Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 251 άτομα (35 μέλη και 216 επισκέπτες)

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
εχει και στο ανακτορο στο Μεταξι απογευμα,απο τις δονησεις στο ξυλινο πατωμα καταλαβαμε οτι ερχεται η κοπελα

Αν μιλαμε για πολλα κιλα μαλλον θα ακουσες τη Βερονικη, που δουλευει και στο Μεγαλου Αλεξανδρου 28.
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
460
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Λοιπόν . Παμε απο την αρχή.
Δεν ψαχνω για χοντρή γενικα! Ψαχνω για καποια Βίκυ απο Καζακστάν που ηταν στο Έλλης .
Και αυτο επειδη ψαχνω να βρω καποια να κανει πολυ καλο τσιμπουκι!
Τωρα αν αυτη ειναι χοντρή θα την δω και αν αντεξω θα μπω.
Ξερει κανεις που βρίσκετε λοιπόν; Η καποια να κανει καλο
Τσιμπουκι;
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
460
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Λοιπόν . Παμε απο την αρχή.
Δεν ψαχνω για χοντρή γενικα! Ψαχνω για καποια Βίκυ απο Καζακστάν που ηταν στο Έλλης .
Και αυτο επειδη ψαχνω να βρω καποια να κανει πολυ καλο τσιμπουκι!
Τωρα αν αυτη ειναι χοντρή θα την δω και αν αντεξω θα μπω.
Ξερει κανεις που βρίσκετε λοιπόν; Η καποια να κανει καλο
Τσιμπουκι;
αν ξερει κανεις καποια να κανει τσιμπουκι καλο με φτυσιματα ας μου πει για να μην παω στην χοντρη την Βίκυ! Ευχαριστω!
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
αν ξερει κανεις καποια να κανει τσιμπουκι καλο με φτυσιματα ας μου πει για να μην παω στην χοντρη την Βίκυ! Ευχαριστω!

Για τσιμπουκια θα πας Διδυμου:

16 η Σονια
18 ισογειο Αλιονα
18 υπογειο Φωτεινη

Επισης στο Μεταξι, στο Μεγ.Αλεξανδρου 17 η παροπλισμενη πλεον Ζανα, με το βασιλικο τσιμπουκι και τις ρομαντικες γλυφοκωλαδες.
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
460
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Για τσιμπουκια θα πας Διδυμου:

16 η Σονια
18 ισογειο Αλιονα
18 υπογειο Φωτεινη



Επισης στο Μεταξι, στο Μεγ.Αλεξανδρου 17 η παροπλισμενη πλεον Ζανα, με το βασιλικο τσιμπουκι και τις ρομαντικες γλυφοκωλαδες.
τις 3 πρώτες της εχω τιμήσει . Την ζανα που θεωρείτε η βασίλισσα τις πιπας δεν την εχω παρει. 2 φορες την συνάντησα, την πρωτη μου φανηκε άσχημη , την 2η λεω αντε να το κανω και μολις μπήκα μου άλλαξε τιμη απο 10 σε 20 € και νευριασα!
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Σου εχω μια τετοια (και πιο χοντρη) ελληνιδα λευκη, να στην τυλιξω? χωρις πλακα, τα κανει ολα :)
ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΝΕ ΚΟΝΕ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΜΝΜ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ
 

Επισκέπτης
τις 3 πρώτες της εχω τιμήσει . Την ζανα που θεωρείτε η βασίλισσα τις πιπας δεν την εχω παρει. 2 φορες την συνάντησα, την πρωτη μου φανηκε άσχημη , την 2η λεω αντε να το κανω και μολις μπήκα μου άλλαξε τιμη απο 10 σε 20 € και νευριασα!
η ζανα ζουσε επειδη για πολλα χρονια το ακαποτο τελειωτικο δεν το εκανε καμια, επρεπε να πας ή ζανα ή βυκη καζακστανη ή σε διαφορες τετοιες μπαζολες.. σκεψου οτι η λολα που εκανε και ηταν σαν πρεζακι θεωρητο μουναρα για το προγραμμα αυτο!!!

οταν γεμισε η πιατσα ρουμανες που τα κανουν ολα εχασαν την αξια τους αυτες και μπηκαν στο χρονοντουλαπο της ιστοριας!!
βεβαια ειναι τιμημενες γιατι για χρονια εβγαζαν το φιδι απο την τρυπα αλλα δυστυχως ξεπεραστηκαν

και για την ζανα δεν κανει καμια τρελη πιπα. η πιπα της ειναι στο μεσο ορο!!
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Σημερα το μεσημερι στη φυλης
65α τζουλιανα, η ψηλη μελαγχροινη τζανα του piatsa
67 τζουλια,η λεπτη μελαγχροινη κοπελα με το πυκνο καρε μαυρο μαλλι
71α ελενα,η ξανθια τσεχα από το 69α,ωραια παρουσια
71β σονια,επιστροφη,η ξανθια νταρντανοαλογα που εχει δουλεψει στο 67 και στο υπογειο του 92,για δυνατες εκτονωσεις..εχει αδυνατισει κιολας και είναι  σουπερ αν και οι καμπυλες της ταιριαζουν
Αγκυρας
12α αντζελα,η ξανθια πληθωρικη μλφ με το κοντο μαλλι από διδυμου 20 επισης
12β σοφια,εδώ προσοχη,μαλλον προκειται για την πολλη καβλιαρα σοφια από τροφωνιου με το πολλα υποσχομενο βλεμμα.Σωμα πενηνταρας βεβαια αλλα στηθος απιστευτο
Φωκαιας
19 η αννα του gameover
27 υπογειο η μελαμψη γκαμπριελα
Διδυμου 8α μονικα,μελαγχροινη ψηλη mlf με ωραιο λεπτο κορμι,καταθεση.

Για να συμπληρώσω (έστω και καθυστερημένα . . .)

Φυλής τριψήφια νούμερα κλειστά λόγω λαϊκής αγοράς.
Φυλ. 84β: η Λάουρα που πέρυσι έπαιζε στο Φωκ. 25 ισ. Έχει πάρει 1-2 κιλάκια στην περιφέρεια και στο πρόσωπο. Ακόμα κρατιέται σε καλή κατάσταση. Γύρισε ανανεωμένη.
Φυλ. 86α: η Τζούλια με το φουλ
Φυλ. 86β: η Λάουρα με το κοκκινοξανθο μαλλί .
Φυλ. 80: ένα πρόστυχο , αλλά δεν μου έκανε κλικ με φουλ
Φυλ. 69 ισ.: η Τάνια
Φυλ. 69 1ος: Μια Γιάννα, μια 50αρα με φουλ, άστα να πάνε ! ! !
Φυλ. 66α: Μια αλόγα που μου θύμισε την Σούζι σε μελαχρινό.
Φυλ. 54: η Ιωάννα
Φυλ. 40: η Αλεξάνδρα με την χειραψία, αλλά κομοδίνο μέσα
Φωκ. 25 ισ.: η Άννα η ποντικο-Πολωνέζα
Διδ.20: η Βαλέρια
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Πω...πρωί - βράδυ η Βαλέρια...
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.181
Κριτικές
12
Like
2.724
Πόντοι
2.811
Μου είχε αναφέρει ότι θα επισκεφθεί την πατρίδα της το Χαμπαρόφσκ.

Υποθέτω ότι η τελευταία φορά που έδωσε στίγμα, πριν φύγει, ήταν στο Φωκ.27 άνω.
Όταν εμφανιστεί, ελπίζω ότι θα υπάρξει ενημέρωση.


Το Φυλής 40, σήμερα το βράδυ είχε ένα ενδιαφέρον, κάπως μπαμπάτσικο μωρό, με ελεύθερο στοματικό. Συνέχισα τη βόλτα και όταν επέστρεψα, ο οίκος είχε κλέισει.


Αν ήξερα ότι η Βαλέρια δούλευε και σήμερα το βράδυ, θα την περνούσα ένα χεράκι.

Ναταλί, ώριμο ρωσίδι, με καλοδιατηρημένο σιτεμένο σώμα και χαριτωμένη όψη.
Αρνητικό σημείο οι ατροφικοί μαστοί της, πάντως προτιμότερο από το να είναι χειρουργικά παραγεμισμένοι με πρόσθετα.

Και για μένα είναι προτιμότερο!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Φυλής 24/7/2012 στις 14.00’ (περίπου) με βάση το χαλασμένο μου ρολόι


Φρεσκοκαταψυγμένη πλην όμως καλοσυντηρημένη ενημέρωση

Πίστευα για ανεξήγητους λόγους (όπως συνήθως συμβαίνει σε ανάλογες περιπτώσεις) ότι ακολουθώντας την πορεία του ήλιου θα καταφέρω μέσα από την νύκτα να βρεθώ στην ανατολή

Παραμύθια !!!

Απλά συνάντησα για μια ακόμη φορά τις πύλες της κόλασης και (ευτυχώς) επέστρεψα στο αρχικό σημείο ...

%CE%95%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1001.jpg


Στροφές ανάποδες και η άσφαλτος της Φωκαίας να καίει καταστρέφοντας τις λιγοστές καύλες που μας απομείνανε


%CE%95%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1002.jpg


ΦΩΚΑΙΑΣ 27 ΥΠΟΓΕΙΟ
Σάρα και Αναστασία

Μελαχρινή Ρωσίδα που ενίοτε φορά κοκκινωπή περούκα καρέ με προκλητικό βλέμμα και κατασταλαγμένη πουτανιά, μάλλον ψηλή, αποδεκτό σώμα με ικανοποιητικά βυζιά και απόκρυφο κώ(ο)λο

Καστανή με συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου αλλά διακριτή μύτη, ίδιου ύψους αλλά πιο μαζεμένη με μαλλιά μέχρι τις πλάτες, αποδεκτό σώμα με μικρότερα βυζιά

Αλλά ποια είναι η Σάρα και ποια η Αναστασία ;
Έχει άραγε κάποια σημασία ;
Θα μου πείτε ότι τα ονόματα χρειάζονται για να συνεννοούμαστε, έτσι ώστε να ξέρουμε για ποια πορνο-δέσποινα μιλάμε και ποια εκάστοτε πηδάμε.

Συμφωνώ.

Αν και για αρκετό χρονικό διάστημα, πηδούσα μια κορασίδα που νόμιζα ότι την έλεγαν Κατερίνα και τελικά, μετά από καιρό έμαθα (τυχαία) ότι την έλεγαν Ελένη 

ΦΩΚΑΙΑΣ 25 ΙΣΟΓΕΙΟ
Άννα ξανθό πορνίδιο με ζαχαρωτά χαρακτηριστικά προσώπου, κοντά μαλλιά καρέ με γαλαζο-πράσινα μάτια (ή κάτι τέτοιο), μέτρια στο ύψος, αξιοπρόσεκτες σωματικές αναλογίες στητά βυζιά (αν θυμάμαι καλά) και ζημιάρικο κώ(ο)λο

Και η Φυλής μια από τα ίδια

%CE%95%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1000.jpg


ΦΥΛΗΣ 80
Έμυ αδέσποτη καστανή βουνίσια γκόμενα με στοιχειώδη μόρφωση και ακατέργαστη συμπεριφορά χωρίς την ελάχιστη πουτανιά που είναι θεμελιώδης παράμετρος για την εξάσκηση και άσκηση του συγκεκριμένου επαγγέλματος, αδιάφορο σώμα που μύριζε επαρχία ενώ μόλις είχε κάνει μπάνιο. Σε σιγόντο τραγούδι η δηλητηριώδης τσατσά που μίλαγε σαν να είχε πιει ολόκληρη λεμονιά

ΦΥΛΗΣ 84 ΙΣΟΓΕΙΟ
Ατζέλικα μελαχρινό κοντο-πούτανο με από-φασιστική νοοτροπία, κάπως προ-εξέχουσα μύτη αλλά συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, αποδεκτές σωματικές αναλογίες και μικροκαμωμένο προσβλητικό και προσβαλλόμενο κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 84 ΟΡΟΦΟΣ
Λάουρα από Φωκαίας 25 ισόγειο με καστανά σπαστά μαλλιά, συμπαθητικά και προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια στο ύψος, λεπτή με ενδιαφέρουσες σωματικές αναλογίες και τακτοποιημένο κώ(ο)λο με ευκολο-δούλευτες διαστάσεις

ΦΥΛΗΣ 71 ΟΡΟΦΟΣ
Έλενα ξανθή κορασίδα με μαλλιά μέχρι τους ώμους, ωραία χαρακτηριστικά προσώπου, μάλλον ψηλή με ενδιαφέρουσες σωματικές αναλογίες και υπερ-ευαίσθητο κώ(ο)λο με κολασμένη προοπτική

Βράδυ στις 21.00’ (περίπου) πάλι με βάση το χαλασμένο μου ρολόι

Με την δύση του ήλιου είχα την τιμή να περπατήσει μαζί μου ο αξιόλογος συνάδελφος Ορεινός Λέων που για αρκετή ώρα προσπαθούσε να με προσανατολίσει μέσω ασυρμάτου για την οδό Αλκιβιάδου. Λόγω ευρύτερης πορνο-σύγχυσης νόμιζα ότι μου μιλούσε για την Αλκαμένους και σαφώς αναίτια και ανεύθυνα άρχιζα να σκέφτομαι σχέσεις και συνάφειες ανάμεσα στην οδό Αλκιβιάδου στην οδό Αλκαμένους και στο Αλκατράζ.

Συναντηθήκαμε στην Αγ. Πέτρου που διαπιστώσαμε ότι το πορνο-κατάστημα στον αριθμό 7 ήταν κλειστό.


%CE%95%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1003.jpg


ΠΕΡΓΑΜΟΥ 1
Σπιτίσια σπαλογκόμενα με κρυφούς αναστεναγμούς ξανθά κοντά μαλλιά μέχρι τους ώμους, καθημερινή έκφραση, μάλλον μέτρια στο ύψος, αποδεκτά βυζιά και υπερ-κω(ο)λο στρουμπουλό με ελαφρά αίσθηση κυτταρίτιδας

ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ 20
Ντενίσα με ξανθά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, συμπαθητική φυσιογνωμία με σχετική έκφραση χαρμολύπης μάλλον μέτρια προς κοντή, κανονικό σώμα με αποδεκτά βυζιά και εργασιομανή κώ(ο)λο

ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ 21 ΟΡΟΦΟΣ
Άννα-Μαρία από Φυλής 80 και Φυλής 67 με πορνίσια και προκλητική έκφραση προσώπου, μάλλον μέτρια στο ύψος με εντυπωσιακές σωματικές αναλογίες και εξω-κινούμενο κώ(ο)λο

ΠΕΡΓΑΜΟΥ 27 ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΟΡΝΟ-ΠΟΡΤΕΣ
Εύα Ρωσίδα μεγαλο-πουτάνα με ξανθά μαλλιά, ώριμης κατάστασης από Διδύμου 16 υπόγειο (αν θυμάμαι καλά) και από Κολωνού 53 (για λίγο) με ολόσωμο μαύρο εσώρουχο για ευνόητους λόγους
Φωτεινή με εντελώς λαίμαργη πουτανιά και νοοτροπία λαϊκής γκόμενας, μαστάρια θηλασμού μάλλον πεσμένα και κώ(ο)λο πολλών χιλιομέτρων

ΦΥΛΗΣ 134 ΟΡΟΦΟΣ   
Ανέλια χαρωπό και ναζιάρικο κοντοπούτανο με σπαστά μαλλιά μέχρι την μέση, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου με ελαφρά πουτανιά κατά μια έννοια και από πλάγια όψη, ικανοποιητικά βυζιά και στρογγυλο-πεταχτό κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 134 ΙΣΟΓΕΙΟ
Πάολα από το Φυλής 134 υπόγειο και ενίοτε σε βάρδια στην Αγ. Πέτρου, με σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους, ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά προσώπου με κόκκινο φουλάρι στο λαιμό, μέτρια στο ύψος, καλοστημένο και καλοφτιαγμένο σώμα με ικανοποιητικά βυζιά και αξιοπρόσεκτο κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 109 ΙΣΟΓΕΙΟ
Άννα μελαχρινά μαλλιά πιασμένα σε κότσο, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου με διακριτή και διακριτική ευγένεια, μάλλον μέτρια στο ύψος, αποδεκτά βυζιά και τσαχπίνικο μικροκαμωμένο κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 109 ΟΡΟΦΟΣ
Ντιάννα μελαχρινή κορασίδα με ντροπαλό ύφος θέλοντας να πουλήσει απλή πουτανιά σε καλή τιμή με έκδηλη απειρία, μάλλον μέτρια προς κοντή, κανονικό σώμα με αποδεκτά βυζιά και συμπαθητικό καθημερινό κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 71 ΟΡΟΦΟΣ
Έλενα μο(υ)νοβάρδια από το μεσημέρι

ΦΥΛΗΣ 84 ΙΣΟΓΕΙΟ
Σόνια από την Ιταλία της Ρουμανίας με πρόστυχο ύφος και λαίμαργη πουτανιά, μελαχρινά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, μάλλον μέτρια στο ύψος, ικανοποιητικά βυζιά και προτεταμένο κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 80
Έμυ μο(υ)νοβάρδια από το μεσημέρι

ΦΩΚΑΙΑΣ 25 ΟΡΟΦΟΣ
Άννα με καστανο-ξανθα μαλλιά μέχρι τους ώμους, γαλανά μάτια (ή μάλλον φορώντας έγχρωμους φακούς επαφής), αχόρταγη πορνο-στάση, ολίγον μπαμπάτσικη αυστηρά όσο χρειάζεται με χορταστικά βυζιά και στρουμπουλό κώ(ο)λο

ΦΩΚΑΙΑΣ 27 ΥΠΟΓΕΙΟ
Αλίνα και Σάρα
Έπρεπε να έρθουμε βράδυ για να αποσαφηνίσουμε ποια είναι η Σάρα και ίσως και ποιοι είμαστε υμείς και ημείς. Τελικά το βράδυ διευκρινίζονται αρκετά ζητήματα παρότι το φως είναι λιγοστό.
Αλίνα νέα μελαχρινή κορασίδα με λαμπερά γυφτοειδή μαλλιά μέχρι τις πλάτες και με λίγα πορνο-χιλιόμετρα, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μάλλον μέτρια στο ύψος, λεπτή με μικρά βυζιά και καλοσχηματισμένο μικρό κώ(ο)λο σε ντροπαλή έκφραση
Γνώριζα (από παλαιότερες επισκέψεις μου) ότι τα δωμάτια εργασίας ήταν μικρά σαν κελιά.

88854g-alcatraz-1.jpg


Οπότε αυτό το στοιχείο λειτούργησε καταλυτικά στο υποσυνείδητό μου (ή μάλλον στο ασυνείδητό μου) και αποφάσισα να ενδώσω σε πορνο-δράση με την Σάρα. Μπαίνοντας στο δωμάτιο - κελί ένοιωθα όπως ο  Κλιντ Ιστγουντ που προσπαθούσε να βγει από το Αλκατράζ.

escape_alcatraz_poster.jpg


Σε αυτή την προσπάθεια (μου) υπο-δέχθηκα ως συνεργό -  σωτήρα την Σάρα και όπως αντιλαμβάνεσθε όλα λειτούργησαν «φυσιολογικά»


Λεπτομέρειες στην κριτική που θα γραφεί αργότερα γιατί δεν με κρατούν οι δυνάμεις μου (πλέον) για «υπερβολές»

Αυτά προς το παρόν γιατί δεν θυμάμαι περισσότερα

Και να είμαστε όλοι καλά μέχρι την επόμενη πορνο-ενημέρωση από οποιονδήποτε συνάδελφο που προσφέρει σε αυτή την αμαρτωλή παρέα 


 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Φρεσκοκαταψυγμένη πλην όμως καλοσυντηρημένη ενημέρωση

Και να είμαστε όλοι καλά μέχρι την επόμενη πορνο-ενημέρωση από οποιονδήποτε συνάδελφο που προσφέρει σε αυτή την αμαρτωλή παρέα  
bravo-009.gif



respect-023.gif
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Βλέπω κι από άλλους φωτορεπορταζ, στο δρόμο που χάραξε ο Φανούρης
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
καμμια πληροφορια για ντενισα απο φ66 ?
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.845
Πόντοι
6.925
Σήμερα πρωί πρωί στην Κολωνού ανοιχτά μόνο 32Γ και το 27 υπόγειο.
Ούτε που κατέβηκα από την μηχανή ...

Η Τζωρτζιάνα είναι διακοπές ???
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
πηγα σημερα το πρωι στην τανια..

εντυπωση μου εκανε το πως αδυνατησε και εχασε τα ψωμακια της περιφερειας που ειχε στην μεση τον χειμωνα..ειχε ομορφηνει το σωμα της

ειχα καιρο να απολαυσω ενα ακαποτ  :rolleyes: στην κριτικη τα υπολοιπα  :birdman:
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Απολυτε δεν κρατιεμαι για shemale, βουρ για εξαερωση
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom