Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 131 άτομα (14 μέλη και 117 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Στο Φυλής 134 υπόγειο ήταν  η Πάολα,στο ισόγειο η Τζέσσικα και στον όροφο η Άννα η Βουλγάρα που δούλευε προσφάτως στο Φυλής 69 πάνω.

προφέσσορ, χάρις εσένα αύριο θα τιμηθεί η Αννούλα!! Επίσης να συμπληρώσω οτι το πρωϊ είδα στον ηλεκτρικό του Πειραιά, την τσατσά απο Μαγνησίας 11 καθώς και την Στεφανί την λατίνα/μαύρη κοπέλα που δουλεύει εκεί.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Παραμένει επικίνδυνη ?

Την τελευταία φορά που την πήρα στο Φ.134 τελευταίο βράδυ πριν φύγει για Ρουμανία, αρέσκονταν να τρίβει το πουλάκι μου στο μουνάκι της ΑΚΑ ! !  
Μια φορά η Χριστίνα/Φυλής 69Α,είχε ανέβει από πάνω μου και με το μουνί της είχε κάνει το ίδιο (τριβόταν) στο "πουλάκι" μου...είχα "χεστεί πάνω μου"........... Έκανε σαν να μην τρέχει τίποτα και δεν ξαναπήγα σε αυτήν....... :uglystupid:
 

pantera b

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
καλα εκει στη φωκαιας μυαλο δεν βαζουν τελικα....πηγα πριν 3-4 μερες ξημερωματα και επαθα πλακα με το πρεζακι εκει μεσα...20 κιλα μαζι με τη βρωμα ητανε και τιγκα στα σπυρια..βγαινει σαλονι και ξυνοταν...τρελαθηκα λεμε..μεταβολη και δρομο...ουτε για την  πλατεια βαθης δεν εκανε..ΗΜΑΡΤΟΝ....μακρυα μαγκες
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Χθες πρωινη βάρδια
Διδύμου 16 : απουσίαζε  η Σόνια. Στη θέση της μια ξανθιά ,με μαυρισμένη επιδερμίδα Μέτρια διάθεση στο σαλόνι
Διδύμου 20 : Πήγα για Ελένη που την είχα δει την προηγούμενη φορά. Δεν τη βρήκα όμως. Δούλευε μια Άννα , μαύρα μαλλιά, ώριμη με πολύ λεπτά χαρακτηριστικά
Φεύγοντας πέρασα από Αλκιβιάδου 16Γ μπας και πετύχω την Βικτώρια, αλλά τζίφος. Δούλευαν δυο κοπέλες. Η μία μπάζο , η άλλη όμως μούναρος. Ξανθιά ψηλή, νέα, με πολύ όμορφο πρόσωπο. Στα υπόψην . Δεν συγκράτησα όνομα...  :headbang:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
καλα εκει στη φωκαιας μυαλο δεν βαζουν τελικα....πηγα πριν 3-4 μερες ξημερωματα και επαθα πλακα με το πρεζακι εκει μεσα...20 κιλα μαζι με τη βρωμα ητανε και τιγκα στα σπυρια..βγαινει σαλονι και ξυνοταν...τρελαθηκα λεμε..μεταβολη και δρομο...ουτε για την  πλατεια βαθης δεν εκανε..ΗΜΑΡΤΟΝ....μακρυα μαγκες
Τι είπες τώρα...............................ότι να΄ναι μεγάλε.............. :thefinge: :crazy:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
+1
Όντως νεκροταφείο σήμερα το μεσημέρι στην Φυλής, και τι δεν κάνανε οι τσατσάδες να σε κρατήσουν μέσα : στο Πιπίνου 65 η τσατσά έκλεισε την πόρτα να με κρατήσει! την πήρα στα αστεία και έφυγα. Στο Φυλής 136 η ευγενέστατη τσατσά μου ζήτησε να μείνω για σεφτέ (στις 13.00 παρακαλώ). Άλλες λέγανε και ξαναλέγανε τι ωραίες κοπέλες είχαν, κάποιες της λυπήθηκα να πω την αλήθεια. Φυσικά οι πολλές ήταν του πεζοδρομίου και ασχημόλογες. Αν δεν πάρουμε τα ευρώ από την Μέρκελ τον άλλο μήνα την έχουμε πολύ άσχημα παιδιά...

Αν ρίξουνε την τιμή στο δεκάρικο, μη σου πω τάληρο, θα γίνει της πουτάνας από κόσμο.
Άντε τώρα.... για ένα ξαλάφρωμα θελουν και είκοσι ευρώ


Άντε μη βρίσω πρωί πρωί... κι είμαι κι άνθρωπος της εκκλησίας .... παπαδάκι...

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Αν ρίξουνε την τιμή στο δεκάρικο, μη σου πω τάληρο, θα γίνει της πουτάνας από κόσμο.
Άντε τώρα.... για ένα ξαλάφρωμα θελουν και είκοσι ευρώ
στην επαρχια ακομη χειροτερα οι τιμες...30 κ 35 το απλο...  :huh: :huh: :huh: :huh:
 

Επισκέπτης
+1........................... :thumbsup: Έχω καταντήσει να πηγαίνω 1 φορά την εβδομάδα για  :zfuck:.... Και την δόση να πάρουμε,άμα είσαι άνεργος............. :argue: :argue: :argue:

Aφού δεν βάζετε μυαλό να γράψετε τη Φυλής στα αρχίδια σας και να πηγαίνετε μόνο Μετάξι. Κάντε το αυτό όλοι και θα σου πω εγώ μετά για πότε πέφτει η Φυλής στα 15.  ;)

Όσο βλέπουν οι μαλάκες κόσμο να πηγαίνει και με 20 δεν πρόκειται να ρίξουν την τιμή. Αλλά δεν το βλέπω να τους περνάει γιατί κάθε βδομάδα είναι και χειρότερα.  :grin:

Όσο και κατώτερες γκόμενες να έχει το Μετάξι, πάντα θα βρεις κάποια να σου κάνει. Αυτά που λέτε για βρώμα και Πακιστανούς είναι μαλακίες. Κολεγιόπαιδα είμαστε;  >:(


Ούτε ευρώ ξανά στη Φυλής όσο παραμένει στα 20!  :rockon:
 

Επισκέπτης
Ρίχνω 4 τη βδομάδα στο Μετάξι και μου έρχεται 40 ευρώ. Στη Φυλής θα μου πήγαινε 80.

Καταλαβαίνετε τη διαφορά;  :idiot:  Μην είστε μαλάκες!  :rockon:
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
305
Like
4.607
Πόντοι
16.491
Πεστα ρε Πικερ  :rockon: :rockon: :rockon: Αλλα δεν βαζουνε μυαλο νομιζουνε οτι στην Φυλης ειναι κολεγιο ενω αν το καλοσκεφτεις τα ιδια πραγματα ειναι παντου.Ενα απλα εμφανισιακα καλυτερο σεντονι η ρδελο δεν κανει την διαφορα.Μεταξι για παντα  :knockinb: :knockinb:
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Αυτήν την ξανθιά μουνάρα που είδα πρωί στο Αλκιβιάδους 16Γ την έχει πάρει κανείς ;
Δεν ρώτησα όνομα γαμώ την τρέλα μου  :headbang:
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
305
Like
4.607
Πόντοι
16.491
καλα εκει στη φωκαιας μυαλο δεν βαζουν τελικα....πηγα πριν 3-4 μερες ξημερωματα και επαθα πλακα με το πρεζακι εκει μεσα...20 κιλα μαζι με τη βρωμα ητανε και τιγκα στα σπυρια..βγαινει σαλονι και ξυνοταν...τρελαθηκα λεμε..μεταβολη και δρομο...ουτε για την  πλατεια βαθης δεν εκανε..ΗΜΑΡΤΟΝ....μακρυα μαγκες

Ναι ρε φιλε την ειχα δει και γω στον οροφο του 27β μιλαμε αυτη δεν την περνεις ουτε να σε πληρωνε χαλι μαυρο λεμε....τιγκα στα σπυρια και μονο που την εβλεπες νομιζες θα κολλησεις κατι ουτε για σκατα δεν κανει.Και η πλακα ειναι που λενε στο συγκεκριμενο μαγαζι σε χαρτι στον τοιχο οτι "ολες οι κοπελες μας ειναι με χαρτια ελεγμενες και τα σχετικα" εκει γελαμε  :dancing: :dancing:  :headbang:
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
305
Like
4.607
Πόντοι
16.491
Μια φορά η Χριστίνα/Φυλής 69Α,είχε ανέβει από πάνω μου και με το μουνί της είχε κάνει το ίδιο (τριβόταν) στο "πουλάκι" μου...είχα "χεστεί πάνω μου"........... Έκανε σαν να μην τρέχει τίποτα και δεν ξαναπήγα σε αυτήν....... :uglystupid:

Αυτο που αναφερεις το κανουν και αλλες ενιοτε πχ Χριστινα που ειπες,Μονικα απο 86Α και αλλες αγνωστες σχετικα που εχουν περασει κατα καιρους...αλλα δεν πιστευω οτι ειναι λογος για να φοβηθεις τοσο ετσι ωστε να μην ξαναπας σε καποια απο αυτες.Και καλα την Εμμανουελα δεν την ξερω αλλα οσον αφορα Χριστινα,Μονικα πιστευω οτι ηταν πολυ επαγγελματιες για να κανουν μαλακια  :fuck1:
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
Ναι ρε φιλε την ειχα δει και γω στον οροφο του 27β μιλαμε αυτη δεν την περνεις ουτε να σε πληρωνε χαλι μαυρο λεμε....τιγκα στα σπυρια και μονο που την εβλεπες νομιζες θα κολλησεις κατι ουτε για σκατα δεν κανει.Και η πλακα ειναι που λενε στο συγκεκριμενο μαγαζι σε χαρτι στον τοιχο οτι "ολες οι κοπελες μας ειναι με χαρτια ελεγμενες και τα σχετικα" εκει γελαμε  :dancing: :dancing:  :headbang:

ρε μαγκες δωστε εναι 100αρι παραπανω και γαμηστε σαν ανθρωποι

μην παιζετε με την υγεια σας
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Aφού δεν βάζετε μυαλό να γράψετε τη Φυλής στα αρχίδια σας και να πηγαίνετε μόνο Μετάξι. Κάντε το αυτό όλοι και θα σου πω εγώ μετά για πότε πέφτει η Φυλής στα 15.  ;)

Όσο βλέπουν οι μαλάκες κόσμο να πηγαίνει και με 20 δεν πρόκειται να ρίξουν την τιμή. Αλλά δεν το βλέπω να τους περνάει γιατί κάθε βδομάδα είναι και χειρότερα.  :grin:

Όσο και κατώτερες γκόμενες να έχει το Μετάξι, πάντα θα βρεις κάποια να σου κάνει. Αυτά που λέτε για βρώμα και Πακιστανούς είναι μαλακίες. Κολεγιόπαιδα είμαστε;  >:(


Ούτε ευρώ ξανά στη Φυλής όσο παραμένει στα 20!   :rockon:
Μετάξι,πρέπει να κάνεις ανασκαφή για να βρεις κάτι καλό......... Δεν έχω ψυχολογία για κασκαντεριλίκια,αυτόν τον καιρό.....  :thumbsup:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Αυτο που αναφερεις το κανουν και αλλες ενιοτε πχ Χριστινα που ειπες,Μονικα απο 86Α και αλλες αγνωστες σχετικα που εχουν περασει κατα καιρους...αλλα δεν πιστευω οτι ειναι λογος για να φοβηθεις τοσο ετσι ωστε να μην ξαναπας σε καποια απο αυτες.Και καλα την Εμμανουελα δεν την ξερω αλλα οσον αφορα Χριστινα,Μονικα πιστευω οτι ηταν πολυ επαγγελματιες για να κανουν μαλακια   :fuck1:
Είναι δύσκολοι καιροί για τέτοια σκηνικά,ψηλέ μου...... Για μένα είναι λόγος...γιατί δεν ξέρεις με πόσους το έχει κάνει πριν από εσένα...... :knockinb:
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Όσο βλέπουν οι μαλάκες κόσμο να πηγαίνει και με 20 δεν πρόκειται να ρίξουν την τιμή. Αλλά δεν το βλέπω να τους περνάει γιατί κάθε βδομάδα είναι και χειρότερα.  :grin:

Όσο και κατώτερες γκόμενες να έχει το Μετάξι, πάντα θα βρεις κάποια να σου κάνει. Αυτά που λέτε για βρώμα και Πακιστανούς είναι μαλακίες. Κολεγιόπαιδα είμαστε;  >:(


Ούτε ευρώ ξανά στη Φυλής όσο παραμένει στα 20!   :rockon:

Εγω εχω πάει δυο φορές Φυλής.και εχω περάσει χειροτερα από Μεταξουργειο!Οσο ανεβαινει το χρήμα τόσο πιο τουπέ ειναι η γκόμενα.Καλύτερα Μεταξουργείο που ξερεις οτι με 20 ευρώ θα πάρεις 2.Στην Φυλής απο ότι εχω διαβασει σε απειρες κριτικές,για να περασεις καλά πρέπει να σαι συχνος πελατης και να σε γνωριζει ειτε η πουτανα ειτε το μαγαζί!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Επισεις χθες στην 2η βαρδεια προς το τελος...
Φυλης
40 Καμελια,αδυνατο ,1,60 με μικρο βυζι αποδεχτο κωλο τον οποιο δινει.
54 ισ.Γιανα απο την πρωινη βαρδεια,οπως ειπε η υπηρεσια θα δουλευει απογευμα για λιγες μερες ακομα,1,65 με ωραι κορμι και κωλομμαυρο σπαστο μαλακι και ωραιο προς 2αρι στητο στηθος.
66 δεξ.Ντενισσα η ψηλη με ντυσιμο σαν κουνελακι χαμογελαστη και ευδιαθετη,αδυνατη 1,80 με 2αρι+στηθος στητο.
59 ισογ.ο αφρος με τα σαρκωδει χειλια και την σκαφτει μεσουλα για αναζογωνησει κυταρων συμφωνα με τον υπηρετη,Ρωξανα κωλαρι πεταχτο,κανονικο σωμα και μικρο στητο βυζακι,η ουγγαρεζα η λεγομενη!
59 οροφ.που εχθες ανοιξε,εμφανιστηκε τσιγγανοειδες αφιξει,με πεσμενα 2αρια,κανονικο σωμα θα ελεγα με λιγα γεμισματακια και υψος 1,65,ειχε στα δυο κωλομαγουλα ενα μικρο τατου,τριανταφυλο νομιζω,και στο αλλο ενα μικροτερο,που δεν προλαβα να δω,σε καμια περιπτωσει δεν ειναι η ειρηνη απο εξηκιου!
80 η Κατριν για την οποια γινετε λογως τελευταια.
84 οροφ.η Τζουλια απο 84 ισογ και η Αντριαννα.
Εδω διακοπει η βολτα καθως πηγαινε 23,00 η ωρα και επρεπε να δικιμαστει το σουβλακι των 0,90ε στην πλατεια του Αγ.Παντελεημωνα!
Δοκιμασθει με απολυτη επιτυχια  :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom