Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 259 άτομα (37 μέλη και 222 επισκέπτες)

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
τωρα 23,30 ολα κλειστα...στην πιατσα στο τριγωνο αρκετη κινηση
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Ακομινάτου 2Β ομορφούλα καστανομάλα με μακρύ ίσιο μαλλί, μεγάλο στητό στήθος και ωραίο πρόσωπο. Ερωτεύσιμη και τιμή μόνο 10,00 € (απλό πρόγραμμα). Μαύρος έφαγε πόρτα *Only Greek*. Το μετάνιωσα που δεν πήγα γιατι δεν βρήκα καμία άλλη που να μου αρέσει τόσο.
Κολωνού 48 Δύο κοπελίτσες-φραουλίτσες (όπως μας ενημέρωσαν), αλλα και οι δύο εύσωμες και όχι ιδιαίτερα εμφανίσιμες. Η μία μελαχρινή και η άλλη κοκκινομάλλα.
Κολωνού 47 υπεραιωνόβιο gilf με κομπινεζόν και μαλλί μπουκλά. Εφυγά τρέχοντας ενώ συναγωνιστής μαύρος πέρασε.
Κολωνού 32Γσκαλιά λαβύρινθος (αν μπερδεύω τα νούμερα της Κολωνού συγχωρέστε και διορθώστε με έχω να πάω δύο χρόνια τουλάχιστον) και πολεμικός χαιρετισμός στην χωρατατζού τσατσά (παρουσιάστε-εγέρθιτι). Ακολούθησε διένεξη με νεαρό συναγωνιστή σχετικά με το "Mόνο Έλληνες". Ο φίλος παρεξηγήθηκε αλλα κακώς για μένα γιατι δεν πάμε στα μπουρδέλα για να τσακωθούμε αλλα για να περάσουμε καλά. Πολύς κόσμος στο σαλόνι 15€ το απλό πρόγραμμα με καπότα. Μας παρουσίασε ψηλή κοκκινομάλλα με έκφυλό πρόσωπο και λίγη κοιλίτσα αλλα ωραίο και καυλερό σύνολο.
Κολωνού 32Β Ωραίος ο χώρος, αρκετός κόσμος και ψηλή λυγερόκορμη κοπελούδα με μακρύ καστανό μαλλί.
Κολωνού 32Α Υπόγειο κατακόμβη με αδύνατη πιτσιρίκα ποντικομούρα
Κολωνού 30Β ξανθιά αδύνατη με πόδια σαν καλάμια.
Κολωνού 27Α Αυτό με το τεράστιο σαλόνι. Ωραία πιτσιρίκα, ξανθούλα αδύνατη με στητό βυζάκι. Η δεύτερη πιο ωραία παρουσία και αναμφίβολα η πιο ωραία στην Κολωνού. Δυστηχώς δεν πέρασα και βαρέθηκα να επιστρέψω στην Ακομινάτου.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 πιτσιρίκα, αδυνατούλα με όχι τόσο ωραίο πρόσωπο και Α-Πάκη να περιμένει στο σαλόνι.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 17 φοβήθηκα και δεν πέρασα  :badair: :badair:
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28Α Δύο μεγαλοκοπέλες (όχι ηλικιακά) μελαχρινές.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22Β Μελαχρινή γεματούλα όχι και τόσο ωραία και πολύ διαφήμιση απο την Τσατσα!!

αυτά απο 'μένα φίλοι μου. Δυστυχώς δεν είχαμε κατάθεση αλλα θα ήθελα κάποια στιγμή να δοκιμάσω την ομορφούλα στην Ακομινάτου. Συγνώμη αν μπερδεύω τα νούμερα αλλα δέν κρατάω σημειώσεις και δεν πάω στο Μεταξουργείο συχνά οπότε δεν τα ξέρω...Θα επιχειρήσω αυρίο καταδρομή στη Φυλής μιας και έχει παζάρι δίσκων στα Εξάρχεια οπότε θα κατεβώ ούτως ή άλλως κέντρο.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ακομινάτου 2Β ομορφούλα καστανομάλα με μακρύ ίσιο μαλλί, μεγάλο στητό στήθος και ωραίο πρόσωπο. Ερωτεύσιμη και τιμή μόνο 10,00 € (απλό πρόγραμμα). Μαύρος έφαγε πόρτα *Only Greek*. Το μετάνιωσα που δεν πήγα γιατι δεν βρήκα καμία άλλη που να μου αρέσει τόσο.
Κολωνού 48 Δύο κοπελίτσες-φραουλίτσες (όπως μας ενημέρωσαν), αλλα και οι δύο εύσωμες και όχι ιδιαίτερα εμφανίσιμες. Η μία μελαχρινή και η άλλη κοκκινομάλλα.
Κολωνού 47 υπεραιωνόβιο gilf με κομπινεζόν και μαλλί μπουκλά. Εφυγά τρέχοντας ενώ συναγωνιστής μαύρος πέρασε.
Κολωνού 32Γσκαλιά λαβύρινθος (αν μπερδεύω τα νούμερα της Κολωνού συγχωρέστε και διορθώστε με έχω να πάω δύο χρόνια τουλάχιστον) και πολεμικός χαιρετισμός στην χωρατατζού τσατσά (παρουσιάστε-εγέρθιτι). Ακολούθησε διένεξη με νεαρό συναγωνιστή σχετικά με το "Mόνο Έλληνες". Ο φίλος παρεξηγήθηκε αλλα κακώς για μένα γιατι δεν πάμε στα μπουρδέλα για να τσακωθούμε αλλα για να περάσουμε καλά. Πολύς κόσμος στο σαλόνι 15€ το απλό πρόγραμμα με καπότα. Μας παρουσίασε ψηλή κοκκινομάλλα με έκφυλό πρόσωπο και λίγη κοιλίτσα αλλα ωραίο και καυλερό σύνολο.
Κολωνού 32Β Ωραίος ο χώρος, αρκετός κόσμος και ψηλή λυγερόκορμη κοπελούδα με μακρύ καστανό μαλλί.
Κολωνού 32Α Υπόγειο κατακόμβη με αδύνατη πιτσιρίκα ποντικομούρα
Κολωνού 30Β ξανθιά αδύνατη με πόδια σαν καλάμια.
Κολωνού 27Α Αυτό με το τεράστιο σαλόνι. Ωραία πιτσιρίκα, ξανθούλα αδύνατη με στητό βυζάκι. Η δεύτερη πιο ωραία παρουσία και αναμφίβολα η πιο ωραία στην Κολωνού. Δυστηχώς δεν πέρασα και βαρέθηκα να επιστρέψω στην Ακομινάτου.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 πιτσιρίκα, αδυνατούλα με όχι τόσο ωραίο πρόσωπο και Α-Πάκη να περιμένει στο σαλόνι.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 17 φοβήθηκα και δεν πέρασα  :badair: :badair:
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28Α Δύο μεγαλοκοπέλες (όχι ηλικιακά) μελαχρινές.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22Β Μελαχρινή γεματούλα όχι και τόσο ωραία και πολύ διαφήμιση απο την Τσατσα!!

αυτά απο 'μένα φίλοι μου. Δυστυχώς δεν είχαμε κατάθεση αλλα θα ήθελα κάποια στιγμή να δοκιμάσω την ομορφούλα στην Ακομινάτου. Συγνώμη αν μπερδεύω τα νούμερα αλλα δέν κρατάω σημειώσεις και δεν πάω στο Μεταξουργείο συχνά οπότε δεν τα ξέρω...Θα επιχειρήσω αυρίο καταδρομή στη Φυλής μιας και έχει παζάρι δίσκων στα Εξάρχεια οπότε θα κατεβώ ούτως ή άλλως κέντρο.
Καλύτερα αύριο,σήμερα βολτάρουν όλοι οι άσχετοι και οι αλβανοπιτσιρικάδες,που ενοχλούν!!! :knuppel: :crazy: :zombie:
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
450
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1
Μεγάλου Αλεξάνδρου 17[/color]: Μία νεαρή μαύρη γαζέλα με ωραίο στήθος και κώλο. Απλό στα 10.



Αξίζει να τιμηθει?

 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Ακομινάτου 2Β ομορφούλα καστανομάλα με μακρύ ίσιο μαλλί, μεγάλο στητό στήθος και ωραίο πρόσωπο. Ερωτεύσιμη και τιμή μόνο 10,00 € (απλό πρόγραμμα). Μαύρος έφαγε πόρτα *Only Greek*. Το μετάνιωσα που δεν πήγα γιατι δεν βρήκα καμία άλλη που να μου αρέσει τόσο.
Κολωνού 48 Δύο κοπελίτσες-φραουλίτσες (όπως μας ενημέρωσαν), αλλα και οι δύο εύσωμες και όχι ιδιαίτερα εμφανίσιμες. Η μία μελαχρινή και η άλλη κοκκινομάλλα.
Κολωνού 47 υπεραιωνόβιο gilf με κομπινεζόν και μαλλί μπουκλά. Εφυγά τρέχοντας ενώ συναγωνιστής μαύρος πέρασε.
Κολωνού 32Γσκαλιά λαβύρινθος (αν μπερδεύω τα νούμερα της Κολωνού συγχωρέστε και διορθώστε με έχω να πάω δύο χρόνια τουλάχιστον) και πολεμικός χαιρετισμός στην χωρατατζού τσατσά (παρουσιάστε-εγέρθιτι). Ακολούθησε διένεξη με νεαρό συναγωνιστή σχετικά με το "Mόνο Έλληνες". Ο φίλος παρεξηγήθηκε αλλα κακώς για μένα γιατι δεν πάμε στα μπουρδέλα για να τσακωθούμε αλλα για να περάσουμε καλά. Πολύς κόσμος στο σαλόνι 15€ το απλό πρόγραμμα με καπότα. Μας παρουσίασε ψηλή κοκκινομάλλα με έκφυλό πρόσωπο και λίγη κοιλίτσα αλλα ωραίο και καυλερό σύνολο.
Κολωνού 32Β Ωραίος ο χώρος, αρκετός κόσμος και ψηλή λυγερόκορμη κοπελούδα με μακρύ καστανό μαλλί.
Κολωνού 32Α Υπόγειο κατακόμβη με αδύνατη πιτσιρίκα ποντικομούρα
Κολωνού 30Β ξανθιά αδύνατη με πόδια σαν καλάμια.
Κολωνού 27Α Αυτό με το τεράστιο σαλόνι. Ωραία πιτσιρίκα, ξανθούλα αδύνατη με στητό βυζάκι. Η δεύτερη πιο ωραία παρουσία και αναμφίβολα η πιο ωραία στην Κολωνού. Δυστηχώς δεν πέρασα και βαρέθηκα να επιστρέψω στην Ακομινάτου.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 πιτσιρίκα, αδυνατούλα με όχι τόσο ωραίο πρόσωπο και Α-Πάκη να περιμένει στο σαλόνι.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 17 φοβήθηκα και δεν πέρασα  :badair: :badair:
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28Α Δύο μεγαλοκοπέλες (όχι ηλικιακά) μελαχρινές.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22Β Μελαχρινή γεματούλα όχι και τόσο ωραία και πολύ διαφήμιση απο την Τσατσα!!

αυτά απο 'μένα φίλοι μου. Δυστυχώς δεν είχαμε κατάθεση αλλα θα ήθελα κάποια στιγμή να δοκιμάσω την ομορφούλα στην Ακομινάτου. Συγνώμη αν μπερδεύω τα νούμερα αλλα δέν κρατάω σημειώσεις και δεν πάω στο Μεταξουργείο συχνά οπότε δεν τα ξέρω...Θα επιχειρήσω αυρίο καταδρομή στη Φυλής μιας και έχει παζάρι δίσκων στα Εξάρχεια οπότε θα κατεβώ ούτως ή άλλως κέντρο.

Μια που χρονικά συνέπεσα με τον Συναγωνιστή, να προσθέσω μερικά ονόματα κια σπιτάκια:

Ιάσ. 1α: Δύο κορασίδες. Μία Ξανθιά αδύνατη μιλφ με κότσο το μαλλί και φορούσε ένα "χρυσαφί" αμάνικο φόρεμα και ένα μαυρομάλλικο πιο καμπυλωτό αλλά και άσχημο νεαρούλικο.
Ιασ. 1β: Δυο κορασίδες και εδώ. Μια ξανθιά κοντούλα που μίλαγε Ελληινκά, καμπυλόγραμμη σε μαύρο κομπινεζόν και μια μαυρομάλλα πιο σεξουάλα, με κομπινεζόν και αυτή αλλά με σκούρο δέρμα και κωλάρα. Δοκίμασα την σεξουλιάρα που και καλά είναι από την Ισπανία της Ρουμανίας. Δεν βγάζει το κομπινεζόν αφού επιμελώς κρύβει ατέλειες, όπως: ζαρωμένα μικρά στηθάκια, κοιλιά μεγαλούτσικη με ραγάδες (πιθανόν λόγω γέννας). Στο πρόσωπο από κοντά δεν ήταν το ίδιο ελκυστική. Της αρέσει να γλείφει αλλά και να δαγκώνει ρόγες! Όχι τις δικές της, ούτε του σταφυλιού. Μέτρια πίπα. Βιάζεται λιγάκι να σε ξεπετάξει, πάνω σε μια αύρα ψιλο-PSE. Έχει όμως κωλάρα για σκαμπίλια.
Ιασ .1γ: Μια κοπελίτσα που από κάπου αλλού μας έχει έρθει. Νομίζω ότι πολύ παλιότερα έπαιζε στο Κολ. 30β 1ος και τελευταία στο Κολ. 32β Υπ. Μια με μακρύ μαλλί, ψυχρό ύφος στο σαλόνι, λυγερόκορμη ψιλή με εμφανές σημάδι στην κοιλιά από καισαρική.
Ιασ. 19 ισ: Μια ξανθιά γεματούλα είχε σήμερα ο μουστακιοφόρος τσάτσος.
Ιασ. 19 1ος: η Μόνικα, μια ομορφούλα κοπέλα με καστανα/μελιά μαλλιά , αλλά αγέλαστη
Ιασ. 20 α: δεν μπήκα , μπορεί να ήταν η Λαρίσσα
Ιασ. 20β 1ος: Μια κοντή, άχαρή, χαμηλοκώλα αλβανίδα με καρέ κατσαρό μαλλί.
Ιασ. 20γ: κλειστό.
Λεωνίδου 28 1ος: κλειστό
Λεων. 28 ισ.: ένα μουδιασμένο, αγέλαστο νεαρό πορνίδιο, με καλό σωματάκι, μαύρα ίσια μαλλιά λίγο πιο κάτω από τους ώμους, βουκολικό πρόσωπο, αρκετή ώρα στο δωμάτιο. Next Time
Ιασ. 30 υπ: Μια μελαμψή που δίνει και κώλο στα 15€ και κυκλοφορεί με ένα λευκό διχτυοτό
Ιασ. 30 1ος: μια μαυρούλα μαύρα χάλια
Ιας 31: μια αδύνατη μαυρούλα, αλλά από φάτσα σαν να τράκαρε με οδοστρωτήρα.
Ιασ. 31 υπ.: μια κοντή θείτσα με ξανθό καρέ μαλλί, μας ενημέρωσε για το πρόγραμμα μέσα από το κομπινεζόν της.
Ιασ. 33 1ος : Ένα εμφανίσιμο πιπίνι σαν τα κρύα τα νερά, κοντό με μικρά στητά στηθάκια, λευκό δέρμα. Αν το μαγαζί δεν ήταν αυτό το αχούρι, θα την δοκίμαζα.
Ιασ. 37: με τις σιδερένιες σκάλες, μια ξανθούλα καμπυλόγραμμη με χειλάρες και γλυκό προσωπάκι με φουλ.
Ιας. 37 ισ.: μύριζε κατσαριδοκτόνο. Καλά που εμφανίστηκε γρήγορα μια κοντούλα καστανόξανθη με τατού στην μέση και άχαρο σώμα.
Ιας. 44 δ.: μύριζε ποδαρίλα. Περίμενα και 4-5 πάκια. Μια χοντρή ξανθιά, που μάλλον έπαιζε και Φωκ.
Ιασ. 44α: επίσης μύριζε κλεισούρα, εμφανίστικε ένα νεαρό μετριοκαλό, νομίζω με φουλ.
Ιασ. 46α: που ήταν πρώην αυλή και το έχουν κλείσει, μια όμορφη μιλφ η Ιλιάνα.
Ιασ. 46β & γ: κάτι μπαζάκια
Ιασ. 43: αυτό με τις κούκλες, μια μαυρομάλλα μιλφ με μπάσα φωνή και φουλ
Περδ. 3 αρ.: κλειστό
Περδ. 3 δεξ: μια μαυρομάλα όρκα.
Μ. Αλεξ.: δεν πήγα καθόλου
Κολ. 30α: μια ξανθούλα ομορφούλα, έπαιζε παλιότερα στην Φυλ. 84/86
Κολ. 30β 1ος: Δεν πήγα, αλλά θα εννοεί την Αντριάννα
Κολ. 32α 1ος: Με 15€ πηδάς την Έλενα, που μοιάζει στην Σκάρλετ Γιόχανσον με κοιλίτσα.
Κολ. 32β υπ: η Βικτώρια με φουλ. Αδύνατο ποντικομουτράκι, με ασύμμετρη οδοντοστοιχία, μπλέ μάτια, αδύνατη. Δοκιμάστηκε, αλλά δεν ικανοποιηθήκαμε, καθώς έχει μουνί πηγάδι, αποφεύγει την πρωκτική συνουσία, έχει κατάμαυρες πατούσες. Κρίμα το δεκάρικο και τον τρυφερό τσάτσο.
Κολ. 32γ & Λεωνίδου κλειστό.
Κολ. 27 υπ.: Μια μαυρομάλλα τεράααααααααααααστια παρουσία . . . .
Κολ. 27 ισ.: μια ξανθούλα νεαρή, μύριζε ξεπέτα, μάλλον η  Ιωάννα, αδελφή της Βαλέριας από Ιασ. 19.

Αυτά.

 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Μπράβο σε n.smirni76 - Dawn - amadeus_gr,για τις τελευταίες ενημερώσεις! :thumbsup:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Σύντομη περιήγηση σήμερα στην πρωινή βάρδια στην περιοχή της Αχαρνών και είδα τα εξής:
Τα Ρεμούνδου 21 άνω κάτω  κλειστά.Στο Πιπίνου 36 κοπέλα κοντή,λεπτή,με καρέ μαύρο μαλλάκι που δουλεύει τελευταία εκεί.
Στο Φυλής 134 υπόγειο ήταν  η Πάολα,στο ισόγειο η Τζέσσικα και στον όροφο η Άννα η Βουλγάρα που δούλευε προσφάτως στο Φυλής 69 πάνω.
Στο Φυλής 136 επιβεβαιώνω τις σωστές πληροφορίες των παιδιών οτι εργάζεται η Νταιάνα η Βουλγάρα ως Τζένη.Φυσικά η πρώτη κατάθεση έγινε σε αυτήν την πολύ φιλότιμη κοπέλα με καλή περιποίηση και άνεση χρόνου. Ενημερώνω πάντως οτι μάλλον δεν θα μείνει πολύ γιατί σκέφτεται να αποσυρθεί.Το πολύ μέχρι και Νοέμβρη όπως μου είπε.
Στο Μαγνησίας 11 υπηρεσία ήταν ο Άρης με το σκουφάκι και κοπέλα η Στεφανία απο Βενεζουάλα.Πρόκειται για μελαμψή Λατίνα μιλφ με μαύρα μαλλιά,κανονικών κιλών προς το γεμάτο με πεταχτή κωλάρα.
Στο Φυλής 86 ισόγειο η Λάουρα η στρουμπουλή νταρντάνα ξανθιά με φουλ πρόγραμμα.Στο Φυλής 65 όροφος κλασσικά η Ρωξάνή.
Στο Αγκύρας 12 αριστερό η Σοφία και στο δεξιό η Άντζελα.Στο Φυλής 80 η ξανθιά Άννα-Μαρία και μία μελαχρινή 'Αννα με μαύρα μαλλιά μέτριας εμφάνισης.
Το Φυλής 61 και τα Φυλής 59 κλειστά. Το Φώκαιας 19 κλειστό.Στο Φυλής 40 ήταν η Τζούλια η κοντή με τα κόκκινα μαλλιά κλασσικά.
Το Διδύμου 7 αριστερά είχε την Νατάσσα η οποία παρουσιάζεται ως Ρωσίδα έχει ξανθά μακριά μαλλιά πιο κάτω απο τους ώμους,κιλάκια αρμονικά κατανεμημένα και φαρδιά περιφέρεια.Γυμνό τσιμπούκι και κώλος. Στο δεξιό επίσης καινούρια κοπέλα η Ρεββέκα η οποία είναι μιλφ,μελαμψή,Ρουμανικής καταγωγής,μάλλον αθίγγανη,με τραχύ πρόσωπο κανονικών κιλών με λίγα περιττά κιλάκια που τα έκρυβε φορώντας ένα μαύρο σέξυ εφαρμοστό κορσέ.Γυμνό τσιμπούκι.Σκέφθηκα να την δοκιμάσω αλλά θυμήθηκα την πληγή που έχω ακόμα στον μηρό μου απο την προηγούμενη εβδομάδα λόγω του στενόχωρου κρεββατιού και αμέσως αναίρεσα την απόφαση μου.  
Στο Διδύμου 16 η Σάρα κοντούλα,ξανθιά Ρωσίδα με όμορφο προσωπάκι και λίγα παραπανίσια κιλά που κρύβει με ολόσωμο.Ήταν η κοπέλα που εργάζονταν την προηγούμενη εβδομάδα στο Αγκύρας 12 αριστερά και πιο παλιότερα εργαζόταν πάλι εκεί και δεν μπορούσα να θυμηθώ το όνομα της.Στο Διδύμου 20 η υπηρεσία μου είπε οτι έχει την Άννα.
Δεν την είδα αλλά την ρώτησα λεπτομέρειες και διαπίστωσα οτι έχει επιστρέψει η Άννα η Ρωσίδα μιλφ με τα μαύρα μαλλάκια,τα σιλικονέ βυζιά και την μαύρη επιδερμίδα απο σολάριουμ.Μιας και είχα προεπιλεγμένο στόχο συνέχισα την βόλτα μου αλλά θα την πάρω σίγουρα την άλλη φορά.
Το Αλκιβιάδου 16Α είχε την Παλίνα.Το 16Β είχε τις μιλφ Πατρίτσια και Ειρήνη αμφότερες με κοντά ξανθά μαλλιά με φουλ πρόγραμμα.
Επιστροφή όπου και στο Φυλής 69 όροφος πέρασα για τρίτη φορά με την Τατιάνα (πρώην Λούβα) όπου ήταν μία ακόμα επιτυχημένη συνεύρεση.
Γενικώς τα 2 κορίτσια που πήρα σήμερα με ξεζούμισαν κανονικά και δεν πρόλαβα να κάνω και καμία βόλτα και κάτω στο Μετάξι. Ας είναι καλά!
Καλό Σαββατοκύριακο να έχετε.

 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
ΓΝΩΡΙΖΕΙ κανεις αν δουλευει τωρα το απογεμα η βαλερια απο αλκαμενους 113?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
μεσημερακι δοκιμασα την ξανθια Ελενη στο 71επανω,φιλικο πορνακι,παιχνιδιαρικο με γλυψιματα σε λαιμο,στηθος,αυτια.ακα τρομπονι και σφιχτο μουνακι,καταθεση στα βυζια.
Σε διαφορα αλλα της Φυλης δεν μου εκανε κατι εντυπωση,σχεδον ψυχη στο δρομο,οι τσατσαδες ειχαν βγει να λιαστουν σαν τις σαυρες,ντου για μεταξι οπου εκει και αν ειχε το μαυρο του το χαλι...τι να περιγραψω..σπαστηκα και ντου για μασαζ(συνεχεια σε 4 θρεντακια καθως ειχε μεγαλο οδοιπορικο..)
 

Fitzpatrick

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
149
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
γνωριζει καποιος ποτε η εμμανουελα δουλευει στο Φ65? εννοω τι βαρδιες εχει??Ευχαριστω
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
γνωριζει καποιος ποτε η εμμανουελα δουλευει στο Φ65? εννοω τι βαρδιες εχει??Ευχαριστω
οπως τα λεει ο μπιλυ,ειχα γραψει πριν λιγες μερες που την ειχα ξαναπαρει,στο 92 και το 59 εδινε και το κουλουρακι το οποιο εφαγα(οπως και οσοι προλαβαν καθως το εκοψε)
Προσωπικα περναω ομορφα καθως ειναι προστυχαντζα..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
οπως τα λεει ο μπιλυ,ειχα γραψει πριν λιγες μερες που την ειχα ξαναπαρει,στο 92 και το 59 εδινε και το κουλουρακι το οποιο εφαγα(οπως και οσοι προλαβαν καθως το εκοψε)
Προσωπικα περναω ομορφα καθως ειναι προστυχαντζα..
:thumbsup:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
μεσημερακι δοκιμασα την ξανθια Ελενη στο 71επανω,φιλικο πορνακι,παιχνιδιαρικο με γλυψιματα σε λαιμο,στηθος,αυτια.ακα τρομπονι και σφιχτο μουνακι,καταθεση στα βυζια.
Σε διαφορα αλλα της Φυλης δεν μου εκανε κατι εντυπωση,σχεδον ψυχη στο δρομο,οι τσατσαδες ειχαν βγει να λιαστουν σαν τις σαυρες,ντου για μεταξι οπου εκει και αν ειχε το μαυρο του το χαλι...τι να περιγραψω..σπαστηκα και ντου για μασαζ(συνεχεια σε 4 θρεντακια καθως ειχε μεγαλο οδοιπορικο..)
+1
Όντως νεκροταφείο σήμερα το μεσημέρι στην Φυλής, και τι δεν κάνανε οι τσατσάδες να σε κρατήσουν μέσα : στο Πιπίνου 65 η τσατσά έκλεισε την πόρτα να με κρατήσει! την πήρα στα αστεία και έφυγα. Στο Φυλής 136 η ευγενέστατη τσατσά μου ζήτησε να μείνω για σεφτέ (στις 13.00 παρακαλώ). Άλλες λέγανε και ξαναλέγανε τι ωραίες κοπέλες είχαν, κάποιες της λυπήθηκα να πω την αλήθεια. Φυσικά οι πολλές ήταν του πεζοδρομίου και ασχημόλογες. Αν δεν πάρουμε τα ευρώ από την Μέρκελ τον άλλο μήνα την έχουμε πολύ άσχημα παιδιά...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
+1
Όντως νεκροταφείο σήμερα το μεσημέρι στην Φυλής, και τι δεν κάνανε οι τσατσάδες να σε κρατήσουν μέσα : στο Πιπίνου 65 η τσατσά έκλεισε την πόρτα να με κρατήσει! την πήρα στα αστεία και έφυγα. Στο Φυλής 136 η ευγενέστατη τσατσά μου ζήτησε να μείνω για σεφτέ (στις 13.00 παρακαλώ). Άλλες λέγανε και ξαναλέγανε τι ωραίες κοπέλες είχαν, κάποιες της λυπήθηκα να πω την αλήθεια. Φυσικά οι πολλές ήταν του πεζοδρομίου και ασχημόλογες. Αν δεν πάρουμε τα ευρώ από την Μέρκελ τον άλλο μήνα την έχουμε πολύ άσχημα παιδιά...
+1........................... :thumbsup: Έχω καταντήσει να πηγαίνω 1 φορά την εβδομάδα για  :zfuck:.... Και την δόση να πάρουμε,άμα είσαι άνεργος............. :argue: :argue: :argue:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
οπως τα λεει ο μπιλυ,ειχα γραψει πριν λιγες μερες που την ειχα ξαναπαρει,στο 92 και το 59 εδινε και το κουλουρακι το οποιο εφαγα(οπως και οσοι προλαβαν καθως το εκοψε)
Προσωπικα περναω ομορφα καθως ειναι προστυχαντζα..

Παραμένει επικίνδυνη ?

Την τελευταία φορά που την πήρα στο Φ.134 τελευταίο βράδυ πριν φύγει για Ρουμανία, αρέσκονταν να τρίβει το πουλάκι μου στο μουνάκι της ΑΚΑ ! ! 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom