Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
Κάτι γίνεται,έχεις δίκιο......τις προάλλες της έλεγα ότι της πάνε τα μαλλιά κοντά.....αλλά είχε φρικάρει που τα είχε κόψει...το είχε μετανιώσει...... :-
αν θυμάσαι billy μου ήμασταν μαζί με τον farkeli , μας έλεγε με απογοήτευση ότι αναγκάστηκε να τα κόψει λόγω του ότι της είχαν καεί από τις βαφές... 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
Βόλτα στην επάνω γειτονιά, αρχές της τρίτης βάρδιας.
Όλα ήταν κλειστά, εκτός από το Φυλής 134 που δούλευε η Βίκυ. Είχε πιασμένα ψηλά τα μαύρα της μαλλιά. Όμορφη στο πρόσωπο, με γλυκά σαρκώδη χείλη. Είναι ψηλή με πολύ καλό κώλο.

Ήθελα να κατέβω και στα χαμηλά νούμερα της Φυλής. Όμως από την Κοδριγκτώνος και μετά, είχαν απλώσει την πραμάτια τους κάποιοι πλανόδιοι μικροπωλητές, φτιάχνοντας ένα νυχτερινό παζάρι που σχεδόν έκλεινε το δρόμο.
Κι έτσι αναγκαστικά έστριψα το τιμόνι δεξιά και κατέβηκα προς την πλατεία, δίνοντας ένα πρόωρο τέλος στην τσάρκα που είχα ξεκινήσει λίγο πριν.
η καλύτερη τσάρκα είναι η ποδαράτη...καλά ρε συ δίπλα ήσουν.
 

Grigori Rasputin

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2010
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
η καλύτερη τσάρκα είναι η ποδαράτη...καλά ρε συ δίπλα ήσουν.

Ναι η ποδαράτη είναι καλύτερη αλλά δεν ήθελα να το αφήσω παρκαρισμένο εκεί πάνω. Και όταν είδα ότι ο δρόμος ήταν κλειστός, είπα να την κάνω και να κατέβω άλλη μέρα. Ήταν μια απόφαση του δεπτερολέπτου.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
αν θυμάσαι billy μου ήμασταν μαζί με τον farkeli , μας έλεγε με απογοήτευση ότι αναγκάστηκε να τα κόψει λόγω του ότι της είχαν καεί από τις βαφές... 
Ακριβώς αυτό............. :-*
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
Ρε παιδια εχει δει κανεις τωρα τελευταια την Ερικα την γυρολογο στο Μεταξι? Μου εχει κανει εντυπωση που δεν την εχω πετυχει καθολου τον τελευταιο μηνα, μιας και την εβλεπα σχεδον καθε φορα που πηγαινα...
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Η ΑΝΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΑΤΙΑ Η ΧΟΝΤΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΙΔΙΜΩΝ 18Β ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΤΠ ΦΩΚΑΙΑΣ 25 ΠΑΝΩ
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Διδύμου 7β Ντενίσα η καστανή ψιλόλιγνη μουνάρα ωραίο κώλο μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα , σήμερα δεν είχε κέφια...

Τι ομορφη γκομενα που ειναι αυτη ;; πω πω ειναι φοβερη πολυ μ'αρεσει αλλα επειδη σπανια τη βλεπω σε κεφια και φοβαμαι οτι θα φαω φολα, δεν περναω
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Απογευματινή μικρή βόλτα πριν από λίγο στη 2η απογευματινή βάρδια (18:15 - 18:45 περίπου) στα εξής σπιτάκια:

Πιπίνου

32Β: Μετά από πολύ καιρό είδα το φωτάκι να ανάβει και η πόρτα ήταν μισάνοιχτη με μια αλυσιδίτσα από μέσα να την κρατάει, χτύπησα την πόρτα και μετά από λίγο είδα από τη μικρή  χαραμάδα της πόρτα μια γυμνή γυναίκα να ψιλό κρύβεται πίσω από μια κουρτίνα και να μου λέέι πως είναι κλειστά!

Καλύμνου

36Α: περίμενα ώρα στο σαλόνι για να περιμένω να βγεί από το δωμάτιο η μιλφ ξανθιά Νανά, αδιάφορο πρόσωπο, κανονικό ύψος, κανονικά κορμί με ελάχιστα περισσότερα κιλά, κώλος με κυτταρίτιδα και βυζί που δεν κατάφερα να δώ γιατί εμφανίστηκε και εξαφανίστηκε από το σααλόνι σε χρόνο ντε τε, φουλ πρόγραμμα...
48Α: κλειστό

Φυλής

74 δεξιό: κλειστό
74 αριστερό: η Νάνσυ με τις βυζάρες, αδιάφορο πρόσωπο, φουλ
η Νάντια που δεν έχω δει ποτέ από τις 24:00.
66Α: η Ντενίσα, ξανθιά μουνάρα με τρομέρο κώλο και 2αρι στήθος, τα δωμάτια φουλ έλεγε η τσατσά, απλό

Φωκαίας

17: η Ιζαμπέλα, μελαχρινή μουνάρα, ερωτικό όμορφο πρόσωπο με πολύ ωραία μάτια, τα μαλλί σήμερα ήταν λίγο σπαστό, υπέροχο κορμί, κώλος & βυζί αλλά φόλα όπως έχουν αναφέρει σχεδόν όλοι,
19: η μιλφ Μαρίνα, μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί, κώλάρα και βυζάρες
25Α (όροφος): η Τατιάνα που πρώτη φορά είδα, νεαρή μελαχρινή με μαλλί πιασμένο κότσο, φιλίδωνο πρόσωπο, κορμί με πιασίματα, 2,5αρι-3αρι βυζί, απλό
25Β (ισόγειο): το πιπίνι Ανδριάννα απο τα Φ84Α/Β, Φ86Α/Β, φορούσε κάτι εντυπωσιακά λαχανί εσώρουχα, όμορφο πρόσωπο, κορμί ζυμάρι, τρομερός κώλος και βυζί αλλά αδικεί τον εαυτό της γιατί είναι φόλα
27Α (υπόγειο): η γνωστή Βικτώρια που δεν είδα γιατί ήταν δωμάτιο
27Β (ισόγειο): η Ανδριάννα αδύνατη μελαχρινή με μέτριο πρόσωπο, κανονικό ύψος, με ωραίο κώλο και 1,5αρι βυζί
27Β (όροφος): η καραμουνάρα Έλενα, εμφανίστηκε γυμνή και έπαθα σοκ, είναι τούμπανο η γκόμενα, 3αρι βυζί, ταττού μπροστά και πίσω, τρίχα γραμμή πάνω από το μουνί, κώλος κόλαση και μάπα για τσόντα
24: η Φλώρα, πολύ κοντή, τάπα δηλαδή ξανθιά με κοντά μαλλιά, αδιάφορο πρόσωπο με καλό κωλαράκι και πολύ μικρό βυζί που φάνηκε μέσα από το υπερενισχυμένο σουτιέν,σε φουλ



 

ΤΖΙΜ

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς που εχει παέιη Μπάρμορα από φωκαίας 27
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
στοχευμένη κατάθεση στη Ορόρα, Διδύμου 7Α. Μέτρια πράγματα θα ακολουθήσει κριτική.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Απογευματινή μικρή βόλτα πριν από λίγο στη 2η απογευματινή βάρδια (18:15 - 18:45 περίπου) στα εξής σπιτάκια:

Επίσης να προσθέσω:

Φυλ. 54: η Λίζα,
Φυλ. 71 1ος: η Άννα/ι η ξανθιά με το φουλ, φόλα
Φυλ. 69 1ος: η Χριστίνα
Φυλ. 69 ισ.: η Νέλλυ, μια καινούργια (για μένα) κοπέλα με φουλ, ξανθιά με μαύρες ανταύγειες & πιασμένα κότσο, πρόστυχο προσωπάκι και αδύνατο κορμάκι.
Φυλ. 84 ισ.: κλειστό
Φυλ. 84 1ος: η Μπάρμπαρα/Λάουρα/Μάγια. . . . . .
Φυλ. 86 1ος: μια κοπελίτσα με μαύρα μαλλία, στήθος μεγαλούτσικο αλλά πεσμένο, αδύνατη με λίγα πιασιματάκια στο ποπάκι, μελαμψούλα.
Φυλ. 86 ισ.: η επιστροφή της Ίρινας, (νομίζω την προσφώνησε όλγα) αν και έχει πάρει μερικά κιλάκια και έχει βάψει το μαλλί της σε κάτι πιο ανοιχτόχρωμο. Επίσης, ήταν και μια άλλη κοπέλα (νομίζω Γιάννα) με λευκό δέρμα, μαύρα μακρυά σπαστά μαλλιά, σχετικά αδύνατη, μέτρια φάτσα.


Αυτά
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Επίσης να προσθέσω:

Φυλ. 54: η Λίζα,
Φυλ. 71 1ος: η Άννα/ι η ξανθιά με το φουλ, φόλα
Φυλ. 69 1ος: η Χριστίνα
Φυλ. 69 ισ.: η Νέλλυ, μια καινούργια (για μένα) κοπέλα με φουλ, ξανθιά με μαύρες ανταύγειες & πιασμένα κότσο, πρόστυχο προσωπάκι και αδύνατο κορμάκι.
Φυλ. 84 ισ.: κλειστό
Φυλ. 84 1ος: η Μπάρμπαρα/Λάουρα/Μάγια. . . . . .
Φυλ. 86 1ος: μια κοπελίτσα με μαύρα μαλλία, στήθος μεγαλούτσικο αλλά πεσμένο, αδύνατη με λίγα πιασιματάκια στο ποπάκι, μελαμψούλα.
Φυλ. 86 ισ.: η επιστροφή της Ίρινας, (νομίζω την προσφώνησε όλγα) αν και έχει πάρει μερικά κιλάκια και έχει βάψει το μαλλί της σε κάτι πιο ανοιχτόχρωμο. Επίσης, ήταν και μια άλλη κοπέλα (νομίζω Γιάννα) με λευκό δέρμα, μαύρα μακρυά σπαστά μαλλιά, σχετικά αδύνατη, μέτρια φάτσα.


Αυτά
Την έχεις πάρει και είναι φόλα? Όλοι λένε το ίδιο.......έχει ωραίο κωλαράκι γαμώτο........... :rockon:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Φυλ. 69 ισ.: η Νέλλυ, μια καινούργια (για μένα) κοπέλα με φουλ, ξανθιά με μαύρες ανταύγειες & πιασμένα κότσο, πρόστυχο προσωπάκι και αδύνατο κορμάκι.
την έχω πάρει δύο φορές,τσιρίζει ιδιαίτερα δυνατά όταν την παίρνω από κώλο,γενικά είναι για τα γούστα μου καύλα..
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
την έχω πάρει δύο φορές,τσιρίζει ιδιαίτερα δυνατά όταν την παίρνω από κώλο,γενικά είναι για τα γούστα μου καύλα..
Όλοι λένε φόλα,περίεργο.....πρέπει να κάνω τον κασκαντέρ πάλι...... :thumbsup:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Όλοι λένε φόλα,περίεργο.....πρέπει να κάνω τον κασκαντέρ πάλι...... :thumbsup:
μπήκε με καλή διάθεση και στο Φυλης71 επάνω αλλά και στο Φ69 πριν λίγες μέρες..συνεχίστηκε με όρθιο παιχνίδι ρουφώντας μου τις ρώγες και μετά ένα καλό τρομπόνι,από μουνάκι αρχικά και μετά κώλο που με έστειλε..την πήρα κανά 5λεπτο από πίσω βέβαια καθώς τσίριζε όπως έγραψα και τα μάτια της έκαναν 8άρια..τιμησέ την και θα δεις οτι αποδίδει καλά η μουνίτσα..
 

geotrypanistis121

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ΤΕΛΙΚΑ Ο ΣΤΑΜ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΑΝ Η ΙΩΑΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΟΠΩΣ ΥΠΟΨΙΑΖΟΤΑΝ.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Σήμερα το πρωί, στις πόρτες των μπουρδέλων Κων/πόλεως 166, είχαν στριμωχτεί καμιά 10ριά πυροσβεστικά βυτιοφόρα οχήματα...
Αρχικά αναρωτήθηκα αν είχε έρθει κανα νέο θεόμουνο και πήγε να το καταγαμήσει σύσσωμο το Πυροσβεστικό Σώμα.
Μετά, διάβασα για πυρκαγιά σε παρακείμενη αποθήκη.
Τελικώς, η ψωλή εισχώρησε στον κόλπο της Σόνιας, υπόγειο Βέργας.  
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom