Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 89 άτομα (8 μέλη και 81 επισκέπτες)

StrangeKindOfHuman

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
111
Like
531
Πόντοι
1.211
Ρε παλικάρια, για την Βέρα που δούλευε στο Πέρδικας και στα άλλα της Μ.Αλεξάνδρου γνωρίζουμε τίποτα;
Μελαχρινή με αμυγδαλωτά μάτια, όχι τρελό μουνί αλλά είχα περάσει πολύ καλά μαζί της και έχει εξαφανιστεί πάνω από δίμηνο.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Αξιοτιμε πυραυλε,η Ναταλι απο Αλκαμενους 117,ετιμηθη χθες βραδυ..χαριτωμενο και προστυχο προσωπακι,πεσμενα βυζακια μεν,που ανταποκρινονται ραγδαια ομως,πορνικη κωλαρα στα 4 και βελουδινο δερμα..απ τα πιο αδυσωπητα γαμησια που εχω ριξει τελευταια,με την εν λογω κυρια να γουσταρει αυτο που κανει τρελα.Καλημερα σε ολους..
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Επιστροφή από Κορίνα (Ιάσωνος 20 μεσαίο πλέον). Δυο συμπεράσματα:

1. Tι γλυκό πλάσμα είναι αυτό.  :smitten:

2. Όταν σου δίνονται τέτοια μωρά με 10 ευρώ νιώθεις ότι όσοι πάνε ακόμα Φυλής σπαταλάνε άδικα τα λεφτά τους.

ΥΓ: Όσο χαμηλότερη η τιμή τόσο μεγαλύτερη η συγκίνηση.   :'(
Εδώ συμφωνούμε και στα δύο φίλε Picker. Η Κορίνα είναι από τα πολύ γαμησιάρικα μουνάκια των μπουρδέλων και η τιμή πράγματι πάρα πολύ ελκυστική για να γαμίσει κανείς ένα τόσο ωραίο μουνάκι
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Αλανια καμια ενημερωση τωρα τελευταια απο φυλης 99 με τα δροσερα "κοριτσια"?Επισης καμια φωτο της δεσποινας παιζει?
 

Επισκέπτης
Εδώ συμφωνούμε και στα δύο φίλε Picker. Η Κορίνα είναι από τα πολύ γαμησιάρικα μουνάκια των μπουρδέλων και η τιμή πράγματι πάρα πολύ ελκυστική για να γαμίσει κανείς ένα τόσο ωραίο μουνάκι

To ωραίο είναι που σου κλείνει και το ματάκι όταν τη γαμάς και στο τέλος σου λέει και "ευχαριστώ πάρα πολύ". Αριστούργημα!  :sunglasses:
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
To ωραίο είναι που σου κλείνει και το ματάκι όταν τη γαμάς και στο τέλος σου λέει και "ευχαριστώ πάρα πολύ". Αριστούργημα!  :sunglasses:
μια περιγραφη της κοπελας  μαγκες  υψος κτλ ??????????
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
To ωραίο είναι που σου κλείνει και το ματάκι όταν τη γαμάς και στο τέλος σου λέει και "ευχαριστώ πάρα πολύ". Αριστούργημα!  :sunglasses:
Ποια βάρδια δούλευε στο Ιάσωνος 20Β;
 

Επισκέπτης
λοιπον δευτερα τριτη εριξα 5 καταθεσουλες και επειδη δεν εχω ιντερνετ αποφασισα να γραψω μια φορα για ολες!

δευτερα απογευμα:
1) κολωνου 32: εκει που ειναι οι 3 κοπελες η καζακστανη και οι 2 αλβανιδες πηρα την αλβανιδα με τα σιλικονατα βυζια. ηταν μια ακρως τυπικη καταθεση 5 λεπτων (το πολυ) απλη πιπα, απλες στασεις, ολα προβλεπομενα και πραγματικα μια καταθεση που ξεχαστηκε σε 5 λεπτα τιποτα το ιδιαιτερο, οχι πεταμενα λεφτα αλλα δεν ξαναπαω!

δευτερα μεταμεσονυχτια:
2) φυλης 71β: μπαρμπορα, απογοητευση!!! η κοπελα δεν εχει διαθεση να σε ευχαριστησει και εκτος απο αυτο δεν σε αφηνει να χαρεις το σωμα της (δεν μιλαω για γλυφομουνια και δακτυλα αλλα η κοπελα δεν αφηνε ουτε να γλυψεις τα βυζακια της!!!). σε ολες της στασης ηθελε αργα γιατι ποναγε. στο πισωκολλητο προσπαθουσε να στριψει την λεκανη της να κοιταει ψηλα για να μην μπορω να την γαμησω. και οταν σηκωθηκα στα ποδια και την γαμουσα λιγο δυνατα εκανε πως ποναγε και με εκοβε. εβαζε συνεχεια τα ποδια της κοντρα για να μην μπορω να μπω. πραγματικα αθλια!!! θα το εκανα ροντεο το μπουρδελο αλλα ο γκευ τσατσος με το μακρι μαλακι και την λεπτη φωνη ειναι συμπαθεια μου και δεν γουσταρα να τον φερω σε δυσκολη θεση..

3) φωκαιας 27: ερρικα τα εχω ξαναπει απιστευτη κοπελα (για εμενα). εχει διαθεση να επικοινωνισει με τον πελατη και νοιαζεται αν θα περασεις καλα. δεν κανει κατι περιεργο αλλα κανει τα προβλεπωμενα με παθος.. δεν μασαει απο χρονο και τετοια και πραγματικα νοιωθεις κατα την διαρκεια της καταθεσης οτι γαμιεσαι με μια κοπελα που σε γουσταρει τρελα. βεβαια δεν ξεγελιομαστε και ξερουμε οτι με το που βγει απο το δωματιο θα κανει τα ιδια και στον επομενο!

4) ιασωνος 44: αλεξια αλβανιδα την εκανα αλλα μου ειπε ρουμανα! μπορει γιατι ειχε την ρουμανοτρελα. ο προηγουμενος πελατης απο εμενα της εδωσε 10ευρω για να τον κατουρησει στο στομα!!! και μετα καθοντουσαν και σφουγκαριζαν!!! εμενα μου ηρθε μεσα στο κεφι καναμε ενα τυπικο γαμησι μεταξουργειου. αλλα με διαθεση απο πλευρας της, καθησε αρκετη ωρα (για τα δεδομενα της περιοχης) και μπορω να πω οτι αξιζε και με το παραπανω το 10αρικο. στα 15 εδινε και κωλο, αλλα οταν τον ειδα ηταν ξεχειλωμενος απο το γαμησι οποτε μαλλον δεν αξιζει.. παροτι γενικα δεν μου αρεσει να γαμαω κωλο..

τριτη απογευμα:
5) φυλης 86: μυκη, δεν περιγραφω τα εχω πει 1000 φορες ειναι η καλυτερη!!!


υ.γ. απορω με οποιον εχει γραψει καλη κριτικη για την μπαρμπορα, η κοπελα απλα δεν μπορει!!
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
ο γκευ τσατσος με το μακρι μαλακι και την λεπτη φωνη ειναι συμπαθεια μου

Γιατί δεν πηδάς τον τσάτσο ρε Φλόριαν, αντί να πηδάς τη γκόμενα και να μας τα ζαλίζεις μετά?
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
οποιος συναγωνιστης μου βρει τετοια bbw και μαυρη ακομα καλλιτερα θα ανταμειφθει απο μενα δωρεαν 5 επισκεψεις σε μπουρδελα της αρεσκειασ του

Μεγάλε, έχεις διαστροφή, αλλά πάσα διαστροφή δεκτή.

Δε νομίζω να υπάρχει τέτοιο πράμα σήμερα.

Ήξερα μία , αλλά 1) πάνε πολλά χρόνια, 2) Ακόμα και το μπουρδέλο που δούλευε έχει κλείσει (ήταν Θεμιστοκλέους ψηλά).
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Σημερα το μεσημερι στη φυλης
65α τζουλιανα, η ψηλη μελαγχροινη τζανα του piatsa
67 τζουλια,η λεπτη μελαγχροινη κοπελα με το πυκνο καρε μαυρο μαλλι
71α ελενα,η ξανθια τσεχα από το 69α,ωραια παρουσια
71β σονια,επιστροφη,η ξανθια νταρντανοαλογα που εχει δουλεψει στο 67 και στο υπογειο του 92,για δυνατες εκτονωσεις..εχει αδυνατισει κιολας και είναι  σουπερ αν και οι καμπυλες της ταιριαζουν
Αγκυρας
12α αντζελα,η ξανθια πληθωρικη μλφ με το κοντο μαλλι από διδυμου 20 επισης
12β σοφια,εδώ προσοχη,μαλλον προκειται για την πολλη καβλιαρα σοφια από τροφωνιου με το πολλα υποσχομενο βλεμμα.Σωμα πενηνταρας βεβαια αλλα στηθος απιστευτο
Φωκαιας
19 η αννα του gameover
27 υπογειο η μελαμψη γκαμπριελα
Διδυμου 8α μονικα,μελαγχροινη ψηλη mlf με ωραιο λεπτο κορμι,καταθεση.Στη προηγουμενη ενημερωση ειχα γραψει ότι δουλευε στο 109 πιθανοτατα πριν μερικα χρονια και μαλλον είναι χαμηλης ιπποδυναμης.Για το δευτερο γραψτε λαθος,η κοπελα είναι τουρμπο..θ ακολουθησει κριτικη

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
πολλά λέμε για διάφορες κοπέλες που δουλεύουν στη Φυλής....
το θέμα είναι μερικές φορές και εμείς...
τώρα τελευταία είναι νέα  μόδα  άντρες 40 και κάτι να πηγαίνουν παρέα μαζί με μαύρο ή πακιστάνο και καλά για να κάνουν παρτούζα με την κοπέλα(επειδή η κοπέλες δεν πέρνουν συνήθος ξένους γίνονται πιεστικοί λέγοντας και καλά είναι μαζί  μου τον ξέρω κλπ)ενώ θέλουν να ικανοποιήσουν την σούφρα τους..........
ακόμα θεωρώ ότι είναι κρίμα  για 10 ευρώ που πέρνει η κοπέλα να έρχονται τύποι(ωραία παλικάρια)και επειδή  γνωρίζουν ότι τα έχουν ανάγκη τα λεφτά , να τους ζητούν να τους πατήσουν με τα τακούνια και μετά με τσιγάρο να τους κάψει στη ρόγα στην κοιλιά και στην γλώσσα ώστε να χύσει με μαλακία...............    
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
πολλά λέμε για διάφορες κοπέλες που δουλεύουν στη Φυλής....
το θέμα είναι μερικές φορές και εμείς...
τώρα τελευταία είναι νέα  μόδα  άντρες 40 και κάτι να πηγαίνουν παρέα μαζί με μαύρο ή πακιστάνο και καλά για να κάνουν παρτούζα με την κοπέλα(επειδή η κοπέλες δεν πέρνουν συνήθος ξένους γίνονται πιεστικοί λέγοντας και καλά είναι μαζί  μου τον ξέρω κλπ)ενώ θέλουν να ικανοποιήσουν την σούφρα τους..........
ακόμα θεωρώ ότι είναι κρίμα  για 10 ευρώ που πέρνει η κοπέλα να έρχονται τύποι(ωραία παλικάρια)και επειδή  γνωρίζουν ότι τα έχουν ανάγκη τα λεφτά , να τους ζητούν να τους πατήσουν με τα τακούνια και μετά με τσιγάρο
να τους κάψει στη ρόγα στην κοιλιά και στην γλώσσα ώστε να χύσει με μαλακία...............   

Σ' ωραίος!
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
πολλά λέμε για διάφορες κοπέλες που δουλεύουν στη Φυλής....
το θέμα είναι μερικές φορές και εμείς...
τώρα τελευταία είναι νέα  μόδα  άντρες 40 και κάτι να πηγαίνουν παρέα μαζί με μαύρο ή πακιστάνο και καλά για να κάνουν παρτούζα με την κοπέλα(επειδή η κοπέλες δεν πέρνουν συνήθος ξένους γίνονται πιεστικοί λέγοντας και καλά είναι μαζί  μου τον ξέρω κλπ)ενώ θέλουν να ικανοποιήσουν την σούφρα τους..........
ακόμα θεωρώ ότι είναι κρίμα  για 10 ευρώ που πέρνει η κοπέλα να έρχονται τύποι(ωραία παλικάρια)και επειδή  γνωρίζουν ότι τα έχουν ανάγκη τα λεφτά , να τους ζητούν να τους πατήσουν με τα τακούνια και μετά με τσιγάρο
να τους κάψει στη ρόγα στην κοιλιά και στην γλώσσα ώστε να χύσει με μαλακία...............   
ρε τρελε παραλιγο να κανω εμετο :headbang:μην ασχολεισαι μ αυτους τους τελειωμενους
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom