μετρια εμφανιση,φουλ προγραμμα
25α λαουρα από φυλης 86α,η ξανθια νταρντανα κοπελα
Εδώ ειχαμε τη πρωτη περιπτωση που ευκολα θα μπορουσα να καταθεσω
Είναι πολύ καβλα η ατιμη και ας μην είναι του γουστου μου
25 β μισελ,μελαγχροινο σεξι κοριτσι με καλο κορμι στη κατηγορια του κοντοπουτανου
[size=18pt]Από αυτά τα κοριτσια που πιθανολογω αρεσουν στον billy 13
[/size]Αχαρνων 85 κλασσικα η ξανθια μεταmlf μαργαριτα
Αγκυρας
1 βικυ τρανς,ξανθια με αρκετα εμφανη σε μενα την ιδιαιτεροτητα της
Καλησπερα μου ειπε και..καλυνυχτα βλεποντας το βλεμμα μου που μαλλον εδειχνε ότι δεν θα περασω..Βικυ αν το διαβασεις,μου αρεσε η μαγκια σου
12α αννα η λεπτη μελαγχροινη αδυνατη mlf από διδυμου 20
12β αναστασια,προκειται για την ξανθια μπαμπατσικη η οποια είναι γυρω στα 30+ με την οποια ειχα περασει καλα.Βεβαια σ αυτό συνετελεσε τοτε και η τσοντα που ειχα το μεσημερι.Σχετικα πλουσιο στηθος αλλα κυριως φοβερες μπουταρες
Φυλης
54β τζουλια η ισπανιδα
56 πατριτσια,γλυκο καστανο μελαγχολικο και μυδτηριωδες μωρο,ομορφο κορμι
66α κλειστο
65β εμμανουελα
67 αλισια η λεπτη ξανθια γαζελα
69β νελι,ομορφο ξανθο κοριτσι με φουλ προγραμμα και πολύ καλους αληθοφανεις αναστεναγμους ακουγοντας τη απ οτο σαλονι
80 δυο κοπελες,η αννα μαρια η τσεχα και η ιωαννα μελαγχροινο λεπτο τσιγγανορουμανικο κοντοπουτανο
Ξερω ότι η αννα μαρια εχει κακες κριτικες,αλλα εδώ ειχαμε τη δευτερη περιπτωση οπου ακομη πιο ευκολα θα μπορουσα να καταθεσω
Μιλησαμε για λιγο μιας που με ξερει και εχουμε περασει μαζι δυο φορες,αρκετα καλα και τις δυο
84β λαουρα,μελαγχροινο σφριγηλο κοντοπουτανο
86α ειρηνη η προβατινα,φοβερη η ατακα του amadeus

Ψιλο-ωραία είναι αυτή...... :zfuck:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom